3 דברים שכדאי לקחת בחשבון בבחירת סטאבלקוין מגובה זהב

מטבעות גבעול מגובים בזהב הם סוג חדש יחסית של נכס דיגיטלי יציב המגובה בזהב פיזי. אלה מגיעים במגוון טעמים, מכיוון שיש כיום כעשרה ספקים שונים של מטבעות זהב, אך רק קומץ כאלה המשיכו להצלחה משמעותית.. 

מכיוון שמטבעות נייר מגובים בזהב מגובים 1: 1 בזהב פיזי, מחירם נוטה לעקוב מקרוב אחר מחיר נקודת הזהב – אם כי מטבעות הנשים בדרך כלל נסחרים בפרמיה קלה בגלל נזילותם, הגמישות והפטריות שלהם. כתוצאה מכך, מרבית המטבעות מגובי הזהב הוערכו באופן משמעותי בערכם בחודשים האחרונים, כ- שוק ספוט זהב פורח, ויותר אנשים מאי פעם מחפשים להשקיע בזהב כגדר חיה בתקופה של חוסר וודאות כלכלי גדול. 

אבל לא כל מטבעות הגיבוי מגובה זהב נוצרים באותה מידה. כך בחר אחד טוב. 

  1. שְׁקִיפוּת

מן הסתם הדבר הראשון שתצטרכו להיזהר הוא השקיפות של מנפיק האסימונים. האם הם מספקים מערכת קלה לבדוק שהאספקה ​​במחזור תואמת את כמות הזהב שנשמרת באחסון? אם לא, זה יכול להיות תמרור אזהרה המצדיק חקירה נוספת. 

המגוון הנוכחי של מטבעות גיבוי זהב פופולריים נוקטים כולם בגישה מעט מגוונת לדיווח ושקיפות. פלטפורמות מסוימות כמו Perth Mint Token Gold (PMGT) ו- Tether Gold (XAUt) פשוט מספקות אתר עדכונים תקופתי כדי לפרט על היצע המחזור של אסימונים בהשוואה לאחזקות הזהב הנוכחיות..

תמונה: CACHE

CACHE זהב, מצד שני, נותן מענה חדשני לבעיית השקיפות עם פלטפורמת מעקב הנכסים שלה GramChain. זה מאפשר למחזיקי CACHE Gold (GCT) לבדוק בדיוק כמה זהב יש ל- CACHE בכל הכספות שלה, ולראות ולראות תמונות של כל סרגל, ופרטים על הזיקוק שלו, המספר הסידורי, הערכת השווי הנוכחית ועוד. ביטול מוחלט של חששות שההיצע עלול לא להתאים לעתודות. 

2. ערך יתרה ופדיון מינימלי

אם אתה משקיע בתא מטבע מגובה זהב, חובה שתסתכל גם על סכום ההשקעה המינימלי, כמו גם על ערך הפדיון המינימלי.. 

ניתן לתאר את סכום ההשקעה המינימלי כשווי היחידה הניתן להעברה. עבור מרבית מטבעות הגב מגובה הזהב, ניתן להעביר אפילו מעט כמו חלק קטן של אסימון בודד אם תרצה בכך. עם זאת, אחרים עשויים לדרוש השלמת עסקאות כמספרים שלמים שלמים, כלומר המחזיקים חייבים להחזיק או להעביר אסימון שלם אחד לפחות. בהתאם למחיר האסימון, פירוש הדבר שמשתמשים צריכים להשקיע או להחזיק יותר ממה שציפו.

סכום הפדיון המינימלי נכנס לתמונה גם כשגיבוי זהב מטבע יציב המשתמשים רוצים להמיר את המטבעות שלהם בזהב אמיתי. משתמשים עם אחזקות קטנות עשויים לגלות כי היתרה שלהם נמוכה מסכום הפדיון המינימלי, ובמקום זאת יצטרכו לפדות את אחזקותיהם בדרך אחרת – כגון מכירת האסימונים שלהם בפלטפורמות חילופי צד שלישי.. 

סקירה של היתרות והסכומי ההשקעה המינימליים עבור חמשת המטבעות הפופולריים בגיבוי הזהב:

יתרה מינימלית מימוש מינימלי (אסימונים) מימוש מינימלי (דולר ארה”ב) *
Digix Gold (DGX) 0.000000001 DGX 100 DGX (100 גרם) 6894.10 דולר
PAX זהב (PAXG) 0.000000000000000001 PAXG 430 PAXG (430 אונקיות) 840,409 דולר.
אסימון זהב מנטה פרת ‘(PMGT) 0.00001 PMGT לא לא
CACHE זהב (CGT) 0.000000001 CGT 100 CGT (100 גרם) 6894.10 דולר
קשירה זהב (XAUt) 0.0000001 XAUt 430 XAUt (430 אונקיות) 840,409 דולר.

* הערכים מדויקים החל מה -20 באוגוסט 2020. סכום הפדיון המינימלי עבור PMGT אינו זמין.


תלוי בגודל האחזקות הצפויות שלך ובמסלול היציאה המתוכנן שלך, אסימונים מגובי זהב עשויים להתאים לצרכים שלך טוב יותר מאחרים..

3. נזילות ועומק פקודות ההזמנות

כמו כמעט בכל המטבעות הקריפטוגרפיים, ניתן לסחור באסימונים מגובי זהב בפלטפורמות חילופי מרכזיות ומבוזרות. זו אחת הדרכים העיקריות שלקוחות יכולים לשים את ידם על אסימונים אלה מבלי לרכוש אותם ישירות מהנפיק או להטביע אותם על ידי הפקדת זהב.

עם זאת, לא כל האסימונים בגיבוי הזהב מציעים את אותו עומק נזילות וספר ההזמנות, מה שאומר שחלקם טובים יותר מאחרים בשמירה על מחירם קרוב ככל האפשר לזהב..

מבין חמשת המטבעות העליונים מגובי הזהב, CACHE Gold (CGT) כרגע הוא בעל הנזילות הגבוהה ביותר. (תמונה: שעון מטבע חי)

אחת הדרכים הפשוטות ביותר לבדוק זאת היא על ידי התבוננות בתרשים עומק של המטבע מגיב הזהב שבחרת. מרבית הפלטפורמות מציגות זאת כגרף עומק +2 / -2, המציג את גודל הזמנת הרכישה הדרושה להגדלת הנכס ב -2% (+2) וגודל הזמנת המכירה הדרוש להפחתת המחיר ב -2% (-2). 

ערך גבוה לכך מצביע על ספר הזמנות עבה, על נזילות גבוהה, ומכאן עמידות בפני מניפולציות בשוק.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map