banner
banner

3 הפריצות הפשוטות המובילות לחיזוי תנועות מחיר קריפטו לטווח קצר, DYOR

מי שהתנסה בתעשיית הקריפטוגרפים ככל הנראה כבר הבחין בתנודתיות של מחירי הקריפטו. המחירים נעים מעלה ומטה, לכאורה ללא סיבה, כמו גם ללא הפסקה.

כשמחירי המטבעות הקריפטוגרפיים עולים ויורדים כל הזמן, נראה שאי אפשר לחזות מה יקרה בהמשך. ואם אינך יכול לחזות את תנועותיהם, כיצד תוכל אי פעם להרוויח ממסחר בקריפטו?

החדשות הטובות הן שאפשר, למעשה, לחזות מה יקרה למחירים בדיוק יחסית. החדשות הרעות הן שזה יעבוד רק לשינויים במחירים לטווח הקצר. כמו ב-, תוכלו ללמוד כיצד לחזות תנועות מחירים תוך מספר דקות. בואו נדבר על איך אתה יכול לעשות את זה.

אסטרטגיות לחיזוי תנועות מחיר לקריפטו

מטבעות קריפטו הם מאוד תנודתיים מכמה סיבות, אחת מהן היא העובדה שאין להם שום נכס בעולם האמיתי שמגבה אותם ונותן להם ערך. אתה יכול לראות כיצד מטבעות יציבים, לעומת זאת, נשארים יציבים לחלוטין בזכות העובדה שהם מגובים במטבעות פיאט או בנכסים אחרים בעלי ערך קבוע יחסית.

קריפטוסים כמו ביטקוין אינם נהנים מהטבות כאלה, ולכן המחירים שלהם נוטים להשתנות בקלות רבה ולהיות מושפעים כמעט מכל דבר. לכן, על מנת שתוכלו לחזות כיצד הם ישתנו, עליכם לפקוח עין על:

1) החדשות

החדשות ממלאות תפקיד מרכזי בשינוי מחירי הקריפטו. בכל פעם שפרויקט קריפטו יוצא לחדשות מכל סיבה שהיא, מחירו נוטה לראות שינוי משמעותי לטווח הקצר. כולם יראו את אותן החדשות, וימהרו לקנות כמה אסימונים של הפרויקט האמור אם החדשות חיוביות. 

עקוב אחר Crypto Newsעקוב אחר Crypto News

במקרים שהוא שלילי, מי שמחזיק כבר כמה מטבעות ימהר ככל הנראה למכור אותם על מנת להימנע מאיבוד כספם, מכיוון שהם מצפים שערך המטבע יירד. בכך הם יגרמו לירידת מחיר במעשיהם שלהם. החדשות כשלעצמן יכולות לכלול כל דבר, החל מחדשה שותפות בפרויקט קריפטו, שינויים בחקיקה, או אפילו פרט משפיע אומר משהו על הצפנה.

לכן, אם אתה רוצה לדעת מה המחיר יעשה, עקוב אחר מקורות החדשות המשפיעים ביותר.

2) ספקולציות

אפשר לומר שתעשיית הקריפטו היא תעשייה הבנויה על ספקולציות. כל מי שבילה זמן כלשהו בפנים יכול לאשר זאת, שכן מחיר הנכס יכול לעלות או לרדת פשוט אם מספיק אנשים מאמינים שהוא יעלה או יירד.

משקיעים ספקולטיביים נכנסים לפוזיציות ארוכות או קצרות על סמך ציפיות אלה, ועל ידי כך הם משפיעים על מחשבותיהם וציפיותיהם של אחרים. 

דבר דומה יכול לקרות עם הימורי קריפטו בפלטפורמות כגון AlphaPlay. זהו ארגון מבוזר עם צורה של בעלות קולקטיבית. ככזה, הוא מבטל את הסיכון להשפעה של גורם אנושי על ידי הסתמכות על חוזים חכמים על הבלוקצ’יין.

בינתיים, הפלטפורמה מאפשרת למשתמשים שלה להמר על שער הקריפטו האמיתי, ולהכפיל את ההימורים שלהם תוך 5 דקות. עם זאת, זו גישה מעניינת ומרגשת יותר מלקחת תפקידים מסורתיים. המחירים הוגנים ב 100%, מכיוון שהנתונים נלקחים מהבורסה המובילה בעולם, Binance.

הפלטפורמה יצרה גם קריפטוגרפי ALPHA ERC20 משלה, הזמין למכירה במסגרת הימורי אלפא תוכנית נאמנות עד 8 באוגוסט 2020. בעלי טוקנים מקבלים 6% מסך מחזור הפלטפורמות כבונוס. יחד עם זאת, כל אחד יכול לזכות עד 90% מהמחזור כפרסים, ולהרוויח 4% פשוט ממשחק עם חברים או מהפניות. 

3) תנועות מטבעות

דרך נוספת לחזות מה יקרה למחיר הקריפטו היא לפקוח על כמויות המטבעות שנכנסות לבורסות. קל יחסית לעשות זאת באמצעות חוקרי בלוקצ’יין וחשבון טוויטר התראת לווייתן עושה את זה כל הזמן.

על ידי שמירה על האופן שבו המטבעות נעים בין ארנקים, או אם הם נכנסים לבורסות או לא, אתה יכול לדעת אם הלווייתנים מתכננים לקנות או למכור כמויות עצומות של מטבעות. מכיוון שרוב האנשים מצפים שללוויתנים תהיה תובנה שאין להם, הם ילכו בעקבות הלווייתנים. 

תנועות BTCתנועות BTC

לכן, אם לווייתן יפקיד כמות עצומה של BTC, כולם יצפו שמחירו של BTC יירד, והם יתחילו למכור אותו. שוב, בכך הם (לעיתים קרובות יותר) אלה שגורמים להתרסקות. אותו דבר קורה אם הלוויתן קונה כמות עצומה של BTC, רק שהפעם, המחיר עולה ככל שכולם מתעודדים לגבי BTC..

כך לווייתנים שולטים ומטפלים בשוק, אך הם עדיין שימושיים למי שמעוניין להרוויח ממהלכי מחיר.

סיכום

אלה כמה דברים שיש לשים לב אליהם אם ברצונך להיות מסוגל לחזות ולהפיק תועלת מתנועות מחיר קריפטו לטווח קצר מאוד. בעיקרו של דבר, הכל מסתכם במעקב אחר המתרחש בקהילת הצפנה ותגובה אליו בין האירוע לתגובת המחיר.. 

אם אתה מספיק מהיר ובטוח, תוכל להרוויח כסף טוב על ידי סחר בקריפטו באופן זה. אבל, כמו תמיד, אל תשקיע יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד, מכיוון שהדברים תמיד יכולים לקבל תפנית בלתי צפויה. ככה זה בדיוק עם הצפנה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me