טען שבת עם סטפן – סיכום הימורים בקריפטו שבועי (שבוע 42)

שלום שוב חובבי ביטקוין. יש משהו חשוב שעליך לדעת. השבוע אחרינו היה משהו כמו סרט מדע בדיוני. וזה הופך את זה למדהים עוד יותר. קרא על היווצרותו של שוק ההימורים המקוון והחזון של העתיד לבוא. לבסוף, מצא עוד על גורלה המוזר של מלזיה כשהוא הופך לג’ונגל של פשעי רשת.

ואף לא מעט מהמבוא הוא הגזמה. בואו נראה את הסיפור בהישג יד.

מייסד BlockDraw אומר כי סין היא מגרש משחקים מושלם להימורים בקריפטו

דרין אוליבר, מייסד BlockDraw ומומחה מטבעות קריפטו חושב שסין מוכנה להימורים בקריפטו. מבחינה עסקית, סין היא שוק פוטנציאלי מסיבי. אוליבר מסביר כי הדבר תקף גם לשווקי ענק אחרים כמו רוסיה ואוקראינה. עם זאת, אפילו יחד 35 מיליון משתמשים יחד אינם תואמים את 120 מיליון המשתמשים הפוטנציאליים בסין! נוסף על כך, שווקי הקריפטו הגדולים ביותר הם מזרח אירופה ואסיה. זה הופך את סין למעצמת העתיד של הימורי קריפטו.

שיא חדש של EOS עם למעלה מ -51,000 משתמשים יומיים

ב- 9 באוקטובר, אנליסט הקריפטו קווין רוק נכנס לטוויטר, וציטט את DappRadar. רשת EOS מגיעה לרמה חדשה עם מעל 51,000 משתמשים ביום אחד. הדאפים הם יישומים מבוזרים ברשת ארגונית. רק קוד ה- backend נמצא ברשת, ומאפשר ל- Dapps להיות כל יישום. הפעם הדאפים משמשים בעיקר להימורים. שלושת הדאפים הראשונים BetDice, Se7ens ו- EOS.Win. באמת, יום מפואר לעולם ההימורים המקוון.

טען שבת עם סטפן - סיכום הימורים בקריפטו שבועי (שבוע 42)

מלזיה ו”בלוז העיר צ’יבה “

עולם המדע הבדיוני משורשר בפתיחה סוריאליסטית של הרומן המפורסם מאת וילאים גיבסון. “בלוז סיטי צ’יבה” הוא הפרק הראשון ברומן האגדי שלו “נוירומנסר”. ולאחרונה, האקוספירה הפשעית של מלזיה דומה באופן מזעזע לתוכן היצירה. ידוע לשמצה הבוס המשולש מגבה את מטבע “HB”. וזה משהו שאתה צריך לדעת. בדרך כלל חדשות הקריפטו עוסקות במשקיעים ובאירועים חדשים הקשורים בהצפנה והימורים. זה משהו אחר לגמרי.

סוף האתריום כפי שאנו מכירים אותו

ניתוח פנטסטי של מה שקורה כרגע לאת’ריום ולדאפים, מכיוון שהשימוש העיקרי שלהם הוא עבור הימורים מקוונים. בחודשים האחרונים מחיר את’ריום נמצא במפולת יציבה. במהלך 2018 המחיר ירד מ -1000 דולר ל -200 דולר. משערים כי הסיבה העיקרית להתרסקות היא עליית ה- blockchain של EOS. ובכל זאת, היתרון התחרותי העיקרי של את’ריום טמון באפשרות ליצור דאפים. עם זאת, EOS יכולה לעשות זאת ועוד הרבה יותר. ההתרסקות הנוספת של Ethereum תלויה בשאלה אם זה יכול להשתפר לאחר עדכון Capser.

הגרלת GG העולמית להציע הגרלות בלוקצ’יין מוסדרות

שוק ההימורים הוותיק מוכן למהפך שלם. ב -2 בנובמבר, עולם GG הודיעו כי היא מוכנה ליישם את טכנולוגיית הבלוקצ’יין במערכת שלהם. צוות ותיק של ותיקים נקט בגישה הפוכה של ICO עם פרויקט זה. המודל כל כך מעניין עבור המשקיעים מכיוון שהוא מאפשר להם גישה למספר דרכים להכפיל את השקעתם. כמו כן, אסימון ה- GGC יונפק כחלק ממכירות האסימונים, ויספק הטבות מיוחדות לבעלי האסימונים..

מטבעות קריפטוגרפיים הופכים להיות ענקיים עבור אתרי ההימורים המקוונים

האימוץ של ביטקוין הרעיד את העולם וזה עשה זאת במיוחד בכמה שווקי נישה. אין ספק שזה עשה פלאים עבור אתרי הימורים מקוונים. אופיו של Crypto כצורת מסחר מבוזרת העניק למתמרים יתרונות מרובים. זה נתן להם אנונימיות ודרך לבצע תשלומים לצד ערוצי בנקאות רגילים. כמו כן, היתרון העיקרי הנוסף הוא בעמלות עסקאות נמוכות יותר עבור קריפטו מאשר בשיטות בנקאיות אחרות. כמו כן, ענקיות בענף כמו WPN זכו להטבות משמעותיות מהכללת הקריפטו. בסך הכל, המאמר מצייר תמונה של נוף הימורים מקוון.  


טען שבת עם סטפן - סיכום הימורים בקריפטו שבועי (שבוע 42)

טור פוקר עולמי משתף פעולה עם סטארט-אפ קריפטו קנדי

טור פוקר העולמי מכריז רשמית על שותפות חדשה, ומבטיח לגשר על הפער בין טכנולוגיית הימורים ובלוקצ’יין. השותף החדש של ה- WPT הוא FansUnite מבוסס ונקובר, המפעיל ספר ספורט המופעל על ידי Ethereum. בסדרת המימון הראשונה, FansUnite קיבלה 3,43 מיליון דולר, אך גם חשיפה לקהל העולמי. מעל הכל, בצד ה- WPT של העניינים, הוא מקבל בסיס בעולם החדש והאמיץ של הימורי קריפטו. ההשפעה של מערכת יחסים זו ניכרת בשנים הבאות. זו הגדרה אמיתית של מהלך כוח.

שוק ההימורים המקוון יעלה 94,4 מיליארד דולר עד שנת 2024

הסיכום השבוע מסתיים במחקר אדיר, המראה לנו מה עתיד לבוא. שוק ההימורים המקוונים הוא להתעלות 94,4 מיליארד דולר עד שנת 2024. המחקר ממשיך ומסביר בפירוט כיצד אופי המטבעות הקריפטוגרפיים שינה את סביבת ההימורים המקוונים. מחירי בנקאות נמוכים יותר ואנונימיות הם רק שיפורים משמעותיים שהרעידו את עולם ההימורים המקוונים. לכן, מגמות, שווקים, תחזיות ו אתגרים שעשויים להתרחש בעולם הביטקוין יש לעקוב אחריהם בכל עת.

וזהו לסבב השבוע. פשוט זה היה מדהים. כנס בשבוע הבא כדי למצוא מידע נוסף על העולם החדש והמתפתח של מטבעות קריפטוגרפיים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map