banner
banner

טען שבת מחדש עם סטפן – סיכום הימורים בקריפטו שבועי (שבוע 47)

כשאנחנו מסתכלים על עולם הטכנולוגיה, נראה שכל יום הוא חג המולד. ובכן, חג המולד במובן הזה שהוא מגיע עם אווירה נהדרת, מתנות (מוצרים), והקסם שלו (התפתחות). וההתפתחות המדהימה הזו היא שנסקר בסיכום זה!

קרא על תחזיות מחירים, ביזור והימורי קריפטו. בואו נתחיל בסבב השבועי הזה.

המחקר של מעגל על ​​שוקי חיזוי מרכזיים ומבוזרים

חברת Circle Internet Financial פרסמה פוסט בו השוו שוקי חיזוי ריכוזיים ומבוזרים. שווקי חיזוי פופולריים בטירוף מכיוון שהם נותנים למשקיעים הזדמנות לקבל חוות דעת מדויקת ואמינה. הנקודה העיקרית היא ששווקי החיזוי הריכוזיים יקרים יותר, ודמי השימוש ברשת נעים בין 3% ל -10% מהרווחים. אבל, שווקי חיזוי ריכוזיים עוסקים ב”כסף אמיתי “, וכך הפסדים ממשיים, בעוד שהקריפטו שומר על ההילה של חוסר המוחשיות עבור מרבית המשקיעים. בסופו של דבר, השקעה אינה רחוב חד סטרי, וכל משקיע צריך להשתמש במה שהכי מתאים לו.

ל- XRP ירייה בביטקוין המהפך (BTC)

שנת 2018 הייתה ועודנה שנה מדהימה עבור הביטקוין. הביטקוין אריך חיים כמעט על כל המטבעות האחרים, תוך שהוא שומר את מחירו בעוד שאחרים איבדו כמעט 90% מערך מחירם. עם זאת, כל האמונה בביטקוין התפרקה במהלך “מלחמת החשיש” בין קרייג רייט לרוג’ר ור. כעת, כביטקוין כשיש עדויות לריכוזיות של ביטקוין, אנשים רבים יותר עשויים להיות נוטים להשקיע ב- XRP. כמו כן, ה- XRP ימצא את מקומו הראוי בענף הבנקאות. ואז, כפי שה- XRP ימצא במקום בענף המיינסטרים, זה לא יהיה יוצא דופן אם XRP הופך ביטקוין עד סוף השנה.

סוחרים המהמרים מזלג מזומן של ביטקוין 2 עד 1 יגרמו לירידת מחירים

אף על פי שהרבה קודנים, מהמרים וחובבי קריפטו מתעניינים בקריפטו בהחלט, נראה כי הפוליטיקה פלשה לגן העדן האבוד הזה. “מלחמת החשיש” בין קרייג רייט לרוג’ר ור תביא ככל הנראה לביטקוין קאש להתחלק לשניים מטבעות קריפטוגרפיים שונים. בתורו, מוביל לאורכי BCH ומכנסיים קצרים המגיעים לשיאים של כל הזמנים. וזה דרבן מספר תרחישים בנוגע לעתידו של ביטקוין מזומן, כמו גם כמה תרחישים עתידיים קרובים. אבל, כמו תמיד בקריפטו, רק הזמן יגיד את הסיפור מאחורי המזלג.   

צרו את המציאות שלכם באמצעות אזור מרכזי

ה פלטפורמה מבוססת בלוקצ’יין Ethereum Decentraland יארח פלטפורמת VR פתוחה שתאפשר למשתמשים ליצור את המציאות שלהם. ולמרות שהוא עדיין לא הושק רשמית, חובבי הקריפטו כבר יכולים להציע הצעה עבור קרקעות במרחב המשחק. האדמה הוצעה במכירה פומבית במשחקי ERC20 אסימון $ מאנה. כדי להפוך את זה למרתק יותר, הלקוחות אף יקבלו חוזים המגנים על המשקיעים וגם על המלווים. מסחר במשחק היה מה שקאמוטו חזתה בהצפנה מלכתחילה. אמנם הכל נהדר, אך עדיין מוקדם לדבר על התוצאות של Decentraland.  

רן ניונר מייעץ לך לקנות XRP

נראה שאף אחד לא שתק במהלך מלחמות החשיש, וזה בוודאי עורר את רן נונר. מארח “Crypto Trader” נכנס לטוויטר וטען כי על משקיעי קריפטו לעבור מ- BTC וב- Bitcoin Cash, ו השקיעו אך ורק ב- XRP. הדרמה אמיתית לחלוטין, שכן היא עברה לקהילת הצפנה בטוויטר, שם הציוץ העלה דעות קוטביות ושנויות במחלוקת. איש אינו יכול להאשים את ניונר או את הקהילה. זה כמה מרגש באמת עולם המטבעות הקריפטוגרפיים.

ספורט ומשחקים מזדמנים המעוניינים לעבור לבלוקצ’יין

עם חקר המשחקים המקוונים והבלוקצ’יין, נראה כי האיחוד שלהם הוא בלתי נמנע. וזה לא מפתיע מדי, זה כאשר מסתכלים על האופן שבו המשחקים השתנו בעשורים האחרונים. לכן זה רק עניין של צורת הנישואין בין אספורט ובלוקצ’יין יתקיים. עם זאת, בטוח שזה יעשה את צעדיו הראשונים במהלך טורניר ChallengeMe. זה יימשך שלושה חודשים, והקבוצות יתחרו ב- Counter-Strike: Global Offensive, שתארח Unikrn..

מנכ”ל Binance מכפיל את Bitcoin Bull Run  

Ripple באמת התנדנד בעולם הקריפטו בשבוע שעבר. כל שחקני התעשייה החשובים באמת, כולל מנכ”ל בינאנס צ’אנגפנג ג’או ו טען ריצת שור נוספת, כשהופיע בתוכנית הפופולרית “סוחרי קריפטו”. עם זאת, CZ טוען שהוא לא יודע מה יהיה הזרז ומדוע זה יקרה, אך CZ בטוח שזה יגיע. ובכל זאת, CZ לא היה ברור גם מתי זה יקרה, אך עדיין מאמין מאוד כי ריצת השוורים תגיע.

טען שבת מחדש עם סטפן - סיכום הימורים בקריפטו שבועי (שבוע 47)

אנליסט פיננסי גארי שילינג שורט ביטקוין

האנליסט הפיננסי גארי שילינג, מחברת ההשקעות הידועה לשמצה “א. גארי שילינג & Co, ”הוא קיצור ביטקוין. הוא מאמין שהכל איזשהו תכנית פונזי מפוארת. שילינג ביסס את נימוקיו על מערך הטיעונים השונה לחלוטין, שקרובים יותר ל”הנמקה הפיננסית המסורתית “. ראשית, הוא טוען שהוא לא מבין ביטקוין, ולא ישקיע במשהו שהוא לא יכול להבין, ואז זה לא חנות ערך, אמצעי חליפין, וזה לא מקובל באופן כללי. בתוך הטירוף של אדווה השבוע, להקשיב לעצות של קשיש בתעשייה אולי זה לא דבר כל כך רע.

וזה היה עבור הסיכום השבועי הזה. הישאר מעודכן לשבוע הבא כאשר לרבים מהדברים האלו תהיה ההחלטה שלהם. נתראה בפעם הבאה, חוקר מעולם הקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me