5 הלוואות הקריפטו הטובות ביותר לשנת 2020

ישנם אתרי הלוואות קריפטו פנטסטיים המאפשרים לך ליצור מטבע באמצעות ריבית שהרווחת בהלוואות. לחלופין, אם אתה זקוק למזומנים או נכסי קריפטו כדי לסחור איתם, אתרים אלה יכולים גם להשאיל לך ביטחונות בריבית נמוכה. הלוואת קריפטו כדי להתחיל.

פלטפורמות ההלוואות הללו הפכו במהרה לדרך חדשה עבור משקיעים, קרנות גידור, כורים שאינם בנקאים, וכורי קריפטו למנף את נכסיהם ולתמוך ברעיונות עסקיים.. 

פלטפורמות אלו מאפשרות הלוואה מוסדית של מטבעות דיגיטליים, מה שמייצר נזילות רבה לפעילות סחר. ללא ידיעת סוחרים קמעונאיים רבים, שירותים אלה הם לחם וחמאה של המתווכים העיקריים הללו. 

מהם היתרונות של הלוואות קריפטו?

לפלטפורמות יש גם יתרונות רבים למשקיע הקריפטו בקנה מידה קטן. אלו כוללים;

  • מקור אשראי בשונה מבנקים מסורתיים אינו דורש בדיקות אשראי. הלוואות קריפטו מובטחות בבטוחות דיגיטליות, וקריאותך מוכתבת על ידי אמינותך המקוונת
  • פלטפורמות אלו מספקות שירותי הלוואות מהירים מאלו שמציעים המלווים המסורתיים
  • אתה יכול להרוויח את ההכנסה הפסיבית שלך מרשתות ההלוואות האלה בזמן שאתה ממתין לשווקי שוורים
  • ההלוואות בעלות ריביות נמוכות בהשוואה לאלה של הבנקים המסורתיים

מהן פלטפורמות ההשאלה הטובות ביותר לקריפטו?

YouHodler

כמו האמור לעיל, YouHodler הוא ספק שירותי הלוואות בגיבוי קריפטו עם הבדל. לא רק שהם מאפשרים למשתמשים למנף את אחזקות הקריפטו שלהם ומאפשרים המרה מיידית לדולר או ליורו עם הלוואה לטווח קצר שמושכת ריבית של 2.5 אחוזים בלבד, אלא שיש לה יחס הלוואה ערך גבוה באופן מובהק של 85 אחוזים. זה הגבוה ביותר בחלל. במקביל, היא מקבלת מטבעות קריפטוגרפיים נזילים כמו BTC, ETH, BCH, LTC, XLM, BAT ו- XRP. כל המטבעות הללו מאוחסנים במחסני קירור, לעולם לא בארנקים חמים פגיעים עם המרה אוטומטית באמצעות שותפים. מה שמושך ב- YouHodler הוא שאישור ההלוואה הוא מהיר. ואז שוב, אין בדיקות כרטיסי אשראי וברגע שיש מעבר, העברה במזומן כמעט מיידית ללא קשר לשעות היום. מזומנים מאובטחים בחשבונות בנק שוויצרים וכל העברות, הפקדות או משיכות תואמות לחוקים הרלוונטיים.

ישנם שלושה סוגים של הלוואות המוצעות על ידי YouHodler, כל אחת מהן מובחנת לתקופת ההחזקה. ההלוואה בת 8 הימים מושכת מינימום של 2.5 אחוזים ואילו 60 הימים ו- 182 הימים יכולים למשוך הלוואות בריבית משתנה בין 2.5 אחוזים ל -13 אחוזים. בסופו של דבר, שיעורים אלה יירדו ככל שהמשתמשים יגדלו.

נקסו

Nexo הייתה מלווה הלוואות קריפטו מוצלח מאוד מאז הקמתה בשנת 2017. הסטארט-אפ פרסם עד כה 700 מיליון דולר באשראי הצפנה לסכום של 200,000 פלוס לווים מסיביים. מעתה ניתן לגשת להלוואות אלה לצורך עסקה בשירות Mastercard של הפלטפורמה. השירות משתמש באורקלים לאישור הביטחונות להלוואות, לפני הסדרת עסקאות בפיאט. החברה שבסיסה באירופה מרחיבה את שירותיה לאסיה וארה”ב לפני סוף שנת 2019.

המשרד מפעיל גם שירות אשראי מיידי של Crypto אשר ניתן להשתמש בו להלוואות כנגד מטבעות קריפטוגרפיים שונים. אתה יכול גם להשתמש ב- Nexo כדי להרוויח ריביות טובות על מזומנים ומזיקים. ההפעלה עובדת עם Chainalysis, חברת חקירות בלוקצ’יין כדי להבטיח שהיא לא תעסוק באסימונים שקיבלו רע. 

BlockFi

המשרד מגובה בכמה מהסוחרים הפעילים ביותר בוול סטריט, ביניהם Devonshire Investors, חברת בת של Fidelity. BlockFi מלווה מזומנים למשקיעים בקריפטו, ולמרות התנודתיות בשוק, החברה צמחה משמעותית ומגיעה לאשראי של יותר מ -10 מיליון דולר..  

להלוואותיה שיעור אפריל נמוך של 4.5 אחוזים, והיא יכולה לוותר על הלוואות קריפטו בסך 10 מיליון דולר. הריבית הנמוכה מהווה תמריץ מצוין ללווים אשר מצידם מספקים נזילות מוגברת למלווה. BlockFi מאחסנת את נכסיה ב- Gemini, נאמנות צד שלישי ואפוטרופוס ללא תיעוד של פריצות או הפסדי נכסי לקוחות.. 


רשת צלזיוס

פלטפורמת הלוואות עמיתים זו עמדה בראש רמת ההפקדות של 300 מיליון דולר בשנה האחרונה. בהודעה לעיתונות עולה כי מקורו של החברה מעל 2.2 מיליארד דולר גם בהלוואות קריפטו בשנה האחרונה. הפלטפורמה מחויבת כאחד המלווים הצומחים במהירות ביותר, ומקורם ביותר מ -160,000 הלוואות קריפטו, והעניקה ריבית של יותר מ -3 מיליון דולר למשקיעים שלה..

המשרד אינו גובה דמי פיקדון, משיכה, עסקה, התחלה או סיום מוקדם. זה גם מאפשר הפקדות של מספר נכסים וגם אין לו סכום פיקדון מינימלי. המשרד אינו מציע ביטוח לנכסים בפלטפורמות שלו.

נביוס

אם אתם מחפשים פלטפורמה פיננסית המציעה שירותים הקשורים לקריפטוגרפיה, אז נביוס נחשב לאחת הבחירות המובילות כיום. פלטפורמה מסוימת זו מספקת לך הזדמנות להרוויח מזומנים (דולר ארה”ב, ליש”ט, יורו), מבלי שתצטרך לסחור או למכור את מטבע החשבון שלך או נכסי הצפנה..

עבור לקוחות Nebeus, ההלוואה בגיבוי הצפנה תאפשר לך לקבל מזומנים מהירים, כאשר ה- ETH וה- BTC שלך הם בטחונות. תקבל הלוואות בשני יחסי ערך, כלומר 65% ו -80%. נביוס ידוע כמספק את המהיר ביותר הלוואה מגובה קריפטו תהליך בשוק כיום.

אתה יכול להרוויח עד 8.25% APY; הריבית משולמת ביורו. הודות לאפשרות ‘משיכת ריבית מיידית’, לקוחות יכולים להעביר את הריבית לחשבונות הבנק שלהם בכל נקודת זמן. כברירת מחדל, הריבית מופקדת מדי חודש.

עבור העברת כסף מהנביוס שלך ארנק מטבעות קריפטו בכרטיס הבנק שלך, נביוס הוא בחירה מהירה; אפשרות זו זמינה ביותר מ -150 מדינות ברחבי העולם.

בעזרת כרטיס החיוב / אשראי שלך, אתה יכול גם לרכוש ETH ו- BTC במהירות ולהחליף את הקריפטו במזומן רגיל תוך מספר דקות בכל יום..

סיכום

השקעה לטווח הארוך בשוק הקריפטו אינה מיועדת לבעלי לב חלש. די בתנודתיות הקיצונית בשוק כדי לגרום לסיבוב ראש של מישהו. ישנם, בכל זאת, מוצרים חדשים במטבע דיגיטלי אשר יקלו על הלחץ של ה- HODLing בקריפטו שלך במשך חודשים.

 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map