5 יתרונות בעבודה עם ברוקרי מט”ח המופעלים על ידי ASIC בעת מסחר

שוק המט”ח הוא השוק הפיננסי הגדול והנזיל ביותר בעולם, מה שהופך אותו למאגר של הזדמנויות וסיכונים כאחד. כשמתחילים קריירה במסחר במט”ח, על המשקיעים הנובעים ללמוד לעבוד עם מתווכים במט”ח שהם אמינים ואמינים כאחד. כדי לוודא זאת, יש לבדוק את התקנות שלהם שעשויות להיות מטופלות על ידי מוסדות שונים. דוגמא אחת היא נציבות ניירות ערך והשקעות אוסטרלית, או ASIC.

ASIC הוא אחד מגופי הרגולציה הוותיקים והמחמירים ביותר בעולם המסחר הפיננסי. תחום השיפוט שלה מתמקד בעיקר באוסטרליה וכולל הנחיות שמבטיחות שכל ההיבטים של המערכת הפיננסית האוסטרלית עובדים בצורה יעילה ויעילה. אלה כוללים חברות פיננסיות, משקיעים, צרכנים וגופים אחרים במרחב הפיננסי. כדי לקבוע אם מתווך המט”ח שלך מוסדר או לא, בדוק מאמר זה.

מתווכים המוסדרים על ידי ASIC מספקים יתרונות שונים לסוחרי מט”ח מתחילים, שמתווכים שאינם מוסדרים. הסיבה לכך היא מתווכים המוסדרים על ידי ASIC נדרשים לעמוד בדרישות ובסטנדרטים שונים בכדי להיחשב לגיטימיים. חלקם כוללים:

 •    בעל נציגות פיזית באוסטרליה כדי לשמור על קשר עם סוחרים ולקוחות אחרים.
 •    מינימום של מיליון דולר אוסטרלי לפחות עבור פעולות הון. זה מבטיח שהמתווך יוכל לקיים תנאי שוק שונים מבלי לפשוט את הרגל, דבר שעלול להשפיע על לקוחותיהם.
 •    הצורך של כל מתווך להיות שקוף לחלוטין לגבי ההתנהלות הכספית שלהם, הכוללת שליחת דוחות ביקורת קבועים.

עם דרישות אלה בגרירה, מתווכים המוסדרים על ידי ASIC הם מהמתווכים האמיתיים והאמיתיים ביותר בעולם. זה מאפשר להם לספק יתרונות רבים יותר ללקוחותיהם. חלק מהיתרונות הללו כוללים את הדברים הבאים:

 1. ערבויות בטיחות

כל מתווך המוסדר על ידי ASIC נדרש להבטיח כי כספי הלקוח שלהם נמצאים בידיים בטוחות על ידי הסדרתם בחשבונות נפרדים במותגים המובילים באוסטרליה. זה מבטיח שאף כסף לא יטופל בחשבונות Offshore או יטופל בצורה לא נכונה על ידי עובדים פנימיים או מפעילי צד ג ‘.

 1. אין הגבלה על מינוף מקסימלי

בניגוד למתווכים אחרים במט”ח, לחלק מהמתווכים המוסדרים על ידי ASIC אין מגבלה על מידת המינוף שאתה יכול לעשות ביחס למסחר שלך. זהו יתרון גדול לסקלפרים ולסוחרים שאוהבים לעבוד בסביבה בסיכון גבוה.

 1. אין כללים סותרים

חלק מהמתווכים במט”ח עשויים לכלול כללים הסותרים זה את זה. לדוגמא, ישנם מתווכים האוכפים הן את הראשון בהתחלה, הראשון (כלל FIFO) וכלל אין גידור. הכלל של FIFO אומר שמשקיעים צריכים לסגור תחילה את העמדה הוותיקה ביותר שלהם כאשר הם נסחרים עם מספר פוזיציות, ואילו כלל הגידור אינו קובע כי אין לפתוח מספר פוזיציות להפחתת הסיכון.

מכיוון ששני הכללים הללו מבטלים זה את זה, לסוחרים יהיו אפשרויות ניהול סיכונים מוגבלות ולכן לא יוכלו להפחית את הסיכונים שלהם בצורה יעילה. למרבה המזל, מתווכים המפוקחים על ידי ASIC אינם דורשים מלקוחותיהם לעקוב אחר כללים כאלה הסותרים זה את זה, ומפחיתים סכסוכים.

 1. מערכת מעודכנת

מתווכים המפוקחים על ידי ASIC נדרשים להתעדכן בכל הקשור לספק פלטפורמות מסחר ומשאבים שונים ללקוחותיהם. זה מבטיח שהם יישארו בראש המשחק שלהם, מה שמקדם תחרות בריאה מצד מתווכים ומתווכים אחרים המפוקחים על ידי ASIC מרחבי העולם. כדי למנוע בעיות נוספות, אסור גם למתווכים המפוקחים על ידי ASIC להכשיר את לקוחותיהם למניעת ניגוד עניינים. התוצאה היא מערכת יחסים יציבה יותר בין המתווך לסוחר.

 1. שירות לקוחות יעיל

מרבית המתווכים של ASIC נחשבים לאחד הטובים בעסק פשוט משום שהם נדרשים לפתור את כל בעיות הלקוחות בצורה יעילה ומיידית ככל האפשר. יחד עם עסקאות שקופות ומומחיות ברמה עולמית, רוב המתווכים של ASIC בדרך כלל נמצאים בראש הרשימה של סוחרי המט”ח הטובים בעולם.

אם יש לך תלונות לגבי מתווך מוסדר ASIC, שקול לפנות למוקד הצרכנים של ASIC, העוסק בכל הנושאים, כולל:

 • הונאות
 • הַזנָחָה פּוֹשַׁעַת
 • טיפים
 • פעילויות הונאה אחרות העלולות לפגוע במשקיע

כל אלה נעשים באופן אנונימי, כך שלקוחות יכולים להבטיח כי בטיחותם אינה בסיכון.

כיצד לבחור את המתווך הנכון

ישנן דרכים שונות כיצד ניתן לבחור את המתווך המתאים. לאחר בדיקת התקנות שלהם ותעודות אחרות המאשרות את הלגיטימיות שלהם, משקיעים מתחילים יכולים לעזור לצמצם את האפשרויות שלהם על ידי ביצוע הפעולות הבאות:


 1. חוקרים את אתרי האינטרנט שלהם

זה כולל גלישה בפלטפורמות המקוונות השונות של המתווך, שעשויות לכלול אתרי מדיה חברתית ונכחות מקוונת של עובדי מפתח. הסיבה שחשוב לבקר באתרים שלהם היא ללמוד על ההיסטוריה של החברה תוך השוואת תכונות ופלטפורמות עם ברוקרים אחרים במט”ח. לאחר חקר אתרים, רשום את האפשרויות שלך למטה והשווה בין היתרונות והחסרונות שלהם.

 1. קריאת ביקורות של לקוחות ואתרים אחרים

אתרים מסוימים מספקים נתונים אובייקטיביים המסייעים לך לשקול את היתרונות, החסרונות והתכונות שיש למתווכים מסוימים. הם גם מעדכנים באופן קבוע את התוכן שלהם, מה שמקטין את הצורך של המשקיע לבקר באתרים שונים. עם זאת, זה עדיין עוזר לבקר בכמה אתרים ואף לקרוא על חוויות אישיות של לקוחות אחרים. ביקורות אמנם סובייקטיביות, אך יש להן השפעה על המוניטין של החברה.

 1. מהרהר בהון הנוכחי שלהם

מתווכים מסוימים דורשים הון גדול. הסיבה לכך היא כי לפלטפורמות שלהם עשויות להיות תכונות נוספות המספקות לסוחרים יתרונות רבים יותר בהשוואה לסוחרים אחרים. עם זאת, ישנם מתווכים אחרים המאפשרים לפתוח חשבון עם עמלת הפקדה נמוכה, אשר יכולה להיות אפשרות נהדרת במחיר סביר. אם אתם מחפשים את המתווכים הכי אמינים אך משתלמים, דאגו להשוות בין המרווחים ושיעורי ההפקדה שלהם.

מלבד בחירת מתווך המט”ח המתאים, על הסוחרים לכלול גם השקעה בפלטפורמה הנכונה המאפשרת להם יתרון בעת ​​סחר בשווקים חיים..

סיכום

מתווכי מט”ח מסוימים עם תקנות נוטים להיות בעלי עלייה בהשוואה למתווכים שאינם מוסדרים בשל העובדה שהם מחויבים לכללים שמבטיחים את בטיחות המשקיע. זה הופך את המתווכים המוסדרים על ידי ASIC לאחד מתווכי המט”ח הטובים ביותר בשל המוניטין שלהם ככנה ומהימן כאחד.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map