banner
banner

5 הבורסות המובילות בין עמית לעמית (P2P) בביטקוין בהודו

המערכת האקולוגית של מטבעות קריפטו בהודו מתפתחת במספר מחזיקי הצפנה, בכמויות הנסחרות, בבורסות הקיימות ובהתפתחויות בתחום. במיוחד הביטקוין (BTC) הוא עד לעלייה בביקוש בהודו עם עליית חילופי העמיתים החדשים (P2P) בחודשים האחרונים.. 

בשנים האחרונות, בורסות P2P התעוררו, מאתגרות מרכזיות מרכזיות, בכך שהציעו למשתמשים שוק ישיר לרכוש BTC עם מעט דרישות KYC ושירותים שאינם משמורת. במדינות בעלות התפתחות כמו הודו, תעשיית ה- P2P צוברת כוח עד כדי כך שבורסות ריכוזיות כמו OKEX החלו להציע שוק עמיתים.. 

גידול בורסות P2P בהודו

מאז שבית המשפט העליון בהודו ביטל את איסורו המוחלט של הבנק המרכזי – בנק המילואים של הודו (RBI) של קריפטו, שוק Bitcoin P2P זינק לשיאים חדשים בכל הזמנים במדינה. על פי UsefulTulips, העסקאות השבועיות על פני שתי מהבורסות המובילות בביטקוין P2P, LocalBitcoins ו- Paxful, הסתכמו בשיא של 4.4 מיליון דולר בשבוע שהסתיים ב -4 באוגוסט.. 

Localbitcoin Paxfulתרשימים משולבים של עסקאות Bitcoin P2P הושלמו ב- Paxful (סגול) ו- LocalBitcoins (כחול) בהודו (תמונה: Usefultuips)

לפני שנסתכל על כמה ממרכזיות ה- P2P BTC המובילות בהודו, בואו נחזור אחורה ונתמקד באופן שבו עובדות חילופי P2P ומדוע הן חשובות. 

חילופי ביטקוין של עמית לעמית נבדלים מחילופי קריפטו מרכזיים רגילים בכך שאתה קונה BTC ישירות מאדם שקובע את המחיר במקום פנקס הזמנות. מרכזיות P2P מאפשרות למשתמשים למצוא את המחיר הטוב ביותר לביטקוין ולהציע רשימת אפשרויות תשלום. 

חלק מהיתרונות בבורסות P2P בביטקוין כוללים דמי מסחר נמוכים, פרטיות וארנקים שאינם משמורת להפחתת התקפות נקודת כישלון אחת. כדי להבטיח מינימום פריצות והונאות, שירותי Bitcoin P2P מציעים שירותי נאמנות במהלך עסקאות.

טבלה 1: השוואה בין הבורסות המובילות בביטקוין P2P בהודו

  לְהַחלִיף דמי הפקדה תמיכה במטבעות מרובים אפשרויות תשלום בִּטָחוֹן KYC / AML
LocalBitcoins לא לא מרובות גָבוֹהַ גָבוֹהַ
OKEX P2P לא כן מרובות מְעוּלֶה לְמַתֵן
משוגע לא לא מרובות גָבוֹהַ נָמוּך
WazirX לא לא מרובות מְעוּלֶה גָבוֹהַ
Binance P2P לא כן מרובות מְעוּלֶה גבוה מאוד

אז, אלה כמה מהבורסות הטובות ביותר של P2P בביטקוין בהודו?

1. פאקספול 

הוקם בשנת 2015 על ידי ריי יוסף וארטור שאבאק, משוגע, בורסת P2P עולמית לביטקוין בלבד, צמחה לבורסת ה- P2P הגדולה בהיקפי המסחר ברחבי הודו. התרשים שלהלן מציג את עליית מחזורי המסחר ב- Paxful בשנת 2020. 

משוגעמשוגע

בורסת ה- P2P מציעה מעל 300 אפשרויות תשלום כולל העברות בנקאיות, כרטיסי אשראי / חיוב, ארנקים מקוונים ומטבעות קריפטוגרפיים. מתוך 337 האפשרויות, 26 הם ארנקים המופעלים באמצעות קריפטו כולל USDt, DOGE, ETH, XRP, LTC, NEM וכו ‘.. 

משוגעכדור פורח: כמויות מסחר יומיות מפוארות בשנת 2020 (תמונה: Usefultulips)

עמלות פקסיות מחויבות בין 0.5% ל -5% בהתאם לשיטת התשלום שנבחרה ללא חיובים על הקונים. משיכה לארנקים חיצוניים מארנק Paxful מחויבת ב 0.0005 BTC. 

משתמשים לא מאומתים ב- Paxful מוגבלים לסכום של 1,500 דולר לסחר ומשיכה מדי שנה. כדי לסחור בסכומים גבוהים יותר משתמשים צריכים להזין שכבות מידע נוספות לאימות KYC.

בקר ב- Paxful

2. OKEX

OKEX, אחת מבורסות הקריפטו הגדולות בעולם, השיקה מוקדם יותר באוגוסט את בורסת ה- peer to peer שלה בהודו עם נזילות עמוקה, אגרות מסחר אפסיות על P2P ותהליך KYC מהיר. הבורסה מאפשרת לאזרחי הודו לקנות ולמכור את הביטקוין ואת המטבע היוקרתי של Tether, USDt, באמצעות רופי הודיות עם שערים גדולים להעברה בנקאית כמו UPI, IMPS, Neft ו- RTGS.

OKEx P2pפלטפורמת הסחר של עמית לעמית של ביטקוין ו- USDt של OKEX (תמונה: OKEX)

ייחודי ממחליפי P2P אחרים, OKEx מאפשר למשתמשים לעבור בין פנקס ההזמנות לשוק P2P כדי למצוא את התעריפים הטובים ביותר עבור BTC ו- USDt. הפלטפורמה מציעה עמלות עסקה של 0% תוך חיבור ישיר של ארנקי המשתמש לפלטפורמת המסחר הראשית. ההחלפה מאפשרת עד 500 מגבלת משיכת BTC למשתמשים לא מאומתים מדי יום, כאשר משתמשי VIP יכולים למשוך בין 600 BTC ל -2000 BTC בשבע רמות. כאן הוא שלב שלב בתהליך לביצוע המסחר ב- P2P ב- OKEx.

יתרונות: 

  • מָהִיר,
  •  לבטח, 
  • נוזלי מאוד, 
  • קל להירשם 
  • עמלות אפסות על עסקאות. 
  • גישה לחשבון יחיד לכל צרכי המסחר. אותו חשבון שבו אתה משתמש להמרת INR להמרה, אתה יכול לגשת למסחר נקודתי, לשיעור חיסכון גבוה ב- USDt באמצעות בנק חזרזירים בסדר, ו- IEOs פופולריים מאוד..

חסרונות: 

  • עדיין צעיר יחסית בשוק

בקר ב- OKEx

3. LocalBitcoins

LocalBitcoins מתגאה בבורסת ה- P2P הראשונה של ביטקוין שזכתה לאימוץ המיינסטרים בהודו. מאז תחילת אוגוסט רשמה בורסת ה- P2P 3.7 מיליון דולר בהודו – שהופחתה רק על ידי Paxful – מחזור המסחר הגבוה ביותר שלה במשך שבועיים בשנת 2020 עד כה. 

Localbitcoins

LocalBitcoins מאפשר למשתמשים להחליף מטבע מקומי כלומר רופי הודיות ל- BTC בלבד. הפלטפורמה מספקת נאמנות כדי להקל על הסחר בין משתמשים שלא גובה תשלום עבור פיקדונות. המשיכות מחויבות בסך 0.0001 BTC ועסקאות הסחר הן 0.5% הן לקונים והן למוכרים. לבורסה יש מגבלת מסחר של 1000 דולר בשנה למשתמשים לא מאומתים עם סכומים גבוהים יותר המוצעים ללקוחות שכבה 1, שכבה 2 ושכבה 3. 

Localbitcoinsתרשים המציג את הצמיחה של LocalBitcoins בהודו (תמונה: Coin.dance)

LocalBitcoins מציע מגוון עצום של למעלה מ- 200 אפשרויות תשלום ב- INR כולל העברות בנקאיות, PayPal, PayTM, Google Pay ו- PhonePE וכו ‘. בבורסה אין אפשרות לאדם (במזומן) בגלל מטרת אבטחה.

יתרונות: אפשרויות נזילות וקנייה גבוהות יותר מאשר חילופי עמיתים

חסרונות: יש מערכת תאימות קפדנית של KYC למשתמשים.

בקר ב- LocalBitcoins

4. WazirX, מופעל על ידי Binance Exchange

חילופי קריפטו הודים, WazirX מציע חילופי P2P תואמים אוטומטית שתואמים ישירות להזמנת הקנייה שלך עם מוכר. פלטפורמת ה- WazirX P2P מציעה כרגע רק קריפטו אחד, USDt, אשר לאחר מכן ניתן לסחור ביותר מ- 100 קריפטו בדף השוק של הבורסה. לבורסה אגרות פיקדון ועסקה אפסות, מה שהופך אותה לזולה ביותר בין בורסות P2P ברחבי הודו.

WazirXWazirX P2P

בורסת ה- P2P מאפשרת קנייה מינימלית של 5 USDt (~ 77 INR) ומגבלת משיכה מרבית של 10,000 USDt. WazirX מפעילה דרישות משיכה מינימליות ייחודיות לכל מטבע קריפטוגרפי כפי שנראה כאן. נכון לעכשיו, משתמשי KYC יכולים למשוך מינימום של 0.001 BTC ומקסימום 3 BTC בכל 24 שעות.  

יתרונות: התאמה אוטומטית בין קונים ומוכרים 

חסרונות: מציע רק USDT קונה בפלטפורמת P2P

בקר ב- WazirX

5. Hodlhodl.com

Hodlhodl.com הינה פלטפורמת ביטקוין P2P מולטי-סיג עולמית המציעה שירותים שאינם משמורת על קנייה ומכירה של BTC באמצעות רשת עמיתים. הבורסה גובה עמלה מקסימלית של 0.3% לכל אחד מהצדדים בסחר, ובסך הכל 0.6% על כל עסק. הבורסה מבטיחה אבטחה באמצעות נאמנות שנוצרה במיוחד באמצעות חוזי Multisig (P2SH). זה נותן גישה מיוחדת לכספים הנמצאים בפקדון במקרה של סחר כושל. 

הודל הודלמקור: hodlhodl.com

כרגע זמין ביותר מ -150 מדינות, Hodlhodl.com מציעה רשימה רחבה של אפשרויות תשלום כולל PayPal, עסקאות במזומן, Western Union, העברות בנקאיות, SWIFT ומספר מטבעות קריפטוגרפיים כולל ETH, USDt ו- TUSD.

יתרונות: היעדר תאימות ל- KYC / AML

חסרונות: סוחרים עולים למחירי BTC מעל 30% ממחיר השוק

בקר ב- HodlHodl

סיכום 

כאשר הביטקוין ממשיך לעבור דרגות התנגדות חדשות, חילופי עמיתים לעמית מספקים דרך ברורה למשתמשי המדינות המתפתחות לעלות על נכסים דיגיטליים. הצמיחה של OKEX, PaXful ו- Localbitcoins מראה שיש ביקוש לביטקוין בכל הדמוקרטיה הגדולה בעולם. בורסות אלה מציעות כיום את הנזילות העמוקה ביותר למשתמשים בהודו, תוך מתן פלטפורמה מאובטחת להשלמת עסקאות P2P בביטקוין.

הצהרת אחריות התוכן המוצג עשוי לכלול את דעתו האישית של הכותב וכפוף לתנאי השוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי להפסדך הכספי האישי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me