banner
banner

7 חברות השיווק המובילות בקריפטו לשנת 2021!

לאחר שחרור רשימת חברות השיווק הטובות ביותר בקריפטו בשנת 2020, החלטנו לעדכן את הרשימה לשנת 2021. בבחירת חברת שיווק קריפטו חשוב לקחת בחשבון את חוויית המשרד. שיקול חשוב נוסף צריך להיות השירותים שמציעה החברה. הנה רשימה של כמה חברות שיווק קריפטו נהדרות שעליך לשקול להשתמש בהן בשנת 2021.

TokenMinds

TokenMinds הינה חברת שיווק קריפטו ידועה. זה עובד עם חברות רבות בתחומי הקריפטו. המשרד מתמקד בתחומי שיווק יחסי ציבור, שיווק בלוקצ’יין ושיווק קהילתי. בנוסף, TokenMinds מציעה שירותי פיתוח בלוקצ’יין, ניהול מכירת אסימונים, יצירת WP, פיתוח אסימונים, שיווק פרויקטים, הצעה ראשונית של Exchange, ורישום אסימונים. עד כה הם סייעו להשקת 38 הנפקות ראשוניות בבורסה שבמהלכן גייסו 75 מיליון דולר מ -220,000 משקיעים. למעשה, החברה נבחרה כ- חברת שיווק מובילה ב- IEO בשנת 2019

TokenMinds השיגה המון בתחום הקריפטו והיא זכתה בכמה פרסים. היא נוסדה בשנת 2016, מה שאומר שהיא אחת מחברות השיווק הקריפטו הוותיקות בעולם. במהלך אותה תקופה, החברה עבדה עם כמה חברות לשיווק הפרויקטים שלהן. הם כוללים את רמי, אסנטיה וסלסיוס.  

עבודה עם TokenMinds הייתה בחירה טובה עבורנו. הצוות מקצועי ומנוסה. כל ההיבטים של הפרויקט שלנו, כולל קידום הפרויקט, טופלו במקצועיות. הם ניהלו כל פרט במאמץ השיווקי כדי להבטיח שנוכל להשיג את מטרתנו. 

עבודה עם TokenMinds היא החלטה נהדרת. הם מציעים ללקוחות יעדים מדידים. החברה עבדה בכמה פרויקטים גדולים בהצלחה רבה. מלבד שיווק פרויקט, לצוות TokenMinds יש גם ניסיון בפיתוח ארנקים ואסימון נכסים.

LimeChain

Limechain היא סוכנות ייעוץ ופיתוח של בלוקצ’יין. בבסיס החברה עומדת האמונה שהתוצאות מדברות בעד עצמן וכי בלוקצ’יין תהיה טכנולוגיה מהפכנית. החברה מונעת משתי אמונות אלה. הם שואפים לעזור לחלוץ בצמיחת הבלוקצ’יין, שהיא טכנולוגיה פורצת דרך. האמונה שלהם בכוח התוצאות והאמונה שלהם בבלוקצ’יין היא זו שמפעילה את פעולותיהם. משתמשים יכולים לצפות שכל היבט בפרויקט שלהם יטופל באופן מקצועי.

LimeChain חבר בארגוני תעשייה שונים כמו Hyperledger, R3, Linux Foundation ו- Ethereum Alliance. זה נותן להם נוכחות גלובלית, שמאפשרת להם לעמוד בהתפתחויות האחרונות בעולם הבלוקצ’יין.

הבחירה לעבוד עם ניק, ג’ורג ‘, ולדי וכריס היא באמת אחת ההחלטות הטובות ביותר שקיבלנו! הם עשו עבודה נהדרת בפיתוח חלק הבלוקצ’יין בפתרון שלנו לתעשיית הייצור. אנו בהחלט ממליצים על הצוות המדהים הזה לפרויקטים אחרים השואפים לחולל שינוי באמצעות blockchain!

השירות העיקרי של המשרד כולל תמיכה במחשבות טכניות ובפרוטוטייפ של פרויקטים. כדי להשיג זאת, הם משתמשים בגישה זריזה כדי ליצור מינימום מוצרים קיימא וניתנים להרחבה. בנוסף, הם מספקים תמיכה שוטפת לפתרונות שהם עוזרים להביא לשוק.

Kaikoku Co, Ltd. סוכנות

קאיקוקו מסייע לחברות בינלאומיות להתמקם ביפן וליצור קהילה חזקה וארוכת טווח עבור ICOs, מותגים, חברות ופרויקטים. החברה מתגאה בכך שהיא יכולה להתמודד עם ניהול המדיה החברתית. הם עוזרים בניהול חשבון המדיה החברתית של מותגים שונים. לשם כך, הם בדרך כלל עוזרים ללקוח להעלות תוכן ויראלי שעוזר להפיץ את הבשורה על פרויקט. בעזרת המומחיות והניסיון שלהם הם יכולים לעזור לחברה להצליח.

Kaikoku היא סוכנות ממוקדת ביפן שמטרתה להביא את יפן לעולם. הם פועלים להבטיח שחברות בינלאומיות שנכנסות ליפן וחברות יפניות המחפשות חשיפה גלובלית יכולות לעשות זאת במיומנות. מטרתם היא להגביר את המודעות למותג לכל פרויקט המשתמש בכוח האינטרנט.

סוכנות SICOS

SICOS מטרתו להיות פיתרון חד פעמי למימון המונים ברחבי אירופה. הם מספקים ללקוחות שלהם את הייעוץ הדרוש להם ברמות שונות של תהליך ה- ICO. החברה מסייעת בבניית רכב ה- ICO באמצעות שותפים גלובליים מוסמכים. הם מטפלים באסימונים, מבטיחים עמידה בשיטות העבודה המומלצות, מחברים פרויקט עם שותפים אסטרטגיים ועוד.

SICOS, שממוקמת בלוקסמבורג, מסייעת לחברות לבנות רכב ICO תקין מבחינה חוקית. כדי להשיג זאת, הם משתמשים בשותפים הגלובליים שלהם כדי לנתח את האסימונים של כל פרויקט. הסוכנות מאמינה כי נדרשים שיטות עבודה מומלצות ברמה גבוהה לפרויקט ICO להצלחתו. הם עובדים ללא לאות כדי להבטיח שזה יקרה.

EMURGO

EMURGO הינה חברת טכנולוגיית בלוקצ’יין עולמית המציעה פתרונות לסטארטאפים, ממשלות, ארגונים ומפתחים. הם מפתחים פתרונות עבור חברות, יוצרים כלים למפתחים, משקיעים בסטארט-אפים ועוזרים להפיץ חינוך לבלוקצ’יין. לחברה נוכחות ביותר משש מדינות הכוללות את הודו, ארה”ב, סינגפור ואינדונזיה.

מלבד העזרה בשיווק פרויקטים הקשורים לבלוקצ’יין, EMURGO מציעה מספר שירותים חשובים. שירותים אלה כוללים שירותי ייעוץ IT ופיתוח UI / UX. יש להם מומחים מקצועיים בתעשייה שמוכנים לעזור לחברה לשנות, ליישם ולתחזק את התשתית שלה. תמיכתם ניתנת לכל פרויקט, ככל שהוא נדרש.

סוכנות קבוצת המודיעין של בלוקצ’יין

קבוצת מודיעין בלוקצ’יין הינה חברת ייעוץ המציעה יותר משירותי ייעוץ בסיסיים. הם מציבים את עצמם בנעלי לקוחותיהם ומיישרים איתם את יעדיהם. לאחר מכן החברה פועלת למיצוי מלוא הפוטנציאל של ההשקעה בפרויקט הבלוקצ’יין. קבוצת המודיעין של בלוקצ’יין השיגה את הצלחתה בגלל אינטראקציות מוצלחות ומקצועיות עם לקוחות. כשאנחנו מתחילים לעבוד עם לקוח, אנו שואפים להבטיח שלא נשבית את זרימת העבודה הרגילה של החברה תוך כדי תוצאות מדידות.

החברה פיתחה כלים שונים, בשילוב עם צוות החוקרים הוותיקים שלה. כלים אלה נועדו להבטיח כי חברה תמתן את כל הסיכונים החוקיים הקשורים לעבודה בתחום הבלוקצ’יין. על ידי עבודה עם הסוכנות, חברות סטארט-אפ בעולם הבלוקצ’יין יכולות להימנע ממלכודות משפטיות שרוב החברות במגזר מתמודדות איתן.

סוכנות מנגו צהובה

מנגו צהוב הינה סוכנות דיגיטלית המציעה ללקוחותיה שירותים מקצועיים בשיווק מוצריהם. הם מטפלים בכל ההיבטים של הקמפיין השיווקי מגילוי ועד סיום. החברה תאסוף נתונים שיעזרו לכמת את הצלחת מאמציה.

תחומי ההתמקדות העיקריים שלהם הם שירותי ייעוץ דיגיטלי ושיווק דיגיטלי. בעזרתם לקוחות יכולים לפתוח בקמפיינים שיווקיים דיגיטליים מוצלחים המסייעים להם למקסם את ההחזר על ההשקעה שלהם בדולרים של מודעות. הצוות מורכב מצוות אנשי מקצוע מנוסים מתחומים שונים.

חלק מהפתרונות שהלקוחות מקבלים כוללים ארכיטקטורה ארגונית, ניתוח עסקי, ניתוח מערכות, שיווק דיגיטלי ובעלות על מוצרים. כחלק ממאמץ השיווק הדיגיטלי, חברות יקבלו שירותים כמו ייעוץ גוגל אנליטיקס, שיווק במנועי חיפוש בתשלום, קמפיינים שיווקיים באימייל, יצירת תוכן וקופירייטינג ושירותי SEO..

סוכנות פתרונות Awapal

AWapal Solutions נוצרה בשנת 2012. היא השיגה הרבה מאז. החברה משתמשת בטכנולוגיה חדשנית כדי להציע את שירותי השיווק הדיגיטלי שלה. כדי להציע את שירותיהם, הם משלבים את המילה האחרונה בתחום המובייל והאינטרנט. עם זאת, הם אינם מתמחים בתחום הבלוקצ’יין. למרות זאת, כל פרויקט מבוסס בלוקצ’יין הזקוק לשירותים מקצועיים יכול לגשת אליהם.

הם מציעים שירותים שונים כולל שירותי ייעוץ, שם הם משלבים מומחיות עסקית עם החידושים האחרונים להגדרת מוצרים ושירותים עסקיים חדשים. הסוכנות תעזור גם בתכנון פרויקט כדי להבטיח שהם פותרים אתגרים לשיפור חווית המשתמש. בנוסף, הם עוזרים בהנדסה ותפעול של פרויקט על ידי מעורבות פעילה בתהליך פיתוח התוכנה. Awapal Solutions משתתפת גם בפריסה ובתפעול של פרויקט בכדי להבטיח שהוא יצליח.

כאשר עסק צומח זה הופך להיות קשה לשמור רשומות שלמות בצורה מאורגנת. אך תודתי המיוחדת מגיעה לפתרונות Awapal שסיפקו לי תוכנה מותאמת אישית למטריצה ​​הכפויה שלי & הראה לי את הדרך איך לשמור על דברים בצורה רצף. חייבת לומר, ספק שירותי תוכנה ידידותי למשתמש שעזר לי להאיר לפי מטרה עסקית. בוודאי אצור קשר עם החברה לצורך התוכנית העסקית העתידית שלי.

סיכום

 בעוד סוכנויות רבות ניסו את כוחן בשיווק דיגיטלי בתחום הבלוקצ’יין, מעטות היו בסביבה זמן רב כמו טוקמינדס. כל חברה הזקוקה לסיוע מקצועי בצרכים שיווקיים, צריכה לשקול לפנות אליהם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me