עובדות: Bitcoin ו Blockchain כאן כדי להישאר

בדומה למדע- ביטקוין ובלוקצ’יין לא אכפת מהרגשות שלך. הם כאן כדי להישאר בגדול.

למרות תרחישי יום הדין המחזוריים לכאורה שהעלו המלעיזים הקולניים ביותר של הביטקוין, העובדה המשמחת בעניין היא שגם הביטקוין וגם הבלוקצ’יין טרם התדרדרו. מה שפעם תואר כאופנה, ועכשיו כבועה, יהפוך בסופו של דבר לעוד ביטחון של חיי היומיום.

אימוץ הביטקוין טיפס, מאז הופעתו לפני קצת יותר מעשור. מדינות שלמות פועלות ליצירת תשתיות טובות יותר וחקיקה נוחה. משתמשים חדשים ובעלי מקצוע מנוסים כאחד מוצאים נחמה בזוהר החם של המסכים שלהם בעת ביצוע הצ’ק אין שלהם ביטוואו חשבונות – או של כל פלטפורמת חליפין מועדפת אחרת. כאשר מספרים וגרפים נשפכים מהעדכונים החדשים שלנו והמדיה החברתית מזרימה כמעט 20 פוסטים הקשורים לביטקוין בדקה, ברור היה שהעולם שמח לאמץ את חיי הביטקוין וגם את הבלוקצ’יין. ולמען האמת- אנחנו נרגשים.

ביטקוין: התשתית הפיננסית לה חיכינו

שעות נוספות, הביטקוין הוכיח שהוא פרובוקטיבי יציב וגלובלי שׁוּק. כנכס, הביטקוין מציע חנות ערך הדומה לזו של זהב – גידור מבריק להפחתת הסיכון, וסחורה שאינה ניתנת למניפולציה או לייצור מלאכותי. כמטבע, הוא הביא מערכת תשלומים לא ריבונית, מבוזרת לחלוטין וחסרת גבולות. היא אמנם כפופה לרגולציה מקומית, והיא יכולה להיות כפופה לפיקוח שלטוני, כפי שנראה עם הגידול פרוטוקול KYC אכיפה כמו גם מיסוי, המטבע הדיגיטלי עדיין שמר כמעט על כל האידיאולוגיות והעקרונות החשובים ביותר שלו.

ביסודו של דבר, הביטקוין הביא לעולם אלטרנטיבה בת קיימא לממשלות מוגזמות ולהשקעה מוגזמת של מערכות פיאט. אשר – לעתים קרובות מדי – הרסו אוכלוסיות עולמיות מבחינה היסטורית. יצירת מה שהפך להיות התמצית של מסגרת השליטה הדמוקרטית, מלאכת ההוצאות הליברטריאניות והמערכת הפיננסית השקופה באמת שכמעט כל האידיאולוגיות הפוליטיות חשקו בהן מאז הפיכת המסחר למונטיזציה. מתן מעט תקווה לכל מי שמבלה את שעות הערות שלהם במחשבה על רפורמה כלכלית ומימון גלובלי.

למרות שנוסח משכנע יביא אותך עד כה, עובדות העניין הן כי ביטקוין בלבד מהווה עסקאות יומיות בשווי של 6 מיליארד דולר. ישנם מעל ל -101 מיליון משתמשי מטבעות קריפטוגרפיים ברחבי העולם. נכון לשנה זו, הביטקוין עלה על ביצועים רבים משווקי המורשת המובילים. ואולי אחת הסטטיסטיקה המשכנעות ביותר בנוגע לביטקוין – זה יכול להפחית 30% מהעלויות הקשורות לאלה שמתקדמים לתשתיות הבנק המרכזי. האמת היא שהמטבעות הקריפטוגרפיים מהירים יותר, בטוחים וזולים יותר ממערכות בנקאיות מרכזיות.

Blockchain מציע יותר מ- DLT בלבד

לא ניתן לזלזל בתועלת של בלוקצ’יין. זוהי אמירה נועזת, אך עם הזמן שהולכת ומתבררת. בלוקצ’יין היא היחידה הפונקציונלית שמאחורי מערכות ספרים חסרות אמון של ביטקוין. כך נרשמות עסקאות מאומתות, וכיצד רשומות אלה מתפרסמות לציבור. מה שהופך את זה כמעט בלתי אפשרי לשכפול, או לזייף. אתה יודע בדיוק לאן הכסף שלך הולך, לאן הוא ילך ואיך המערכת פועלת כולה.

אופן שמירה זה הוא שימושי להפליא במספר עצום של יישומים שונים. ניתן להשתמש בו כמעט בכל מגזר שאנו יקרים – החל משירותי בריאות ועד משלוח ועיבוד. הקישוריות הבין-טכנולוגית בין טכנולוגיית הבלוקצ’יין לאינטרנט הדברים עומדת לחולל מהפכה באופן שבו אנו חיים. הדרך בה אנו חושבים על חיים. הורדת עלויות, קידום אבטחה ותעדוף מהירות, שקיפות ויעילות מעל הכל.

אימוץ טכנולוגיית בלוקצ’יין עשוי להציל ארגונים פיננסיים מסורתיים 12 מיליארד דולר בשנה. שלא לדבר על הסכסוך שהוא יכול להציל את החברה. הפיכת דברים כמו משבר המשכנתא לסאב-פריים 2008 והאירועים שיצרו אותו למיושנים לחלוטין. לעולם לא נראה עוד. זה מסיר לחלוטין אפליה ואי צדק מיצירת חשבונות, נוהלי הלוואות ויצירת חוזים.

קרא גם: ניתוח מחירי הביטקוין: BTC מחדשת את מגמת העלייה כ -15,000 דולר

מה זה אומר לעתיד

מה המשמעות של כל זה לעתיד? ובכן, כנראה לא הרבה יותר מובהק ממה שהכל מחזיק למחר. המשמעות היא שכבר קפצנו על המכשול הגדול ביותר ליצירת מערכת פיננסית גלובלית ודמוקרטית באמת. עובדה שכמעט ואי אפשר להתווכח עליה. זה כאן, זה עוזר למיליונים ליצור ביטחון פיננסי טוב יותר ברחבי העולם, להתמודד עם זה.


באופן מציאותי, המשך אימוץ קריפטו אכן יכול להחזיק עתיד מזהיר לכולם, אך רשימת הדרכים שבהן אימוץ הביטקוין והבלוקצ’יין יכולים לשנות את חיינו לטובה חורגת ממגבלת המלים של מאמר צנוע זה. מה שפשוט לראות ולוקח מעט מאוד הסברים היא העובדה שתקרת הזכוכית התנפצה. התיבה של פנדורה פתוחה, ולא- אינך יכול להחזיר את משחת השיניים לצינור. הביטקוין כאן כדי להישאר, בלוקצ’יין הגיע לשחק. וכולנו קצת יותר טובים

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map