banner
banner

Bitrue לעומת OKEx: מבט מעמיק על פתרונות CeFi ו- DeFi היברידיים

התחרות בשוק חילופי המטבעות הצמחים גדלה באופן משמעותי בשנים האחרונות, עם עשרות פלטפורמות המבקשות לבסס לעצמם שכבה של המרחב המתהווה הזה. ברצוננו לבנות על הצלחה ראשונית במתן פתרונות קריפטו ו- CeFi מסורתיים יותר, ובעקבות התגברות העניין לשירותי DeFi, כמה מהבורסות המובילות מבקשות כעת להציע את הטוב משני העולמות. המטרה? פתרון היברידי אמין ומוכר למיזוג היתרונות של CeFi ו- DeFi, תוך הפחתת החסרונות.

באופן כללי, CeFi משקף מימון מורשים, ומאפשר למשתמשים להרוויח ריביות או לקבל הלוואות, ומספק את הבטיחות של העברת סיכונים כנגד החיסרון של דרישת אחזקת נכסים. DeFi מיישם את השימוש בחוזים חכמים על מכשירים פיננסיים, ומנתק את המתווך. זה לא משמורן, אבל אתה לוקח על עצמך את הסיכון המערכתי שיש פגם קוד קטלני בפרוטוקול. פתרון היברידי מאוזן, אם כן, עשוי לספק שילוב אידיאלי.

שתי פלטפורמות שעושות בדיוק את זה הן Bitrue ו- OKEx, עם רעיונות משתנים כיצד להציע בצורה הטובה ביותר דגם כלאיים כזה. בקרב Bitrue מול OKEx, כך שתי המידות מתמדות.

ביטרו

הוקם בשנת 2018, ביטרו מתאר את עצמו כפלטפורמה לניהול פיננסי, המתמחה בנכסים דיגיטליים, השקעות, הלוואות ומסחר. היא צברה אחיזה בכך שהיא אימצה את XRP כאחד ממטבעות הבסיס שלה והמשיכה להיות אחת משלושת פלטפורמות המסחר המובילות בנכס..

עדות לצמיחה מרשימה של 620% מדי יום בהיקף המסחר מדי שנה, הביאה את Bitrue לשכבה העליונה של הבורסות העולמיות. כעת היא מנהלת מחזורי מסחר יומיים מעל 300 מיליון דולר, עם 1.6 מיליון משתמשים, והיא מציעה כמה מהעמלות הנמוכות ביותר בשוק המשתמשות באסימון פלטפורמת Bitrue, BTR..

בהנהגתו של המנכ”ל קוריס וואנג, Bitrue הייתה הבורסה הראשונה שהציעה מוצר רווחי השקעה, כוח פיגי, המאפשר ללקוחות להרוויח הכנסה פסיבית של עד 10% ריבית על מגוון נכסים, ומאוחר יותר להפוך לתכונה נרחבת בקרב המתחרים.. 

Bitrue הרחיבה את מגוון המוצרים הפיננסיים ההיברידיים שלה, כולל שירותי הלוואות ו- BTR. הלוואות ביטרו מאפשר לך לשעבד נכסים ללוות USDT, BTC, XRP או ETH. אתה שומר על הזכות לנכסים אלה אך יכול לפנות הון בהם לשימושים אחרים. נכסים נעולים בפאוור פיגי יכולים לשמש גם כבטוחה להלוואות, ומאפשרים לך ללוות כנגדם תוך המשך להרוויח ריבית.. נעילות BTR לשמש הזדמנות יתרה נוספת לייצר מכסים מיוחדים בשיעורים גבוהים משמעותית לעומת תכונת ה- Power Piggy בלבד.

באוגוסט, Bitrue אז הוכרז מתכנן תוספות של DeFi במסגרת Bitrue שירותים פיננסיים (BFS). צפוי להשיק בתחילת שנת 2021, BFS תאפשר בתחילה למלווים להוסיף נכסים למאגר הנזילות העומד לרשות הלווים, כאשר המלווים הללו יקבלו ריבית, ואחריהם יגיעו מוצרים מבוזרים נוספים לאורך זמן. Bitrue גם תשדרג את שירות ההלוואות הקיים תחת מטריה זו, ויהפוך את הארנקים המכילים כספים מבוטחים לצפייה לציבור בצעד לקראת מתן כוח רב יותר למשתמשים על הכספים שלהם. כתוצאה מכך, הם יציעו גם CeFi וגם מוצרי DeFi חדשים במקביל, מה שהופך אותם לאחת הפלטפורמות ההיברידיות הראשונות. זה יספק סוגים שונים של משתמשים מגוון מגוון יותר של אפשרויות השקעה במיקום נוח אחד.

אסימון Bitrue Finance החדש (BFT) להפעלת שירותי CeFi ו- DeFi היברידיים אלה, הושק באמצע ספטמבר, כאשר אסימני BFT הופצו גם לבעלי אסימון BTR. BTR תמשיך להתמקד בהפעלת כלי ההחלפה המסורתי של Bitrue. BFT יתמוך ב- BFS ההיברידי החדש כפרס, תשלומים ואסימון הצבעה, כמו גם מנגנון איזון במערכת ההלוואות המבוזרת..

OKEx

OKEx, פועל מאז 2014, הוא עוד אחת מהבורסות המובילות בשוק. המתוארים בעצמם כמחליפי הצפנה המובילים בעולם, והם מספקים סחר נקודתי, שוליים, חוזים עתידיים, ואופציות, לצד שירותי בריכות כרייה, קפיצת פתיחה פלטפורמת מכירת אסימונים, ו- אסימון השירות OKB. המספקת מחזורי מסחר יומיים מעל מיליארד דולר, והיא מדורגת בין הגבוהות בענף. ה OKEx DEX נמצא גם בפיתוח ב- testnet ובונה פלטפורמת חילופי מבוזרת על גבי ה- OKExChain.

הרוויח OKEx מציע מגוון דרכים להרוויח ריבית על נכסי קריפטו, המשלב את מיטב אפשרויות ה- CeFi הפנימיות, DeFi והזדמנויות ההשקעה למקסימום פוטנציאל. בדומה לכך, הלוואת OKEx מספק גישה לשווקי הלוואות מיידיות מאפשרויות CeFi ו- DeFi שונות במקום אחד.

כדי לשלב פונקציונליות של DeFi בין אפשרויות ה- CeFi, OKEx נקטה גישה שונה לפיתרון ההיברידי שלהם. המנכ”ל ג’יי האו הוכרז בחודש אוגוסט צבר הלוואות ראשוני המשלב פיננסים מורכבים ומתכנן חנות מסחר חד פעמית של DeFi, מה שמסיר את הצורך בהעברת כספים בין ארנקים. המשמעות של המהלך הייתה שבמקום לפתח מוצרי DeFi משלהם, OKEx יתחבר לפרוטוקולים של DeFi Yield Farm של צד שלישי, כמו Uniswap, Curve ו- YFII. כתוצאה מכך, הם מקלים רק על גישה לשירותים אלה, אם כי נוחים, ואינם לוקחים אחריות על כל סיכונים מערכתיים הקשורים אליהם..

פְּסַק דִין

משתמשים צריכים לשקול את היתרונות והחסרונות של פלטפורמות כאלה על רקע הנסיבות האישיות שלהם. נראה כי Bitrue מציעה את המערכת הפשוטה ביותר לשוק ההמונים, תוך שימוש בנכסים מוכרים של מכסים גדולים ותאפשר לך לאזן את החשיפה עם מגוון מגוון יותר של אפשרויות בפלטפורמה אמינה. הם מפתחים הכלאה נוחה של עולמות CeFi ו- DeFi תוך צמצום הסיכון המערכתי משילוב פרוטוקולים נוספים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me