כיצד להתחיל קריירה בטכנולוגיית Blockchain?

בשנים האחרונות שחר עידן חדש שקיבל השראה מהתפתחותה של טכנולוגיה חסרת תקדים בשם טכנולוגיית בלוקצ’יין. כשאתה שומע את המונח בלוקצ’יין, מה הדבר הראשון שעולה בראשך? ובכן, רובנו עשויים לקשר בלוקצ’יין למטבעות קריפטוגרפיים, כמו ביטקוין ואת’ריום. אמנם נכון שבלוקצ’יין פותח לראשונה בכדי להסביר את הביטקוין – המטבע הקריפטוגרפי הפופולרי ביותר, אך יש לו גם שימושים שונים אחרים שרוב האנשים לא יודעים עליהם.

מהי טכנולוגיית בלוקצ’יין?

למי שלא יודע מה המשמעות של בלוקצ’יין, זהו בסיס נתונים מבוזר שיכול לאחסן כל סוג של רשומה. הדבר הטוב ביותר הוא שמשתמשים יכולים לערוך רק את החלקים שבבעלותם, מה שהופך את הטכנולוגיה לבטוחה מאוד. הוא אמנם מאובטח, אך הוא שקוף, מכיוון שכל מי שיש לו גישה יכול לראות מה מאוחסן. טכנולוגיית הבלוקצ’יין, אשר פותחה לראשונה כדי להגן על המטבעות הקריפטוגרפיים, התרחבה כעת מעבר למגזר הפיננסי ותעשיות רבות בוחנות כיצד מינוף בלוקצ’יין יכול לעזור להם. להלן מספר מקרים בהם משתמשים בטכנולוגיית בלוקצ’יין:

 • הוא משמש לשמירת רשומות דיגיטליות.
 • משמש לניהול נתונים בין ארגוני.
 • משמש רגולטורים בשוק המניות לאישור עסקאות באמצעות משטר ציות.
 • מוסדות פיננסיים משתמשים בו למסלולי ביקורת.
 • הוא משמש כפלטפורמה להתקשרות חכמה.

מדוע לבחור בקריירה בבלוקצ’יין?

החיבוק הפעיל של טכנולוגיית הבלוקצ’יין במגזרי תעשייה שונים הועיל בהפיכת הבלוקצ’יין לפופולרי. זה גם יצר הרבה אפשרויות עבודה לאנשים שיכולים לעבוד על הטכנולוגיה. לפי הדיווחים של Upwork – אתר פרילנסרים עולמי, בלוקצ’יין הוצג במיקום העליון 20 מיומנויות הצמיחה המהירות ביותר בעיבוד עליון.

מחקר אחר של חברת TechCrunch מצא כי הקריירה הקשורה לבלוקצ’יין עולה במהירות והן מהוות אפשרות הקריירה השנייה בצמיחה המהירה ביותר בשוק העבודה. אמנם יש יותר ויותר הזדמנויות בטכנולוגיית הבלוקצ’יין, אך ניתן לומר כי זה עדיין מסלול קריירה חדש. עם זאת, בשל ההתקדמות הטכנולוגית, לא יכול להיות שגוי לומר שבלוקצ’יין היא טכנולוגיה מהפכנית שיכולה להניע את העתיד. לכן, זה הזמן הטוב ביותר ללמוד על הטכנולוגיה ולהתחיל את ה- קריירה בבלוקצ’יין זה מראה הרבה הבטחה לעתיד.

כיצד להתחיל את הקריירה שלך בטכנולוגיית Blockchain?

עכשיו שאתה יודע על טכנולוגיית הבלוקצ’יין, השימושים בה ומספר ההזדמנויות שהיא יכולה לספק, כדאי לך לעשות קריירה בתעשיית הבלוקצ’יין. ובכן, אם זה המקרה, כך תוכל להתחיל את הקריירה שלך בבלוקצ’יין:

 • קבל השכלה על טכנולוגיית בלוקצ’יין

מכיוון שטכנולוגיית הבלוקצ’יין עדיין חדשה מאוד, אנשים המחפשים קריירה בטכנולוגיה יצטרכו להבין את הניואנסים של הטכנולוגיה. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא על ידי שיפור מתמיד של הכישורים שלך, ומכיוון שבלוקצ’יין מתפתח במהירות מדי יום, חשוב להישאר מעודכן בכל העדכונים וההתקדמות בתחום. לכן, זה יכול להיות רעיון טוב להשכיל את הטכנולוגיה ואת הניואנסים שלה. להלן דברים שאתה צריך כדי לחנך עצמך כדי להתחיל את הקריירה שלך בתעשיית הבלוקצ’יין.

 • להבין את היסודות של טכנולוגיית הבלוקצ’יין

בניגוד לטכנולוגיות אחרות המשגשגות כיום, בלוקצ’יין מגיע עם הצעת ערך ייחודית. לכן, הבנה בסיסית בבלוקצ’יין היא קריטית בכדי להתחיל את הקריירה שלך בטכנולוגיה. עליכם להכיר את התכונות של טכנולוגיית הבלוקצ’יין, כולל חוזים חכמים, ביזור ו- Daps, החיוניים לפתיחת קריירה בתעשיית הבלוקצ’יין..

הדרך הטובה ביותר ללמוד את היסודות היא לבחור ב- קורס הכשרה להסמכת בלוקצ’יין. כמו כן, קורסי הסמכה טובים יותר מאשר ללכת לחינוך רשמי המחייב אותך להשתתף בשיעורים באופן קבוע.

 • קבל הכשרה בקריפטוגרפיה

ככל שהעולם עובר מתחום פיזי יותר והופך לתחום דיגיטלי, ההצפנה נעשתה משמעותית יותר. בלוקצ’יין תלוי מאוד בקריפטוגרפיה כדי להקל על ההגנה על נכסים דיגיטליים, וזה אחד הדברים החשובים ביותר שעושה טכנולוגיית ספר החשבונות המבוזר. לכן, הכשרה בקריפטוגרפיה מספקת לך נקודת התחלה להכנס לתעשיית הבלוקצ’יין. אתה יכול ללמוד קריפטוגרפיה באמצעות קורסים שונים בנושא הסמכה מקוונים הזמינים כיום.

 • קבל ידע אודות תורת המחשוב המבוזר ואופן פעולתו

אבטחה ואמינות הפכו היום לשני הגורמים החשובים ביותר שיש להם השפעה על ארגונים, משתמשים ועולם כולו. היו מחקרים רבים למציאת פיתרון שיכול לספק אבטחה ואמינות, ומחשוב מבוזר התגלה כאחת האפשרויות. זה בהחלט עזר לבלוקצ’יין להיות מאובטח, מהיר ואמין. מחשוב מבוזר אמנם רחוק מלהיות נוהג מעודן, אך חשוב שתדעו עליו מכיוון שהוא יכול לעזור לכם לפתח פתרונות לבעיות שתוכלו להיתקל בהן בעתיד..


 • הצטרף לקהילת הבלוקצ’יין

במטבעות קריפטו ובלוקצ’יין יש קהילות מצליחות רבות המקדמות את הטכנולוגיה החדשה תוך כדי עזרה לצמיחתן ופופולריותן. כיום, תוכלו למצוא מספר רב של פרויקטים של מטבעות קריפטו המשמשים כמנגנון הכשרה בעבודה עבור התלמידים הלומדים ולומדים טכנולוגיית בלוקצ’יין. אתה יכול להשתמש בפרויקטים אלה כדי לחדד את כישוריך בטכנולוגיית הבלוקצ’יין, אשר גם תספק לך הזדמנות ליצור קשרים ולפעול עם האנשים שכבר עובדים בתחום. זוהי דרך נהדרת לדעת יותר על תעשיית הבלוקצ’יין וכיצד תוכלו להתחיל את הקריירה בה.

 • צור מסלול קריירה משלך בבלוקצ’יין

מובן מאליו שיש כיום הרבה הזדמנויות עבודה בתעשיית הבלוקצ’יין ויהיו עוד הזדמנויות שיבואו לך ככל שהזמן יעבור. עם זאת, משרות אינן הדבר היחיד שטכנולוגיית הבלוקצ’יין מחזיקה. זה יכול לספק סיכוי גדול לאנשים שלומדים טכנולוגיה ליצור מסלול קריירה משלהם.

הנה לך, אלה הן כמה מהדרכים הטובות ביותר שיכולות לעזור לך להתחיל את הקריירה שלך בתעשיית הבלוקצ’יין. אין ספק, העתיד טומן בחובו הזדמנויות מעניינות רבות עבור האנשים שיודעים ועובדים בתעשיית הבלוקצ’יין. לכן, אולי נכון לומר שהגיע הזמן שתמשיכו לטפל בטכנולוגיה זו ותנצלו את ההזדמנויות שנקרות בדרככם בשתי ידיכם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map