היכו את “Crypto Exchange Blues” על ידי מענה על 5 השאלות החשובות הללו

אם אתה רק מתחיל בקריפטוגרפיה או נכנס לעומק יותר, אתה משתכשך למערכת אקולוגית שיש בה מורכבות מסוימת. רוב המתחילים יודעים שיש אפשרויות חילופיות שונות, אך פחות מהם מבינים כיצד חילופי דברים אלה ביניהם. נכון לעכשיו, חלק מהשאלות הגדולות ביותר שיש לסוחרים הן סביב הלגיטימיות והאמינות של הבורסות והמפעילות שלהן. אבל ישנן שאלות אחרות שעליהם לענות. שים לב לדאגות הגדולות הנפוצות האלה שיש לאנשים כאשר הם צוללים לקריפטו. תוכלו להיות מושכלים יותר בנוגע למה שיש שם, ותוכלו לנהל טוב יותר את תיק הנכסים שלכם.

להלן חמש מהשאלות שסוחרים לעתים קרובות את עצמם, באמצע רכישת קריפטו:

1. “מי עומד מאחורי זה?”

נכון לעכשיו, מסחר והשקעות בקריפטוגרפים הם קצת מתחת לאקדח מבחינות מסוימות.

אחת הדוגמאות הבולטות ביותר היא בורסת BitMex. לפני חודשים ספורים זה היה מקום נפוץ לעשות עסקים בהחלפת נכס קריפטו או פיאט אחד למשנהו.

כעת, המנכ”ל ארתור הייז נמצא במעצר, ו מנהיגים בכירים אחרים נרדפים על ידי חוקרי ממשלה שטוענים כי מפעילי BitMex לא פיצחו מספיק הלבנת הון, או דורשים סוגים נכונים של אימות ותעודות לבעלי העניין. זה לא נוטה לעורר ביטחון!

גם BitMex אינה הדוגמה היחידה. מנהיג ה- OKEx, כוכב שו, נעצר לאחרונה, ומפעילים שונים אחרים נמצאים כעת במושב החם, מכיוון שהרגולטורים הפדרליים במדינות כמו ארה”ב וסין מתייחסים ברצינות לנקוט בפעילות מטבעות קריפטוגרפיים לא רשומים ולא מורשים..

עם זאת, אחת השאלות הראשוניות הגדולות ביותר של הסוחר היא – מי עומד מאחורי הפלטפורמה הזו? האם הם פועלים על פי הכללים, או סתם כנפיים?

2. “האם החליפין הזה תואם?”

בעקבות שאלה ראשונה זו, יש לך סוחרים שתוהים האם בורסה מסוימת הפרה את הסטנדרטים שהרגולטורים הציבו.

באופן כללי, מדינות רבות דורשות ממפעילה להחזיק ברישיון מסוים (או למסור דוחות רגולטוריים שקופים) על מנת לוודא כי הבורסה מופעלת בדרך מסוימת. אחרת, הפוטנציאל לסוגים שונים של הלבנת הון והונאה הוא די מקיף.

במקרים רבים, קל יחסית להבין את הבונאפידים של הבורסה שלך בכל הנוגע לרגולציה. אבל לפני שהסוכנויות התחילו להיות אגרסיביות עם חילופים, הסוחרים לא תמיד עשו את המחקר הזה. ואז הם מצאו את עצמם עיוורים כשהחלפות האהובות עליהם התהפכו! אפילו בורסות פופולריות כמו Binance שנראו שעושות הכל נכון וכנראה שהן צריכות להסתכל שוב על כללי KYC שלהן לאור הפעילות הרגולטורית הנוכחית..

3. “מה אם אאבד?”

כמה סוחרי מטבעות קריפטוגרפיים מכירים היטב את המינוח וכיצד להחליף פיאט בקריפטו, או להיפך. יש להם צורה כלשהי של אסטרטגיה במונחים של רכישת נכסים, חישוב בסיס העלות, ובסופו של דבר, לקיחת רווח כאשר המטבעות שלהם המריאו.


החששות שלהם נוגעים יותר לתנודתיות בשוק הקריפטו. וזה תנודתי. אי אפשר להכחיש את זה. כל שעליך לעשות הוא להסתכל על ערכי הביטקוין שבין שיאו הקודם בסך 20,000 דולר, לערכו הנוכחי סביב 16,500 דולר. כמעט ולא נדרש לביטקוין שום דבר לאבד או לזכות במחצית מערכו ומעלה, ולכן ניתן להבין את הסוחרים באופן מובן.

בבורסות כמו Currency.com, סוחרים יכולים לנצל התראות מחיר בזמן אמת ו ננעל הזמנות עצירה מובטחות כדי לסייע במניעת בעיות עם קריסות פלאש או בעירות ספונטניות אחרות של שוק קריפטו מסוים. ישנם גם כלים לאחסון ארנקים, ומגוון משאבים למתחילים כדי להפוך את הכל לשקוף יותר.

4. “מה לעזאזל המסחר בשוליים?”

Currency.com מציעה גם מינוף גדול יותר מבורסות אחרות. במקרים מסוימים, סוחרים יכולים לנצל כמה מאות את הערך ההשקעה הראשונית שלהם בכדי לבצע הצעות על מטבע קריפטוגרפי.

אולם המפתח כאן הוא להבין את הסיכון שלך. מסחר בשוליים פירושו שאם אתה מפסיד, אתה על ההחזר עבור החזרים גדולים בהרבה ממה שהוצאת במקור לשוק.

טיפ טוב נוסף הוא לנצל נגזרות קריפטו כמו עתידיות ואופציות, שם אולי תוכלו למנף יותר מבלי שבסופו של דבר יהיו חייבים הרים של כסף אם תוכנית המשחק שלכם לא תשתלם לגמרי. האסטרטגיה הייחודית של סחר באופציות מעניקה לחובבי המטבעות הקריפטוגרפיים חלופות נוספות. הם יכולים לרדוף אחרי תגמול מבלי להגדיל את הסיכון בדרך המסורתית שאתה עושה אם אתה קונה הון או נכס בשוליים.

5. “מה הבחירות שלי?”

חשוב גם לבורסה שיש הרבה סוגים שונים של נכסים במשחק. כתבי עת בתחום האוצר מדברים לעיתים קרובות על “רמפות” של מטבעות קריפטו, שם בעלי מטבעות פיאט יכולים להחליף בקלות לנכס דיגיטלי. סוחרים מעריכים גם את צמדי המטבעות הקריפטוגרפיים המאפשרים צירוף או פיזור באסטרטגיית קריפטוגרפיה. עם יותר מ -1,500 נכסים ויכולת לסחור בהזדמנויות של אסימון נכסים, Currency.com משלב תאימות רגולציה זהירה והקימה לגיטימציה למסחר עם תפריט חדש ורחב של אפשרויות לגידור, לגיוון ובסופו של דבר, לחדשנות בהשקעות קריפטו ודפי. זה באמת עולם חדש לגמרי, וסוחרים יכולים להיות בטוחים לעבור אליו אם הם יודעים שהבורסות משחקות בכדור עם גורמי הפיקוח..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map