איך להתחיל לעבוד עם Dapps לסטודנטים?

מטבעות קריפטוגרפיים הם מטבע וירטואלי או מטבע דיגיטלי המשמש כקריפטוגרפיה על מנת להבטיח את אבטחת העברות הכסף. יש לו תכונת אבטחה משופרת שמקשה על זיוף. זה אמור להיות ערוץ חילופי ומשתמש בקריפטוגרפיה כדי להבטיח אבטחה של עסקאות כסף דרך האינטרנט. זה גם עוזר לשלוט ביצירת יחידות מטבע חדשות. ישנם גם כמה קורסים נהדרים של Dapps שתוכלו לעבוד עבורכם ולאפשר לכם להבין יישומים מבוזרים ויישומי בלוקצ’יין אחרים..

ישנן אפליקציות רבות ברשת. מאלה, יש אפילו אפליקציה שעוזרת לך בשיעורי הבית שלך כדי שתוכל לומר שהם הסכים להכין את שיעורי הבית שלי ועזר לך לצאת עם כל הניירת המשעממת! שיעורי הבית בשבילכם כבר לא צריכים להיות נוראיים. אתה יכול לקבל עזרה עבור עבודת הבית שניתן לעשות תוך מספר דקות באמצעות שירות חיבורים.

ראשית, להבין מהן שרשראות חסימות:

מטבעות קריפטוגרפיים משתמשים בפרוטוקולים קריפטוגרפיים. ניתן להגדיר פרוטוקולים אלו גם כקודים מורכבים המאפשרים הצפנת העברות נתונים ומאפשרים החלפה מאובטחת של כסף. מפתחי הקודים הללו משתמשים בהנדסת מחשבים מתקדמת ועקרונות מתמטיים המאפשרים להם להיות בלתי שבירים. לכן, מאתגר לשכפל מטבעות קריפטוגרפיים. הקודים הופכים את משתמשי הקריפטו לאנונימיים ועסקאות וזורמים מאתגרים לעקוב אחר קבוצות ספציפיות של אנשים.

למטבעות אלו יש שליטה מבוזרת. המשמעות היא שהם אינם נשלטים על ידי הממשלה כמו צורות אחרות של מטבעות המשמשים באופן מסורתי. ערך האספקה ​​שלהם נשלט על ידי משתמשים אחרים באמצעות פעילויותיהם. הקודים מספקים פרוטוקולים השולטים בשימוש במטבעות. לכן אלה אינם נשלטים על ידי בנקים מרכזיים או כל רשויות אחרות השולטות בצורות מטבע מסורתיות אחרות. הפעילות של כורים שיש להם מנוף של ניסיון נרחב בעסקאות שיא כוח מחשוב שמתקבלות ביחידות מטבעות קריפטו שנוצרו לאחרונה ומשתמשים אחרים משלמים את דמי העסקה הקריטיים ליציבות וחלק תפקוד המטבע.

חשוב לציין כי מטבעות קריפטוגרפיים משמשים להחלפת מטבעות פיאט בשווקים מיוחדים. המשמעות היא שלמטבע יש שער חליפין משתנה עם מטבעות מרכזיים בעולם כמו הדולר, הלירה הבריטית והיורו בין היתר. בעוד מהנדסים מנסים להבטיח אבטחה של מטבעות אלה, תמיד קיים סיכוי גבוה שתהיה פריצה כלשהי שתביא לגניבת מטבעות דיגיטליים..

הנה כמה מהדאפים הפופולריים ביותר

אם אתה תוהה כיצד Dapps עובדים ולמה כדאי להשתמש בהם, הנה רשימה של הפופולריות ביותר בשוק:

 • טרונבט
 • 888 טרון
 • שטיימר
 • סמים
 • MakerDAO
 • פרטיקו
 • אסימון תשומת לב בסיסי
 • מפלצות גזע
 • סטָטוּס
 • אקטיפיט
 • אפליקציית גאון
 • DTube
 • KyberNetwork
 • שׁוֹר
 • אבירי אאוס

מה תלמדו לעשות בקורס זה?

אפליקציות מבוזרות (Dapps) מאפשרות לכם לחקור את התפיסה ששרתי הבלוקצ’יין הם בסיס וצעד למידה ללמוד כיצד להפעיל שרתי בלוקצ’יין. בקורס זה לומדים כיצד להקים רשת עמית לעמית של צמתים וכיצד להתקין את שרתי הבלוקצ’יין עצמו. לפני פריסת ה- Dapp שלך ברשת ציבורית, תצטרך לבדוק אותם באתר מקומי. החלק הכי טוב בערך לימוד פיתוח Dapps זה שבעוד שבוע תלמד את כל מה שאתה צריך לדעת ותאפשר לך להתאמן מספיק כדי ליצור יישום משלך.

פיתוח כמהין

תוך 4 שעות בלבד תבינו את כל מה שאתם צריכים כדי ללמוד על התפתחות כמהין.

הקורס גם מאפשר לסטודנטים לחקור סביבה ידידותית למשתמש בה הכמהין מאפשרת להם לפתח ולבדוק יישומים אלה. חלק מהפקודות העיקריות שתחקור כוללות: פיתוח, הידור, יזום, העברה ובדיקה. אלה ילמדו בכל פרמטרים ועם כמהין לפניהם. במודול זה אנו ממחישים מה צריך לפתח ולבדוק את ה- Dapps המלאים.

שיפורים בעיצוב


זה ייקח לך רק שעתיים להשלים את המודול הזה. אתה גם לומד כמה מהשיטות הטובות ביותר הכוללות גם את החוזים הקטנים שישופרו על ידי Dapps ושישפרו משמעותית את העיצובים הבסיסיים של Dapp..

דגמי יישומים

זה ייקח לך רק כחמש שעות להשלים. עבור מודול זה, תוכלו ללמוד עוד על הצעות לשיפור את’רום ועל תהליכי ERC הנחוצים להבטחת עדכון בלוקצ’יין את’ריום. כאן אתה גם בוחן את ה- ERC 20 הסטנדרטי עבור כל ה- Dapps האסימוניים ו- ERC721 עבור אסימונים שאינם פטרייתיים..

הבנה טובה יותר של מפתחות פרטיים

זה ידרוש ממך להקדיש זמן רב יותר להבנה. כֹּל בעל מטבע קריפטוגרפי בדרך כלל יש מפתח פרטי. מפתח זה משמש לזיהוי ואפשר להם להחליף יחידות. משתמשים רשאים ליצור את המפתחות הפרטיים שלהם שהם מספרים מעוצבים באורך שבין 1 ל -78 ספרות. מחולל המספרים האקראיים הוא שהמערכת יכולה גם ליצור מפתח לכל מי שרוצה בכך. ברגע שמשיגים מפתח, הם רשאים להוציא ולקבל מטבעות קריפטוגרפיים. ללא מפתח זה, המחזיקים לא יוכלו להמיר את המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם, וכך אחזקתם תהיה חסרת ערך עד שהם יקבלו מפתח.

סיכום

קודי המקור שלהם מעוצבים כך שקריפטוגרפיה מתורגמת אוטומטית לכמות כוח הכרייה המשמש ליצירת עותקי בלוקצ’יין חדשים. ככל שעוצמת הכרייה גוברת, יצירת הקריפטוגרפיה הופכת לקשה יותר וקלה ליצירת כוח הכרייה יורדת. המטרה היא בדרך כלל ליצור מרווח בין יצירת שרשראות בלוקים ברמה קבועה שנקבעה מראש. זו הסיבה שלימוד יישומי Dapps הוא כה קריטי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map