עשר פלטפורמות ההלוואות של DeFi בשנת 2020

פלטפורמות ההלוואות של DeFi הבטיחו למלא את הפער בפיגור בבנקאות המסורתית. כתוצאה מכך, הוא משמש כמאפשר שירות פיננסי חדש תוך מילוי צרכי האימוץ ההמוני של Blockchain ו- cryptocurrency. זה נקרא בכינויו הפיננסי הפתוח, משום שהוא נדרש לחלוץ בתנועת הבנקאות הפתוחה בה אנשים אינם זקוקים למפלגה מרכזית לשירותים פיננסיים.

בינתיים, מאמר זה מספר לך מה שאתה צריך לדעת על הלוואות DeFi תוך שיתוף כמה פרטים על פלטפורמות ההלוואות המובילות של DeFi. עם זאת, חשוב להבהיר מהי הלוואות DeFi ולמשוך כמה הבחנות לגבי הלוואת DeFi.

הלוואות והלוואות DeFi

בהלוואות DeFi, משקיעים ומלווים מנפיקים הלוואה או פיקדון עבור ריבית באמצעות מערכת מבוזרת ויישום מבוזר. מצד שני, אדם או עסק לווים כסף לריבית באמצעות רשת מבוזרת. הן ההלוואות והן ההלוואות משתמשים ב- DApps, בחוזים חכמים, בין היתר בפרוטוקולי DeFi.

מדוע הלוואות מבוזרות?

בעוד שמימון מבוזר העניק למימון משמעות חדשה, הלוואות מבוזרות סיפקו הזדמנויות והטבות שונות להלוואות למלווים. לכן, להלוואות DeFi יש את היתרונות הנמצאים ברשימה התחתונה:

  • מימון גידור

שטח המטבע הקריפטוגרפי, באופן כללי, הוא תנודתי, מה שלעתים קרובות שולח למשקיעים אריזה. לכן, אם המשקיע אינו רוצה להישרף בשוק, תנודות מחירים מתסכלות, המשקיע או מכירת המחזיקים בריצת שוורים, לעומת זאת, הלוואות DeFi מספקות הזדמנות למשקיעים המעוניינים להחזיק את Crypto בפרט מסוים. זְמַן.

כמו כן, הלוואות DeFi מאפשרות לסוחרים או למשקיעים להפקיד את Crypto עבור פיאט למילוי צרכים אחרים מבלי למכור. למשל, עסק שמחזיק בנכסי קריפטו ולא ירצה למכור לביצוע פרויקט יכול פשוט לגשת לפלטפורמת הלוואות DeFi כדי להפקיד את Crypto עבור פיאט לביצוע הפרויקט..

  • הרווח עניין בהחזקת נכסי קריפטו

כבעל נכסי קריפטו, אינך צריך למכור כדי להימנע מהדובים. במקום זאת, אתה משאיל את זה עם שיעורי ריבית מוסכמים שהוגדרו בחוזה החכם. בתוך הזמן הקבוע אתה מרוויח את כספך בריבית.

כתוצאה מכך, הלוואות DeFi הופכות למקלט למכירות פאניקה.

בינתיים, הטכנולוגיה הבסיסית של DeFi אינה דורשת תיעוד קפדני, כפי שרואים במערכת ההלוואות המסורתית. במקום זאת, זוהי פונקציה של קליקים באמצעות יישום מבוזר. כרגע אני, המלווים מרוויחים אינטרסים ללא לחץ ברשת מבוזרת ומרכזית.

איך עובד הלוואות DeFi?

ההלוואות המבוזרות פשוטות כמו לשים את היד בכיס להלוואת לווה. עם זאת, היישום המבוזר והחוזה החכם מייצגים את המתווכים והמשא ומתן שלך, בהתאמה. בהנחה שיש לך 50,000 $ להלוואות באמצעות DApp, אתה רק צריך ללחוץ על כמה כפתורים במחשב שלך, וזה הכל.

מה שקרה הוא שפתחת DApp שמארח חוזה חכם ומאגר לווים. אז בלחיצה אתה מחליט איזה ריבית אתה רוצה להעניק הלוואה, אם אתה מעדיף, אז ההלוואות בדרך. במקביל, החוזה החכם מממן את הסכם ההלוואות והלוואות.


פלטפורמות הלוואות מובילות של DeFi

פלטפורמת הלוואות DeFi דומה לפלטפורמת ההלוואות המסורתית אלא שאין סמכות מרכזית. כתוצאה מכך, כל מה שאתה עושה נעשה ברשת חסרת אמון. עם זאת, ישנן מספר פלטפורמות הלוואת DeFi שאולי תרצה לדעת. הם כדלקמן:

1. Aave [LEND]

Aave

זהו פרוטוקול מבוסס קוד פתוח ואתרי שאינו אפוטרופוס המאפשר יצירת שוקי כסף. למרות שהיא מציעה שירותים אחרים, היא פופולרית להלוואות והלוואות. כמו כמה פלטפורמות הלוואת DeFi, הוא מציע דגם DeFi token כפול: aToken ו- LEND.

aToken הוא אסימון ERC-20 בו המלווים בריבית המלווים ואילו LEND הוא אסימון הממשל. Aave מציעה מגוון הלוואות ושירותי הלוואות כגון הלוואות ללא ביטחונות, “החלפת ריבית”, הלוואת פלאש וסוגי ביטחונות ייחודיים..

הריבית משתנה בין הלוואות מקור ומבזק ברמה של 0.25% ו- 0.09% בהתאמה.

עם זאת, זו אחת מפלטפורמות ההלוואות של DeFi התומכות בנכסים רבים, כולל אסימון תשומת לב בסיסית (BAT), Dai (DAI), Ethereum (ETH), רשת קיבר (KNC), Aave (LEND), ChainLink (LINK), Decentraland ( MANA), Maker (MKR), Augur (REP), Synthetix (SNX), TrueUSD (TUSD), מטבע USD (USDC), Tether (USDT), BTC עטוף (WBTC), 0x (ZRX), ו- Synthetix USD (SUSD ).

2. יוצר

יַצרָן

פרוטוקול Maker, הנקרא באופן פופולרי מערכת Multi-Collateral Dai (MCD), הוא אחד מפלטפורמות ההלוואות וההלוואות המוכרות ביותר של DeFi. היא הוקמה בשנת 2015 כאמצעי לעקוף את תנודתיות המטבע הקריפטוגרפי. לפיכך, ה- DAI מוצמד לדולר להלוואות והלוואות לאחר שתנאי החוזה החכמים מתקיימים.

MakerDAO, פרוטוקול קוד פתוח הבנוי על Ethereum, מאפשר למשתמשים שיש להם ETH וגישה ל- MetaMask להשאיל בצורה של DAI. בדומה לפלטפורמות הלוואות רבות אחרות של DeFi, הוא מארח דגם אסימון כפול: Maker ו- Dai. דאי הוא מטבע יציב שמוצמד לדולר כדי לאפשר למשתמשים להלוות וללוות בהתאם. מצד שני, Maker Token הוא אסימון הממשל השומר על יציבות במערכת.

הפלטפורמה מציעה למשתמשים ריבית של 9.05%, 4.6% ושיעור ממוצע של 30D. אם אתה בעל ETH, WBTC, USDC ו- BAT, אתה יכול להלוות וללוות על פרוטוקול Maker.

3. מתחם 

מתחם

המתחם הוא חוזה חכם פופולרי נגיש יותר שנבנה על Ethereum Blockchain. זה מאפשר ללווים ומלווים כאחד לנעול את נכסי הצפנה שלהם בפרוטוקול.

בניגוד לפלטפורמות הלוואות אחרות של DeFi, הוא מאפשר לנכסי האסימון הנעולים במערכת שלהם באמצעות cTokens. טוקניזציה מאפשרת למשתמשים לייצג דיגיטלי את הנכסים שלהם לסחור, להלוואות וכן הלאה.

כתוצאה מכך, כאשר אתה מפקיד ETH, אתה מקבל cToken, שיכול לשמש כבטוחה. מצד שני, אסימון ה- COMP הוא אסימון ה- DeFi שלו. עם זאת, הוא תומך במגוון רחב של תשעה נכסים שהונפקו ב- Ethereum, כולל BAT, DAI, SAI, ETH, REP, USDC, WBTC, USDT ו- ZRX..

יש לה שיעורי הלוואות והלוואות משתנים של DeFi בהתאם למטבע הנתמך. שיעור ההלוואות עבור BAT, DAO, ETH, USDC, WBTC, USDT ו- ZRX הוא 0.03%, 2.99%, 0.14%, 3.08%, 0.29%, 2.2%, 2% בהתאמה..

4. InstaDApp

Instaapp

זוהי פלטפורמת DeFi רב-תכליתית המנהלת נכסים דיגיטליים. הוא מספק מגוון רחב של שירותי DeFi כמו הלוואות, הלוואות, החלפות, מינופים וכו ‘. הסתכלו על זה כבנק DeFi המאפשר לכם לשלב את השירותים שלכם כדי לשרת את מטרתכם.

הפלטפורמה מציעה למשתמשים פלטפורמות מיתוג בלחיצה אחת לעבור בקלות לפלטפורמות הלוואות זולות יותר עם ריביות נמוכות יותר, במיוחד עבור Maker ו- Compound..

כמשתמע מכך, הוא מציע לכם פורטל ארנק חכם לפרוטוקולי DeFi. עם זאת, זה פשוט כמו להחזיק ארנק Coinbase או MyEtherWallet או כל קשור להלוואות, הלוואות, סחר או החלפות.

עם זאת, הפלטפורמה חופשית לשימוש, למעט שעליך להיות בעל ETH מספיק עבור דמי עסקה.

5. dYdX

dydx

dYdX הביאה מסחר בשוליים, אופציות ונגזרים למרחב הבלוקצ’יין, שבדרך כלל נמצא בשווקי פיאט ונפוצים להשקעות מסורתיות. בפלטפורמה, משתמשים יכולים לסחור, להשאיל ולהשאיל ETH, DAI ו- USDC. היא מציעה גם מסחר בשולי רוחב ומסחר בשוליים מבודדים וכן שימוש בחוזה שוק תמידי של BTC / USDC של מינופים פי 10

ההלוואות בפלטפורמות הינן בביטחונות של 125% וב- 115% בפירוק עצמי. בינתיים, בניגוד לפלטפורמות הלוואות רבות אחרות של DeFi, אין לה אסימון מקורי שכן כאלה גובים דמי מסחר באסימונים הנתמכים.

6. פרוטוקול דהרמה

דהרמה

זהו פלטפורמה מבוזרת של חובות מסומנים, בה מלווים, לווים ומנהלי קרנות אחרים סוחרים ומתעסקים עם האחר. הוא מתגאה בחוזי הסדר דהרמה, המדמים את המכשירים הפיננסיים המסורתיים ובעלי עניין כמו סוכנים הקיימים בדרך כלל בתהליך הקלות בהלוואות. ארבעה סוכנים עיקריים מפעילים את הרשת: לווים, מלווים, חתמים וממסרים. לווים ומלווים הם מפעילים פשוטים. ממסרים הם סוכנים המארחים את פנקס ההזמנות עבור המלווים הפוטנציאליים לדפדוף, ואילו חתמים הם הסוכנים האחראים על זיהוי אפשרות המחדל ומבנה התנאים של הנפקת החוב..

הוא משתמש ב- dToken לממשל ודאו כמטבע היציב. עם זאת, הוא תומך כרגע רק בשני נכסים, Dao ו- USDC. היא מפעילה ארנק קוד פתוח ולא משמורן, שבו למשתמשים שליטה של ​​100% בכספים. פיקדונות בדולרים מרוויחים 2.7% באפריל באמצעות פרוטוקול המתחם, בעוד שהפקדות מובטחות בבטחונות של יותר מ -1 $ דולר. עם זאת, הפלטפורמה מאפשרת עד 1,000 דולר ליום.

7. bZx 

bzx

הפלטפורמה מספקת אלטרנטיבה ייחודית למסחר מבוזר ב- dYdX. היא ממנפת אסימון bZxR לממסרים לגביית דמי מסחר. שלא כמו פלטפורמות אחרות של DeFi, ממסרים תואמים לווים ומלווים כך שהלווים עשויים לקבל הלוואות שוליים. עם זאת, הפלטפורמה נשענת על אחזקת קרן ביטוח עמוק. לכן גובים מלווים 10% מהרווחים שלהם ומצטברים אותם בכספים כדי להבטיח שהמלווים תמיד יהיו מכוסים אם לווים אינם יכולים להחזיר את הלוואותיהם..

עם זאת, מאז המיתוג מחדש בשנת 2018, היא שילבה שתי פלטפורמות אחרות של DeFi: Fulcrum Trade ו- Torque, פלטפורמת הלוואות ומסחר שוליים מבוזרת ופלטפורמת הלוואות של DeFi..

הוא תומך בהלוואות והלוואות באמצעות אסימון תשומת לב בסיסי, רשת קיבר, 0x, Chainlink, Ethereum, Augur, sUSD, מטבע USD, Bitcoin, Dai ו- Sai..

הלוואות והלוואות תלויות ב- iToken וב- pToken, בעוד שאסימון bZxR מיועד לממשל.

מכיוון שהיא משתמשת ב- iToken להלוואות, שיעורי ההלוואות הם כדלקמן: Dao, USDC ו- ETH הם 1.03%, 1.29% ו- 0.95% בהתאמה..

8. KittieFight

kittyfinance

זוהי פלטפורמת ההלוואות החדשנית הראשונה של DeFi המשתמשת בגישה משחקית כדי לספק הלוואות לגיימרים ומשתמשי קריפטו אחרים. זה הוסיף משחקים כדרך להוסיף נזילות באמצעות חקלאות תשואה וטורנירים תמריצים. אמנם גיימרים ומפתחים מקבלים תמריצים לאירוח DApps ותגמולים עבור משחק בהתאמה, אך יש להם את הזכות לזכות באסימונים KTY ולהשאיל ETH.

עם זאת, פרטים רבים על שיעורי ההלוואות של DeFi והמטבעות הנתמכים אינם זמינים כעת, מכיוון שהם עושים IDO. בינתיים ניתן להסיק כי הפלטפורמה תומכת ב- ETH ובאסימון הממשל המקורי שלה KTY.

9. Mainframe

מַחשֵׁב מֶרכָּזִי

המיינפריים הושק רשמית בשנת 2018 כפלטפורמת תקשורת מבוזרת. זה הושק מחדש כפלטפורמת הלוואות DeFi לאחר הרכישה של Sablier, פרוטוקול למימון בזמן אמת בבלוקצ’יין את’ריום..

עם ההשקה המחודשת, נקודת המכירה שלה היא בריכות הערבות החדשות, שמקווה להגן על קמרונות הביטחונות, יחסי הביטחונות יכולים להיות נמוכים בהרבה מבלי להגדיל את הסיכון למערכת, בניגוד למנת הביטחונות בהלוואות קריפטו של 150%..

הפלטפורמה משתמשת באסימון Mainframe, MFT לממשל ו- yToken כדי לתגמל את המלווים.

שאלות נפוצות

מהי פלטפורמת DeFi?

הם פלטפורמות המציעות שירותים פיננסיים מבוזרים או פלטפורמות אלה המספקות לך פרוטוקולים של בנקאות עצמית.

מהי הלוואות מבוזרות?

הכוונה היא לאותן שיטות הלוואות שאינך זקוק לגוף מרכזי כדי לקבל החלטות על הלוואות, כולל שיעורי ההלוואות.

איך עובד הלוואות DeFi?

עליך להירשם רק ליישום מבוזר המציע את השירותים שאתה רוצה. אם ברצונך להלוות, לחץ על שיעורי ההלוואות של DeFi ודרישות אחרות שייתכן ותרצה להלוות.

האם BlockFi הוא DeFi?

BlockcFi מרוכז ואילו DeFi מבוזר. כמשתמע מכך, אין לך את המפתחות בעת שימוש ב- BlockFi.

איך אתה דפי?

זה פשוט כמו להירשם לפלטפורמת DeFi לבחירתך כדי להחליט על הלוואות, הלוואות, חיסכון, מסחר, ולפי הענין..

איך מרוויחים כסף עם DeFI?

אתה יכול להרוויח כסף באמצעות הלוואות לריבית, סחר ברווחים וכן הלאה.

מהו הדופק של DeFi?

זה דומה לשווי שוק המטבעות, קוינגקו ומשאבי מטבעות אחרים. עם זאת, זה מספק לך את כל מה שאתה צריך לדעת על שוק DeFi וסטטיסטיקה.

מהם אסימונים של DeFi?

הם ממשל או אסימונים מקוריים של פלטפורמות DeFi. למשל, KTY, LEND, dToken הם אסימוני DeFi של KittieFight, Avare ו- Dharma.

הצהרת אחריות התוכן המוצג עשוי לכלול את דעתו האישית של הכותב ובכפוף לתנאי השוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי להפסדך הכספי האישי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map