DeFi המתפתח מטרתו לנקות פיננסים מבוזרים על ידי התמקדות בתשתיות מפתח

תעשיית DeFi צומחת בקפיצות, אך עדיין נוטה לחסרונות בודדים. עם מעט דגש על ביטוח, ביקורת ובדיקות רקע, הענף ייקפא. DeFi Emerge כאן כדי לספק את כל השירותים הללו.

פגמי DeFi הנוכחיים

נראה שרוב פלטפורמות ושירותי הכספים המבוזרים נופלות לאותן מלכודות. הרכבת קוד חוזה חכם עובד הוא החלק הקל, אך הגנה על משתמשים דורשת גישה אחרת. אין מספיק דגש על ביטוח, ביקורת, בדיקות רקע או שירותי שיגור עבור אסימונים חדשים.

בניית תשתית זו חיונית בכדי להמשיך ולקדם את תנועת DeFi. אם משתמשים לא יכולים ליהנות מביטוח, הם ימשיכו לאבד כספים בגניבה, פריצות ובעיות קוד חכם. לאורך שנת 2020 היו יותר מדי תקריות מסוג זה. מפתחים לא יכולים לחזות את כל התוצאות האפשריות, אך פרויקטים זקוקים למשתמשים מושפעים. למרבה הצער, זה לא המקרה כיום.   

מציאת הפיתרון הנכון

Emergi DeFi הוא פרויקט המתמקד בקיימות ארוכת טווח של כספים מבוזרים ולא רווח אישי. זו פלטפורמה כוללת המשרתת מטרות מרובות, שכולן מטרתן להכניס את הדור הבא של פתרונות Defi.. 

אסימון שיגור וקידום

פרויקטים חדשים של DeFi יוצרים בדרך כלל את האסימון שלהם – גישה שלעתים קרובות אין בה תיאום או תמריצים. צץ DeFi מציע פתרון למשפיעים, יזמים וצוותים המעוניינים להשיק אסימון. בניית מותג פיננסים מבוזר מציבה מחסומים רבים, שכולם דורשים גישה ספציפית כדי להתגבר עליהם.

בהיבט המכירה האסימונית, Emerge DeFi מציג אפשרויות התאמה אישית רבות. בין אם רוצים לנעול נזילות או לבצע אימות KYC, הצגת הילה של אמון היא קריטית לכל שיגור סמלי.. 

משיכת משפיעים היא היבט מרכזי בהפעלת מכירת אסימונים מוצלחת. עם זאת, המשפיעים אינם מעוניינים להתמודד עם קבוצות אנונימיות. בתעשיית DeFi, רוב קבוצות היזמים לא יפרסמו את זהותם ברבים. DeFi המתפתח יכול לבצע בדיקת KYC ברקע כדי לקבוע אם הפרויקט המדובר אמין. 

ביטוח & ביקורת היא הכרחית

בשל האופי השקוף של חוזי DeFi חכמים, כל אחד מסוגל לבדוק את הקוד. הבנת אופי החוזים הללו, לעומת זאת, היא מעל דרגת המשכורת של רוב האנשים. מסיבה זו על הפרויקטים לעבור ביקורת קוד לפני שהם משחררים את הפלטפורמה שלהם. זה לא קורה כמעט מספיק כמו שצריך. 

כך גם לגבי ביטוח, היבט שכמעט ולא קיים בסצנת DeFi. אחת מספקיות הביטוח הבודדות – Cover Protocol – סבלה לאחרונה מפריצה. סימן ברור לאופן שבו הדברים צריכים להיעשות אחרת במוקדם ולא במאוחר. Emerge DeFi מציעה פתרונות לביטוח וביקורת על מנת להבטיח שפרויקטים עתידיים לא יסבלו מתקלות אלה. 

ניקיון אביב במימון מבוזר


מכיוון שעונת האביב מעבר לפינה, הגיע הזמן לנקות את “הבלגן” במימון מבוזר כיום. קיימים כיום הרבה יותר מדי פרויקטים לא מוגנים, לא מבוקרים ולא מבוטחים, כל אלה יכולים לעלות כסף למשתמשים. בהתחשב במספר הפריצות וההונאות שמתרחשות בענף זה, דפי מאבדת את הלגיטימיות בקצב מדאיג. 

פיתרון מלא הוא צעד ראשון חיוני. טכנולוגיית Blockchain מאפשרת רעיונות ומושגים חדשניים, אך היא אינה יכולה לצמוח ללא התשתית והכלים הנכונים. יש הרבה יותר בענף הזה מאשר שיווק, מכירות, יחסי ציבור ומכירה אסימונים. ללא התשתית הטכנית הדרושה לביקורת וביטוח, מימון מבוזר לעולם לא יזכה לאימוץ רחב יותר. 

אם רוצים להתייחס ברצינות למימון מבוזר, הוא צריך לספק את אותה מידה של שקט נפשי וביטחון כמו האוצר המסורתי. כיום, התעשייה עדיין לא מסוגלת לעשות זאת. פתרונות כגון DeFi Emerge עשויים לשנות את הנרטיב ובכל זאת יש להם כל מה להוכיח. 

סיכום

כיום, מימון מבוזר מתמקד בעיקר בחקלאות בתשואות ובספקולציות. נדרשת גישה אחרת כדי להגיע לשלב הבא ולהוות איום על הכספים הריכוזיים. התמקדות בביטחון, באחריות, בביקורת ובביטוח נחוצה כדי להגיע לרמה הבאה. עד שאבני הבניין והתשתיות הללו לא יהיו במקום, ל- DeFi לא יהיה מושך כמעט כלום. 

פתרונות כמו DeFi Emerge מדגישים את הצורך בחשיבה לטווח הארוך במקום להתמקד בפתרונות ורווחים לטווח הקצר. לגיטימציה של מימון מבוזר תדרוש הרבה זמן ומאמץ. תעשיית הקריפטו זוכה רק כעת להכרה לאחר כמעט עשור של שיעורי למידה. קהילות וצוותים צריכים להשתמש בשיעורים אלה כדי להאיץ את אימוץ DeFi. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map