הפרויקטים המשפיעים ביותר על EOS.IO בשנת 2019

הוצגה בינואר 2018 על ידי המפתחים דניאל לרימר וברנדן בלומר, EOS.IO היא ארכיטקטורת תוכנה של בלוקצ’יין התומכת במיליוני עסקאות בשנייה עם כמעט אגרות עסקה הכרוכות בה.

ערימת הטכנולוגיה הזו תלויה בהוכחה של מנגנון ההסכמה של יתומים בכדי לגרום לכל זה לקרות. מטבעות קריפטוגרפיים פופולריים אחרים כמו ביטקוין מסתמכים על הוכחה למערכת מבוססת עבודה, בה מחשבים מכרסמים מספרים באגרסיביות במטרה לפתור חידות הצפנה מורכבות. אך הוכחת יתד מייעדת את הישות הבאה ליצור חסימה על ידי התבוננות בשילובים שונים של בחירה אקראית, עושר או גיל.

גישה חדשנית זו להחלפת ערך ונתונים בצורה מאובטחת באופן חסר אמון מתגברת בשנת 2019, והריבוי של פרויקטים מבוססי EOS המופיעים למקום לא צריך להפתיע. מספר פרויקטים אלה יצרו גלים משמעותיים בשנה הקלנדרית האחרונה, אז בואו נסתכל עליהם עכשיו.

LiquidApps: הושק בפברואר 2019.

LiquidApps הוא פיתרון של מפתחי dApp ועבורם, שמטרתו להפוך את פיתוח האפליקציות המבוזרת לנגיש יותר ומשתלם יותר. LiquidApps יצר את רשת dApp כמערכת אקולוגית לטיפוח תוכנה מבוזרת כדי להיות יעילים יותר ולרכוש משתמשים קבועים. רשת dApp מציעה שני מוצרים לשם כך: vRam וזאוס.

Liquidapps

vRAM עובד כמעין “דיסק קשיח” משתלם למפתחי EOS dApp לאחסון הנתונים שלהם. זאוס הוא ערכת פיתוח התוכנה (SDK) המשויכת, אשר מפתחים מחברים מוצרים קיימים של LiquidApps ליצירת dApps משלהם. כבר זמין ב- Github, זאוס מציג את עצמו כ”חנות dev-one stop “עבור מפתחי dApp.

Everipedia: השיקה פונקציונליות EOS באוגוסט 2018, צמח במהלך 2019.

אוורפדיה הוא כמו גרסה המותאמת לבלוקצ’יין של ויקיפדיה. הוא משתמש בטכנולוגיית EOS blockchain ואסימון קריפטו משויך בשם IQ כדי לתמרץ אנשים לתרום תוכן תוך כדי לרסן את הצנזורה ברחבי העולם..

שנת 2019 הייתה שנת פיתוח ושיפור עבור פרויקט האנציקלופדיה הניתן לעריכה. הצוות הוסיף פונקציונליות חדשה לשיתוף פעולה ולעריכת מאמרים, כמו פלטפורמת הצ’אט שלו לתקשורת עם עורכים אחרים המשתמשים במוצר.

אוורפדיה גם הוסיפה אינטגרציה עם YOLO Exchange כדי לאפשר רכישת מנת משכל ישירות בפלטפורמה שלה. התמיכה החדשה בשפה הקוריאנית הופכת את האוורפדיה לשימושים גם לאוכלוסייה שלא שומרה בעבר.

שיווי משקל: הושק באפריל 2019.

שִׁוּוּי מִשׁקָל מהווה מסגרת מרובת שרשראות לבניית מטבעות גזע מגובים ונכסים ומוצרי DeFi. מוצר הדגל שלה הוא EOSDT stablecoin, שמוצמד לדולר אמריקאי ומפיק את ערכו מהביטחונות יתר של הנכסים הדיגיטליים הנזילים של המשתמש. על פי הדיווחים, ה- dApp הזה מחזיק באחת היתרות הגדולות ביותר מכל ה- dApps.

שִׁוּוּי מִשׁקָל


לאחרונה השיקה החברה את קרן היציבות הראשונה של תעשיית הקריפטו עם 6.5 מיליון EOS (בשווי של כ- 17.5 מיליון דולר) מהונה העצמי. כמות הכסף הזו עובדת כביטוח פיגורטיבי נגד אירועי שוק הברבורים השחורים – היא מגנה על המשתמשים מפני תנודתיות קיצונית בשוק מספיק טוב כדי להפחית את דרישות הביטחונות של EOSDT מ -170% ל -130%. זה יוצר פוטנציאל גבוה יותר למינוף נכסים דיגיטליים ומאגד את EOS כבטוחה אמינה.

KARMA, הושק בשנת 2018 וצמח לאורך 2019.

KARMA היא רשת חברתית לטובת החברה המונעת על ידי ה- blockchain EOS. אסימון ההצפנה שלו (נקרא גם KARMA) נועד לתמרץ אנשים לעשות דברים טובים בעולם עבור אנשים אחרים, או לקיים יחסי גומלין מועילים זה עם זה. אנשים מפרסמים את הדברים לרשת שם הם מקבלים לייקים ומצביעים, ואז הם מקבלים את KARMA על כך. הרעיון הוא ליצור קהילה סביב מקסום הטוב בעולם.

קארמה

בשנת 2019 רושם אסימון KARMA ב- YOLO, מה שהופך את האסימון לזמין יותר לקהילת הקריפטו. כמו כן, הושקה שדרוג הפלטפורמה “We Pay CPU” באוקטובר כדי שמשתמשים לא יצטרכו לדאוג יותר לכסות את דרישות המעבד שלהם.

Bancor זכתה לתשומת לב רבה בשנת 2019, שזוהה כמסוגלת לתמוך באלגוריתם חשוב של שיוך אסימונים.

Bancor הוא פרוטוקול נזילות בשרשרת המאפשר החלפה אוטומטית ומבוזרת על רשתות ה- Ethereum ו- EOS. במילים אחרות, משתמשי Bancor יכולים להמיר ישירות בין אסימונים שונים באמצעות חוזה חכם בניגוד להחלפתם בשוקי המטבעות הקריפטוגרפיים. מוצר הארנק שלה, Bancor Wallet, מאפשר המרות אסימונים אוטומטיות מיד בתוך הממשק במחירים צפויים העמידים בפני מניפולציה..

שנת 2019 הייתה שנה שעוברת במחט עבור בנקור. יוצר ה- EOS, דן לרימר, הציע אלגוריתם הצמדת אסימונים שתלוי ברשת Bancor. לרימר כתב: “הנחת היסוד של האלגוריתם שלנו היא שמי שמוכן להיות מנוף מעט בנכס ביטחוני (כגון EOS), יכול להרוויח כסף על ידי הקלה על פעילויות עשיית שוק בין EOS לבין נכס משועבד פטרי, (למשל USD) , שערכו נועד לעקוב אחר עדכון מחירים בטווח סטייה מותר. “

Larimer אפילו שילב בעבר את אלגוריתם Bancor במודל הקצאת הנכסים עבור EOS RAM. (מודל זה פעל לאוטומציה של נזילות בשוק ה- RAM מאז ש- blockchain EOS עלה לאוויר בשנת 2018). באותה תקופה מאז, Bancor שולבה גם ב- EOS Resource Exchange (REX), המאפשרת למשתמשים להרוויח הכנסות על ידי השכרתם משאבי מעבד ורשת

מעבר לתשומת לב זו, Bancor השתמשה גם בשנת 2019 כדי להוסיף שילובים למספר אסימונים חדשים, מה שמביא את המספר הכולל של מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים ליותר מ -148.. 

ארנק pEOS, הוכרז ביוני 2019.

למרות שזה עדיין לא בהפקה, pEOS היא תוכנת ארנק שמביאה שכבה נוספת של פרטיות מגוננת לאופן שבו מתנהלים משתמשי EOS זה עם זה. ניתן לשלוח את האסימון המשויך (PEOS) לחשבונות EOS ולכתובות ה- PEOS. חשוב לציין שכתובות PEOS מנותקות לחלוטין מחשבונות EOS – הארכיטקטורה הבסיסית של EOS.IO מעורבת רק בהעברת עסקה דרך הרשת..

עסקאות שעוברות מחשבון EOS אחד לאחר מסתיימות באופן ציבורי בבלוקצ’יין פתוח – קל ללמוד יתרות חשבונות ושמות חשבונות. אבל כתובות PEOS נעולות יותר מכך. שליחה או קבלה מכתובת PEOS שומרים על פרטים מזהים כאלה מחוץ לעיני הציבור, ואם עסקה עוברת מכתובת PEOS אחת לאחרת, אין אפשרות לצד שלישי ללמוד פרטים מזהים אודותיה..

הפרויקט חווה כמה עיכובים בהגעה לגרסה עובדת – פשוטו כמשמעו קורא לכמה שינויים לאופן הפעולה של EOS.IO – אך ברגע שהשינויים יתקיימו, למשתמשי EOS תהיה דרך חדשה לגמרי לבצע עסקאות עם פרטיות משופרת.

Sense.chat, הושק ביוני 2019.

Sense.chat היא אפליקציית העברת הודעות פרטית הפועלת על שלך דְמוּי אָדָם אוֹ iOS מכשיר, וזה תלוי בחשבון EOS של המשתמש כדי לתפקד כראוי. יתכן שתקשרו אותו במדויק כ”שליח ה- EOS “.

מכיוון שהוא בנוי על גבי ה- blockchain של EOS.IO, Sense.chat יכול לשלוח ולקבל הודעות בצורה מאובטחת להפעלת קריפטו. בדיוק כמו שעסקאות ביטקוין מאפשרות מידה מסוימת של אנונימיות ופרטיות, Sense Chat מביא את אותה הגנה להתנהגות המסרים היומיומית שלך.

sense.chat

ביצוע עסקאות פיננסיות באמצעות טכנולוגיית בלוקצ’יין עשוי להיות נישה וטכנית ביותר, אך כמעט כולם בעולם המחובר משתמשים במכשיר הנייד שלהם כדי לתקשר עם אחרים. כעת הם יכולים להשתמש בבלוקצ’יין EOS לשם כך ברמת אבטחה שאין שני לה.

בדיוק כמו ש- 2019 הביאה לתנועה ופיתוח שאין שני לו ל- EOS, אנו בטוחים שנראה שהמגמה נמשכת עד 2020.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map