banner
banner

מדריך על מערכת ההתראות בזמן אמת של Ethplorer “שירות הצפייה”

אתפלורר, צופה אסימוני אתריום מציג כלי חינמי חדש למשתמשים רשומים, שירות הצפייה, מגלה הודעה לעיתונות ב -19 בינואר.

מהו שירות הצפייה?

שירות הצפייה מוסיף לרפרטואר הכלים של הסייר, ומבסס את מעמדו כדפדפן אתריום מוביל, המעוניין לשפר את חוויית המשתמש. 

על פי Ethplorer, שירות הצפייה הוא מערכת התראות בזמן אמת שמוציאה התראות למשתמשים העוקבים אחר עסקאות נכנסות או יוצאות הנוגעות לכתובת ספציפית או אפילו לחוזה. הגמישות ועומק הכלי הופכים אותו לראשון בחלל הצפייה מכיוון שאף שירותים אחרים לא מציעים אותו בחינם.

למרות היותו כלי חינמי, מגבלת המסר שלו גבוהה. משתמשים יכולים לקבל עד 1,000 מברקים ו -500 הודעות דוא”ל מדי יום. זהו יתרון אמיתי עבור משתמשים העוקבים באופן פעיל אחר כתובות וחוזים אך לא מעוניינים להוציא יותר על עלויות תמלול. שירות הצפייה טוב יותר מאשר פתרונות המוצעים על ידי מתחרים עם מגבלות נמוכות ותכונות מוגבלות.

הפיתרון שימושי עבור משתמשי Ethereum ובעלי אסימונים המעוניינים ליצור התראות, מעקב אחר כתובות וחוזי אסימונים בהתאם לצרכים המגוונים שלהם..

אתפלור

לשירות הצפייה יש כמה תכונות, כולל הודעות דוא”ל מותאמות אישית והודעות מברק על עסקאות מכתובת שנבחרה או מחוזים אסימוניים שנבחרו. משתמשים יכולים גם לשפר את השירות ליצירת מסנן לעסקאות נכנסות ויוצאות הקשורות לכתובת או לכתובת פיקוח. 

Ethereum היא פלטפורמת הקבלנות החכמה המובילה, עם אלפי פרויקטים המושקים מדי יום. ישנם יותר מ 200,000 אסימונים. מתוך כך, נסחרות ב -2,600 אסימונים עם שווי שוק משולב של 104 מיליארד דולר CoinMarketCap בדרך כזו או אחרת. ה יישומון אתפלור, בזמן אמת, מציג נתון זה. הרוב מבוסס באת’ריום, ומנצל את המערכת האקולוגית התוססת שלו לרתום ערך תוך בניית פתרונות לפיתרון בעיות שונות בעולם האמיתי..

מדריך שלב אחר שלב כיצד להפעיל התראות

הגמישות של שירות הצפייה ונוחותו פירושו שישנן דרכים שונות להגדרת התראות. להלן שלוש דרכים כיצד ניתן לעשות זאת:

 1. מחברת Ethplorer שלך, פתח את חוזה האסימון או הכתובת שאליה ברצונך לעקוב. לאחר מכן לחץ על כפתור “צפה” ובחר אם ברצונך לקבל התראות בדוא”ל או בטלגרם.

אוֹ,

 2. בכל עמוד של אתפלור שמציג את חוזה האסימון או הכתובת, העבר את העכבר מעליו וסמל עין מופיע. לחץ עליו והוסף את החוזה או הכתובת לרשימת הצפייה שלך.

אוֹ,

 3. נווט לדף הפרופיל שלך ובחר בכרטיסייה “הכתובות / תוספים שלי” כאשר בצד ימין תראה את הקישור “הוסף כתובת”. לחץ עליו והוסף כל חוזה או כתובת אסימוניים לרשימת הצפייה שלך.

ניהול השתכרות

זה יכול להיות מייגע עבור סוחרים, משקיעים ומפתחים המעורבים ב- Ethereum לעקוב אחר מספר פרויקטים בו זמנית. גם ההשקה של שירות הצפייה מתוזמנת בזמן. זה מגיע כאשר המוסדות עוקבים מקרוב אחר את’ריום ופרויקטים שלה, ומגדלים אותם לפי הזרמת הון אפשרית.

Ethplorer רשום יכול כעת להשתמש בכלי למעקב אחר עסקאות מכתובות או חוזי עניין. כאשר משתמשים בו יחד עם כלי פלטפורמה אחרים, כמו תכונת התיוג, משתמש יכול לפקח בקלות על תשלומים שנשלחים לכתובת או אפילו לפקח על טיפות אוויר או פעילות חשבון משפיע.. 

אתפלור

זה שימושי, במיוחד עבור מפתחים או אפילו סוחרים שמקבלים את התשלומים שלהם באסימונים של ERC-20. במקום לרענן את הסייר באופן ידני, להוט לדעת את מצב העסקה שלך, משתמשים יכולים להוסיף את כתובתם ל”רשימת המעקב “. 

לאחר קבלת התשלום, הודעה נשלחת מיד לידית הטלגרם של המשתמש או לכתובת הדוא”ל שצוינה. משתמשים יכולים גם להבחין בין עסקאות באמצעות תכונת התיוג, תוך זיהוי מקור הכספים, הסכום שנשלח וזמן האישור.

אבטחת כספים

שירות הצפייה חיוני גם מטעמי אבטחה. 

עם הזמן, כמה מהאסימונים המובילים המבוססים על ERC-20 קיבלו כוח ומאז הם בעלי ערך רב יותר מ- ETH. פרויקטים כמו Chainlink, Synthetix, Uniswap ורוב הפרויקטים של DeFi הם בעלי ערך ומפקדים על שווי שוק גבוהים. הערכת השווי העולה שלהם הופכת אותם ליעד. 

לכן משתמשים יכולים להפוך לקורבנות של התקפות פישינג או לאבד בטעות את המפתחות הפרטיים שלהם. בעל הכתובת יכול לקבל, בזמן אמת, כמעט התראות על עסקאות יוצאות. 

מכיוון שכל ההודעות כמעט מיידיות, ניתן להגיב לעסקאות לא מורשות, למנוע סוכנים לנגב יתרות נקיות של כתובת, לשמור על אבטחת כספים.

ניהול השקעות

משקיעים יכולים גם להשתמש בשירות הצפייה כדי לפקח על כתובות הפרויקט. 

הכלי יכול להוציא התראות בכל פעם שמופצים אסימונים, ומאפשר איסוף בזמן לפני ההמונים. לאתרום תפוקה נמוכה. טיפות אוויר פופולריות מובילות לעיתים קרובות לטרוף שגורם לגודש ברשת, מה שמוביל לדמי גז גבוהים. השימוש בשירות הצפייה מאפשר למשתמשים להתקדם, לתבוע את האסימונים שלהם לפני העלייה בעמלות. 

סוחרים העוקבים אחר משקיעים יכולים גם לסנן זבל על ידי פיקוח על שקיות המשפיעים והיועצים המובילים. ניתן לעשות זאת על ידי השבתת הודעה ללא מחירים, שמירה על הסחת הדעת ופטפוט מיותר.

אתפלור

כדי להקל על המעקב, ניתן לתייג את כתובותיהם ולהוסיף אותם לרשימת הצפייה. בכל פעם שיש תנועה למרכזיה או לפרוטוקול החלפה כמו Uniswap, שירות הצפייה ינפיק אות.

שירות הצפייה משלים את צג ה- Bulk API. הכלי שהושק בסוף נובמבר 2020 ויכול לעקוב במקביל אחר מיליוני כתובות ותיקים. עם עליית שווי DeFi והפופולריות הגוברת של DeFi, Ethplorer משחררת כלים לשרת את בסיס הלקוחות שלה, ומאגדת את כל הפעילות הקשורה ל- Ethereum במקום אחד..

כתב ויתור: עשה מחקר משלך הקשור לחברה המקודמת או לכל אחד משלוחותיה או שירותיה המוזכרים במאמר. Coingape.com אינה נושאת באחריות כלשהי לנזק או לאובדן שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me