כיצד להפעיל את Exchange שלך!

מזה מספר שנים, מטבעות וירטואליים כמו ביטקוין ביססו את עצמם ככלי השקעה חיוני למשקיעים בודדים. התנודתיות של מטבעות קריפטו מציעה לסוחרי הקריפטו שפע של הזדמנויות מסחר. לפיכך, המטבעות הדיגיטליים הפכו פופולריים יותר ויותר באסטרטגיות המסחר של מי שרוצה לגוון את התיקים שלהם ולשפר את ביצועי המסחר שלהם..

כיום ישנן שתי שיטות להרוויח משוק הקריפטו:

 • קנו מטבעות קריפטו בפלטפורמת חליפין כדי לשמור אותם בארנק מטבעות קריפטו מקוון או לא מקוון
 • סחר בנכסים פיננסיים אלה באמצעות CFD ישירות בפלטפורמת מסחר

אחד הנושאים העיקריים בשנת 2019 היה הופעתו של מימון מבוזר (DeFi), סוג חדש של מימון שבוצע בפרוטוקולים ללא אמון (“חסר אמון”) ללא צורך במתווכים פיננסיים.

כיום, משתמשי מטבעות קריפטוגרפיים ברחבי העולם יכולים לעשות שימוש בשירותים פיננסיים מסורתיים כגון אשראי, הלוואות, מסחר והשקעות בצורה מבוזרת ושקופה. כל מה שאתה צריך זה חיבור לאינטרנט וארנק קריפטו.

בשנת 2020 פלח השוק החדש הזה צפוי להמשיך ולגדול.

דפי פיננסים מבוזרים

DeFi קם כדי לחולל מהפכה באופן התשלומים, תוך מתן חופש, שלטון וביטחון לאוכלוסיית העולם (תמונה: בינוני / ולדיסלב שבנוב)

עליית DeFi

הביטקוין היה היישום הראשון של DeFi. זה איפשר למשתמשים לבצע עסקאות פיננסיות עם אנשים אחרים ללא צורך במתווכים פיננסיים בעידן הדיגיטלי. ביטקוין וקריפטומואדות כמו היו הגל הראשון של DeFi. הגל השני הונע על ידי בלוקצ’יין DeFi Ethereum, והוסיף שכבה נוספת לבלוקצ’יין לתכנות. כעת, בתחילת 2020, אנשים (וחברות) יכולים להתקשר, להעניק, לנהל משא ומתן, להשקיע, לגדר ולאחסן קריפטו בקריפטו “ללא אמון” הודות למספר ההולך וגדל של יישומי DeFi ברשת Ethereum. על פי נתונים שנאספו על ידי DeFi Pulse, שווי האתר לדולר האמריקני לפרוטוקולים של DeFi גדל מ- 293 מיליון דולר בינואר ליותר מ- 687 מיליון דולר בסוף דצמבר 2019. שימוש במדד זה כהפניה לאומדן שווי שוק DeFi. אנו יכולים לראות שהמגזר הזה התפוצץ בשנת 2019 וגדל ביותר מ -130%.

מדוע סחר במטבעות קריפטו עם CFD?

שלא כמו פלטפורמות להחלפת מטבעות קריפטוגרפיים המאפשרות לך להחליף את היורו שלך במטבעות קריפטוגרפיים שתוכל להחזיק כל עוד תרצה בארנק הווירטואלי שלך, היתרונות של מסחר מטבעות קריפטוגרפיים עם CFD הם גדולים יותר, במיוחד עבור אלה שרוצים לנצל שינויים מהירים במחירים..

אבל מה זה בכלל CFD?

CFD, חוזה ההבדל באנגלית או Contrat Pour la Difference בצרפתית, הוא סוג של מוצר נגזר. לכן מדובר במכשיר פיננסי שההערכה שלו תלויה במכשיר אחר שנקרא “הבסיס”. באמצעות CFD, אתה אף פעם לא הבעלים של הבסיס. אתה משקיע רק בשינוי במחיר שלו בין פתיחה לסגירת החוזה שלך.

יתרונות המסחר במטבעות קריפטו באמצעות CFD


 • השקעות בולניות ודוביות – הרווח על ידי ניצול העלייה אך גם הירידה במחירי המטבעות הקריפטוגרפיים
 • מינוף – נצלו את המסחר בשוליים ואת המינוף המגדיל את החשיפה לשוק שלכם
 • תנודתיות גבוהה – הפק את המרב מהתנודתיות בשוק הקריפטו
 • נזילות טובה יותר – קבל מחירים טובים יותר וזמני עסקאות קצרים יותר המאפשרים לך להגדיל את הביצועים שלך באמצעות נזילות טובה יותר
 • ללא החזקת מטבעות קריפטוגרפיים – הימנע מסיכון לאובדן, גניבה והתקפות סייבר הקשורות לאחסון המטבעות הקריפטוגרפיים שלך בארנק מכיוון שאינך מחזיק אסימונים באמצעות CFD.
 • שעות מסחר גמישות – סחר בשוק של 24 שעות
 • סביבה מוסדרת ומאובטחת – תיהנו מסביבת מסחר בטוחה ומוסדרת עם הגנות כסוחר פרטי שכזה כנגד איזון שלילי
 • נדרש הון התחלתי נמוך – התחל לסחור ב- CFDs עם הון נמוך יחסית (פיקדון מינימלי של 100 אירו בשוק האדמירל)
 • ייתכן שתעדיף להחזיק מטבעות קריפטו במקרים הבאים:
 • אם המטרה שלך היא להשתתף במהפכה המוניטרית הזו ולהחזיק אסימונים כדי להשתמש בהם מאוחר יותר
 • אם אתה יכול להרשות לעצמך לשלם את מלוא שווי המטבע הקריפטוגרפי
 • אם יש לך זמן לחקור את האתר הטוב ביותר לקנות מטבעות קריפטוגרפיים ואת הדרך הבטוחה ביותר לשמור על האסימונים שלך. מציאת ארנק המטבעות הטובים ביותר חיונית לביטחון הכספים שלך, כך שהם לא יהיו חשופים להתקפות סייבר.
 • אם אינך חושש לשכוח את המפתחות הפרטיים שלך לגישה לאסימונים שלך. ואכן, אם תאבד אותם, אם הם נגנבים ממך, או אם תשכח אותם, תאבד את השקעותך בקריפטו לנצח.
 • אם אין לך בעיה להשתמש בבורסות קריפטו לא מוסדרות שעשויות להטיל מגבלות על קנייה, מכירה או משיכה
 • אם אופק ההשקעה שלך הוא ארוך טווח ורק כלפי מעלה

עכשיו הנה Bustex.io עם האפשרויות הטובות ביותר עבור המיסה. Burstex.io היא במקרה בורסת הקריפטו הראשונה בבעלות המונים, שנבנית מעל בלוקצ’יין פרץ. לא ברור מה זה אומר? זה מראה שברסטקס נמצאת כעת בבעלות בעלי המניות. הם אותם בעלי מניות שמקבלים את הרווחים מהמסחר שנאסף, דמי רישום ומשיכה. אז האם אתה מעוניין להיות בעל מניות ולקחת חלק בתהליך המסחר? זה קל. האסימון הרשמי של בורסטקס שנקרא BEX, הושק כבר ב -15 ביוני 2020. ההחזקה בבורסטקס תהפוך אותך אוטומטית לבעל מניות כעת. אז למה אתה מחכה? לך עם הטובים ביותר! לך בורסטקס! אתה תהיה ממש מנהלת חילופי מכירות משלך שם!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map