חמש חברות הבלוקצ’יין המובילות בטכנולוגיית Healthcare

Blockchain, הטכנולוגיה העומדת מאחורי המטבע הדיגיטלי היקר ביותר בביטקוין, התקבלה להיות המהפכה הבאה בטכנולוגיית האינטרנט. בלוקצ’יין מספק דרך לביצוע עסקאות ברשת מבוזרת, מבטלת צורך בצד שלישי כמו בנק, ממשלה או אוצר. זה גם מוודא שהעסקאות מהירות יותר, בלתי הפיכות ומחירן נמוך בהרבה בהשוואה למטבעות פיאט. הטכנולוגיה אמורה להשפיע בענפים רבים ובריאות אינה שונה.

למעשה, לתעשיית הבריאות יש תחומים רבים שיכולים להשתמש בבלוקצ’יין לצורך שיתוף נתונים ברחבי התעשייה, שיתופי פעולה, סיוע במניעת גניבות נתונים, שמירה על פרטיות ושקיפות בניהול אירועי בריאות על ידי מתן רשומות בלתי ניתנות לשינוי וניתנות למעקב, מעקב אחר שרשרת האספקה ​​הפארמית כדי להפחית גניבות. וגניבות, שיפור שיתוף הנתונים לצורך ניסויים קליניים ומחקר, ושיתוף מאובטח של נתונים עם חברות ביטוח.

בואו נסתכל על כמה מהחברות שעובדות קשה על פתרון בעיות אלה. להלן חמש חברות הבלוקצ’יין המובילות בתחום הבריאות:

לפתור. טיפול

לפתור. טיפול הוא המתמודד המוביל ביותר של סטארט-אפ משבש המיישם פתרונות בלוקצ’יין לתעשייה זו. עם רקורד של פתרונות בריאות חדשניים בארה”ב, חברה זו השיקה כעת יישום Care.Wallet for Physician בפלטפורמת הבלוקצ’יין עבור רשת Care Arizona (ACN), אחד מארגוני הטיפול האחראים הגדולים בארה”ב. האפליקציה שלהם הופכת את הבריאות לבטוחה ויעילה יותר ומייעלת את ניהול היתרונות. הוא מציג נתונים הניתנים לפעולה עבור רופאים בכדי לטפל טוב יותר בתמורה הכספית שהם מרוויחים מ- ACN עבור שיפור מתן שירותי הבריאות והוזלת עלויות..

Solve.Care היא החברה המעניינת ביותר מכיוון שהם יישמו למעשה פתרון רחב היקף של תשלומים ערכיים עבור רשת של 5,500 ספקי ACN המשתמשים ב- Care.Coin, האסימון הדיגיטלי שלהם. זאת, למרות העובדה שתעשיית הבריאות האמריקאית ידועה כשמרנית, היא עסקה ענקית. האפליקציה היחידה שלהם Care.Wallet for Families זמינה כבר ב- Google Play, כמו גם בחנות האפליקציות של אפל, למשתמשים ממעל 80 מדינות להורדה ושימוש בה..

אֶנוֹשִׁיוּת

האנושות פותרת את אחת הבעיות הוותיקות והחשובות ביותר בענף זה – אבטחת נתונים אישיים. נכון לעכשיו, מרבית נתוני המטופלים מפוזרים באופן אקראי ויושבים על בסיס נתונים מרכזי במספר תאגידים, חברות פארמה, מחשבי רופאים, מאגרי ביטוח ובמקומות רבים אחרים..

פיתרון הבלוקצ’יין של האנושות, שנבנה על את’ריום, הוא שרשרת של פתרונות רשתות הנקראת הסכמת נתונים והסמכה אנושית. אמונתם היא כי ‘לכל אחד יש את הזכות לבעלות חוקית על הנתונים האנושיים הטבועים בהם כרכוש’. זה יכלול נתונים רפואיים.

שרשרת טיפוח

רשת שרשרת היא חברה חדשנית נוספת הפועלת להקמת תשתית הבלוקצ’יין הנדרשת לתמיכה בכמויות אדירות כאלה. הם פועלים לקראת ניהול נתונים אישיים גם כן. בהובלת Ethereum Enterprise Consortium ו- HyperLedger, רשת Care מתכוונת להשליך רשת רחבה יותר על ידי הכללת כל בעלי העניין במערכת האקולוגית בתחום הבריאות..

סבלנות

Patientory היא אפליקציה הפונה לצרכן עם החזון “להעצים אותך לגשת באופן מאובטח, לאחסן, לעקוב ולהחליף את נתוני הבריאות שלך עם איש המקצוע הרפואי שבחרת”. כמו רוב ה- EMR באפליקציות בלוקצ’יין, הם מאפשרים למשתמשים לאחסן, להציג, לשתף ולאבטח את הרשומות הרפואיות שלהם בבלוקצ’יין. האפליקציה הסלולרית שלהם ניתנת לשימוש בחינם כאשר המשתמשים משלמים רק בזמן שהם הולכים על הרשומות שהם מאחסנים. יש להם גם צוות תמיכה המאפשר להם לתקשר ישירות עם הרופאים וספקי שירותי הבריאות.

שרשרת רפואית


לרשת הרפואית פלטפורמת טלרפואה המאפשרת למשתמשים להתייעץ ולשתף את הנתונים שלהם ישירות עם הרופאים. העסקאות והעברת הנתונים מתרחשות בבלוקצ’יין שבו המשתמשים יוכלו לשלם בצורה בטוחה באמצעות ה- MedToken. MedicalChain פתחה טייסים בהם מתרגלים וחולים יכולים להירשם ולהשתמש בפלטפורמה שלהם.

סיכום

תעשיית הבריאות צפויה להרוויח בגדול מטכנולוגיית הבלוקצ’יין. רוב הפתרונות נמצאים בשלב המתהווה כרגע. אך עם התפתחות התעשייה, המשתמשים יראו את היתרון הגדול ביותר שיוכלו לשלוט באבטחת הנתונים שלהם. מלבד זאת, זה יביא להתייעלות עצומה על ידי ביטול ניירת והפחתת המורכבות תוך מתן שיתוף פעולה טוב יותר. הוצאה לבריאות היא צפוי לעלות ליותר מ -10 טריליון דולר עד שנת 2022 ולחברות אלה יש את ההזדמנות לתפוס חלק נכבד מזה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map