banner
banner

ICOs נשארים באפר. אסימוני השירות בגיבוי כסף הם הבאים. [DYCO]

משקיעים קמעונאיים לעולם לא יקבלו גישה להזדמנויות הון סיכון שמשנות חיים במיזמים אקטיביים. הון סיכון מציע הזדמנויות ליצירת עושר ללא תחרות. עם זאת, יותר ויותר, עד שהחברה הגדולה הבאה תגיש הנפקה, היו כבר הרווחים הגדולים ביותר.

הרווחים של 100 עד 1,000 פעמים נמצאים בסבבי VC בשלב מוקדם, ולא בהנפקה.

סבבים מוקדמים של חברות טובות אינם נגישים למשקיעים קמעונאיים.

מה שמשקיעים קמעונאיים מקבלים גישה הוא מאגר ההון המוקדם שנדחה על ידי קרנות VC, משקיעי אנג’ל גדולים ומשקיעים מוסדיים. משקיעים קמעונאיים כמוך ואני נותרים עם דחיית ה- VC.

הפח.

במה היו ICOs שונים?

מכירות האסימונים המוקדמות ביותר, החל משנת 2017, הפכו את המשקיעים הקמעונאים שלהם לעשירים בתשואות בסדר גודל של פי 100 עד 1,000 ויותר.

אבל השאלה קוראת – מדוע ההזדמנויות הגדולות הללו לא נכללו על ידי אנשי מכירות, אנג’לים בולטים ומוסדות?

משקיעים אלה בלבוש פלטינה נמנעים במידה רבה מאסימונים. לפיכך, בעוד שמשקיעים קמעונאיים זוכים להשתתף רק בהון עצמי מוקדם בלבד, הם זוכים להשתתף בשני המכירות הטובות והאשפה..

עם זאת, בשל ההצלחה במכירות אסימונים מוקדמות, 2017-18 הייתה עדה לעלייה אדירה במכירות האסימונים המוחלטות של אשפה. בחירת הזדמנויות טובות הייתה שקולה לאיתור מחט בערמת שחת. רמאים, פרויקטים ללא שוק / התאמה של מוצרים או צוותים חסרי יכולת ישר הצליחו לגייס הון. בסופו של דבר, רוב המשקיעים נותרו ללא כלום, כמו במקרה של מימון המונים הוני.

האבק התיישב

בעקבות המאניה הנוכחית של ה- ICO לשנים 2017-18, המימון למכירות אסימונים התייבש ברובו, אולם העניין במימון המונים הוני ממשיך לגדול באופן בלתי מוסבר..

יתר על כן, התקשורת הבטיחה כמעט שאנשים יכירו במטבעות קריפטוגרפיים כשמן נחש. כתוצאה מכך, מימון המונים בהון ממשיך למצוא קורבנות חדשים בעוד שאפילו הצעות אסימון איכותיות אינן מתעניינות בעניין. הבעיה היא לֹא שאנשים אינם מעוניינים בהשקעות בשלב מוקדם, הם כן. הבעיה היא שהמסגרת הנוכחית בה מתנהלות מכירות אסימונים נשברת.

ICOs לא עובדים בגלל,

 • אין אחריות על הצוות
 • אין אמצעי בטיחות למשקיעים

זה רלוונטי באותה מידה גם ל- IEO, שגם הם אינם מטילים אחריות על הצוות ואינם מציעים אמצעי בטיחות למשקיעים.

עם זאת, אין להתעלם מהתיאבון להשקעות סמלי בשלב מוקדם, אלא לעודד אותו בגלל ההזדמנויות שהוא מציע למשקיעים קמעונאיים. המורת רוח של השוק ממסגרת מכירת האסימונים הנוכחית היא מוצדקת, מובנת ורציונאלית. מכאן, הצורך במסגרת מכירת אסימונים חדשה: הצעות מטבעות דינמיות.

מהי הנפקת מטבעות דינמיות (DYCO)

מכירה סמלית שמצליחה, אחרת הקונים האסימוניים מקבלים את כספם בחזרה.

DYCO היא ההזדמנות הראשונה להשקעה סמלית בשלב הראשון המייצרת קומת מחירים בשוק המשני, ובכך מציעה הגנה כלפי מטה למשקיעים מבלי להגביל את הפוך. היא גם אחראית על מנפיק האסימונים, מבלי להפוך את האסימון לנייר ערך.

יתר על כן, למרות שהוא מיועד כרגע למכירות סמלים, ניתן להרחיב את השלכותיו בקלות אפילו למימון המונים הוני.

איך עובד DYCO?

הנפקת מטבעות דינמיים המונפקים אסימוני שירות מגובים כסף. 80% מהכספים שגויסו ב- DYCO מופרשים לרכישת כל אסימוני המחזיקים, אם הם לא מרוצים מהרכישה האסימונית שלהם..

זה נותן לכל אסימוני DYCO סף מחיר.

קומת המחירים עומדת על 0.8x ממחיר המכירה. ערך ספקולטיבי וערך שירות אסימון זה מתווספים על גבי קומת מחיר זו. רכישת הרכישה האסימונית מתבצעת בשעה 9, 12 ו -16 חודשים לאחר אירוע דור האסימונים.

 • בחודש 9, 25% מהאסימונים יוחזרו
 • בחודש ה -12 מוחזרים 37.5% מהאסימונים
 • בחודש ה -16, 37.5 מהאסימונים יוחזרו

ציר זמן זה הוא בעל חשיבות קריטית מכיוון שהוא נותן לצוות זמן מכריע להוכיח את כדאיות הפיתוח. כל תאריך רכישה משמש אפוא אבן דרך בה יש להעריך את הביצועים. 

 • אם הצוות לא הצליח טוב, המחזיקים טוענים לרכישה חוזרת.
 • אם האסימון מתפקד בצורה גרועה בכל 3 אבני הדרך, המחזיקים טוענים לרכישה.
 • אם צוות אינו שקוף, המחזיקים טוענים לרכישה חוזרת.

ניתן לתבוע רכישות את כל מכר אסימונים ובכך ביטל פרויקט. מצד שני, אם צוות מבצע ביצועים טובים, כפי שבא לידי ביטוי בהערכה סמלית עד להגעת כל אבן דרך, המחזיקים לא יצטרכו לדרוש החזר, ובכך לפתוח חלק מהכספים שהוקצו לצורך רכישות במקום. לשמש לקנה מידה בפיתוח.

מאפיינים חשובים של DYCO

א אסימון שורף

ב- DYCO, רק אסימונים שנרכשו מסתובבים עד למועד הרכישה האחרון. המשמעות היא שפרויקט עובר 16 חודשים ללא אינפלציה.

במקום זאת, בכל פעם שמתבצעת רכישה חוזרת, נשרפים האסימונים שהוחזרו.

מנגנון זה מבטיח שכל אסימונים של אנשים שחסרים אמונה בהתפתחות יוכלו לצאת מעמדתם, עד שבסופו של דבר המחזיקים היחידים הם המאמינים האמיתיים של הפרויקט..

משמעות הדבר היא כי DYCOs צפויים לספק אספקה ​​נטו דפלציונית. המשמעות היא גם שצוותים שאינם שקופים, מתרחקים ממפת הדרכים שלהם, או פשוט מתגלים כבלתי כשירים, בסופו של דבר יצטרכו לרכוש את כל ההיצע במחזור ובכך לחסל את האסימון (ואת הפרויקט)..

ב. מראה מראה

מכיוון שניתן לתבוע כל אסימון בגין רכישה חוזרת של 80% מהכסף ששולם עבורו במהלך ה- DYCO, כל אסימון נתמך בחומת מחירים בשוק המשני..

המשמעות היא שאם מחיר האסימון בבורסה יורד אי פעם מתחת ל -0.8x, ניתן לקנות את האסימונים בתביעת קנייה בחזרה עבור רווח ללא סיכון. זהו מראה מראה: משתתפי DYCO יכולים להרוויח כסף אם האסימון למעלה או למטה.

לדוגמה:

נניח ש -10 אסימונים נמכרים תמורת $ 1 כל אחד. אם אסימונים אלה מתחילים להיסחר בבורסה במחיר של 0.5 דולר כל אחד, ניתן לקנות אותם וניתן לתבוע החזר כספי בסך 0.8 דולר לאסימון, מה שמאפשר הזדמנות ארביטראז ‘להרוויח 0.3 דולר לאסימון..

מראה מראה & שוק משני דמיינו

ג. שוק משני מדהים

בהתחשב בכך שלכל אסימון יש קומת מחירים, למשתתפי השוק המשני יש תמריצים להשתתף בנזילות של אסימון זה. השוק המשני יכלול:

 • סוחרי ארביטראז ‘
 • סוחרי FOMO
 • משתתפי DYCO
 • סוחרים מונעי יסוד

סוחרי ארביטראז ‘יצטרפו להציע נזילות לאסימונים שיורדים עמוק מתחת לקומת המחירים מכיוון שהם יודעים שמשתתפי DYCO ירצו בסופו של דבר לרווחים ללא סיכון..

ל- DYCO יש תאריכים מובנים בהם ניתן לצפות שאסימונים יירכשו ונשרפו. זה מצמצם את ההיצע תוך החזרת הון טרי לידי השוק המשני. אירועים כאלה הביאו מבחינה היסטורית גל של סוחרים מונעי FOMO. המשתתפים ב- DYCO עצמם יהיו מוכנים לתבוע רווחים ללא סיכון בתמונות.

הנהלת עידן חדש של מכירות אסימונים

הצלחה או הכסף שלך בחזרה היא המסגרת למכירת אסימונים תחת הצעות מטבע דינמיות.

משקיעים קמעונאיים יכולים לגשת להזדמנויות לייצור עושר שהשקעות בשלב מוקדם יכולות להציע תוך הגנה כלפי מטה, מבלי להפריע לפוטנציאל הפוך. במקביל, ניתנת להם הזכות להחליט אם פיתוח יכול להמשיך או לא, ובכך להעניק זכויות חזקות להטיל אחריות על צוותים מבלי להפוך את האסימון לביטחון..

הפרויקט הראשון לשימוש בהצעת מטבעות דינמיות יוכרז בחודש מאי

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me