banner
banner

כיצד להרוויח כסף באמצעות מסחר P2P בשנת 2020

מסחר עמיתים לעמית (P2P) פועל עלייה מתמדת כיוון שהביקוש לנכסי קריפטו מובילים כמו ביטקוין (BTC), את’ריום (ETH), ליטקוין (LTC) ו- Tether (USDt) עולה. שלא כמו המסחר היומי המרוכז של קריפטו, לפיו אתה צריך להמשיך להסתכל בתרשימים ולמצוא דפוסים (פעילות מעייפת ומסוכנת מאוד), המסחר ב- P2P מציע לך אפשרות פסיבית להרוויח כסף ולהרוויח מבלי שתצטרך להיות פעיל בשוק.. 

במאמר זה אנו מדגישים את מורכבות המסחר באחת ממרכזיות ה- P2P הקריפטו – OKEX; מה שאתה צריך לדעת לפני שמתחילים להרוויח כסף באופן פסיבי באמצעות מסחר P2P. 

הבנת המסחר ב- P2P 

מסחר בין עמיתים מבוסס על התכונה הבסיסית של מטבעות קריפטוגרפיים – ביזור – המאפשר לך לקנות ישירות, למכור ולסחור במטבעות קריפטוגרפיים ברשת מבוזרת. חילופי P2P מבטלים השפעות של צד שלישי המעניקות לך (הסוחר) פרטיות משופרת ואבטחה של נכסי הצפנה שלך. 

עם זאת, חשוב לציין שבעוד שפלטפורמות P2P עוסקות ברשת מבוזרת, לא כל הפלטפורמות מבוזרות. 

סוחרים מעדיפים פלטפורמות P2P על פני בורסות ריכוזיות מכיוון שהן מציעות אפשרות מסחר מהירה יותר, אפשרויות תשלום ומשיכה יותר וללא דרישות KYC ומכאן לספק יותר פרטיות.. 

בקטע הבא, אנו מסתכלים על החלפת קריפטו של OKEx P2P ואיך אתה יכול להרוויח מהם כסף באופן פסיבי. 

כיצד להרוויח כסף באמצעות מסחר P2P

לפני שנצלול לעולם הפיננסים ואיך להרוויח באופן פסיבי בבורסות P2P, יש כמה נקודות מפתח שאתה צריך להבין. אלה יעזרו לך לסחור בבטחה, לאבטח את הקריפטו שלך ולהרוויח טוב יותר באמצעות חילופי P2P.

בואו ניכנס לזה ישר. 

מה אתה צריך לדעת?

  1. אבטחה היא המפתח

הדבר החשוב ביותר שיש לחפש בבורסה לפני שמתחילים לסחור הוא הביטחון הכללי של הנכסים שלך. בורסות Crypto ו- Bitcoin P2P המציעות שירותים שאינם משמורת, המאפשרת לך להיות אחראית על מפתחות ומטבעות משלך, מדורגות כבטוחות ביותר. למשל, הבורסה של OKEx P2P, שוק באחת הבורסות הגדולות ביותר, מציעה שירותים שאינם משמורת וכן שירות נאמנות כדי להבטיח זהירות בין סוחרים.. 

  1. עבודה קשה, תירגע אחר כך

זהו הגורם הגדול ביותר להבדיל בין בעלי הכנסה פסיבית בבורסות P2P בקריפטו. עליכם להתאמץ בכדי שתוכלו להתחיל להרוויח היטב באמצעות השיטות המפורטות להלן. כל שיטה טומנת בחובה רמות שונות של עבודה קשה, משמעת וסבלנות כדי שתוכלו להתחיל להרוויח פאסיבית. 

  1. התשלום הוא הכל.

בדומה לאבטחה, מרכזיות שונות מציעות עמלות שונות על נכסי הצפנה שלהם. חשוב להיזהר מאגרות אלה כדי להבטיח שלא תאבד את הכנסותיך שהרווחת בעמלות מופרזות. עם זאת, יש אפס דמי עסקה באמצעות OKEx P2P.

כיצד להרוויח באופן פסיבי קריפטו בבורסות P2P

אם ניקח בחשבון את הכללים לעיל, אנו יכולים כעת לצלול כיצד להרוויח באופן פסיבי מטבעות קריפטוגרפיים בבורסות P2P. אנו מתמקדים בבורסות הצפנה הטובות ביותר ב- P2P בשוק עם ביטקוין כמטבע הסחר שנבחר. 

      1. קנייה ו- HODLing

הצעד הראשון והקל ביותר להרוויח פסיבית בביטקוין הוא קנייה מ- חילופי P2P הזולים ביותר ו הַחזָקָה הקריפטו. במהלך השנים האחרונות, מחיר נכסי הצפנה זינק, כאשר סוחרים מוקדמים מרוויחים מאוד מתיקי הצפנה שמילאו. למשל, ביטקוין ראה עלייה של 240% ממחירו ב -1 בינואר לסחר מעל 11,500 דולר בעת כתיבת שורות אלה.

כל מה שצריך בשלב זה הוא סבלנות וארנק מאובטח לאחסון המטבעות שלכם.  

>>קנו ביטקוין בבורסת OKEx P2P כאן

      2. קנייה ו- HODLing

שיטה נוספת בה תוכלו להרוויח קריפטו היא על ידי הפעלה ישירה של שוק הקריפטו שלכם בבורסת P2P – הפיכתכם לבורסת הצפנה משלכם. הבורסה של OKEx P2P, למשל, מאפשרת לך ליצור פקודות קנייה ומכירה בפלטפורמה ומאפשר לך לקבוע מחיר קנייה נמוך ומחיר מכירה גבוה יותר לרווח. 

כאן עליך ליצור חשבון מסחר OKEx P2P שלך, לשקול את המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר ברגע זה ולהגדיר את המיקום הגיאוגרפי שלך להתחיל לסחור. לאחר שתסיים, תוכל להגדיר מספר שיטות תשלום, לפרסם את שיעוריך ולאפשר לסוחרים לקנות ולמכור. הגדרת תשלום שנמצא דל באזורכם וסכומים שאף אחד אחר לא מציע, נותן סיכוי טוב יותר לעשות שוק.

מסחר OKEx P2p

                  >>פתחו פרסומות קנייה ומכירה בבורסת OKEx P2P כאן.

      3. הזדמנויות לבורביטראז ‘

ארביטראז ‘ בבורסות P2P מתקבל כאשר אתה קונה נכס קריפטו במחיר נמוך יותר בבורסה אחת ומוכר אותו גבוה יותר בבורסה אחרת. זוהי הדרך הנפוצה ביותר להרוויח קריפטו באופן פסיבי בחילופי P2P. שתי השיטות העיקריות להרוויח קריפטו באמצעות הזדמנויות ארביטראז ‘הן:

א. ברחבי מרכזיות שונות

זה כרוך בקניית קריפטו, במקרה זה ביטקוין, במחיר מוזל בבורסת P2P אחת ומכירתו בפרמיה בבורסה אחרת. הזדמנויות מסוג זה נוצרות עקב תנודתיות, הבדל נזילות בין בורסות, אפשרויות תשלום בין בורסות והפרשי מחירים גיאוגרפיים. הזדמנויות מסוג זה של ארביטראז ‘מציעות מרווחים קטנים (אם מחשבים את העמלות) ונלקחות במהירות.

ב. על פני מטבעות שונים

הדרך השנייה להרוויח ארביטראז ‘היא באמצעות סחר במטבעות שונים עם מרווחים גדולים ביניהם. לדוגמא, אם הפער בין מחירי USDt ו- BTC גדול מספיק בבורסת P2P מרובה מטבעות, אתה יכול פשוט לקנות אסימון אחד (USDt), להחליף אותו עם האסימון השני (BTC) ולמכור את BTC תמורת ארביטראז ‘.. 

זכור!! הזדמנויות ארביטראז ‘נסגרות מהר מאוד ותמיד בדוק את העמלות בבורסות שונות במטבעות קריפטוגרפיים.

דרכים אחרות להרוויח כסף באמצעות חילופי P2P

      4. השאלת ביטקוין

דרך פשוטה נוספת להרוויח הכנסה פסיבית דרך חילופי P2P היא הלוואת קריפטו (כלומר ביטקוין). לשם כך נדרשת החלפה המאפשרת לך ללוות ולהשאיל BTC כגון OKEx. 

כדי להרוויח, גש ליצור חשבון בבורסת OKEx P2P וקנה כמות מספקת של BTC מהסוחרים באמצעות אפשרויות התשלום המרובות הקיימות. לאחר מכן, תוכל להשאיל את ה- BTC דרך ה- הלוואות OKEx המאפשר לך להרוויח ריבית על ידי השאלת ההצפנה שלך. 

אם ברצונך לקבל הלוואה, הוסף סיור ב- BTC בהפקדת ההלוואה וקבל עד 65% מערך ה- BTC שלך בהלוואות Tether (USDt). אם ערך ה- BTC עולה (יותר מהריבית שיש לשלם), אתה יכול להחזיר את ההלוואה ולקבל בחזרה את ה- BTC ברווח. 

       5. תוכניות הפניה

הדרך האחרונה והפסיבית השנייה להרוויח קריפטו בבורסות P2P היא תוכניות שותפים והפניות. בורסות מציעות לך עמלות והכנסות פסיביות אם אתה מפנה חברים לפלטפורמה שלהם. תוכניות הפניה נותנות לך הזדמנות להרוויח קריפטו בכל פעם שחבר שאתה מפנה עוסק בבורסה. 

הפניית OKEx

                       >>הצטרף ל תוכנית הפניות של OKEx כאן לסיכוי לזכות ב- $ 10 בקריפטו.

סיכום

כפי שנראה לעיל, להרוויח כסף ממטבעות קריפטוגרפיים זה לא רק עבור הסוחרים שנשארים דבוקים לטבלאות המסחר. בורסות P2P כגון OKEx ו- LocalBitcoins נותנות לך הזדמנות להרוויח כסף באמצעות מסחר P2P מבלי להשתתף באופן פעיל בשוק. 

אבטחת הכספים שלך, העמלות הנגבות ונזילות הבורסות הם חלק מהגורמים החשובים שיש לקחת בחשבון לפני שתבחר כיצד תרצה להרוויח כסף באמצעות מסחר P2P.

שאלות נפוצות

  • מהן הטכניקות הטובות ביותר להרוויח פסיבי באמצעות חילופי הצפנה של P2P?

כפי שצוין לעיל, אתה יכול להרוויח כסף בחילופי עמיתים לעמית בין קריפטו באמצעות הזדמנויות ארביטראז ‘, רכישת BTC והחזקה, יצירת תוכניות השוק שלך, הפניות ושותפים והלוואת קריפטו.. 

  • האם המסחר של Crypto P2P בטוח?

זה תלוי. המסחר ב- Crypto P2P בטוח בבורסות מוכרות כגון OKEx P2P המספקות שירותים שאינם משמורת וכן נאמנות להגנה על עסקאותיך. 

  • מהן החילופים הטובים ביותר של עמית לעמית של ביטקוין?

ישנם מספר בורסות עמית לעמית של ביטקוין המציעות שירותים ברחבי העולם, כולל בורסת OKEX P2P, LocalBitcoins, Paxful הן בין היתר. לרשימה בקר כאן.

  • מרוויח באמצעות קריפטו חוקי בהודו?

כן. השתכרות במטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין ואת’רום היא חוקית בהודו לאחר שבית המשפט העליון בהודו ביטל את האיסור על קריפטו ברחבי הארץ.

הצהרת אחריות התוכן המוצג עשוי לכלול את דעתו האישית של הכותב וכפוף לתנאי השוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי להפסדך הכספי האישי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me