כיצד להוסיף נזילות למאגר הנזילות שאינו מוחלף: מדריך שלב אחר שלב

במאמר זה נדריך אותך כיצד להוסיף נזילות למאגר הנזילות של Uniswap. פרסמנו דוח קודם המתאר את ספקיות מאגר הנזילות המובילות. כאן תוכלו ללמוד על אחד מספקי הנזילות הידועים; מאגר נזילות ללא החלפה. מעבר למבוא, תוכלו להכיר את המדריך שלב אחר שלב כיצד להוסיף ולהסיר נזילות ב- Uniswap.. 

במקביל, נתחיל בכמה הקדמות. למרות הראשון שוק דה-פיי אשר אפשרה איגום נזילות באמצעות יצרנים אוטומטיים היא בנקור, Uniswap הפכה מאז לפופולארית יותר. כמו שווקים מבוזרים אחרים, היא מפעילה פרוטוקול נזילות בקוד פתוח באת’ריום. 

החוזה החכם של Uniswap כתוב ב- שפת חוזה חכמה של Vyper. זה מאפשר ביזור, התנגדות לצנזורה, אבטחה ותועלת ללא הרשאה. מאז השקתו של Uniswap V1 בשנת 2018, הוא הפך לפופולרי ביותר של את’ריום בורסת שוק יצרנים (AMM). 

ל- Uniswap יש פרוטוקול ייעודי ומבוזר להספקת נזילות אוטומטית לזוגות מסחר באסימונים Ethereum. לכל זוג מסחר Erc-20 עד Erc-20 יש חוזה חכם ייעודי המחזיק ברזרבות של כל אסימון. חוזה חכם זה גם שולט כיצד ניתן לשנות את העתודות. אתה או מישהו יכולים להפוך לספק נזילות על ידי הפקדת אסימונים בחוזה חכם ולקבל תמורתם אסימונים של בריכות. 

אסימוני מאגר אלה עוקבים אחר חלקם ברזרבות הכוללות של ספק הנזילות. ניתן לסחור באסימני הבריכה עבור נכס הבסיס בכל זמן נתון. פרוטוקול Uniswap מיועד להספקת נזילות אוטומטית עבור אסימונים תואמי Ethereum, ERC-20. זה פרוטוקול החוזה החכם המחזיק ברזרבות סמלים וקובע את הדברים שניתן לשנות. 

מאגר הנזילות של Uniswap

עכשיו בואו נדבר על מאגר הנזילות של Uniswap. נדון כיצד הם עובדים והאם זה מתאים לכולם או לקבוצת אנשים מסוימת. Uniswap הוא מרכזיית ERC-20 מבוזרת, אך היא לא מיועדת לאסימונים בלבד; הוא תומך גם באת’ריום. אנו יכולים גם לראות ב- Uniswap פרוטוקול חילופי המאפשר לך להחליף באמונות ERC-20 ללא אמון.

מאגר הנזילות של Uniswap אוסף אסימונים במודל חוזים חכם, והמשתמשים נסחרים כנגד מאגר הנזילות. ב- Uniswap, אתה או כל אחד יכול להחליף אסימונים בקלות; הוסף אסימונים לבריכה כדי להרוויח כמה עמלות. אתה יכול גם לרשום אסימון ב- Uniswap. 

הדבר הטוב בפלטפורמת Uniswap הוא שאתה יכול להחליף את Ethereum בקלות בכל אסימון ERC-20. החלפה זו מתרחשת בצורה מבוזרת. אינך מתמודד עם אף חברה, אין KYC מעורב בה 

ההחלפה ואין מתווך שמקל על עסקאות אלה. 

פלטפורמות מרכזיות מחזיקות את הכסף שלך, והן גובות ממך על החזקת הכסף שלך, אך פלטפורמת Uniswap היא ההפך. Uniswap הוא בורסה מבוזרת שבה תמיד יש לך שליטה מלאה בכסף שלך. ברגע שאתה יוזם עסקה, זה מיד מוציא את הכסף מהארנק שלך ומחזיר אותו לפורמט אחר. כך זה מבטיח שלא תהיה צנזורה. 

חקלאות תשואה ב Uniswap

חקלאות תשואה מאפשרת לך להרוויח יותר כסף עם נכסי הצפנה שלך. לשם כך עליך להפוך לספק נזילות. Uniswap מאפשר לך להפוך לספק נזילות. 

עמלות שלא הוחלפו


במקביל, בהרשמה לפלטפורמה, אתה חולק 0.3% מדמי העסקה בבריכות. לכן, אם תספק, נניח, 40% נזילות למאגר נזילות, אז תרוויח 40% מדמי העסקה.

עם זאת, אתה יכול לעקוב אחר כמה אתה מרוויח. לשם כך, פשוט צור חשבון כאן

מעקב אחר הרווחים שלך קל כמו הבא: 

1. הירשם לדף האינטרנט של Uniswap כדי להזין את הכתובת שלך. 

uniswap

2. לחץ על “ניתוח החזר ה- ROI” למערכת כדי לעבד את עמדת הנזילות שלך ולהציג אותם בטבלת הסיכומים.

uniswap

3. המשך ללחוץ על הכתובת ותראה את החזר ה- ROI ו- KPI אחרים.

uniswap

כיצד פועלת בריכת הנזילות של Uniswap

נרחיק להסביר את הפונקציונליות של מאגר הנזילות של Uniswap. מאגרי הנזילות הם צבירה של אסימונים בחוזים חכמים. במאגר הנזילות הזה יש מספיק אסימונים מסוג ERC-20 שתוכלו להחליף, לשלוח ולמאגר עם אחר. ראוי לציין כי את’ריום משמש כצינור. 

בריכת נזילות ללא החלפהעבודות בריכת הנזילות של Uniswap | מָקוֹר: Uniswap

המשמעות היא שהבריכה מכילה מספר גבוה של אתריום ואסימונים אחרים של ERC-20 בבורסת Uniswap. לכן, תוכלו ליצור זוג חילופי חדש במאגר נזילות חדש לכל אסימון שתבחרו. במקביל, זה פתוח לחלוטין לכולם.

לדוגמה, אתה יכול להיות חלק מה- מאגר נזילות ETH / DAI. יהיה עליך לבצע ערך שווה של את’ריום ושל אסימון ERC-20 שאיתו אתה רוצה להשתתף. אם אני רוצה להצטרף ל- ETH / DAI בבריכות נזילות של Uniswap, עליך להיות בעל הסכום המדויק של DAI ו- Ethereum בו זמנית. לכן כאשר מישהו נכנס ומחליט לסחור ב- DAI לאת’רום ב- Uniswap, הנזילות שלך תודבק. 

עם זאת, ייתכן שיהיה לך אובדן בלתי קבוע. זה קורה כאשר הכסף שלך נוטה לכיוון את’ריום או DAI. בינתיים, הבלתי קבוע תלוי בסחר שצריך להתקיים באותה עת. 

אם מישהו רוצה לסחור באת’רום בתמורה ל- DAI, הנזילות שלך ב- DAI עשויה להתכווץ בזמן שנזילות האת’ריום עולה. אם ה- DAI שלך יורד בדולר, ה- Ethereum שלך צריך לעלות באותה מרווח. זו הדרך בה פועלת בריכת הנזילות של Uniswap. 

קרא גם: 10 בריכות הנזילות המובילות ב- DeFi

כיצד לבצע חקלאות בתכנית Uniswap V2

תופיע לחצני “לחיצה” כמו החלפה, שליחה ובריכה בפלטפורמת ההחלפה. ה”מאגר “הוא המקום בו תוכלו להוסיף נזילות, להסיר נזילות או ליצור את זוג ההחלפות שלכם. Uniswap מתוכנן כך שתוכל להוסיף או להסיר את מאגר הנזילות בפלטפורמה. נסביר כיצד תוכלו לבצע את המשימות הללו מבלי להיתקל בצרות כלשהן.

uniswap

תופיע לחצני “לחיצה” כמו החלפה, שליחה ובריכה בפלטפורמת ההחלפה. ה”מאגר “הוא המקום בו תוכלו להוסיף נזילות, להסיר נזילות או ליצור את זוג ההחלפות שלכם. Uniswap מתוכנן כך שתוכל להוסיף או להסיר את מאגר הנזילות בפלטפורמה. נסביר כיצד תוכלו לבצע את המשימות הללו מבלי להיתקל בצרות כלשהן.

כיצד ליצור מאגר נזילות ב- Uniswap V2

יצירת מאגר נזילות דומה ליצירת בורסה משלך. זה מאפשר לך לשלוט באסימונים שלך. להלן שלבים כיצד ליצור בריכה: 

1. התחל בביקור ב- אתר אינטרנט.

2. כאשר קופץ להודעת מטאמסק, לחץ על הלחצן אשר כדי לחבר Uniswap לחשבונך.

3. לחץ על לשונית הבריכה. 

את

4. עברו על התפריט הנפתח כדי לבחור באפשרות “צור חילופי”. זה יכול להיות יצירת חילופי דברים.

5. העתק את כתובת החוזה של האסימון שלך (מאתרסקן למשל). 

6. הדבק את הכתובת בשדה כתובת אסימון ובחר בה מהתפריט הנפתח. 

7. לחץ על כפתור “הצטרף לבריכה”. 

8. חלון קופץ להודעות מטמאסק מופיע, לחץ על כפתור האישור

כיצד להוסיף נזילות למאגר הנזילות שאינו מוחלף

לפני הוספת מאגר נזילות, להלן הצעדים שיש לבצע. יותר מכך, ישנן דרישות בסיסיות, למשל; MetaMask או ארנקים ואסימונים אחרים של Web3. במקביל, תוכל למצוא את השלבים המופיעים כאן; 

1. כל שעליך לעשות הוא להיכנס לאתר של Uniswap (https://uniswap.exchange). בסיום, לחץ על “הצטרף לבריכה” כדי לנווט בממשק להוספת נזילות.

uniswap

2. חפש בריכות. לדוגמה, אתה יכול להעדיף TEND, KIMCHI, Dai או כל בריכה אחרת.

החזר השקעה על החזר כספי

3. לאחר מכן תוכל ללחוץ על “הוסף נזילות” הממוקם בצד שמאל ממש מעל שדה ההפקדה. Uniswap יראה לך את האיזון שנמצא בארנקים המחוברים שלך (Eth ואסימונים אחרים של ERC-20). תוכלו לראות גם את שער החליפין ואת חלקו של מאגר הנזילות. 

uniswap

4. לאחר שתזין את ערך ה- ETH או ה- DAI, Uniswap ימלא אוטומטית את הסכום הנכון של הנכסים האחרים בהתאם לשער החליפין הנוכחי.. 

5. ניתן ללחוץ על פרטי העסקה כדי לראות מידע נוסף, כגון מספר אסימוני הנזילות שתטבע. הפרטים יגיעו גם עם ערך האסימונים שברצונך להטביע. 

6. כעת תלחץ על הכפתור “הוסף נזילות” הכחול. לאלו מכם המשתמשים בארנק MetaMask, תוכלו להתאים את הגז ואז ללחוץ על “אשר”. התמונה המצורפת מציגה את מספר אסימוני הדאי. 

uniswap

7. לאחר אישור העסקה ב- Ethereumblockchain, סיימת את המשימה שלך. תראה את יתרות ה- ETH וה- DAI שלך ואת חלקך במאגר הנזילות הכולל של צמד המסחר. 

uniswap

כיצד להסיר נזילות במאגר הנזילות של Uniswap

להסיר נזילות

לפני שתוכל להסיר נזילות ב- Uniswap, לחץ על “מאגר” ואז על הצמד שסיפקת נזילות

 1. לחץ על ‘הסר נזילות’ בממשק DEX
 2. בחר את כמות הנזילות להסרה שברצונך למשוך ממאגרי הנזילות של Uniswap
 3. אשר את ההסרה
 4. אשר את העסקה
 5. המשך באישור סופי

סיכום

אנו מקווים שמדריך זה יעזור לך מאוד ויעזור לך להחליט אם בריכות הנזילות של Uniswap מיועדות עבורך. אתה יכול להחליט לנסות את זה בכמות קטנה כרצונך; הכל בחירתך. 

שאלות נפוצות

מהן בריכות נזילות?

הם מאגרי אסימונים הנעולים בחוזה חכם בכדי להקל על הנזילות. בדרך כלל, תפקידם של מאגרי נזילות הוא לאפשר לסוחרים לסחור בנכסים הדיגיטליים שלהם תוך כדי להרוויח תגמולים על אחזקות הנכסים שלהם. 

מהו Uniswap V2?

Uniswap V2 הוא איטרציה ושיפור של Uniswap V1. הוא כולל את התכונה הבאה; 

 • זוגות ERC20 / ERC20
 • מחיר אורקל
 • החלפות פלאש
 • אדריכלות ליבה / עוזר
 • שיפורים טכניים
 • נתיב לקיימות
 • פרטי Testnet והפעלה

ההבדל בין Uniswap V2 ו- V1?

Uniswap V2 הוא פשוט שיפור של V1. בעוד ש- Uniswap V1 בנוי על Blockchain Ethereum, ה- V2 הוא Blockchain נפרד. 

ה- V1 שלא ניתן להחליף מחייב ספקי נזילות להפקיד ערך שווה ערך ב- ETH עבור כל אסימון שהם מוסיפים לבריכה. ואילו, Unswap V2 מיישם פיקדונות נזילות מסוג ERC-20 / ERC-20.

כיצד להרוויח כסף בבריכות Uniswap?

אתה יכול להרוויח כסף כספק נזילות ב- Uniswap. לדוגמה, עבור נזילות מוזרה שאתה מספק, אתה מרוויח 0.3% מהמאגר. 

איך מחשבים את נזילות הבריכה?

להשתמש X * Y = K לקביעת נזילות הבריכה. X, Y ו- K מייצגים את הערך של אסימון ETH, ERC-20 ו- Constant בהתאמה. המשוואה הנ”ל מייצגת את הביקוש וההיצע של אסימון ETH / ERC-20 והיא משתמשת בזה כדי לאזן את מחיר האסימון המאוחד.. 

כיצד למצוא את הבריכה הרווחית ביותר?

לבריכות רווחיות יותר, שקול נפחים, החזר ROI בבריכה וכן הלאה. לעשות זאת, בדוק כאן

מהם סיכוני הנזילות?

 • אובדן ירידת ערך,
 • עמלות ו
 • באגים חוזים חכמים. 

אנא שתפו את שאלותיכם ותרומתכם באמצעות תיבת ההערות המופיעה למטה. 

קרא גם:

 • עשר פלטפורמות ההלוואות של DeFi בשנת 2020
 • הסבר הלוואת פלאש DeFi – הלוואות קריפטו ללא ביטחונות

הצהרת אחריות התוכן המוצג עשוי לכלול את דעתו האישית של הכותב וכפוף לתנאי השוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי להפסדך הכספי האישי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map