מהן קמרונות משתוקקים וכיצד להשקיע בקמרונות?

yEarn התחיל כצבירת תשואות לפלטפורמות DeFi. נבנה על ידי אנדרה קרוניה, עכשיו זה פלטפורמת DeFi מובילה עם USP עובר לכספות והיצע ביטוח..

מאחורי הקלעים, כספים נכספים הוא יישום מבוזר שנבנה באמצעות חוזים חכמים של Ethereum. החוזים עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם Curve.fi המהווה מאגר נזילות עבור מטבעות אוריים. הוא מרוויח מדמי מסחר בתוספת iEarn אשר גם משאיל את המטבע היציב שלך ברקע לפרוטוקול ההלוואות עם שיעורי ההלוואות הטובים ביותר ממתחם, dYdX ו- AAVE.

הכספים הכספיים מוצאים את התשואה הטובה ביותר האפשרית לחקלאות תשואות של מטבעות מטבעות מטבעות קריפטוגרפיים אחרים כדי למנוע את הצורך במחקר יקר או באיזון מחדש בכל פעם שפלטפורמה כלשהי מגדילה את הרווחים שלהם. תכונת הכספות של Yearn Finance מרחיבה את היכולת הזו למציאת הדרך הטובה ביותר להשקעה ב- DeFi. זה כולל מגוון יישומי אסטרטגיה בכל רחבי DeFi. 

אסימון הממשל עבור Curve.fi הוא CRV. Yearn עובד בשיתוף פעולה הדוק עם Curve כדי להגביר את ההכנסות מהאסימונים מה- Curve. 

מה זה מימון מייחל? 

מימון נכסף הוא פורטל ממשק המשתמש לחיבור לחוזים החכמים. 

מימון yEARN הוא יישום מבוזר הבנוי על Ethereum המציע מוצרי DeFi להחזר כמיהה. זה עובד כמו כל יישום אינטרנט אחר ברחבי העולם, אך הקידוד שלו נשמר על ידי חוזים חכמים. 

אסימון הממשל עבור Yearn.finance הוא YFI. מימון נכס מציע את השירותים הבאים: 

  • להרוויח 

תכונת הרווח היא צובר ההחזר הבסיסי של שירותי ההלוואות הבאים: מתחם, דידקס, אוֹ Aave (Ddex ו- Fulcrum מושבתים כרגע). 

  • זאפ 

זאפ הוא שירות המרה המאפשר החלפה בין אסימוני ERC-20 בתמורה לאסימונים של ספקי נזילות (LP) להרווחה ב- Yearn Finance. למרות שהוא נוח למתחילים, זאפ לוקח הרבה גז ועשוי להיות יקר, אפילו יותר מאשר לעשות זאת בעצמך באופן ידני. 

  • ARP

אפריל הוא טבלה עם הנתונים הסטטיסטיים על התשואות הנוכחיות בפלטפורמות ההלוואות השונות של DeFi של כל אסימון הנתמך על ידי YEARN. 

אפריל הגבוה ביותר עבור כל מטבע הוא הספק לו מרוויח כרגע מטבעות אלה.

  • חוסר ביטוח

בחיתום Nexus Mutual, שהיא ספק ביטוח הלוואות, yInsurance מספק הגנה מפני סיכוני חוזה חכמים. מכיוון שהוא מבוזר, הוא אינו דורש תאימות של KYC ו- ALM. 

year Vault


קמרונות year הם כמו מומחי DeFi אוטומטיים שמוצאים את האסטרטגיות הטובות ביותר להשקעה בפלטפורמות DeFi. מטבעות קריפטוגרפיים המושקעים בכספות שנתיות מושקעים בפרוטוקולים שונים של DeFi. זה כולל מתן נזילות, ביטחונות להלוואות ושימוש בתשואות מפרוטוקול אחד והשקעה חוזרת בפלטפורמות אחרות של DeFi..

אסטרטגיית ההשקעה נקבעת בהצבעה על הצעות הקהילה. 

לעת עתה, אנדרה צופה בשווקים וכותב את רוב האסטרטגיות החדשות. כאשר הוא ו- 9 המאמתים האחרים של מולטי-סיג מאשרים שהחוזים בטוחים תוך מתן התשואה הגבוהה ביותר בשוק, הוא מיושם. הם משנים אותם בהתאם לתשואות הנוכחיות בשוק.

התמונה למטה מציגה את הכספות הנתמכות בפלטפורמת YEarn. מרבית הקמרונות מבוססים על גלגלים (DAI, TUSD, USDC, USDT ובריכות עקומות) עם APY משתנה בין 20% -85%. 

הכספות המבוססות על מטבעות קריפטוגרפיים כללו בריכות ביטקוין ו Chainlink עם רווחים נאים. 

קמרונות כמהיםקמרונות כמהים

year Vault אִסטרָטֶגִיָה 

אסטרטגיות ההשקעה הן חוזים חכמים מודולריים שאצר אנדרה קרוניה, מייסד yEarn.finance. כל אחד יכול להציע אסטרטגיה בפורום בסעיף האסטרטגיה, ואם היא מאושרת על ידי Cronje וה- multi-sig, היא מיושמת עד לשינוי האסטרטגיה הבא. כל אסטרטגיה מציעה מעת לעת APY שונה. 

התורמים לגיבוש האסטרטגיה וביישום הקוד משולמים מהתשואות מהחוזים. 90% מהתשואות מהאסטרטגיה משולמות לחברי ה- LP או הכספת, בעוד ש -10% מהתשואות משולמות למעצב האסטרטגיה.. 

איך עובד קמרון משתוקק? 

ההבנה מה קורה מתחת לכספת היא מה שמרקח את התמורה הקסומה מתוך הכספות האלה. התשואה מושגת על ידי מתן הנכס להלוואות, לספק נזילות (LP) ליצרני שוק אוטומטיים (AMM) או אסטרטגיות חקלאיות.. 

השתכרות ב- DeFi כוללת מגוון דברים: 

  • השתכרות מעמלות בבורסות מבוזרות. 
  • החזר מהריבית ששולמה בגין הלוואות בפלטפורמות הלוואות מבוזרות. 
  • מרוויח מתרומות קוד ורעיונות לאפליקציות DeFi.
  • גידול תשואות של אסימוני נזילות וממשל.
  • ועוד רבים

מה זה הכספת של את’ריום כמהים? 

קמרונות ה Yarn עד סוף אוגוסט התבססו על מטבעות אור, בריכות אסימונים של Curve, Bitcoin ו- Chainlink. ב- 31 באוגוסט קרוניה השיקה את קמרונות ה- Yearn Ethereum (YETH) כניסיון למקסם את התשואות על Ethereum. יתר על כן, בתמורה לנזילותם, המשתמשים הרוויחו את YETH המהווה ייצוג של אחזקותיהם בכספת YEARN.. 

קמרונות האת’ריום של הכמיהה פורשים אסטרטגיה ספציפית לקמרונות את’ריום. למשל, הלוואת DAI עם Ethereum כבטוחה והשקעה מחדש של DAI בפלטפורמות LP או הלוואות כדי למקסם את התשואות הללו.. 

הדוגמה לעיל היא האסטרטגיה הבסיסית ביותר להשגת תשואות DeFi ב- Ethereum. עם זאת, עלול להיות קשה למתחילים להבין וליישם. קמרונות נכספים נועדו לצמצם את המחקר ובניית האמון הנדרשים תוך כדי בחינת דרכי ההשתכרות מדפי. זה הופך את כל התהליך לאוטומטי לעסקת פיקדון ומשיכה אחת. 

יחד עם פיקדונות ישירים ב- ETH, קמרונות YEARN מציעים גם את קמרון עטוף (WETH) עטוף, שהוא למעשה ייצוג אסימוני ERC20 של ETH. האתריום מ- wETH נעול באמצעות פרוטוקול חוזה חכם ומונפק כמות שווה של wETH. 

כיצד להשתמש בכספות משוקקות? מדריך שלב אחר שלב 

שלב 1: הצעד הראשון הוא להגיע לקמרון עם קישור זה: https://yearn.finance/vaults

כמהים לכספתדף נחיתה לכספת

שלב 2: השלב השני הוא חיבור ארנק לקמרונות על ידי לחיצה על אפשרות הארנק להתחבר בצד ימין למעלה. זכרו, פרטי הכספת לא יפורסמו עד לחיבור לארנק. yEARN מחזיק כרגע בקמרונות הבאים. 

ארנק הכספות המיוחל להתחבר

ניתן להשתמש בארנקים הבאים לחיבור לקמרונות: 

מטמאסק, ארנק אמון, WalletConnet, ארנק Coinbase, פִּנקָס, טרזור, פורטמטיק, פורטיס, סקאורלינק, בֶּלֶט, Authereum 

שלב 3: הפקדה

לאחר חיבור הארנק, הכספות המופיעות ב- Yearn.finance הופכות לנגישות. 

לְהִתגַעגֵעַ

לדוגמה, כדי להפקיד בכספת DAI stablecoin, המשתמשים יכולים לקבוע את הסכום מהיתרה בארנק שלהם. באופן דומה, בתמורה ל- ETH ו- wETH, המפקידים בכספת מרוויחים yETH ו- ywETH. 

פיקדון

שלב 4: תשלום העמלות 

לאחר האישור מחושב הסכום שעמלות בגין ביצוע החוזה החכם להוספת הכספת. העמלות משתנות בין $ 10- $ 100, תלוי בעמלות ה- GAS והמגבלה ברשת Ethereum. 

שלב 5: נסיגה מהקמרונות

כאשר המשתמש מעוניין למשוך את עמדותיו בכספת, עליו להחליף את yTokens שלהם (yDAI או yETH) אשר נדרש למשוך את אחזקות הכספת שלהם או לחסל את עמדותיהם. 

נסיגה מהקמרונות יכולה להגיע משני מקורות, קמרון האסטרטגיה הפעיל או שמורת הכספת של Yearn. אם היא מגיעה מהמילואים, לא נגבה עמלה בגין משיכה. עם זאת, אם נשללים נזילות מאסטרטגיית DeFi ביישום, גובים עמלת משיכה של 0.5%. 

הרווחים הבאים מכספת מותאמים בהתאם ליתרה החדשה לאחר המשיכה. הרווחים מוזכרים על בסיס שנתי אך משולמים עבור הזמן בו מוחזקת הנזילות בכספת. לפיכך, אם ה- APY הממוצע לכספת הוא 100%, בעוד 6 חודשים פיקדון ETH אחד ירוויח 0.5 ETH בכספות.. 

בשל התשואות המשתלמות להחזקת את’ריום, הכספות ראו פיקדונות משמעותיים ביום הראשון עצמו. תוך פחות מ -72 שעות מאז השקתו, הכספת נסגרה לאחר שננעלה 139 מיליון דולר (100 מיליון דולר ביום הראשון עצמו). הכספת של WETH הופסקה גם כן. 

אסטרטגיית הכספת המיוחלת

ההפקדה לקמרונות הושבתה זמן לא רב לאחר השקתה.

הצהרת אחריות התוכן המוצג עשוי לכלול את דעתו האישית של הכותב ובכפוף לתנאי השוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי להפסדך הכספי האישי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map