banner
banner

כיצד להשקיע בחוזים עתידיים בביטקוין – המדריך האולטימטיבי למתחילים

ביטקוין הפך להשקעה פופולרית, ראינו מוסדות המשלבים יותר ויותר ביטקוין בתיק ההשקעות שלהם בשנים האחרונות. התנודתיות של הביטקוין נחשבת זה מכבר כמציעה פוטנציאל רווח חזק על ידי המשקיעים. 

מכיוון שיותר אנשים מכירים בשווי הפנימי של הביטקוין, המשקיעים הופכים בטוחים יותר מתמיד לגבי הערך העתידי של הביטקוין. זה המקום בו העתיד מתחיל לבעלי אמונתם בביטקוין. 

המסחר בנגזרות ביטקוין עלה על המסחר הנקודתי לאחרונה מבחינת נפח המסחר היומי. על פי נתוני מעקב הנתונים Skew ו- BitcoinTradeVolume.com, היקף המסחר היומי של המסחר בנגזרים חורג פי 10 עד 18 פעמים מזה של מסחר נקודתי, עם כ -5 עד 10 מיליארד דולר ביום. ישנם מספר גורמים התורמים לתזוזה, כמו תנודתיות מופחתת של הביטקוין עצמו, המסייעים לממש את הבטחתו של ביטקוין להיות מאגר ערך יציב. סיבה נוספת לכך שאנשים יוצאים משוק הספוט היא ההשפעה של לווייתני הביטקוין בשוק הספוט, שמחזיקים ושולטים בכמות בלתי-פרופורציונאלית של מטבע דיגיטלי בשוק, ומשפיעים מאוד על תנועת המחירים..

Wהכובע הוא עתיד ביטקוין?

עם התפתחות השוק הוצג ביטוח עתיד ביטקוין כדי לאפשר למשקיעים למנף את התנודתיות של ביטקוין לרווח מסיבי. חוזים עתידיים, או חוזים עתידיים, הם הסכמים לרכישה או מכירה של נכס סחורות במחיר קבוע בפרק הזמן שצוין בעתיד. 

עקרון החוזים העתידיים הוא בכך שהוא מאפשר למשקיעים להרוויח על סמך השערותיהם לגבי הכיוון העתידי של נכס סחורות. המשקיעים אינם צריכים להחזיק בביטקוין כלשהו למסחר בחוזים עתידיים.  

חוזה עתידי הופיע לראשונה בשנת 2012. כיום, עתידי ביטקוין הפכו לאחד ממוצרי המסחר הפופולאריים ביותר בתחום. 

Why Trade Bitcoin Futures?

חוזים עתידיים מאפשרים למשקיעים לגדר את סיכון המחירים היורד על ידי החזקת עמדה עתידית קצרה בו זמנית, ומאפשרים למשקיעים למתן הפסדים ללא כספים נוספים. סוחרים יכולים גם להיכנס לפוזיציות עם הון מועט ולשאוף לרווחים גדולים יותר באמצעות מינוף.  

אחד המאפיינים הייחודיים לחוזים עתידיים ב פלטפורמת מסחר עתידית של ביטקוין BTCC הוא ההגנה על האיזון השלילי. בניגוד לרוב ההחלפות האחרות שלעתים קרובות דורשות מהמשתמשים לחלוק הפסד כאשר יש איזון שלילי. משנת 2019, BTCC הבטיחה כי יכסו את היתרה השלילית של המשתמש ב 100% במקום לתת לכל המשתמשים המרוויחים לחלוק את ההפסדים.. 

BTCC מציעה חוזה קבוע, חוזה שבועי וחוזה יומי לביטקוין, עם מינוף שונה מפי 10 עד 150 פי כדי להתאים לצרכים של סוחרים שונים. לדוגמא, לחוזה תמידי אין תאריך תפוגה והוא מתאים לסוחרים שרוצים להחזיק בתפקידים לתקופה ארוכה. בעוד שהחוזה היומי ב- BTCC תומך עד פי 150, הוא מיועד לסוחרים שמחפשים רווחים גדולים בפרק זמן קצר..

העבודות חוזים עתידיים?

כל חוזה ב- BTCC מייצג יחידה אחת של המטבע הקריפטוגרפי, כלומר 1 BTC השווה לחוזה BTC / USDT אחד. סוחר יכול להימשך זמן רב אם הוא מאמין שהמחיר יהיה גבוה יותר ממחיר המסחר הנוכחי בעתיד, ולפתוח עמדה קצרה אם הוא חושב שהמחיר יופחת בשלב כלשהו בעתיד..

לדוגמא, כאשר מחיר השוק הנוכחי של BTC נסחר ב 12,000 $. ג’ון שיער כי מחיר ה- BTC ישבור 12,000 $ בשבוע הבא, הוא החליט להאריך עמדה עם 100x תוך שימוש בשוליים של 1,200 USDT, השווה למחיר הביטקוין בסכום של 12,000 $. מצד שני, בובי חושב שמחירו של ביטקוין יירד מתחת ל 12,000 $ עד השבוע הבא, הוא מקצר את העמדה ב 100x תוך שימוש בשוליים של 1,200 USDT, השווה למחיר BTC ב 12,000 $..

גם ג’ון וגם בובי יותאמו עם חילופי דברים כדי ליצור חוזה עתידי. לאחר שבוע, אם מחיר BTC נסחר ב -12,100 דולר, פירוש הדבר שג’ון יש רווח ממעמדו הארוך. ג’ון הרוויח 100 $ (מרווח המחיר) x 10 = 1000 $ כתוצאה מכך. ואילו בובי מפסיד 100 דולר (ממחיר המחירון) x 10 = 1000 דולר. 

לאחר פקיעת חוזהו העתידי של ג’ון וגם של בובי, BTCC תסדיר את החוזים ב- Tether (USDT). עם זאת, אם הם סחרו בחוזה קבוע למסירה פיזית, הם יכולים לבחור שהנכס שלהם יימסר פיזית. במקרה זה, ג’ון השקיע 12,000 $ באמצעות מרווח של 1200 USDT כדי לפתוח עמדה ארוכה בשווי 10 BTC עם מינוף 100x.

בעקבות עליית מחירו של ביטקוין ל -12,100 דולר, ג’ון יכול לבחור שהרווח הממומש שלו יועבר פיזית. עם זאת, ג’ון יצטרך למלא את הערך הכולל של חוזה העתיד המקורי, שהוא 10 * 12,000 = 120,000 $ לרכישת 10 BTC..

פמסירה הגיונית תמידית גontract ב- BTCC

מרבית הבורסות תומכות בהסדר מזומנים לאחר סיום החוזה, מה שאומר שמחזיקים בחוזים עתידיים אינם מקבלים את נכס הבסיס (ביטקוין). עם זאת, קיימת מגמה הולכת וגוברת לפיה יותר ויותר אנשים בוחרים לקבל את החוזה שלהם למסירה פיזית. BTCC היא בין הבורסות הראשונות שמשיקות חוזים קבועים למסירה פיזית.   

אחד היתרונות של סחר בחוזים קבועים למסירה פיזית הוא שאין סיכוי למניפולציה במחירים, משום שכל סוחר המחזיק בחוזה יקבל בסוף את נכס הבסיס שהוא ביטקוין, ואין נוסחה המעורבת בחישוב המחיר. של ביטקוין. 

חוזים תמידי ב- BTCC תומכים במסירה פיזית וגם בהסדר מזומנים. סוחרים יכולים להעביר פיזית את הנכסים שלהם כמו BTC ו- ETH, ולשמור את הנכסים בארנק שלהם. אתה יכול לסחור בחוזים קבועים בביטקוין ב- BTCC ממנף 10x, 20x, 50x עד 100x.

סיכום

בהתחשב בהכרה ההולכת וגוברת בערך הביטקוין, ובתועלת הפוטנציאלית של חוזים עתידיים. אין זה מפתיע שחוזה העתיד של ביטקוין הוא להיט מסיבי. חשוב מאוד לבחור בורסה שלא רק שיש לה היסטוריה של יציבות וביטחון, אלא גם מציעה מוצרי סחר גמישים וידידותיים למשתמש..

כחלופה בת תשע שנים, BTCC מעולם לא חווה אירוע אבטחה, דבר נדיר בתעשיית הקריפטו. עם הפופולריות הגוברת כמו גם 6 מיליון משתמשים ברחבי העולם ממשיכים לסחור בפלטפורמת BTCC. אחת הבורסות הוותיקות בעולם הוכיחה את עצמה היטב לאורך 9 שנות פעילותה בחלל. בנוסף לשוק האנגלי, BTCC זמין כעת בקוריאנית (비트 코인 선물), יפנית (ビ ッ ト コ イ ン 先 物 取 引), וייטנאמית (Hợp đồng tương lai Bitcoin). 

לכו על חשבון בחינם ב- BTCC והפוך את המסחר העתידי שלך בביטקוין עכשיו. עד 2,000 בונוס פיקדון USDT זמין כעת למשתמשים חדשים!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me