מה לעשות לפני ביצוע השקעות

למדנו שכסף לא צריך לשכב בשקט בלי לגדול. לקרנות יכולת זו של בנייה להיות גדולה יותר, ואנחנו צריכים לנצל את היכולת הזו על ידי השקעה איפשהו. כלומר, עלינו לגרום לכסף שלנו לייצר הכנסה או הערכה. או אם נאמר במונחים כספיים, צריך לבזבז את הכסף שלנו על נכס כספי בתקווה שהוא יספק הכנסה בעתיד או יימכר אחר כך במחיר גבוה יותר. השקעת כסף פירושה להרוויח נאה מההשקעה בטווח הארוך. הרעיון שיש להשתמש בכסף בכדי להביא לנו יותר כסף מושרש כל כך עמוק בראשינו, שבכל פעם שיש לנו קצת כספים מיותרים, אנחנו מתחילים לתהות איך לגרום להם לצמוח. וזה לא משנה כמה גדולה או קטנה היא הכמות שיש לנו בידיים שלנו, כי כמו טסקו, אנחנו חיים לפי המוטו שכל קטן עוזר.

העולם סביבנו שופע רעיונות השקעה שונים שאמורים להפוך אותנו למחר עשירים יותר מאשר היום. אומרים לנו, למשל, את זה הדרך הטובה ביותר להשקיע 10,000 דולר זה להכניס אותם למניות, אג”ח, מטבעות קריפטוגרפיים או נדל”ן. ניתן למקם 5,000 דולר בחשבון חסכון בעל תשואה גבוהה או להשתמש בהם לצורך פירעון חובות. עם 1,000 דולר אנו יכולים לקנות קרנות הנסחרות בבורסה. ניתן להשקיע 100 דולר בקורסים 401 (k), ספרים או מקוונים. אנו אפילו מקבלים עצות מעשיות כיצד לנהל סנטים או אגורות.

אכן, יש אפליקציות רבות יצר לאחרונה את התשלומים עבורנו. בכל פעם שאנחנו מחליקים את הכרטיס שלנו בחנות, התשלום שלנו מעוגל ואחריו כמות נוספת של נחות בחשבון החיסכון שלנו. כשאנחנו קונים ניו יורקר בבארנס & אצילי, אנו משלמים 8.99 דולר. היישום יעגל את הרכישה שלנו ל- $ 9.00 ויעמיד 0.01 עבורנו. למרות שאחוז אחד או אגורה אחד הוא סכום אינסופי ממש, אנו משלמים כל כך הרבה תשלומים דומים מדי יום, עד שנוכל לגבות בסופו של דבר סכום כסף מוחשי יותר בטקטיקה זו. אך הסכום הקטן והגדול ככל שיהיה בצד, הרעיון העיקרי מאחורי מניפולציות פיננסיות כאלה הוא לסחוט יותר כסף ממה שיש לנו בהתחלה..

אולם לפני שמתחילים להרוס את מוחנו בניסיון להחליט כיצד להשקיע את הכספים, יש לנו בידיים, מומלץ לבדוק אם תחומים כלשהם בחיינו יכולים להפיק תועלת מכך, שכן אנו יכולים להרוויח גם כאשר כספים אלה אינם גדלים . יועצים פיננסיים תמיד מציעים לבדוק אם נוכל להכניס את הכסף הנוסף שלנו לחובות אישיים, 401 (k) או IRA. טיפול בחובות או בפנסיה שלנו לא יביא יותר כספים לחשבונות הבנק שלנו אך בהחלט יהפוך את חיינו לבטוחים יותר ורווחיים כלכלית בעתיד.

אם יש לך חובות אישיים ואתה רוצה להשתמש בכסף הפנוי שלך כדי לשלם אותם, זה הגיוני להתחיל עם איחודם. כשיש לך כמה חובות בעלי אינטרסים שונים, שוחח עם מנהל הבנק שלך ושאל אם אתה יכול לקחת הלוואה חדשה לתשלום חובות לא מאובטחים שלך. על ידי איחוד החובות שלך, אתה מכניס את כל ההלוואות הקיימות שלך להלוואה אחת גדולה יותר שיש לה ריבית נמוכה יותר ותשלומים חודשיים נמוכים יותר. איחוד חובות נוח מכיוון שניתן להחיל אותו על כל סוג של חוב. לא משנה מה יש לך חובות, בין אם מדובר בהלוואה לסטודנטים, הלוואת רכב או הלוואה אישית, את כולם ניתן בקלות לגלגל לאחד. בנקים ו איגודי אשראי מעוניינים לראות את הלוואותיהם בתשלום. לפיכך, הם בשמחה יאפשרו לך לאחד את חובותיך אם בכך תחזיר אותם מהר יותר או לפחות יותר בטוח..

תשלום החוב בכרטיס האשראי שלך לפני השקעת כסף בעסק כלשהו או במניות, משתלם כלכלית יותר עבורך. נסו לעשות חשבון פשוט. בנקים יכולים לתת לך שיעור תשואה של 5 אחוזים על תיק ההשקעות שלך. אך אם נניח שיש לך 5,000 דולר חוב בכרטיס אשראי, תתבקש לשלם עליו 23 אחוז ריבית. נניח שיש לך 10,000 דולר להכניס אג”ח, או מניות, או יועץ רובו. על ידי השקעת 10,000 $ אלה במקום לשלם את 5,000 $ בבעלות על כרטיס האשראי שלך, אתה מאבד 18 אחוזים. מתמטיקה מראה אפוא כי תשלום חובות משתלם יותר עבורכם בסך הכל מאשר ביצוע השקעות.

לא פחות רווחי הוא להכניס כסף ל- 401 (k) שלך מאשר להשקיע אותם בחיסכון או תשואה גבוהה. ברוב מקומות העבודה מעסיקים גם הם מקדישים לפנסיה שלך. כמה שניכם תשלמו יהיה תלוי בפרטי ההסדר של תוכנית הפנסיה שלכם. הטווח הרגיל של התרומה הוא בין 3 אחוזים ל -6 אחוז מהמשכורת שלך. אם אינך עומד כעת בהתאמה של המעסיק, השקעת כסף ב- 401 (k) שלך תעזור לך לעשות זאת. אך זכור כי אינך יכול להשקיע סכום גדול של כסף במכה אחת בתוכנית הפרישה שלך, גם אם יש לך סכום גדול כזה. מה שתצטרכו לעשות במקרה זה הוא להכניס את הכספים הללו לחשבון החיסכון שלכם. לאחר מכן, פשוט הגדר את תרומת 401 (k) שלך לרמה התואמת את רמת המעסיק שלך. אתה יכול גם לשים עד 5,500 $ או 6,500 $, אם אתה מעל גיל 50, ברשות IRA מדי שנה. כל אחת מההשקעות הללו בפנסיה שלך תביא לך יותר רווחים ושקט נפשי גדול יותר מהעסק החדש שלך או אפילו הסמכה מקצועית חדשה.   

רק לאחר ששילמתם את חובותיכם ודאגתם לפנסיה, נבון לבצע השקעות שיניבו עבורכם הכנסה עתידית. מגוון הזדמנויות לעשות זאת הוא באמת רחב. אתה רק צריך לאמוד את היכולות שלך נכון ולקחת בחשבון את כל הסיכונים הכרוכים במאמץ שלך כדי להצליח בהשקעות שלך.

זהו פוסט אורח, קינגייפ אינו תומך בדעותיו של המחבר. הן השקפות המחבר בלבד. Coingape.com אינה אחראית לכל נזק או אובדן שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map