ארבעה דברים שכדאי לדעת על רכישת ביטקוין בבטחה

כאשר מטבע ההשקעות הופך לחידוש גדול ככל שיהיה, חשוב לכל מי שרוצה לצלול לתוכו הבנה מלאה של אופן פעולתו. אחרי הכל, כמו בכל דבר שזכה לפופולריות מהירה, יהיו אנשים שינסו להתעלל ולנצל את המערכת, במיוחד על ידי טרף מי שאולי לא מכיר יותר מדי את אופן הפעולה של קריפטו. אף אחד לא רוצה שזה יקרה לעצמם, מה שהופך את זה לחשוב עוד יותר להיות בעל הבנה מוצקה של הנעשה לפני שעושים את זה. לדוגמא, כדי להתחיל לעבוד עם ביטקוין, כדאי ללמוד עוד על הדרכים הטובות ביותר לקנות ביטקוין בבטחה. זה יפתח את השער ליכולת להשתמש בקריפטוגרפיה, מה שהופך אותו לאחד הצעדים הראשונים החשובים ביותר לנקוט. 

  1. עבוד תמיד עם פלטפורמות מהימנות

זה בדרך כלל צריך להיות מובן מאליו, אך כדי להישאר כמה שיותר בטוחים בעבודה עם ביטקוין, חשוב תמיד לבצע את המחקר בפלטפורמות שבהן משתמשים. ישנם יותר מכמה אתרים שונים שבהם ניתן לרכוש ביטקוין, אך הם עלולים לאבד מידע יקר ערך בתהליך מכיוון שהאתר הוקם כדי לגנוב מידע, במקום להיות עסקה עבור הביטקוין. אחת הדרכים הטובות ביותר שאפשר לנסות לוודא שפלטפורמה בטוחה היא לשקול להסתכל על ביקורות. מכיוון שיש שם כל כך הרבה אנשים שמשתדלים להיכנס לקריפטוגרפיה, יהיו שם אנשים ששואלים את אותן השאלות לגבי כמה פלטפורמות מסוימות בטוחות. עם מספיק זמן ואנרגיה המושקעים בפרויקט, ניתן במהירות למצוא קומץ פלטפורמות מהימנות לרכישת ביטקוין מבלי שתצטרך להקדיש מחשבה נוספת לבטיחותו.. 

  1. הגן על מפתח הארנק הדיגיטלי

רעיון מרכזי נוסף לרעיון המטבע הקריפטוגרפי הוא שהכסף נשמר בארנק מקוון. המטבע עצמו הוא דיגיטלי לחלוטין, כלומר לא יהיה מקום בו ניתן לפדות אותו עבור מטבעות, אם כי ישנם כספומטים מיוחדים לביטקוין. במקום מזומנים קרים וקשים, הביטקוינים יישמרו כולם בארנק דיגיטלי. “ארנק” זה יגיע עם שני מפתחות אליו. הם ייחודיים לארנק אליו הם הולכים, ולכן חשוב להגן ולזכור את המפתחות בכל דרך שאפשר.

שני המפתחות יהיו מפתח פרטי ואחד ציבורי. ניתן להשוות את המפתח הציבורי לשם משתמש בחשבון בפלטפורמות מדיה חברתית. הוא משמש להפקדה ולמשיכת כסף מהארנק הדיגיטלי. המפתח הפרטי, לעומת זאת, יכול להיות שווה ערך לסיסמה ולא לשם משתמש. יש צורך לקנות, למכור ולסחור בביטקוין בארנק. זה חיוני לחלוטין שמפתח הארנק הדיגיטלי הזה מוגן באמצעות הצפנה או בשיטת אחסון קר. 

  1. מחקר בבורסת הביטקוין

כאשר הולכים ל לקנות ביטקוין, זה נעשה דרך שווקים מקוונים המכונים “בורסות”. באופן מוזר, סוגים אלה של שווקים יכולים להשוות באופן די דומה לפלטפורמות בהן משתמשים הסוחרים בעת רכישת מניות. אופן העבודה שלהם הוא שברגע שאדם מתחבר לשוק, אותו אדם יחליף את המטבע המסורתי שלו בביטקוין. יש אנשים שאולי מאמינים שהארנק הדיגיטלי והחלפת הביטקוין הם אותם דברים, אבל הם שונים לגמרי. הבורסה היא, במילים פשוטות, גרסה נוספת של שוק מטבע חוץ. לעומת זאת הארנק הוא מקום בו אדם יאחסן את הביטקוין שלו לפני שיעביר אותו או יחליף אותו בכסף נוסף בהמשך.. 

עם כל האמור, יש כמה פלטפורמות חילופי שונות שאפשר לעבוד איתן כשנכנסים לעולם העבודה עם הביטקוין. כמו שיהיה חשוב לעשות את המחקר על אילו פלטפורמות להסתמך מלכתחילה על הטיפול בביטקוין, יהיה חשוב באותה מידה לוודא שאחד מבצע את אותה כמות המחקר שעליו תהיה חילופי הביטקוין השימושיים ביותר למטרותיו. עם מספיק מחקרים, אפשר להרגיש בטוחים שהוא או היא מבצעים את הבחירות הנכונות ומתקדמים להשגת רווח מהביטקוין. 

  1. חבר את החשבונות כנדרש

אחרון, אך בהחלט לא פחות חשוב, יהיה חשוב לזכור לקשר את חשבון הארנק הדיגיטלי עם חשבון הבנק שלו. אם קישור הארנק לחשבון הבנק אינו אפשרות ברת ביצוע, בדרך כלל אפשר לברוח מקישור כרטיס חיוב או אשראי גם עם הארנק. זה מאפשר את העברת ביטקוין לכסף שאפשר להכניס לבנק ולהרוויח רשמית מהביטקוין. זו תהיה אחת הדרכים היעילות ביותר להפוך את רווח הביטקוין למזומן שניתן להשתמש בו הרבה יותר בקלות מאשר ביטקוין כמטבע חוץ מחנויות מקוונות.. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map