banner
banner

תרגול קריפטו: מצא את התחרות הטובה ביותר למסחר בקריפטו בחינם

ביטקוינים מתפתחים כבר לא מעט זמן, מה שמעורר את העניין של כולם בסצנה הפיננסית – ותיקים וטירונים כאחד. הם מעוניינים בצורות אלה של מטבע קריפטוגרפי מכיוון שמדובר במטבע חדש המאפשר לסחור בו ולהרוויח ממנו. 

אך ההשתכרות חורגת מכך, מכיוון שישנן פלטפורמות שלא רק מגדילות את כישורי המטבע הקריפטוגרפי שלך אלא גם נותנות הזדמנויות לצחצח טקטיקות מסחר בצורה של תחרויות מסחר בקריפטו. תחרויות קצרות טווח אלה אורכות הרבה עוצמה והתרגשות כשהיא בודקת את הכישורים והשכל של סוחר כשהם נלחמים על מינוף בקרב עמיתיהם. וכן, כל אחד יכול להרוויח ביטקוין בחינם אם יש להם מזל מספיק לנצח.

מהן תחרויות מסחר בקריפטו?

תחרויות מסחר בקריפטו הן אירועים לטווח קצר המתארחים על ידי פלטפורמה ספציפית. הם דרך חדשה להרוויח באמצעות מטבע ביטקוין. פעילויות ממומנות אלה מייצרות רווחים במקום ובורסות נגזרות שלרוב פועלות במשך כמה שעות או משתרעות על פני מספר ימים. 

אתה יכול להתחיל לסחור גם אם אתה מתחיל על ידי מציאת מארח ופלטפורמה ייעודית. לאחר שתמצא תואם, הכיר את כללי התחרות הספציפית שאליה אתה מצטרף. כפי שתגלה, לפלטפורמות תחרות מסחר יש הנחיות משלהן לגבי רישום ומסחר, כאשר חלקן מחייבות אנשים ואילו אחרים מעדיפים צוותים קבועים. חלקם דורשים גם הון מינימלי והפקדות עוקבות לאחר שתחרות המסחר נמשכת. אך אם כל ההליכים הללו גורמים לך להיות קצת עצבניים, ישנן פלטפורמות מסחר בהדגמה המציעות הדרכות ומחקות מקומות מסחר בהם תוכל להתאמן תחילה על מנת לחדד את כישוריך..

ככלל, בתחרויות מסחר בקריפטו יש סוחרים שמתמודדים עם סוחרים אחרים. הציונים שלהם מתבצעים על לוח תוצאות, והסוחרים המובילים מוענקים בפרסים כספיים מתאימים או כפופים לתכנית חלוקת פרסים ייחודית. הציונים הם שילוב של נפח ורווח או החזר השקעה (ROI). אלה מוצגים בטבלה, והסוחרים הגבוהים ביותר זוכים בפרסים מקבילים בסוף התחרות.

מה התגמולים?

לא רק סוחרים מתחרים על הפרס הכספי בתחרויות אלה, אלא גם פלטפורמות מספקות תמריצים בצורה של בונוסי מסחר, הנחות על דמי מסחר, והענקות למשתתפים. פרסים יכולים להגיע בצורה של USDT או מטבע אחר.

אמנם לעתים קרובות הוא מפתה סוחרים להצטרף בגלל המזומנים, אך ישנם יתרונות נוספים מכניסה לתחרויות המסחר הללו. יש לזה גם היבט נפשי ופסיכולוגי מכיוון שהמשחק מצרף את הסוחרים יחד כדי לראות למי יש את האסטרטגיה הטובה יותר להגיע להרווחים נוספים. 

לפיכך, תחרויות מסחר בקריפטו יכולות להועיל מאוד לכל סוחר רציני בביטקוין. מיומנויות שנצברו באמצעות תחרויות אלה משמשות יתרון מכיוון שמדובר במיומנויות ואסטרטגיות שנצברו מלבד מסחר רגיל בביטקוין. מלבד הצטרפות לתחרויות מסחר בקריפטו, תוכלו גם לקבל טיפים נוספים כיצד לעשות זאת שפר את מסחר הקריפטו שלך מיומנויות על ידי הצטרפות לפורומים ולקבוצות החולקות את אותו העניין והתשוקה לקריפטוגרפיה. 

בחירת פלטפורמת המסחר הקריפטו הטובה ביותר

באינטרנט ניתן למצוא מספר פלטפורמות תחרות למסחר בקריפטו. הרוב מציעים הצעות אטרקטיביות מאוד לקידום המטבע והחילופים המשתתפים בו. התהליך יכול גם להעלות את ערך המטבע הקריפטוגרפי הנסחר. חלק מאירועים אלה אף הושקו כאירועים שנתיים או חצי שנתיים צפויים שסוחרים מצפים להם בגלל הפרסים העומדים על הפרק. 

אמנם יש לא מעט קומץ, אך לפניכם כמה איכויות שיכולות לגרום לאחת להתבלט כתחרות המסחר הטובה ביותר בקריפטו: 

  • מאפשר למשתתפים להשתתף בתחרות בחינם או בסכום מינימלי בכדי להתאים לכל המעוניינים בתחרות 
  • מאפשר לסוחרים ליצור את הפרופיל שלהם ולהקים תיק כדי לעקוב אחר הצלחתם
  • מציג ביטקוינים זמינים בשוק המסחר הנוכחי ומאפשר לסוחרים להשתמש בכישורי חיזוי
  • יש לוח תוצאות בזמן אמת כדי להראות את דרגתך ושל המתחרים
  • עם חלוקת פרסים רחבה כדי לתגמל סוחרים מובילים וגם לספק תמריצים לכל המעורבים 
  • מספק גירוי לסוחרים ללמוד מיומנויות ואסטרטגיות שונות הנדרשות לתחרויות סחר בסיכון גבוה ומצומצם בזמן
  • מעודד סוחרים להמשיך להשתמש בביטקוין זמן רב לאחר סיום התחרות 
  • הפלטפורמה מגיעה מ- מארח מכובד ובעל תכונות אבטחה לאימות זהות ולמשיכת הפרס

נישה במטבעות קריפטוגרפיים

תחרויות המסחר בקריפטו במגמת עלייה עשויות להפוך למרכיב עיקרי בזירת הביטקוין להצגת כישורים וכדרך נוספת להרוויח רווחים. סוחרים עשויים לעשות זאת טוב בהשתתפות באירועים אלה לא רק כאמצעי להרחבת הכיס, אלא יותר מכל לשפר את יכולות ניתוח השוק ואת יכולות המסחר שלהם. תחרויות מסחר משמשות גם לעורר עניין ולהגביר את האינטנסיביות בעולם הקריפטו.        

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me