banner
banner

כיצד להשתמש במשוואות מחירים מורכבות בבורסות להגדרת פרסומות ביטקוין

ביטקוין הוא מטבע תנודתי מאוד, בדיוק כמו רוב המטבעות הקריפטוגרפיים. זה לא נדיר לראות את המחיר עושה תנודות פרועות בתקופות קצרות באופן קבוע. מסיבה זו, כמה בורסות, במיוחד פלטפורמות עמיתים לעמית, המציעות למשתמשים את היכולת לסחור במטבע הציבורי הראשון בעולם, תכננו נוסחאות המסייעות לסוחרים לקבוע את הפרסומות שלהם באמצעות מחירים תחרותיים, ומבטיחים שהם ינצחו את שאר התחרות..

ניתן להגדיר משוואות מחירים באופן אוטומטי כדי לעדכן את המחירים שלך בהתאם לאופן שבו מחיר הביטקוין נע בבורסות קריפטוגרפיות אחרות. משוואות אלה לוקחות בחשבון את המידע שנאסף על ידי האלגוריתם של הבורסה מפלטפורמות אחרות ומעדכנות את הפרסומות שלך בהתאם.

פלטפורמות P2P מאפשרות לקונים ולמוכרים לקבוע את המחירים שהם רוצים לקנות או למכור נכס על ידי יצירת פרסומות. אחת התכונות שנגישות תמיד תוך כדי ביצוע תהליך זה היא קביעת שוליים מעל ומחירם הנוכחי. הם די פשוטים לתצורה ולהבטיח שהפרסומות שלך יאפשרו לאנשים שמתקשרים איתם לדעת איזה סכום כסף היית רוצה לִקְנוֹת או למכור ביטקוין ב, ובכך להגשים לך רווח או לחסוך לך כסף על ידי קנייה בזול.

ככל שהשוליים גדולים, הם אינם מספיקים לסוחרים מתקדמים אשר עשויים לבקש להשתמש בנתונים ממרכזיות מסוימות כאשר הם מתמחרים את הפרסומות שלהם. לאחר מכן ניתן לשלב נתונים אלה עם משוואות מתקדמות כדי להגיע למחירים טובים יותר.

נוסחאות שונות 

ככאלה, מרכזיות P2P שונות מציעות דרכים שונות להתאים אישית את המחיר שלך. פלטפורמה כמו localcoinswap תאפשר לסוחרים לגשת לנתונים מעשר בורסות קריפטו, כולל Bitfinex, Binance, Coinbase, CEXio, Polinex, Coinone, Kraken, HitBTC, Bittrex ו- Bitstamp. ויש לו נוסחה שמשתמשים יכולים להשתמש בה כדי להשיג מחירים בפלטפורמות; Market.exchange.pair.type.

על ידי הקלדת השוק. אתה מציין שאתה רוצה לקבל נתונים על מחיר חליפין. ההחלפה. מבהיר בפלטפורמה שתרצה להביא את הנתונים מהזוג. יציג את ההתאמה שבה תרצה להשתמש, וזה יכול להיות ביטקוין / דולר, ולבסוף, הסוג. יראה את סוג המחיר שאתה מתכוון לקבל מהפלטפורמה. זה יכול להיות המחיר הגבוה ביותר, הנמוך ביותר, האחרון, המחיר או ההצעה, ועוד.

דוגמה לנוסחה זו בפעולה היא market.coinbase.btcusd.high. ההחלפה מקלה עליך לשלב תפריט נפתח שיציע הצעות ברגע שתתחיל להקליד את הנוסחה ומכאן לפשט את התהליך.

מפעילים זמינים גם לסייע לסוחרים ליצור שיטות תמחור שונות העונות על צרכיהם. אלה כוללים כפל, חלוקה, חיבור וחיסור. ואז יש מינימום, מקסימום וסוגריים.

עליך להיות מודע לכך שכל הפרסומות שלך יתומחרו במטבע פיאט ללא קשר למפעילים או לנתוני חילופי השימוש. לפיכך חיוני להמיר למטבע הפיאט שאיתו אתה מעדיף לסחור.

מרכזיה נוספת המציעה למשתמשיה את היכולת להשתמש בה משוואות מחירים מורכבות להגדיר פרסומות מנצחות היא ביטקוין גלובל. בפלטפורמה, המשתמשים לא צריכים לדאוג שהפרסומות שלהם לא יהיו בסדר מכיוון שהפלטפורמה קושרת הזמנות סוחרים לבורסות שונות. אתה יכול לעצב משוואה משלך שתשרת את צרכי המסחר שלך בצורה הטובה ביותר, וניתן להשיג נתונים מפלטפורמות מובילות כמו WhiteBIT, Kraken, Bitstamp, Bitfinex ו- Coinbase..

לא רק סוחרים שיש להם טוב בפלטפורמה זו, אלא גם מפתחים שיכולים לגשת ל- API v 1 שזה עתה הוצג כדי להפוך את ניהול הפרסומות שלהם לאוטומטי באמצעות שיחות API. לא ייאמן, הבורסה מציעה הצעה מוגבלת כאשר כל העסקאות בפלטפורמה מושכות עמלות אפס. וניתן לגשת לבורסה בארבע שפות לאומיות אנגלית, צרפתית, רוסית וסינית.

החשיבות של שימוש במקור נתונים אחד

משוואות מחירים מופעלות LocalBitcoins נגזרים באמצעות btc_in_usd כברירת מחדל, וסוחרים יכולים להשתמש במפעיל הכפל אם הם רוצים להציב שוליים על גבי נתוני השוק. כל הפרסומות מתעדכנות כל חמש דקות. החישובים ישקלו את מחיר ה- BTC ממקורות שונים ויחזירו תמיד את המחיר החציוני של ביטקוין אחד בהתבסס על המקורות השונים.

בבורסה ניתן גם לבצע משוואות מחירים משלך על ידי ביצוע כמה צעדים פשוטים. הראשון יכלול זיהוי ובחירת מקור הנתונים לשימוש. כדי לקבל תשובה מדויקת, השתמש רק במקור אחד כמו coinbaseusd_avg. הנוסחה הזו עובדת בסדר, אבל אם אתה מתכוון להרוויח קצת, אז אתה צריך להשתמש במפעיל.

נניח שאתה רוצה להוסיף מרווח של 25% על מחיר השוק. יהיה עליכם להשתמש במפעיל הכפל ומכפילים את המחיר מהמקור שלכם ב- 1.25, מה שיוסיף את האחוז הרצוי. במקרה זה זה ייראה כמו coinbaseusd_avg * 1.25.

השלב האחרון כולל המרת המחיר שאתה מקבל למטבע שאתה מעדיף לסחור איתו. כאן תצטרך להשתמש ב- USD_in_ [מטבע]. דוגמה למטבע-בסיס זה_אווג * 1.25 * USD_in_CAD.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me