banner
banner

סקירה בסיסית של שערי הבורסות הטובים ביותר עבור מטבעות חדשות

מטבעות קריפטוגרפיים וטכנולוגיית Blockchain הביאו לשינוי מהפכני במספר תהליכים. התשלומים נהנו במיוחד מהמאפיינים החדשניים שמספקת טכנולוגיה זו, לא מעט ממתן גישה לתשלומים מקוונים למיליונים ברחבי העולם חסרי שירותי בנקאות מסורתיים. מבחינה זו, חילופי מטבעות קריפטוגרפיים מילאו תפקיד חיוני ועזרו להביא מטבעות דיגיטליים להמונים.

מהי המרת מטבעות קריפטו?

חילופי מטבעות קריפטו מתוארים בפשטות כפלטפורמה מקוונת בה תוכלו להפוך מטבע אחד למשנהו. יש אלפי חילופי הבדלים, המציעים מגוון שירותים ותומכים במגוון מטבעות. פלטפורמות רבות מקבלות מטבעות פיאטיים מסורתיים, כגון EUR ו- USD, ומעניקות לך הזדמנות להצטרף לקהילת המטבעות. בורסות אחרות מבוססות רק על מטבעות קריפטוגרפיים, ומאפשרות לך גישה למבחר עצום של מטבעות ואסימונים דיגיטליים.

סוגי חילופי מטבעות קריפטוגרפיים

ישנן מספר דרכים שונות לסווג חילופי cryptocurrency. לדוגמא, זה עשוי להפתיע חלק מהלומדים שלמרות שמטבעות קריפטוגרפיים מתוארים לעתים קרובות כמבוזרים, חלק ניכר מהבורסות למעשה מרוכזות. משמעות הדבר היא כי המסחר מתבצע בפלטפורמה עם גוף מרכזי המנהל עסקאות ולעיתים קרובות, גישה למשתמשים.

המונח חילופי מטבעות קריפטו נובע מכמה מהפלטפורמות הראשונות שפעלו באופן דומה לבורסת סחורות. בפלטפורמות כאלה, קונים ומוכרים נסחרים ישירות על בסיס מחיר השוק. הפלטפורמה גובה בדרך כלל עמלה על כל עסקה.

סוג חילופי פופולרי נוסף הוא א סַרְסוּר, שהוכיח שהוא פופולרי מאוד בקרב סוחרים מתחילים. פלטפורמות המציעות שירות תיווך משמשות כאדם האמצעי בין קונים למוכרים. בדרך זו, לא משנה אם אתה קונה או מוכר, תמיד תעסוק אך ורק עם המתווך. בעוד שעמלות בדרך כלל גבוהות יותר מאשר בבורסה מסורתית, באמצעות מתווך אתה מקבל את היתרונות של עסקאות מהירות ופשוטות יותר.

פלטפורמות מסחר של עמיתים לעמית (P2P) הם סוג פופולרי אחר של סוג חילופי. כשהם משמשים כשווקים פתוחים, פלטפורמות אלה מאפשרות לקונים ולמוכר לנהל משא ומתן ישירות על מחירים, ובדרך כלל גובים עמלה על כל עסקה. התכונות בפלטפורמות P2P משתנות משמעותית, הן מבחינת האבטחה והן מבחינת הפונקציונליות. פלטפורמות, כגון LocalBitcoins, מספקות רמת אבטחה טובה, תוך מתן אפשרות קנו ביטקוין באמצעות PayPal, העברה בנקאית, ולעיתים, אפילו במזומן.

מה הכי חשוב לך כשמדובר במסחר?

לא משנה אם אתה הולך פשוט להחליף ביטקוין, או אם אתה א סוחר מקצועי המעוניין להרוויח מתנועות המחירים של המטבע, ישנם כמה מאפיינים נפוצים שכדאי לשים לב אליהם בעת בחירת פלטפורמה. להלן מספר תכונות נפוצות בקרב חילופי המטבעות הטובים ביותר:

  • בִּטָחוֹן – בדוק את מוניטין האבטחה של הפלטפורמה, וודא שיש לה את המערכות כדי להגן עליך, על הנתונים שלך ועל הכספים שלך. הצפנה, אימות דו-גורמי ורישום IP הם רק חלק מהאמצעים הללו.
  • מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים – בורסות שונות מאפשרות לך לסחור במגוון אסימונים דיגיטליים. בעוד שפלטפורמות מסוימות מעניקות לך גישה לקומץ מטבעות בלבד, אחרות מתמחות בהצעת מאות שונות.
  • אמצעי תשלום נתמכים – על מנת לממן את חשבונך ולהתחיל לסחור עליך להשתמש באמצעי תשלום נתמך. בין אם אתה משתמש ב- EUR או ב- ETH, עליך להבטיח שהפלטפורמה תוכל לקבל את המטבע והשיטה שבה אתה מעוניין להשתמש.
  • עמלות – פלטפורמות מסוימות מיועדות לסוחרים מקצועיים ואילו אחרות מתמחות במשתמשים מתחילים. אחרים עדיין מציעים כלים שונים בהתאם לצרכי המסחר שלך. כל הבחירה הזו מתורגמת לעמלות ומבני אגרה שונים.

פלטפורמות שונות למשתמשים שונים

להלן חלק מה- חילופי המטבעות הטובים ביותר מבוסס על פרופילים של סוגים שונים של סוחרים. חשוב תמיד לקרוא את חוות הדעת של חילופי הדברים לפני שתתחייב.

אם אתה סוחר מתחיל עם ידע מוגבל בנושא מסחר באסימונים דיגיטליים, כדאי לשקול לפתוח חשבון עם Coinbase. ידידותי למשתמש וקל להתקנה, Coinbase מציע שירות תיווך המעניק לך גישה למספר מטבעות מובילים ותומך בתשלומים במטבע פיאט באמצעות כרטיסים והעברות בנקאיות..

כדאי לשקול סוחרים מיומנים יותר המבקשים לקבל גישה למבחר רחב יותר של מטבעות ורוצים לנסות מסחר מתקדם eToro. פלטפורמת המסחר הגלובלית הזו מאפשרת לך החלף ביטקוין תוך השקעה גם בחוזי מטבעות קריפטוגרפיים (CFD). eToro מציעה מבחר מקיף של אמצעי תשלום ויש לה כמה מהעמלות הנמוכות ביותר בענף. שכר הטרחה שלהם פשוט מאוד וקל להבנה, אתה יכול למידע נוסף כאן.

אם אתם מבקשים לקנות ביטקוין או אלטקוינס תוך שמירה על אנונימיות יחסית, בצ’אנגלי הוא בין חילופי המטבעות הטובים ביותר שמאפשר לך לעשות בדיוק את זה. הפלטפורמה תומכת בתשלומים ב- fiat וב- Cryptocurrency, קלה לשימוש, עם עמלות נמוכות ומסחר מהיר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me