banner
banner

הנה הסיבה שהסוחרים החדשים של מטבעות קריפטוגרפיים נאבקים לעיתים קרובות להרוויח כסף

למרות היותם אחד הענפים הרווחיים ביותר בכל הזמנים, סוחרים בהתחלפות מטבעות קריפטוגרפיים לעיתים קרובות מפסידים כסף כאשר הם נכנסים לראשונה לשוק. לפי הפלטפורמה שבה משתמשים, מעריכים כי עד 95% מהסוחרים החדשים במטבעות קריפטוגרפיים מפסידים כסף – בעיקר בגלל טעויות שניתן היה למנוע בקלות בעזרת הידע וההכנה הנכונים..

אם אתה מוצא את עצמך במצב זה או שאתה מתכנן להתחיל לסחור בקרוב ב- Cryptocurrency, הנה מה שאתה צריך לדעת לפני שתפתח את המסחר הבא שלך.

בעיטות רגשות ותירוצים לשול המדרכה

“בסופו של דבר, רווחיות עקבית מסתכמת בבחירה בין אי הנוחות שאתה מרגיש כשאתה ממלא אחר התוכנית שלך לבין הדחף לתת לעצמך להיות לוכד (ונשלט) על ידי הרגשות שלך”, אמר יוון בייג’י בספרו “המהות של פסיכולוגיית מסחר באחד מְיוּמָנוּת’.

אף על פי שציטוט זה כיוון לסוחרים בשווקים מסורתיים כמו מט”ח, מניות ונגזרותיהם, הדבר תקף גם למשקיעי מטבעות קריפטוגרפיים, שמשתמשים לעתים קרובות ברגשותיהם כבסיס לקבלת ההחלטות שלהם, ולא בעובדות הקרות והקשות. למרבה הצער, אסטרטגיה זו (או היעדר) משתלמת לעיתים רחוקות לטווח הארוך, והיא אחת הסיבות העיקריות לכך שסוחרי מטבעות מנוסים פחות מנוסים יכולים להגיע לאדום.

אמנם נכון שתנועות שוק רבות של מטבעות קריפטוגרפיה מונעות על ידי שינויים פתאומיים ברגש המשקיעים, וכי לעתים קרובות ניתן לחזות שינויים אלה מבעוד מועד (במקרים מסוימים), סוחרים רבים נתפסים לרוב על ידי אותו כדור רגשני ומפתחים קשרים לא הגיוניים ל את הנכסים שהם סוחרים. זה יכול לגרום למשקיעים להיאחז בנכסים שאין להם סיכוי ריאלי לראות התאוששות, שניהם נועלים את ההון שלהם, ועלול להוביל לספירלה שבה הם מסרבים לקחת את ההפסדים שלהם מוקדם, ולהפסיד הרבה יותר ממה שהם היו צריכים..

הימנע מטיפות מצוק כאלו על ידי הגדרת הפסד עצירה. (תמונה: CoinGecko)

לעתים קרובות, משקיעים חסרי ניסיון יעברו למנטליות ‘אחזקה ארוכת טווח’ כדי להצדיק החזקה באמצעות פעולות מחיר שליליות – והעבירו את כוונת השקעתם לזו של משחק ארוך טווח כדי להפוך את ההפסדים לנסבלים יותר. אמנם זה עשוי להסתדר במקרים מסוימים, אך חשוב שתקפיד על אסטרטגיה ראשונית, ואז תישאר עם זה. זה לא אומר שמשקיעים צריכים למכור את הנר האדום הראשון, אבל הם בהחלט צריכים לשמור על עצור הפסד במקום להגן מפני נפילת קצה מצוק קטסטרופלית.

כשאתה בספק, סחר בהדגמה

לרוב המוחלט של סוחרי המטבעות החדשים אין מעט ניסיון עם מסחר, ולרובם אין תחושה של מבנה שוק, אינדיקטורים שימושיים או ניתוח טכני. כתוצאה מכך, סוחרים חדשים רבים פשוט צוללים לשוק, תוך שהם משתמשים רק בשכל, בהיגיון ובאינטואיציה שלהם כדי לקבל החלטות, למרות שאלה מושחלים על ידי ניסיון וידע בשוק..

למרבה המזל, מספר פלטפורמות מציעות כעת פתרונות למסחר בהדגמה המאפשרים לסוחרי מטבעות קריפטו להעלות השערות בשוק מבלי להסתכן בכסף. במקום זאת, פלטפורמות אלה מאפשרות למשתמשים אלה לסחור באמצעות כספי משחק או קרנות testnet, בשווקים המשקפים את אלה האמיתיים. באמצעות חשבונות מסחר בהדגמה, סוחרי מטבעות קריפטו חסרי ניסיון יכולים להרגיש את השוק, לבצע ניתוחים טכניים משלהם, ולהגדיל את תיק ההדגמה שלהם כדי לראות כיצד אסטרטגיותיהם יסתדרו בשוק האמיתי..

NewsCrypto ידועה בדרך כלל בפלטפורמת החינוך המסחרי שלה, אך לאחרונה השיקה פתרון משלה למסחר בהדגמה. (תמונה: NewsCrypto)

כדי לסייע בהצבת סוחרי מטבעות מטבעות בדרך הנכונה, NewsCrypto – פלטפורמה פופולרית למסחר בקריפטו ותובנות שוק – פרסמה לאחרונה פתרון מסחר הדגמה משלה. בניגוד לכלי סחר אחר בהדגמה ונייר, פלטפורמת המסחר בהדגמה של NewsCrypto תוכננה עם התחשבות במתחילים המוחלטים, ומספקת תכונות קלות, תרשימים ושווקי הדגמה קלים לסוחרים חדשים להתמודד איתם במהירות..

ברגע שסוחר יכול להרוויח בנוחות בשווקי הדגמה, הגיע הזמן לקפוץ לדבר האמיתי, תוך שימוש בהפסקת הפסד, רווח והגבלת הזמנות כדי לשלוט בחשיפה לסיכון במידת האפשר..

הפרד את האמת מההייפ

בתור סוחר חדש, לעתים קרובות קשה להפריד בין הזדמנויות ההשקעה המבטיחות באמת לבין אלה שקיבלו שילמים בתשלום לבין בעלי עניין שמעוניינים לראות אותם מצליחים. למרבה הצער, זה יכול לגרום לסוחרים מתחילים להשקיע במספר העצום תוכניות משאבה וזריקה צף, או בפרויקטים שיחוו מעט יותר ממגמת ירידה תמידית.

עניין חיפוש בביטקוין ב -90 הימים האחרונים (תמונה: Google)

כדי להתגבר על נושא זה, סוחרים זקוקים לגישה לתובנות וניתוחים מדויקים ולא מוטים בשוק, והם זקוקים לדרך לבדוק אילו פרויקטים הם בעלי הייפ אמיתי, ואילו מטומטמים. למרבה המזל, יש ממש עשרות כלים ופלטפורמות זמינות כדי לעזור לאתר הזדמנויות מבטיחות ולהימנע מאפשרויות מסוכנות. אחד מאלה, הוא מגמות בגוגל, אתר המאפשר לך לבדוק את פעילות החיפוש של כל מונח שתרצה לראות אם הוא פופולרי באמת או לא.

כמו כן, ה פחד קריפטו & מדד חמדנות מ- alternative.me ניתן להשתמש כדי לקבוע אם השוק הוא בסך הכל שורי או דובי, בעוד ש- Shuffleupגשש תנודתי ניתן להשתמש כדי לבדוק את טווח התנודתיות הרגיל עבור מטבעות קריפטוגרפיים שונים. כלים אלה, בשילוב עם רבים אחרים הזמינים, יכולים לשמש בכדי לקבל החלטות סחירות רווחיות יותר ולהימנע מנכסים מסוכנים ביותר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me