banner
banner

כיצד החברה מרוויחה מכריית קריפטו?

קריפטומינציה תמיד הייתה בכותרות, הכל בזכות האנרגיה שהיא צורכת. מחקר שנערך לאחרונה על ידי קיימות טבע, כתב עת מדעי, גילה שכריית קריפטו צורכת יותר אנרגיה בהשוואה לכריית מינרלים כדי לייצר שווי שוק זהה.

אבל הכל לא בסדר בכריית קריפטו, יש לו גם חלק משלה מהיתרונות שיכולים להיות מועילים מאוד לחברה בטווח הארוך..

במאמר זה נבין כיצד פועל כריית קריפטו וכיצד הוא מיטיב עם החברה. בואו נתחיל.

איך Cryptomining עובד?

לאמיתו של דבר, מטבע החוץ אינו מוסדר או מורשה על ידי ממשלה או בנק. עסקאות מאוחסנות בבלוקים המקושרים יחד ליצירת הבלוקצ’יין. כדי לאמת עסקאות אלה ולאשר אותן, יש לפתור משוואות מתמטיות מורכבות.

כל התהליך הזה של פתרון אלגוריתמים מורכבים נקרא כרייה. כורי קריפטו פותרים אלגוריתמים אלה עם היתרון של קבלת תגמול, בצורה של מטבע קריפטוגרפי.

למרות שכריית קריפטו קשורה לעיתים קרובות לצריכת אנרגיה רבה מדי, יש לה גם יתרונות משלה.

יתרונות מטבע הכרייה

  • קריירה במשרה מלאה: מכיוון שהקריפטומינציה עוסקת כריית מטבעות קריפטוגרפיים, היא עשויה להתגלות כתהליך רווחי. אם אדם שולט באומנות ההצפנה ומתרגל אותה במלואו, זה יכול אפילו להתגלות כהזדמנות תעסוקה נפלאה במשרה מלאה..
  • הדרך הטובה ביותר להשיג מטבעות: בעוד שהמטבע המסורתי כמו היורו או הדולר משוחרר על ידי בנקים מרכזיים, המטבע הקריפטוגרפי הוא שונה. כורים יכולים לכרות את המטבעות הקריפטוגרפיים ולקבל את המטבעות על בסיס שיעור ההנפקה שנקבע בקוד. בדרך זו, כורים אינם יכולים לרמות את המערכת וליצור מטבעות קריפטוגרפיים יש מאין. הם יצטרכו להשתמש בכוח המחשוב שלהם כדי לייצר מטבעות קריפטוגרפיים. אך קריפטומינציה מקלה על הכורים להחזיק את המטבעות.
  • עלות תועלת: בהשוואה לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים, כרייתם מתגלה כמשתלמת יותר. למרות שהעלויות הראשונות הכרוכות בכרייה הן גבוהות, הכל בזכות ציוד הכרייה היקר, העלויות הבאות נמוכות בהרבה. אם נעשה כהלכה, הכרייה עשויה להתגלות כאופציה זולה יותר וניתנת להרחבה בהשוואה לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים. יתר על כן, כרייה שוללת גם את הסיכונים הכרוכים ברכישת מטבע קריפטוגרפי, שאם יאבד מערכו מתורגם לאובדן המשקיע. אבל זה לא המקרה של כרייה. גם אם המטבע הקריפטוגרפי הממוקש יאבד מערכו במקרה הגרוע ביותר, הציוד המשמש לצורכי כרייה עדיין יישאר בעל ערך.
  • אבטחה משופרת: מכיוון שמטבעות קריפטוגרפיים עוסקים במיינסטרים, ויותר ויותר אנשים מאמצים אותם בלב שלם, יש לחץ מוגבר על הרשויות להבטיח את ביטחונן. מומלץ מאוד למשתמשים לאחסן את המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם בארנק דיגיטלי. יתר על כן, עליהם להשתמש גם ב- VPN אמין כמו PureVPN (קרא סקירה מלאה כאן). VPN מגן על הזהות המקוונת שלך ומונע את הסגתו על ידי צדדים שלישיים. אמנם ניתן לשמור על מטבעות קריפטוגרפיים ברמה פרטנית, אך הבטחת בטיחות רשת הבלוקצ’יין כולה היא מאתגרת. למרבה המזל, קריפטומינציה דואגת גם להיבט זה. ככל שיותר ויותר כורים מנסים לכרות, הם תורמים כוח חשיש לרשת מה שהופך אותה לפגיעה פחות להתקפות סייבר. הסיבה לכך היא שעברייני סייבר צריכים לבצע שליטה על לפחות יותר ממחצית ציוד הכרייה על מנת לשבש את הרשת. ככל שיותר ויותר כורים ממשיכים להצטרף לרשת, ההסתברות הזו פוחתת לאפס. בסך הכל, קריפטומינציה מוסיפה ליציבות הרשת..
  • הנדסה חברתית חיובית: אולי לא ראית את זה מגיע, אך ניתן להשתמש בהצפנה גם בכדי להניע הנדסה חברתית. ישנם מיזמים שונים הנמצאים בתהליך בחינת מקרי שימוש המשתמשים בתהליך אימות העסקה במקום ליצור רק אסימונים של מטבעות קריפטו. לפיכך, ניתן להשתמש בשימוש טוב בצמתי הכרייה בכדי ללמוד כמויות גדולות של נתונים שנוצרו במהלך תהליך ההצפנה. תחזיות ומסקנות אלה יכולות להיות שימושיות ביותר עבור שירותי בריאות, לוגיסטיקה, ייצור ותעשיות אחרות.

מסיימים

לפיכך, בפעם הבאה שמישהו אומר שקריפטומינציה הורס את כדור הארץ, חנך אותם לכל היתרונות שהוא מספק. יתרה מכך, אם דוח מאת שיתופי מטבעות יש להאמין, 78% מכורי הביטקוין משתמשים בפועל באנרגיה מתחדשת להפעלת פעולות הכרייה שלהם, ובכך מונעים בזבוז עודפי חשמל..

עבודה רבה מתרחשת כרגע בכיוון זה. עם זאת, לאחרונה אינטל זכתה בפטנט לכריית ביטקוין חסכונית באנרגיה. לפיכך, ניתן להסיק כי הכרייה עוברת אט אט לעבר שימור אנרגיה, והיא בוחנת כל העת את האפשרויות האלטרנטיביות להיות יותר ידידותיות לסביבה..

מה דעתך על היתרונות של הצפנה? אנא יידע אותנו בתגובות למטה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me