banner
banner

טיפים להתחיל להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים ובשוק המניות

אם אתה חושב לקפוץ להשקעה, האפשרויות שם יכולות להיות מכריעות. רבים בוחרים שלא להתחיל להשקיע בגלל כמות האפשרויות והמידע העצום שיש. היום, יש אפילו יותר אפשרויות העומדות בפני המשקיעים הראשונים עם הכנסת בלוקצ’יין וקריפטו. משקיעים מנוסים יודעים כי פיזור חשוב, ולכן השקעה במניות מסורתיות ובמטבעות קריפטוגרפיים יכולה להיות דרך לערבב את התיק שלך. על ידי פריסת העושר שלך, אתה מייעל את עצמך להפחתת סיכון וסיכוי טוב יותר להגדיל את הרווח שלך. אז איך נראה תיק מגוון היטב הן למניות והן לקריפטוגרפיה? איך מחליטים מי מתאים לך?

גיוון במלאי

כשאתה מגוון את תיק ההשקעות שלך, אתה פשוט מכניס את הדולרים שלך למספר מקומות, מה שיכול לעזור למזער את הסיכון שלך לעומת לשים את כל המזומנים במקום אחד. אם אחד ממחירי המניות שלך יירד, לא תאבד את כל הכסף שלך בו זמנית. משקיעים רבים ישקיעו בענפים שונים כדי לגוון את תיק העבודות שלהם עוד יותר או שישקיעו בסוגי נכסים שונים כגון מניות לעומת אג”ח, שלעתים קרובות מגיבים בכיוונים מנוגדים בשוק..

רבים בוחרים לפזר את מניותיהם בקרב צמיחה, צמיחה אגרסיבית, צמיחה והכנסה וקרנות נאמנות בינלאומיות. פיזור כספיכם בארבע אפשרויות הקרן השונות הללו ימזער את הסיכון עבור כל משקיע, מתחיל או לא.

אם אתה מוכן להתחיל להשקיע בשוק המניות, תזדקק למתווך. אלה הם מהטובים ביותר למתחילים. מתווך המניות שלך הוא איש מקצוע מנוסה ויכול לעזור לך לקבל החלטות טובות יותר לגבי ההשקעות הראשונות שלך ומעבר לה. מתווך טוב יעזור לך לבנות תיק מגוון ולבחור את המניות הנכונות בזמן הנכון, וכן ייתן לך גישה לאופציות שאינך יכול בהכרח לגשת לבד כמו מניות זרות..

פיזור מטבעות קריפטוגרפיים

שיטות פיזור מסורתיות אלה דומות עבור מטבעות קריפטוגרפיים. בדומה למניות, מטבעות קריפטוגרפיים תלויים בהיצע ובביקוש אך נוטים להיות תנודיים הרבה יותר לעומת מניות מסורתיות, בעיקר בשל האופי המבוזר של שוקי הקריפטו. “הייפ” וכיסוי חדשות יכולים גם להשפיע על הערך של כל מטבע קריפטוגרפי נתון. עם זאת, מתחילים רבים אינם בטוחים מאיפה להתחיל בהשקעה בקריפטו. לעיתים קרובות, קיים חוסר הבנה כללי ביחס לבלוקצ’יין וקריפטו, או שאפשרויות המטבע השונות מכריע עבור משקיעים חדשים. מכיוון שאין מתווכים עבור מטבעות קריפטוגרפיים, אתה עושה הרבה מהמחקר בעצמך.

השקעה בקריפטוגרפיה פירושה פשוט שאתה משקיע בפרויקט עצמו. גיוון בקריפטוגרפיה חשוב לא פחות משוק המניות המסורתי. באופן כללי, ישנן שלוש קטגוריות של מטבעות קריפטוגרפיים. מטבעות קריפטוגרפיים מסורתיים הם מטבעות דיגיטליים בסיסיים שאנשים פרטיים או עסקים משתמשים בהם בכדי לבצע עסקאות מאובטחות באמצעות ספר החשבונות הציבורי הבלתי משתנה, המכונה גם בלוקצ’יין. ביטקוין הוא מטבע קריפטוגרפי מסורתי שרובם מכירים. אפשרות מסורתית נוספת היא מטבעות פרטיות. מטבעות פרטיות הם הרבה יותר אנונימיים מאשר מטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

הקטגוריה השנייה היא פלטפורמות. ידועים גם בשם “פרוטוקולי שומן” אלה משמשים לייצור תשתית בלוקצ’יין שבה נבנים דברים כמו חוזים חכמים. כמה דוגמאות לקטגוריה זו הן Neo או Cardano. הקטגוריה השלישית היא אסימוני שירות. אסימונים לשירות הם פרויקטים שנבנו עם תעשייה מסוימת, כמו VeChain הפופולרי לניהול שרשרת האספקה.

משקיעים רבים בוחרים לגוון את המטבע הקריפטוגרפי שלהם בין שלוש קטגוריות אלה ובין ענפים שונים. חשוב בבחירת אפשרויות הקריפטוגרפיה שלך לקחת בחשבון את מספר המטבעות הנמצאים במחזור הנוכחי ואת ההיצע הכולל של מטבעות שאי פעם יהיה קיים. ללא מתווך מסורתי, תצטרך לבצע את המחקר שלך באיזו אפשרות מתאימה לך ביותר.

ישנם הבדלים רבים בין מניות מסורתיות לקריפטו, אך ההבדל העיקרי בין השניים הוא רווח מול סיכון. מטבעות קריפטו נחשבים לסיכון גבוה בהרבה אך כן מספקים סיכוי גבוה יותר ליצור רווח מהיר. המניות בדרך כלל בטוחות יותר מטבע קריפטוגרפי אך עם תשואות קטנות יותר. כמשקיע מתחיל, עליך לשקול את יעדי ההשקעה שלך ולמצוא את השוק והאפשרויות הטובים ביותר שיתאימו לאישיותך ולצרכים הפיננסיים שלך. אני מקווה, עם מגוון רחב של פיזור וקצת מזל, אתה יכול להתחיל להחזיר מצוין עם מניות מסורתיות או מטבעות קריפטוגרפיים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me