משחקים ניידים מוצאים פתרון קריפטו לבעיות פיאט

בעוד שמטבעות קריפטוגרפיים נגעו בתעשיות רבות, ההשפעה הבולטת ביותר עליה היא על תעשיית המשחקים וההימורים. נראה שהתעשייה שנפגעה בגלל העיכובים וההגבלות של מתווכים פיננסיים מוגבלים ופיאטים, קיבלה סוף סוף פיתרון.

פתרון קריפטו לבעיות פיאט

מפתחי משחקים ומפיקים פועלים ללא לאות על מנת להבטיח כי משחקיהם מבדרים ובלתי נשכחים עבור חובבי המשחק. אך בגלל עיכובים שנגרמו על ידי מוסדות פיננסיים ופיננסים, הענף מוטרד והלקוח צריך לחכות מתישהו במשך שבועות כדי לקבל את התשלומים שלו. חלק מזה שעל המפתחים והמשתמשים לשאת בעמלות עמלות מיותרות ועמלות. זה משאיר למפתחי משחקים רווחים שוליים המשפיעים על כספם לפיתוח המשחק הבא.

בעיה נוספת שמעכבת את הצמיחה בענף היא הונאה ורשלנות. מכיוון שרוב רכישות המשחק הן וירטואליות הימנעות מהונאה כאן היא ממש קשה. מקרה נפוץ מאוד של הונאה בענף המשחקים הוא כאשר גיימר שילם עבור פריט וירטואלי או רישיון משחק אך מעולם לא קיבל אותו. בלי הרבה יד על מנת לעקוב פיזית או להוכיח כי הפריטים הווירטואליים או רישיונות המשחק לא התקבלו, גיימרים בדרך כלל נשארים עם מעט מאוד הוכחות לקבל החזר מהבנק. זה גם המקרה כאשר מפתח המשחק למעשה אינו מתכוון להונות אך בשל קשיים מסוימים אינו מקבל את התשלומים.

Crypto נותן מענה לכל אלה. מכיוון שמטבעות קריפטוגרפיים מבוססים על ספר בלוקצ’יין, השקיפות של ספר החשבונות היא ביטול הונאות טבעי מכיוון שכל הנתונים שנרשמו הם קבועים וזמינים כל הזמן. כמו כן, העברת הערך בין המפתח לגיימר מהירה וזולה יותר משיטות הפיאט המסורתיות.

MobileGO שותף מושלם למשחקים

MobileGo הוא ERC-20 שיצר שותפויות שונות של כמה מהמשחקים הפופולריים ביותר. מלבד כל התכונות שבלוקצ’יין ומטבעות קריפטוגרפיים מספקים למפתחי המשחק, האסימון מספק גם הנחות בעסקאות יחד עם תגמולים למשתמשים..

ה- API שפורסמה על ידי החברה הוא קוד פתוח יהיה, אם כן, נגיש לכולם. יש גם עמלות שגובות הבלוקצ’יין של Ethereum, אך ניתן לשלם עמלות אלה על ידי אסימוני MobileGo באמצעות אמצעי התשלום API. מלבד זאת, הצוות ניסה בכל כוחו להישאר שקוף ועשה באופן רציף להשתלב בפתרונות מובילים כמו Metamask Mobile. ניתן לנקות את ממשק ה- API של MobileGo בתשלום ETH רגיל, והוא יכול לעבור מ- ETH ל- MGO כדי להקל על הלוגיסטיקה..

הנה דוגמה למפתח המכסה עמלות ב- MGO: משתמש מבצע רכישה במשחק המסתכמת ב -10 אסימונים של MGO, העמלה מסתכמת ב- 0.1 MGO, ולכן היזם מקבל 9.9 MGO לאחר ששולם העמלה 0.1. אם משתמש מכסה את העמלה, בסופו של דבר הוא מוציא 10.1 MGO והיזם מקבל בסופו של דבר 10. בהשוואה ל- ETH, תשלום דמי העסקה ב- MGO יוצא זול משמעותית..

ראוי גם לציין כי הצוות יכול לספק ממשק API מותאם אישית אשר באמצעותו ניתן לגייס את העמלה מאחורי עסקה במטרה לממן מטרה ספציפית שנבחרה על ידי היזם, אולי תרומת צדקה. במקרה זה, חלק מהעלות הכוללת של עסקה יועבר לצדקה.

הדוגמאות לעמלות ולתשלומים המוצגות כאן תלויות ברשת ETH ואינן משקפות את המצב הנוכחי / קודם / עתידי, הן משמשות אך ורק כדי לספק הסבר מדויק על מנגנון ה- API..

ממשק ה- API החדש של תשלום פתוח של MobileGo נועד לספק למפתחים ולמשתמשים אפשרויות רבות יותר, שיפור השימושיות ויעילות העלות בעת שימוש ב- MGO כאמצעי תשלום. הצוות הצהיר כי הוא מעורב כעת במשא ומתן עם שותפים פוטנציאליים אשר יוכלו להשתמש ב- API החדש של קוד פתוח לתכנות קוד פתוח בפלטפורמות שלהם או במשחק..

MobileGo הבטיחה שתהיה טבע פתוחה ושקיפות עם שחרורו GitHub. ובכך לאפשר לקהילה להשתתף ולתרום באמצעות תוכנית שפע לתגמול התורמים.

מפתחים יוכלו לשלב את ה- API הזה במשחקים שלהם על מנת להשתמש ב- MGO כאמצעי תשלום ישיר. כל הקוד זמין בחשבון הרשמי של צוות GitHub.


המהדורה האחרונה של הקבוצות תסייע ללא ספק בהגדלת האימוץ של MGO בקהילת המשחקים כאמצעי תשלום.

להלן מספר התפתחויות אחרות ש- MGO פועלת לקראת כגון:

  • חוזה חכם לשידוכים מבוזרים בטורנירים
  • פלטפורמת eSports (בנויה על גבי החוזה החכם)
  • שילוב של ממשק ה- API לתשלום עם חנות MGO הקרובה שלנו

מכיוון שתעשיית המשחקים פורחת בפופולריות, MobileGO ומטבעות דומים אחרים יכולים לספק מקרה שימוש חשוב שיעזור לגיימרים ומפתחי משחקים לשגשג יחד בצורה חלקה..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map