banner
banner

מדריך כיצד לסחור בהחלפות עם USDT בשוליים

זהו מדריך למסחר שהחל לאחרונה בהחלפות נצחיות בשולי USDT בבורסת המטבע הציבורי של Huobi.

שוק המטבעות קריפטוגרפי גואה ככל שמשקיעים חדשים תופסים תפקידים בתחום החדשני. ככל שהמחירים והערך עולים, ספקי שירותי נכסים וירטואליים כגון בורסות קריפטו בונים מכשירים פיננסיים ומוצרים נוספים כדי לתפוס את העניין של סוחרי הצפנה..

בורסת ההצפנה של Huobi, שנוסדה בשנת 2013, היא אחת החלוצות בהצעת מגוון רחב של מכשירים למשתמשים בה. הבורסה הרחיבה את המוצרים הפיננסיים הממוקדים בקריפטו שלהם בשנים האחרונות – והוסיפה להיצע העצום של סחר נקודתי בנכסים דיגיטליים. מוצרי נגזרות בחלל הקריפטו עלו על שרטון בד בבד עם השוק וחובי היה שם ממש במטרה להוסיף כמה שיותר מוצרים אלה. Huobi Futures היא פלטפורמת הנגזרים של קבוצת Huobi.

החל מחוזים עתידיים, החלפות תמידיות ואופציות, Huobi Futures מילא את תפקידו להקל על סוחרים לתפוס עמדות המהמרות על המחיר העתידי. נגזרת מסוימת העדה לאימוץ מאסיבי ברחבי שווקי הקריפטו היא החלפת התמיד – המאפשרת לסוחרים להמר על מחירו העתידי של נכס ללא תאריך תפוגה קבוע מראש..

ההבדל בין החלפות נצחיות בשולי USDT לשולי מטבעות

כפי שהוסבר לעיל, חוזה החלפה תמידי הוא כמו חוזה עתידי אך מאפשר למשתמש לקנות או למכור את הנכס בכל עת ללא תום. בסוג זה של נגזרים, למשתמשים יש אפשרות לקחת החלפות תמידי בשולי USDT או בשולי מטבע – שניהם מציעים יתרונות וחסרונות שונים..

אז איך ההחלפות התמידיות בשולי USDT ושולי מטבעות נבדלות?

החלפה תמידית בשולי USDT היא חוזה ליניארי לפיו השוליים מאוחסנים במטבע USDT. מהצד השני, החלפה תמידית בשולי מטבעות (המכונה גם החלפה תמידית הפוכה) מאחסנת את השוליים בקריפטו המטבע שנבחר, למשל. Bitcoin (BTC), Ether (ETH), XRP וכו ‘.

בהשוואה להחלפות בשולי מטבעות, החלפות בשולי USDT טובות יותר מהסיבות הבאות:

 • מאפשר חישוב פשוט וישיר יותר של הרווח וההפסד מחוזה החלפה תמידי, בניגוד להחלפות בשולי המטבע. החלפות נצח בשוללות USDT P&ניתן להציג L בקימור ליניארי, והוא ברור במבט חטוף ב- USDT.
 • שנית, בהחלפות תמידיות הפוכות / בשוליים של מטבעות, השוליים מבוססים על המטבע הקריפטוגרפי הבסיסי כגון BTC / ETH / XRP / LTC / BCH וכו ‘אשר מאוד תנודתי בהשוואה ל- USDT. החלפות נצח בשולי USDT משתמשות ב- stablecoin כמרווח ולכן סוחרים לא צריכים לגדר את עמדתם כדי למנוע את הסיכון להחזיק את המטבע הקריפטוגרפי..

קרא כאן: היתרונות של קיצור באמצעות החלפות שוליות של USDT

החלפות תמידיות של Huobi USDT בשוליים

Huobi Futures הודיעה על השקת החליפין בשולי USDT באמצע אוקטובר, מה שמאפשר לכם להמר על המחיר העתידי של נכסי הצפנה. מסחר החלפות תמידי בשולי USDT מאפשר לך להאריך נכס או לקצר אם אתה חושב שהמחיר עולה או יורד בהתאמה..

“ההחלפות בשולי USDT מוסדרות כל 8 שעות וה- PnL הממומש ו- PnL שלא מומשו יועברו ליתרת החשבון של המשתמש לאחר ההסדר”, נכתב בהצהרת ההשקה של Huobi..

החלפות נצחיות בשולי USDT מציעות לך מינוף פי 1 עד 125 על העסקאות שלך ומאפשרות לך לסחור עד פי 125 מהסכום בחשבונך. עם זאת, זכרו מינוף גבוה יותר מציב אתכם בסיכון גבוה יותר לחיסול. סחר עמדות ממונפות בזהירות!

נכון להיום מציע Huobi 15 צמדי מסחר בהחלפות ה- USDT שלה, כולל BTC, ETH, BCH, BSV, EOS, XRP, LTC, TRX, LINK, DOT, FIL, BNB, YFI, YFII, ואסימון הילידים של Uniswap, UNI.

כיצד לבצע הזמנה על החלפות שוליות של Huobi USDT

לאחר שלמדנו את המורכבויות של החלפות נצחיות בשולי USDT של Huobi, אנו מסבירים בסעיף זה צעד אחר צעד מדריך כיצד לסחור בפוזיציות בשוליים אלה..

צעד אחר צעד

1. פתיחת חשבון Huobi

לפני שתתחיל את המסע שלך במסחר החלפות בשולי USDT, עליך להיות בעל חשבון רשום ומאומת ב- Huobi Futures.

 • באתר הרשמי של חילופי Huobi, עבור אל דף “הרשמה”.
 • הזן את פרטיך בדף המתקבל כולל דוא”ל / מספר טלפון, לאום, שם וסיסמה.

הואובי

 • מסכים ל”הסכם המשתמשים “.
 • לחץ על “הירשם”.

לאחר ההרשמה יהיה עליכם להשלים את אימות הזהות המחייב אתכם להזין את שמותיכם, דרכון ממשלתי, רישיון נהיגה או מספר תעודת זהות ולהעלות תמונה שלו.

ואז בקר “https://futures.huobi.fm“ולחץ על” החלפות בשולי USDT “. היכנס לחשבון Huobi שלך ופתח החלפות בשולי USDT.

החלפה שולית של חובי

אמצעי ביטחון:

 1. מאפשר הפעלת אימות דו-גורמי (2FA) לאבטחה נוספת.
 2. Huobi גם מיישם אמצעי אבטחה נוספים כגון אימות דוא”ל, סיסמת קרן ייעודית להבטחת אבטחת נכסי fiat ואימות טלפוני וכו ‘..

2. כיצד להפקיד כספי USDT לחשבונך

 • היכנס לחשבון המסחר שלך ב- Huobi.
 • בצד ימין למעלה, לחץ על “יתרות” ובחר באסימון USDT.

huobi usdt החלפות שוליות

 • בדוק את כתובת ההפקדה שלך ב- USDT ושלח את USDT לכתובת זו. אתה יכול לבחור להעתיק את כתובת ההפקדה או לסרוק את קוד ה- QR.

פתק: ל- USDT מספר רשתות שתומכות בה, כולל OMNI, ERC20 ו- TRC20. הקפד לבחור את הבלוקצ’יין הנכון לפני העברת האסימונים שלך.

 • לאחר ההעתקה, עבור אל הארנק המלא ב- USDT שלך ונשלף לכתובת המועתקת הזו.

על הפקדת מטבעות קריפטוגרפיים בבורסה העולמית של Huobi.

3. העברת USDT מארנק ספוט לארנק נגזרים

לאחר הפקדת USDT ל”חשבון החליפין “שלך, השלב הבא הוא העברת האסימונים ל”חשבון הנגזרים” שלך..

 • עבור לכרטיסייה “יתרות”. בחר “חשבון נגזרים”
 • בחר החלפות שברצונך לסחור ובחר באפשרות “העבר”.
 • לחץ על “העבר”, בחר העברה מ”חשבון החליפין “ל”חשבון הנגזרים” והזן את הסכום שברצונך להעביר.
 • לחץ על “אשר” כדי להעביר את הנכס.

huobi

סוגי הזמנות ב- Huobi Futures

אתה יכול לתפוס עמדה בהחלפות נצח בשולי USDT באמצעות קנייה בשוק ישיר או הזמנה. ישנם מספר הזמנות זמינות ב- Huobi Futures כולל:

סדר הגבלה: צו הגבלה מציין את המחיר הגבוה ביותר שאתה רוצה לקנות נכס ואת המחיר הנמוך ביותר שאתה מוכן למכור נכס ספציפי.

סדר טריגר: הזמנה זו מאפשרת לכם לקבוע מראש מחיר טריגר, מחיר הזמנה וכמות. כאשר המחיר האחרון יגיע למחיר ההדק, המערכת תבצע הזמנה באמצעות המחיר והכמות שנקבעו מראש בדיוק כמו הזמנת הגבלה.

הצעת המחיר הטובה ביותר, הידועה גם בשם BBO: בהזמנה זו מצפים ממך לקבוע את כמות הנכסים שרוצים לרכוש, המערכת תיקח את המחיר האחרון של היריב ברגע שתקבל את ההזמנה הזו כדי לבצע את ההזמנה.

סדר N אופטימלי: אתה יכול גם לבצע הזמנות המבוססות על מחירים של BBO בתוך ה- N. האופטימלי. זה מאפשר לך למתן את ההפסדים שלך במקרה שהשוק תנודתי באלימות..

פלאש קרוב: (מאתר Huobi) Flash Close הוא פונקציה שתסייע למשתמשים לבצע הזמנה באמצעות המחירים הנמצאים בתוך 20 אופטימליים על בסיס מחירי BBO. והחלקים שלא מילאו יומרו להגבלת הזמנה באופן אוטומטי.

כיצד להתחיל לסחור בהחלפות של USDT של Huobi

לפני שתתחיל כיצד לפתוח את עמדות ההחלפה שלך בשולי USDT, עליך להבין כמה מונחי מפתח:

 • שיעור מימון: זהו האגרה המשולמת בין קונים ומוכרים בעת הפשרה לאחר כל 8 שעות. אם התעריף הוא שלילי, המכנסיים הקצרים צריכים לשלם את הכיסופים ואם החיובי, הכספים ישלמו את השורט.
 • שולי מיקום: זה כמות המרווח המוקצה לכל העמדות הפתוחות שלך. זה מחושב כערך הכניסה של כל החוזים שאתה מחזיק, חלקי המינוף שנבחר, בתוספת רווח והפסד שלא מומשו.
 • שולי הזמנה: הסכום המינימלי של ההון העצמי הנדרש לשמירת ההזמנות הפתוחות שלך. זה מחושב כערך כל ההזמנות הפתוחות חלקי המינוף שנבחר.

צעד אחר צעד מסחר בהחלפות שולי USDT

 • היכנס לאתר הרשמי של Huobi Global והיכנס לחשבונך.
 • בסרגל העליון, לחץ על “נגזרים” ובחר “החלפות בשולי USDT”.
 • בדף “המסחר” שנוצר, בחר את המטבע הקריפטוגרפי שאתה מעוניין לסחור בו.

החלפות שוליות של חובי

 • בצע הזמנה על ידי בחירת “סוג ההזמנה” ומלא את המחיר והכמות הרצויה.
 • “פתח ארוך” אם אתה חושב שהמחיר יעלה; “פתח קצר” אם אתה חושב שהמחיר יירד.

סיכום

כפי שנראה לעיל, לסחר בהחלפות נצח בשולי USDT יתרונותיו בהשוואה להחלפות מטבע. הסיכון לתנודתיות מתבטל תוך מתן שיטה לינארית ישירה ופשוטה לחישוב רווחים. הואובי הוא חלוץ בעסקאות בשולי USDT, ומציע לך פלטפורמה זולה וישירה להשלמת עסקאות הנגזרים של stablecoin.

(תמונות מ- Huobi Global)

הצהרת אחריות התוכן המוצג עשוי לכלול את דעתו האישית של הכותב וכפוף לתנאי השוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי להפסדך הכספי האישי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me