banner
banner

מט”ח מוביל בביטקוין

בימיו הראשונים של הביטקוין, הדרך היחידה שבה תוכל להשקיע בביטקוין הייתה לרכוש אותו או לכרות אותו. כיום, קיימות מספר אפשרויות להשקעה, כולל מסחר בבורקס במט”ח. סחר במט”ח במט”ח הוא דרך בה תוכלו להשקיע בביטקוין מבלי שתצטרכו לקנות או למכור ביטקוין נוסף.

למידע נוסף על מסחר במט”ח BTC, כולל מה מעורב במסחר במט”ח וכיצד ניתן להשתמש בביטקוין לביצוע עסקאות.

מיטב קזינו הביטקוין

מדורג גבוה

מספר 1

בובאדה

לוגו בובדה 125% בונוס עד 3750 $ 125% בונוס עד 3750 $

  • משחק מכובד

קרא ביקורת שחק עכשיו

# 2

פוקר צ’יפ שחור

לוגו Black Chip Poker 200% בונוס עד 1000 $ 200% בונוס עד 1000 $

  • בונוסים נדיבים

קרא ביקורת שחק עכשיו

# 3

BetOnline

לוגו BetOnline 100% בונוס קריפטו 100% בונוס קריפטו

  • 4 קריפטוסים התקבלו

קרא ביקורת שחק עכשיו

מה זה מט”ח?

קיצור של מט”ח הוא מט”ח, כך שבכל פעם שאתה שומע מישהו מדבר על מט”ח, הם מדברים על שוק המט”ח. עם מט”ח, אתה פשוט סוחר בין צמדי מטבעות. אתה משקיע בתנועות מחיר של מטבע.

לדוגמה, אם ברצונך להשקיע בתנועות המחירים של הדולר מול האירו, היית משקיע בצמד המטבעות USD / EUR. אם האירו מרוויח כנגד דולר, תרוויח כסף. כאשר היורו מאבד כסף לדולר, אתה מרוויח כסף.

מהו מסחר במט”ח בביטקוין?

סחר במט”ח בבורקס דומה למט”ח רגיל, אך אתה משתמש בביטקוין למסחר בצמד מטבעות. אפשרויות המסחר שלך מבוססות על פלטפורמות המסחר בהן אתה משתמש. לדוגמה, פלטפורמות מסחר מסוימות מאפשרות לך לזווג ביטקוין רק למטבעות דיגיטליים אחרים. למשל, תוכל להתאים BTC עם Litecoin או Ethereum, וליצור זיווג BTC / LTC או BTC / ETH.

מט

פלטפורמות מסחר אחרות יאפשרו לך להתאים BTC למטבעות אחרים. ניתן להתאים BTC מול USD, EUR, JPY, ועוד. סוג זה של מתווך קרוב יותר למתווכים פורקסיים סטנדרטיים.

האם אתה באמת סוחר במט”ח או פשוט משקיע בביטקוין?

לפני ההרשמה לאתר כלשהו למסחר במט”ח, עליך לוודא שאתה יכול לבצע עסקאות מט”ח. אתרים מסוימים יטענו שאתה מבצע מסחר במט”ח בביטקוין, אך אתה פשוט קונה ביטקוין כמו שהיית עושה בבורסות ביטקוין.

אם אתר דורש ממך לרכוש ולהחזיק את הביטקוין כהשקעת המט”ח שלך, האתר פועל רק כמחליף ביטקוין משני. אתרי מט”ח אמורים לאפשר לך להשקיע מטבעות Fiat או BTC בעסקאות מט”ח בפועל.

כמו כן, בדוק אם האתר שלך מציע מסחר מנוף. כאשר אתה סוחר בנכס דיגיטלי במינוף, אתה לוקח אשראי כדי לבצע את המסחר שלך. לדוגמה, אם אתה לוקח עמדה של 1,000 דולר ב- BTC / USD, אתה יכול להשתמש במינוף למימון חלק גדול מהסחר. עם זאת, היזהר מכיוון שכל הפסד שייגרם יהיה צורך להחזיר למתווך.

סקירות מט”ח מובילות של ביטקוין

אם אתם מחפשים אתר בו תוכלו לערוך מסחר חוקי במט”ח BTC, הגעתם למקום הנכון. להלן כמה אתרי בכורה בהם תוכלו להשתמש למסחר במט”ח בביטקוין.

AvaTrade – Ava Trade היא פלטפורמת מסחר מט”ח מקוונת בשירות מלא עבור פיאט ו- BTC. הוא מציע אפשרויות השקעה לביטקוין ולאלטקוינים שונים. האופציה היחידה למט”ח היא ביטקוין במט”ח. חשבון הדגמה בחינם זמין.

Metatrader 4 – מטא טריידר 4 הוא מקום עבודה סוחרי מעוצב ומאובזר המאפשר מסחר בשווקים פיננסיים (מט”ח, CFD ועתיד). זהו המוצר המצליח ביותר של MetaQuotes, והוא אחד מפלטפורמות המסחר הפורקסיות הפופולריות ביותר בעולם. AvaTrade מחזיקה כעת את MetaTrader 4, אך היא עדיין משמשת כפלטפורמה נפרדת משלה.

יתרונות המסחר במט”ח במט”ח

חלק מכם אולי תוהה שמשקיע יבחר במסחר בבורקס במט”ח על פני שוק פורקס רגיל. להלן מספר יתרונות למסחר במט”ח במט”ח:

ביזור – בעיה אחת בהשקעות מט”ח סטנדרטיות היא שהבנקים המרכזיים יכולים להשפיע מאוד על מחיר המטבע. ביטקוין הוא בעיקר מבוזר, כלומר עסקאות במט”ח במט”ח הן ללא השפעה של בנקים מרכזיים.

מתאים לכל המשקיעים – הדבר הנהדר במסחר במט”ח בביטקוין הוא שלא תצטרך להיות מומחה בקריפטוגרפיה או לדאוג שתצטרך לקנות ברגע המושלם. אתה רק מבצע עסקאות על בסיס תנועות מחירים של Bitcoin BTC לעומת מטבעות קריפטוגרפיים אחרים עבור מטבעות פיאט.

נקודת כניסה נמוכה – במקרים מסוימים תוכלו להיכנס להשקעה במט”ח של BTC תמורת 25 דולר בלבד. המינימום להשקעה בביטקוין במט”ח נמוך בהרבה ממסחר רגיל במט”ח. כמו כן, העמלות בגין עסקאות מט”ח ב- BTC יהיו נמוכות מהעסקאות המט”ח המסורתיות.

החסרונות של מסחר במט”ח במט”ח

לכל ההשקעות סיכונים, כולל מסחר במט”ח בביטקוין. בואו נסתכל על כמה מהסיכונים שתקחו בהשקעה בביטקוין במט”ח:

שערי חליפין משתנים – בעיה אחת עם מט”ח BTC היא שהמחירים יכולים להשתנות בהתאם לבורסת הביטקוין המשמשת ונפח המסחר בבורסה זו. לפעמים מחיר ביטקוין זה יכול להשתנות במאות דולרים, והמרות לא מתעדכנות במהירות. מומלץ לדעת באיזה חילופי משתמשים הפלטפורמה שלך לעסקאות לפני ההרשמה.

פוטנציאל לתנודתיות גבוהה – ביטקוין הוא אחת ההשקעות ההפכפכות בעולם. כמה אנשים נכנסו לביטקוין בגיל 18,000 וצפו באימה כשהוא יורד ל -5,000 דולר. אותו דבר יכול לקרות בעתיד, ולעיתים קשה לחזות אותו. המחיר של ביטקוין יכול להיות מושפע ממגוון רחב של גורמים, כולל סיפורי חדשות שליליים, אז היו מוכנים לתנודות.

אין ביטוח בנקאי – זכור כי השקעות במט”ח אינן מבוטחות על ידי מוסד פיננסי כלשהו. כל הכספים כפופים לסיכון הפסד. אל תשקיעו בכסף שלא תוכלו להרשות לעצמכם להפסיד.

העתיד במסחר במט”ח במט”ח

עתיד המסחר במט”ח בביטקוין יהיה תלוי במידה רבה בקבלה ההולכת וגוברת של ביטקוין ושאר מטבעות קריפטוגרפיים. BTC המשיכה להשיג הכרה וקבלה ברחבי העולם כשאנשים מגלים את הפוך העצום בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. קבלה זו משפיעה גם על אלטקוינים שונים כמו Litecoin ו- Bitcoin Cash המשמשים חלופות לביטקוין.

מחיר הביטקוין משתנה אך המשיך להראות מגמת עלייה לטווח הארוך. ככאלה, משקיעים חכמים החלו לסחור בביטקוין ומקדישים חלקים מהתיק שלהם למטבעות קריפטוגרפיים. כאשר רווחי ההשקעה בקריפטו רווחים בפופולריות, צפה שהפופולריות של המסחר בבורקס במט”ח תגדל.

עם זאת, שימו לב היטב לנוף החוקי של הביטקוין במדינתכם. מדינות כמו ארצות הברית מכוונות למשקיעי ביטקוין ומקשות על סחר בביטקוין. זה כולל שינויים בהנחיות הרגולציה ובחוקי המס המשפיעים על קנייה ומכירה של ביטקוין. לפני שתשקיע, חקור את החוקים הנוכחיים במדינתך.

לבסוף, כל ההשקעות נתונות לסיכון, והשקעה בביטקוין היא אחת ההשקעות המסוכנות שאתה יכול לבצע. בעוד שהסיכון להרס נמוך, יהיו תנודות במחיר הביטקוין. זו מציאות של השקעה בקריפטו.

ככזה, השקיע כסף שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד ופתח אסטרטגיה מקיפה. הפיכת השקעות במט”ח בבורנק לחלק מהאסטרטגיה הזו יכולה לעזור לך להרוויח ממהפכת הביטקוין.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me