banner
banner

הונאת הימורים בביטקוין

קזינו לביטקוין מהימן

מדורג גבוה

מספר 1

בובאדה

לוגו בובדה 125% בונוס עד 3750 $ 125% בונוס עד 3750 $

  • משחק מכובד

קרא ביקורת שחק עכשיו

# 2

פוקר צ’יפ שחור

לוגו Black Chip Poker 200% בונוס עד 1000 $ 200% בונוס עד 1000 $

  • בונוסים נדיבים

קרא ביקורת שחק עכשיו

# 3

BetOnline

לוגו BetOnline 100% בונוס קריפטו 100% בונוס קריפטו

  • 4 קריפטוסים התקבלו

קרא ביקורת שחק עכשיו

מבוא להונאות ביטקוין

האם ביטקוין הוא תרמית? בהחלט לא. עם זאת, ישנן הונאות רבות המופנות למשתמשי ביטקוין. נתחיל בבחינת כמה מהונאות הביטקוין הנפוצות ביותר שתיתקל בהן.

הונאות דוא”ל של ביטקוין

אחת ההונאות הוותיקות ביותר שעדיין בשימוש פופולרי היא דוא”ל ההונאה של Bitcoin. הודעות דוא”ל אלה מגיעות בזנים שונים. חלקם נשמעים רשמיים מאוד וטוענים כי הייתה הפרת נתונים באתר שאתה משתמש בו. אחרים יטענו שעסקת ביטקוין שיזמת לא עברה כראוי וכי עליך לאמת את המידע האישי שלך.

יש כמה שרשורים משותפים להודעות דוא”ל אלה. ראשית, הודעות דוא”ל אלה ינסו לאמת את כתובות הביטקוין שלך, בדרך כלל על ידי בקשה ממך לאשר את המפתח הפרטי שלך. אחרים עשויים לבקש שתשלח סכום של ביטקוין לאימות הכתובת שלך.

כל אלה הם הונאות ומקווים שמשתמש הביטקוין לא מבין כיצד פועלים ביטקוין או מטבעות דיגיטליים. לעולם אל תתן את המפתח הפרטי שלך בשום מצב. אם תעשה זאת, אתה מוותר על השליטה בארנקי הביטקוין שלך.

זיוף הונאות

הונאה נפוצה שתראו שמכוונת למשתמשי חילופי ביטקוין היא זיוף הונאות. הונאות אלה בדרך כלל משתמשות בדוא”ל כדי לשלוח לך הודעה על כניסה ואימות פרטי החשבון שלך. זה עשוי להיות באתר מסחר בביטקוין או באתר אחר שבו אתה משתמש לביצוע עסקאות BTC. האימייל עשוי להראות אפילו כמו אימייל לגיטימי של חברה.

עם זאת, אם אתה נכנס לאתר באמצעות קישור הדוא”ל, זה ייקח אותך לאתר מזויף שיגנוב את פרטי המשתמש שלך. לדוגמה, דוא”ל מזויף של EToro עשוי להפנות אותך לעבור ל- EToroSite.com או ל- EToro.biz במקום לאתר פלטפורמת המסחר..

כמה דרכים קלות לאתר הונאות אלה היא לבדוק הן את כתובת הדוא”ל והן את הקישור בדוא”ל. אם תלחץ לחיצה כפולה על הכתובת, היא בדרך כלל תציג את דוא”ל השולח. בדרך כלל זה יהיה דוא”ל מוזר למראה, בהנחה שהרמאי אפילו ניסה לכסות את המסלול שלו. חלקם פשוט ישתמשו ב- Gmail ליצירת חשבונות מזויפים. כתובת הקישור גם תיראה מוזרה, ותפנה אותך שהיא לא חוקית.

הונאות השקעות בביטקוין

אחת הצורות הנפוצות ביותר של תרמית ביטקוין שיש היא הונאות השקעות בביטקוין. לעיתים קרובות, אתרים אלה טוענים כי ניתן להרוויח כסף עצום על ידי השקעה באתר שלהם. הם יבטיחו תשואות לא מציאותיות, כמו 100% רווח תוך 30 יום.

אחרים עשויים לטעון כי אתה לוקח חלק במסחר כלשהו בקריפטוגרפים, כגון אופציות למניות. שוב, הם יטענו טענות לא מציאותיות לגבי כמה אתה יכול לעשות.

הונאות אלה, במקרה הטוב, הן תוכניות פונזי. האנשים הראשונים שנכנסים להונאה עשויים להרוויח מעט כסף, אך האתר נסגר או מפסיק לשלם לאחר זמן. כל הכסף שהשקעת באתר אבד כעת.

סחיטה וכופר

שתיים מההונאות האגרסיביות ביותר שתראו הן ניסיונות סחיטה והתקפות כופר. לניסיונות סחיטה, מישהו יצור איתך קשר בטענה שיש לו מידע רגיש עליך. לפעמים הם עשויים אפילו להעתיק את הסיסמה הנוכחית שלך או לשעבר. הם מורים לך לשלוח ביטקוין לכתובת כדי למחוק את המידע מהמחשב שלהם.

הצורה הגרועה ביותר של הונאת ביטקוין היא תוכנת כופר. זוהי תוכנית דמוית וירוס אשר למעשה נועלת את המחשב ומחייבת לשלם כופר בביטקוין בכדי להימנע ממחיקת המחשב..

לניסיונות סחיטה, עליכם להתעלם מהם כי הדבר היחיד שיש לאדם הוא סיסמה ישנה. אם סיסמה זו עדיין פעילה בחשבונות כלשהם, המשך לשנות אותה ועדכן את מנהל הסיסמאות שלך. אל תשלמו לביטקוין. בהתקפות כופר, מרבית תוכנות הווירוס המודרניות יתקנו זאת. עדיף שתוכנת AV אמינה כבר מותקנת במחשב שלך.

הונאות ביטקוין

כעת, לאחר שדנו בהונאות הביטקוין האופייניות בהן תיתקלו, בואו נדון בהונאות הימורי ביטקוין. מכיוון שהימורי ביטקוין פופולריים מאוד, ישנם מי שינצלו מהמרים תמימים. להלן כמה מהדרכים לזהות הונאת הימורים בביטקוין.

משחקים באיכות נמוכה

כאשר מסתכלים על אתרי הימורים ב- BTC, באיזה סוג תוכנה היא משתמשת? האם האתר משתמש בתוכנה של ספקים מובילים כמו Microgaming, או שהם משתמשים בתוכנה קניינית? האם הם משתמשים בפלטפורמת SoftSwiss לאתר, או שהאתר אינו ממותג?

למעט מעט מאוד יוצאים מן הכלל, מרבית אתרי המשחקים ב- BTC המציעים מוצרי משחק נמוכים מתאימים הם הונאות. הם עשויים להיראות או אפילו לפעול באופן לגיטימי זמן מה, אך בדרך כלל הם יפסיקו את התשלום לאחר זמן מה. גרוע מכך, התוכנה עשויה להיות מזויפת לקחת את הכסף שלך.

לא הוגן

כל הימורי ביטקוין לגיטימיים יהיו הימורים הוגנים באופן סביר. אלגוריתם זה מסייע להבטיח לשחקן שכל פעולה הוגנת בכך שהוא מאפשר לו לאמת את ההימור. אם האתר חדש יותר ואינו מציע הימורים הוגנים באופן סביר, ככל הנראה מדובר בהונאה.

שים לב שאתרי פיאט שלוקחים ביטקוין עשויים שלא להציע הימורים הוגנים באופן סביר. הסיבה לכך היא שהם אתרי פיאט שמאפשרים פיקדונות בביטקוין ולא באתר הימורים אמיתי של ביטקוין.

אין רישוי

דגל אדום גדול שיש להיזהר מאתרי הימורים ב- BTC, או כל אתר הימורים, הוא כאשר האתר אינו מורשה. אתרי הימורים מקוונים לגיטימיים מורשים על ידי רגולטור ראשי, בין אם באלדרני, קוראסאו, האי מאן או גופי רישוי מובילים אחרים..

רישום ומשחק אנונימי

היזהר מאוד במשחק בכל אתר הימורים שאינו דורש כל סוג של מידע רישום על רקע אימות זהות. לעתים קרובות אתרים אלה מתגלים כאתרי הונאה של ביטקוין. בעוד ביטקוין מפורסם בהיותו מטבע אנונימי, אנונימיות נותנת לרמאים דרך לתקוף.

אמנם חלק מכם אולי לא אוהבים אתרים שעושים אימות מכיר את הלקוח שלכם (KYC) על השחקנים שלו, אך אתרים אלה נוטים להיות לגיטימיים יותר מאשר אתרים אנונימיים.

התייחס לכל אתרי ההימורים בזהירות

לבסוף, עדיף לנקוט בשפע זהירות בעת הימורים באתרי הימורים של BTC. אמנם ישנם אתרים לגיטימיים רבים שם בחוץ, אך ישנם גם אתרי הונאה רבים. ככזה, גש לכל אתר בזהירות וחקר אותו לפני המשחק. בדוק ביקורות מקוונות, מדיה חברתית ודוחות לקוחות כדי לראות אם יש דגלים או בעיות מרכזיות.

לאחר מכן, חפש כמה מהדגלים האדומים שסיקרנו במאמר זה. לבסוף, השתמש בשיקול דעת ושכל ישר. אם משהו נראה או מרגיש דגיג לגבי אתר הימורים, נסה אתר אחר. גרם של זהירות עכשיו יכול לחסוך לך כאבי ראש משמעותיים וביטקוין שאבד בהמשך הדרך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me