סקירת ArbiSmart: פלטפורמת Arbitrage הקריפטו הטובה ביותר

סקירת ArbiSmart

ארביטראז ‘היא שיטת השקעה שמשמשת סוחרי קריפטו רבים כדי להרוויח מהפרשי מחיר הקנייה והמכירה בשווקי קריפטוגרפיה שונים..

ארביסמארט מאפשר למשקיעים להרוויח מארביטראז ‘באופן אוטומטי, באמצעות מערכת מוסדרת לחלוטין ופועלת על פני עשרים בורסות בו זמנית כדי לזהות את מחירי הקנייה והמכירה המשתלמים ביותר של קריפטוסים בשוק. בסקירת ארביסמארט נבדוק את כל הפרטים אודות החברה המפעילה את ארביסמארט – ארביסמארט OU, וכן נבדוק את הצעתם, המודל העסקי והלגיטימיות שלהם לפרויקט. לאחר מכן, נחקור את התכונות של Arbismart וכיצד להשתמש בו.

על ארביסמארט

ארביסמארט היא פלטפורמת ארביטראז ‘קריפטו המשתמשת בטכנולוגיית מסחר מתקדמת בכדי להציע תהליך השקעה אוטומטי וללא טרחה..

לוגו של ארביסמארט

בואו נסקור את ההצעה של ארביסמארט:

עם Arbismart במקום לאבד זמן בסריקת הבורסות בעצמך והשוואה של כל מחיר של נכס הצפנה שלך, Arbismart דואג לארביטראז ‘בשבילך, ומאפשר לך להרוויח רווחים גבוהים עם סיכון נמוך מאוד..

הפלטפורמה מציעה מגוון חשבונות בהם תוכלו להשקיע את הסכומים המתאימים ביותר ליעדים שלכם (עוד על חשבונות בהמשך סקירת Arbismart שלנו).

ההשקעה מומרת לאסימון RBIS על מנת להשתתף בארביטראז ‘ולקבל רווחים.

ארביסמארט מציע להרוויח EUR / BTC / ETH או ב- RBIS.

האסימון המקורי של המערכת האקולוגית של ארביסמארט הוא אסימון ה- RBIS, המשמש להגדרת ההשקעה שלך, לתשואות התשלום ולהעריך לאורך זמן..

ניתן להפקיד אסימונים של RBIS ב”חשבון חיסכון “, השקעה ארוכת טווח שצריכה להיות גבוהה יותר בערך עם הזמן ואמורה להיות זמינה להחלפה ופירעון לכל המאוחר בדצמבר 2021. משתמשים מוזמנים להשתמש בחשבונות רווח ביורו לצורך השקעות לטווח קצר יותר ולמשוך את הרווחים בכל עת שירצו.

הפלטפורמה מגיעה גם עם מחשבון השקעות חכם, שמציע תכונות רבות שיאפשרו לכם להעריך כמה תרוויחו. המחשבון גם לוקח בחשבון גורמים נוספים שעשויים להשפיע על תוצאת הרווח המשוער שלך, כולל ארביטראז ‘אסימון קידום, רווח ארביטראז’ מורכב ומחיר השוק הנוכחי של אסימון RBIS.

הצוות שמאחורי ארביסמארט


מערכות Arbitrage החכמות מורכבות מ- R&אנשי מקצוע D ומומחי שוק עם ניסיון של שנים בתחומם. הצוות תמיד מוכן לספק ייעוץ אישי והדרכה ללקוחות שלהם ולעזור להם למקסם את הרווח הפוטנציאלי שלהם.צוות ארביסמארט

צוות ארביסמארט עשה צעדים גדולים לבנות אלגוריתם מורכב ומתקדם, חזק, עקבי ובטוח, המפחית את גורם הסיכון למינימום. המערכת קונה אוטומטית את הקריפטו שלך במחיר הנמוך ביותר בשוק ומוכרת אותו באופן מיידי במחיר הגבוה ביותר הזמין בשוק אחר.

הטכנולוגיה שלהם תוכננה לעבד נפח גבוה של עסקאות בו זמנית, ללא כל פיגור, על מנת למקסם את הפרשי המחירים של הקריפטו..

תוכלו למצוא מאמרים מקצועיים שנכתבו על ידי צוות ארביסמארט ועליהם בפרסומים מכובדים כמו נאסד”ק והקרנון. כמעט בלתי אפשרי להכין מאמר באותם שקעים מבלי להיות מוסמך, לעבור את בדיקות האפשרויות ולספק איכות ומקצועי; מֵידָע.

האם מוסדר ארביסמארט?

אתר Arbismart מציין בבירור כי הפלטפורמה בבעלותה ומופעלת על ידי ArbiSmart OÜ, חברה המורשית על ידי יחידת המודיעין הפיננסי (“FIU”) באסטוניה ומוסדרת באופן מלא לספק ולפעול כשירות חילופי קריפטו-פיאט (מספר רישיון. : FVR000773) ולארח גם שירותי ארנק קריפטו (מספר רישיון: FRK000674).

האתר מפרט את כתובת המטה שלה, וזה דבר שלא תמצאו בחברות שאינן מוסדרות ולא מוסמכות.

בדקנו את ארביסמארט OU ואת הרישיונות שלהם במאגרים הציבוריים והכל נראה בסדר ולגיטימי. החברה פעילה, אין להם מגבלות ומגבלות, הרישיונות תקפים ופעילים גם כן ומיקומם נכון וגם עם אישור למיקום. בנוסף לכך ארביסמארט צריך לעבור כל העת בדיקות לגיטימציה, AML וסטנדרטים טובים, אחרת הרישיונות שלהם יילקחו ולא יחודשו. יש לחדש את הרישיונות על בסיס שנתי וזה כלל בדיקת החברה ופעילותם בכל פרט ופרט.

מה מציע ארביסמארט?

בסקירת ArbiSmart, נבחן את מבחר סוגי החשבונות הניתנים לסוחרי ארביטראז ‘.

ארביסמארט מציעה מגוון חשבונות במטרה לענות על צרכי ההשקעה השונים של לקוחותיה, כאשר כל אחד מהחשבונות כולל מגוון יתרונות, כולל ניהול חשבונות ייעודי, בונוסים ומבצעים מיוחדים, כמו גם תכונות רבות אחרות..

RBISבין החשבונות השונים, תוכלו לקבל בקיצור ארביסמארט מציעה 10.8% – 45% בשנה לחשבונות EUR וכמה פעמים גבוהים יותר עבור חשבונות שמירה ארוכי טווח שמייצרים RBIS.

בנוסף לכך, מחירי האסימונים עלו ביותר מ 100% מאז פברואר 2019 והחברה שואפת לקבל את המחיר בראש ולהגיע כמה שיותר.

ההצעה העיקרית היא חשבון עם חברה מתפקדת עם מוחות גדולים מאחוריה, שיש להם רישיונות לפעול בענף ומספקים אבטחה עבור הכספים שלך. תמיד יהיה לך מישהו שיעזור לך וילמד אותך.

פלטפורמה אינטואיטיבית

לוח המחוונים המשודרג לאחרונה של חשבונות ארביסמארט מאפשר למשתמשים בכל רמות הניסיון לנווט בקלות ולמצוא את כל התכונות והמידע שהם מחפשים. עם ממשק משתמש אלגנטי ומושך, לא תתקשו לנהל את הרווחים שלכם.

ארביסמארט MLM

האם ארביסמארט היא חברת MLM?

MLM מייצג שיווק רב-שכבתי ומשמש לרוב על ידי שחקנים גרועים בענף.

פנינו לצוות של ארביסמארט וביקשנו לעשות עבורם MLM, אך הם אמרו כי הם אינם מציעים כיום מערכת שיווק מרובת רמות או מערכת הפניות מרובת רמות. הם מציעים הפניה ישירה בלבד (רמה אחת) וזהו. אז ארביסמארט איננה חברת MLM.

תכנית ארביסמארט פונזי. תכנית פירמידת ארביסמארט.

האם ArbiSmart הוא תוכנית פונזי? או האם ArbiSmart הוא תוכנית פירמידה?

בדקנו גם את זה וקיבלנו הוכחה כפרסום מקוון לכך שיש להם מודל עסקי, סחר ארביטראז ‘פעיל והם באמת רווחיים. בנוסף לכך, השתמשנו באחד מחברינו במטרה לבצע השקעה עם Arbismart ולבדוק שהם אכן משלמים ויכולים באמת לשלם את כל הסכומים כפי שהם מציינים. התשלומים בוצעו בזמן עם הסכום כמובטח. הם לא נכשלו בתשלום כלשהו ויש להם את הכספים מרווחי הארביטראז ‘שלהם. גם אם לא יצטרפו משתמשים נוספים, עדיין יש להם את כל הכספים לשלם ללקוחות קיימים כולל הרווחים. פסק הדין הוא שארביסמארט אינו תוכנית פונזי.

האם ארביסמארט בטוח?

לאחר בדיקות יסודיות, ארביסמארט בודק שהוא בטוח.

הם מחזיקים 2 רישיונות ומבטיחים אבטחה לקופות שלך.

כדי להבטיח את ביטחון כספי המשתמשים בה, Smart Arbitrage Systems משתמשת בפרוטוקולי אבטחה מתוחכמים המשמשים מוסדות בנקאיים.

המערכת כולה מבוצרת על ידי חומות אש בלתי ניתנות להשגה והצפנת SSL רב שכבתי אשר שולח אותות מסחר לבורסה כאשר היא מוצאת התפשטות ואז מבצע את העסקאות האוטומטיות באופן מאובטח בין שתי הפלטפורמות..

שירות לקוחות

שירות לקוחות כמה ביקורות על Arbismart יגידו לכם שכדי לאתר אתר הונאה, עליכם לבדוק את הזמינות ואת זמני התגובה של צוות התמיכה..שירות לקוחות

צוות התמיכה מורכב ממומחים בתעשייה שמוכנים לסייע ללקוחותיהם בליווי אישי ומקצועי על בסיס 24/7. ניתן להגיע לצוות המסור של אנשי המקצוע בשוק הקריפטו באמצעות מספר מספרי טלפון, כתובות דוא”ל, WhatsApp, Telegram, Viber ו- Messenger..

התגובה היא מהירה ותמיכה זמינה במספר רב של שפות.

סקירת ארביסמארט: פסק דין

המסקנה שלנו ארביסמארט הסקירה היא שהפלטפורמה שפותחה על ידי Arbismart היא מערכת ארביטראז ‘בטוחה ומוסדרת המאפשרת למשקיעים להרוויח בקלות משווקי הקריפטו..

סקירת ארביסמארט ובדיקת תרמית של ארביסמארט נראה כאילו היא בסדר ולחברה יש מוצר מעולה להציע עם צוות לקוחות מעולה..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map