סקירת B2BinPay: פתרון תשלום קריפטו מאובטח ונוח לעסקים

B2BinPay

B2BinPay הוא פתרון תשלומי מטבע-מטבעות מסוג All-in-One המאפשר לסוחרים ולעסקים מכל רחבי העולם לבצע עסקאות, לאחסן ולקבל תשלומים מקוונים במגוון רחב של מטבעות קריפטוגרפיים ואסימונים, בתשלום נוח..

הפלטפורמה נוצרה בשנת 2014 על ידי B2Broker חברה, ספקית נזילות וטכנולוגיה מובילה המאפשרת תשלומי קריפטו גלובליים. לחברה משרדים באסטוניה, הונג קונג ורוסיה.

B2BinPay פותחה כדי לשרת מגוון גדול של לקוחות, כמו ברוקרים במט”ח, קרנות גידור, בורסות קריפטוגרפיות וסוחרים מקוונים שרוצים לקבל תשלומי הצפנה עבור המוצרים והשירותים שלהם..

1. העמלות הנמוכות ביותר בענף

B2BinPay מציעה ללקוחותיה עמלות משתלמות נמוכות מאוד בהשוואה לממוצע השוק שגובים רוב מעבדי הצפנה. ישנם עמלות שונות המוטלות על חשבונות סוחרים וארגונים, בהתאם להיקף, סוג המטבע והעסקה, אך העמלות בדרך כלל נמוכות מ- 0.5%..

עבור סוחרים עמלת עיבוד המטבעות לקבלת תשלומים היא 0.5%, ועסקאות יוצאות אינן כרוכות בעלות. עבור מטבעות נייר ואסימונים, יחול עמלה של 1% על עסקאות נכנסות, עם 0 עמלות על עסקאות יוצאות.

כל העסקאות עם האסימון המקורי של הפלטפורמה, אסימון B2BX, אינן כרוכות בתשלום.

דמי עיבוד המטבעות עבור חשבונות ארגוניים הם כדלקמן:

 • 40% < 1 מיליון
 • 25% 1 – 2 מיליון
 • 20% 2 – 5 מיליון
 • 15% 5 – 10 מיליון
 • 10% 10 – 50 מיליון
 • 05% 50+ מ ‘

דמי העיבוד עבור מטבעות נורות & אסימונים של B2BX, BNB הם:

 • 1% < 1 מיליון
 • 9% 1 – 2 מיליון
 • 7% 2 – 5 מיליון
 • 5% 5 – 10 מיליון
 • 3% 10 – 50 מיליון
 • 1% 50+ מיליון

עמלת עיבוד אסימונים נוזליים:

 • 40% < 1 מיליון
 • 25% 1 – 2 מיליון
 • 20% 2 – 5 מיליון
 • 15% 5 – 10 מיליון
 • 10% 10 – 50 מיליון
 • 05% 50+ מ ‘

אתה יכול להתייעץ עם שלהם אתר אינטרנט לראות את המחירים.

2. מעל 888 מטבעות, אסימונים ומטבעות

B2BinPay מאפשר ללקוחות לקבל 13 מטבעות קריפטוגרפיים, כולל Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, XRP, DASH, Litecoin, Monero, NEM, NEO, Stellar, Zcash ו- Cardano, כמו גם אסימונים כמו Binance Coin, B2BX. בשל שילובו עם כל כך הרבה רשתות חסימות מובילות, הוא מסוגל לתמוך בכל האסימונים שהונפקו על ידי Ethereum.

3. סוחרים & חשבונות לקוחות ארגוניים


B2BinPay כולל שני סוגים של חשבונות – סוחר וארגון – אשר ניתן לשלב בקלות באמצעות ממשק API יחיד הניתן לחיבור תוך פחות משעה.

סוחרים יכולים ליהנות מחשבונות ללא עמלות חוזרות או חיובים נסתרים, עמלות נמוכות, יתרה מעודכנת בזמן אמת והיסטוריית עסקאות, וכן מעסקאות מאובטחות ביותר. כלי האינטגרציה מאפשרים לסוחרים לשלב מוקדם את B2BinPay באתר האינטרנט שלהם ולהתחיל לקבל תשלומי קריפטו.

ללקוחות ארגוניים, כמו מתווכים ובורסות, יש גישה לארנק מאובטח מאוד, אמין וניתן להרחבה. תכונות נוספות הכלולות הן משיכות אוטומטיות ללקוחות, API מאובטח וסביבת ארגז חול לפיתוח אפליקציות, כמו גם דוחות מתקדמים בזמן אמת.

4. משיכות Crypto-Crypto ו- Crypto-Fiat

ישנן שתי אפשרויות תשלום ששולבו בשירות: crypto to crypto ו- crypto to fiat. תשלומי קריפטו לקריפטו מאפשרים לך לקבל מטבעות קריפטוגרפיים עבור מוצרי האתר שלך, כאשר הכספים נזקפים ישירות לארנק ההצפנה שלך. אפשרות הקריפטו / פיאט מאפשרת ללקוח לשלם במטבעות קריפטוגרפיים, ולסוחר לקבל מטבע פיאט (דולר, אירו) אשר מופקד ישירות ליתרתו..

5. תמיכה תגובה 24/7

צוות התמיכה של B2BinPay זמין על בסיס 24/7 בשמונה שפות: סינית, אנגלית, ספרדית, רוסית, הינדית, פרסית, אורדו וערבית.

ללקוחות שיש להם בעיה עם סיומת ספציפית (WooCommerce, מג’נטו, PrestaShop), מומלץ לפנות ישירות למפתח. ניתן ליצור קשר עם כל המפתחים באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני התומכת המפורטת.

ניתן להגיע לפלטפורמה גם באמצעות שלושה מספרי טלפון: +44 207 043-71-76 (GB), +7 495 108-04-71 (RU) ו- +357 250-308-82 (CY). שאלות או נושאים אחרים הנוגעים לחשבון או לתשלומים ניתן לשלוח לכתובת הדואר האלקטרוני הבאה: [מוגן בדוא”ל]

6. פיקדונות בנק ישיר

לסוחרים אפשרות לקבל את כספי הפיאט שלהם ישירות ליתרת הבנק שלהם ולמשוך את ההון האמור באמצעות העברות SEPA (עמלה של 0.5%) והעברות SWIFT (עמלות של 2%).

7. עסקאות מאובטחות מאוד

B2BinPay מאפשר לעסקים לאחסן, להעביר ולקבל תשלומים מקוונים בצורה מאובטחת במטבעות קריפטוגרפיים. הפלטפורמה משלבת מגוון של אמצעי אבטחה שמבטיחים שהחשבונות מוגנים מפני סוגים שונים של הונאה והתקפות DDoS, מה שהופך אותם לאמינים הרבה יותר ממערכות תשלום מסורתיות..

8. נגיש ברחבי העולם

B2BinPay מאפשר לסוחרים ולעסקים לבצע עסקאות עם רשת לקוחות גלובלית. העסקאות כרוכות בעמלות המהוות רק חלק קטן ממה ששערי התשלום המקוונים המסורתיים גובים בדרך כלל. הרמה הגבוהה של אוטומציה ומהירות עסקאות גבוהה של עד 20 שניות מאפשרת למשתמשים מכל רחבי העולם לשלם עבור מוצרים ושירותים בצורה נוחה.

פְּסַק דִין

B2BinPay הוא שער תשלומי הצפנה המאפשר לעסקים וסוחרים לקבל ולשלוח מגוון נכסים דיגיטליים ללקוחות וממנה ללא קשר למיקומם, בעלות נמוכה מאוד..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map