סקירת COIN360 | דמי חליפין, אבטחה, יתרונות וחסרונות

סקירה מטבע

היום, בסקירת ה- COIN360 שלנו, נבדוק אילו תכונות יש לאגרגר הקריפטו הזה להציע, כמו גם את העמלות, היתרונות והחסרונות שלו..

COIN360 סקירה: סקירה של Exchange

ביקורות COIN360 | קרא ביקורות על שירות לקוחות של coin360.comמטבע 360 הוא חילופי מטבעות קריפטו, אינפוגרפיקה וצבירה אינטראקטיבית, המציגים נתונים כגון ביצוע מטבעות שונים, אסימונים והחלפות במפה מרתקת מבחינה ויזואלית. הנתונים מתעדכנים כל 8 שניות ומספקים למשקיעים את השינויים האחרונים בשוק.

האתר נוצר כדי להועיל לסוחרים המעוניינים לפקח על נכסים שונים ממקום אחד ולהפשט את המעקב שלהם.

מטבעות נתמכים ומדינות זמינות

הפלטפורמה כוללת 3,336 אסימונים ומטבעות קריפטו, שם תוכלו למצוא מדדים בסיסיים על 1000 המטבעות הראשונים, על פי שווי השוק.

הנתונים נאספים מ -225 מרכזיות, כולל Binance, Bitmex, Bittrex, OKEx, Huobi, HitBTC, Bithumb, Coinbase Pro, UPbit, Bitfinex, Kraken, Coinone, Gemini, Bitstamp, Liquid, bitFlyer, Gate.io, Poloniex, Exmo, itBit. , CEX.IO, IDEX, רק כדי שם כמה. ניתן לסנן את הנתונים הן עבור המטבעות והן עבור הבורסות בדרכים שונות, אך עוד על כך בהמשך סקירת ה- COIN360 שלנו.

משתמשים מכל המדינות יכולים להשתמש בפלטפורמה.

תאימות COIN360

ניתן לגשת ל- COIN360 דרך דפדפן אינטרנט בכל מערכת הפעלה. כרגע אין אפליקציה סלולרית מיוחדת, אך החברה הצהירה כי תשיק בקרוב אפליקציה.

ממשק משתמש וניסיון

נתוני ההצפנה והחילופי מוצגים בתרשים לבנים צבעוני שניתן בקלות להתאים אישית על ידי המשתמשים כדי להציג את המטבעות שהם מעוניינים לעקוב אחריהם. “מטבע” ו”חילופי דבריםעמודים וכן “רשימות מעקב,”ניתן לשנות גם לתצוגת טבלה על ידי לחיצה על הריבועים לצד” תצוגה “בפינה הימנית העליונה של הדף תחת פונקציית החיפוש.

שאלות נפוצות: מהו שווי שוק ההצפנה הכולל | מטבע 360

האתר די קל להבנה, עם מעט קטעים לניווט. בפינה השמאלית העליונה של הדף, יש את הסעיפים הבאים: “מטבעות”, “חילופי חילופים”, “רשימת צפייה”, “ספר נזילות,””תרשימים,””על אודות.”ישנם גם קטעים” שאלות נפוצות “,” הודעות לעיתונות “ו”אירועים” אם תלחץ על שלוש הנקודות שליד “אודות”.


העדכון הגלובלי של COIN360 | פינטק זום - מימון עולמי

שינויים במחירים במטבעות קריפטוגרפיים מוצגים בפלטפורמה באמצעות סמני צבע, כאשר מטבעות קריפטוגרפיים שעולים במחיר מסומנים בירוק ואילו אלה עם מחירים נמוכים מופיעים באדום..

כשלוחצים על מטבע בודד, זה מעביר אותך לדף שמציע מדדים כמו תרשימים מחודשים, לשונית “שווקים” ולקטע “חדשות קשורות”. יש גם קטע יישומון הניתן להתאמה אישית, כמו גם כפתור להוספה ישירה של המטבע ל”רשימת הצפייה “שלך. נתונים סטטיסטיים אחרים כלולים מידע על כרייה, נזילות ופיזור.

תרשימים בדף המטבע מראים בצורה גרפית את שווי השוק והמחיר במסגרת זמן שנבחרה. הכרטיסייה “שווקים” מפרטת את כל הבורסות בהן ניתן לסחור בקריפטו, שם ניתן לראות זוגות מסחר אחרים, נפח 24 שעות, מחיר נוכחי, היצע במחזור, עמלות ומדדים אחרים. באופן מסוים, הוא דומה למבנה המשמש את CoinMarketCap.

כפתורי המסנן נראים תמיד ומתחת לכותרת, שם המשתמשים יכולים למיין נתונים על סמך המטבעות שהם רוצים, ביצועיהם על סמך מסגרות זמן ספציפיות, מרוויחים ומפסידים מובילים, טווח שווי שוק, או לבחור מול מטבע הבסיס להצגת הסטטיסטיקה. . מטבע הבסיס מוגדר מראש ל- USD, אך ניתן לשנות אותו ל- GBP, CNY, EUR, JPY, CAD, RUB, TRY, IRR, BRL, UAH ו- USDT, BTC, ETH, EOS.

בדף החליפין יש גם מסננים שניתן להשתמש בהם כדי למצוא את המרוויחים והמפסידים המובילים, ביצועי מסגרת זמן, טווח נפח, שווקים ומטבעות בסיס. יש גם מסנן מיוחד שממיין את חילופי החשבון שאומתו על ידי ניתוח COIN360 ואת אלה שלא.

בתחתית הדף יש רצועה מרגשת הכוללת כמה מכותרות החדשות האחרונות מעולם הקריפטו. אם תלחץ על כותרת, תועבר לאתר החדשות שמקורו.

בקטע “רשימת צפייה”, אתה יכול להוסיף כל מטבע שאתה מעוניין לעקוב אחריו.

ספר נזילות

קטע מועיל מאוד שפותח על ידי COIN360 הוא “ספר נזילות,”המאפשר לסוחרים למצוא את הבורסות עם הנזילות הטובה ביותר, ובכך אפשרות הקנייה או המכירה הנוחה ביותר לקריפטו שלהם.

באמצעות בורר הבורסה, המשתמשים יכולים להשוות את מחירי הבורסה למחירים של פלטפורמות מסחר אחרות על מנת לקבל את השערים הטובים ביותר בשוק. כל תיבה מציגה מקדם המחושב כיחס בין מחיר הבורסה שנבחר למחיר עבור אותה הזמנה של מיטב הבורסות האחרות..

כיצד להשיג חשבון COIN360

משתמשים לא צריכים ליצור חשבון כדי להשתמש ב- COIN360.

דמי חליפין של COIN360

האתר ושירותיו חופשיים לשימוש לחלוטין.

שירות לקוחות

כיוון שהפלטפורמה מציגה רק נתונים שנאספו ממספר מקורות, ואינך צריך ליצור חשבון כדי להשתמש בשירות, אין שירות לקוחות. האתר כולל דף שאלות נפוצות מפורט העונה על מרבית השאלות הקשורות ל- COIN360.

מוניטין של COIN360

התוצאות לבדיקת COIN360 היו מועטות, מכיוון שמעטים המשתמשים שפרסמו את חווייתם עם האגרגטור.

ביקורות COIN360 | קרא ביקורות על שירות לקוחות של coin360.comעַל TrustPilot, לפלטפורמה יש דירוג של 4 מתוך 5 כוכבים, אך הדירוג מבוסס על 4 ביקורות משתמשים בלבד. עם זאת, לא ניתן לומר שום דבר רע באמת על פלטפורמה זו, מכיוון שהיא אינה מבקשת מהמשתמשים להירשם, לקשר את הארנק שלהם וכו ‘. אין חשבונות לניהול מצד הצוות, והאלגוריתם מושך נתונים מכל כך הרבה מקורות ומעדכן אותם. בתדירות כה גבוהה שהוא משקף במדויק את השוק בכל עת.

כמו כן, זו פלטפורמה שלא גובה דבר עבור השירות שלה. אנשים היו בוודאי כותבים ביקורות נוספות אם באמת היה להם על מה להתלונן.

COIN360 סקירה: פסק דין

COIN360 הוא כלי למערכת חום אגרגטור המאגד נתונים עבור מטבעות קריפטוגרפיים והחלפות ממגוון מקורות. פלטפורמה זו, חינמית, נגישה וצבעונית, יכולה לעזור לסוחרים לפקוח עין על הנכסים שהם מעוניינים בהם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map