סקירת ארנק Coinomi | תכונות, אבטחה, יתרונות וחסרונות

סקירת Coinomi

אם אתה מחפש ארנק טוב לאחסון הקריפטו שלך, עיין בסקירת Coinomi שלנו כדי לברר אם התכונות שלו מתאימות לצרכי האחסון שלך..

סקירת Coinomi: סקירת ארנק

Coinomi הוא ארנק מטבעות קריפטוגרפי רב-מטבעי הממוקם באי הבתולה הבריטיים, שהושק לראשונה בשנת 2014 על ידי ג’ורג ‘קימיוניס, ותיק הכוחות המיוחדים, שהוא גם בוגר הנדסה מאוניברסיטת מנצ’סטר..

הפרויקטים האחרים של קימיוניס כוללים את Cryptean, פלטפורמת השקעות בהשקעות קריפטוגרפיים שפועלת בנפרד מ- Coinomi.

תמונה קשורה

Coinomi פותח לראשונה לפעול רק במכשירי אנדרואיד, ותמך בתחילה רק במטבעות קריפטוגרפיים פופולריים, כגון ביטקוין, ליטקוין ואת’ריום. לאחר מכן הגדילה האפליקציה את אפשרויות האחסון שלה לאורך זמן, ובסופו של דבר השיקה את גרסת ה- iOS שלה עם אותן תכונות כמו מקבילה לאנדרואיד.

Coinomi החלה לצמוח לאט בקהילת הקריפטוגרפים בשל אמצעי האבטחה המוגברים שלה והתכונות הייחודיות שלה. הבורסה המובנית שלה הייתה מהראשונות בענף ארנקי הצפנה, והייתה זמינה לפני הזינוק הגדול בשוק הקריפטו בשנת 2017.

נכון לעכשיו, Coinomi הוא אחד הארנקים הניידים הפופולאריים ביותר בשוק, כאשר יותר ויותר משתמשים נרשמים לשימוש בשירות מדי יום..

מטבעות נתמכים ומדינות זמינות

הארנק הרחיב בהדרגה את רישום המטבעות שלו כדי לכלול תמיכה מקורית ביותר מ -125 נכסי בלוקצ’יין. זה גם מאפשר אחסון של 382 אסימונים, כולל אלה המבוססים על תקן ERC-20.

סקירת Coinomi

משתמשים מכל רחבי העולם יכולים להשתמש בארנק. כדי להתאים לבסיס המשתמשים הבינלאומי שלה, Coinomi תומכת בכמה שפות, כגון אנגלית, סינית, ספרדית, צרפתית, גרמנית, רוסית ועוד מספר שפות נוספות, כאשר נוספות מתווספות על בסיס קבוע בעזרת המשתמשים..

תאימות לארנק Coinomi

כפי שציינו בתחילת סקירת Coinomi שלנו, הארנק פותח לראשונה למכשירים ניידים. ככזה, הוא תואם למערכות אנדרואיד ו- iOS. בשנת 2019 שחררה Coinomi גם גרסת שולחן עבודה שתואמת למערכות הפעלה macOS, Windows ו- Linux.


סקירת Coinomi

ממשק משתמש וניסיון

ממשק המשתמש שלהם זכה לשבחים על היותו אחד הממשקים האינטואיטיביים ביותר המבוססים על ניידים עבור ארנקי קריפטו. Coinomi מתאים גם למשתמשים מתקדמים וגם למתחילים, מכיוון שהם יכולים לנווט בקלות בין תכונות הארנק.

כיצד להשיג ארנק Coinomi

הורדה והתקנה

 • לחץ על כפתור “הורד” (בחלק הימני העליון של החלון).

תועבר לחלון בו תבחר את גרסת מערכת ההפעלה שלך. אתה יכול לבחור ממספר גרסאות של Android, iOS, Windows, macOS ו- Linux.

להדרכה זו, נמשיך עם גרסת Windows:

 • לחץ על כפתור “הורד” של מערכת ההפעלה שלך;
 • הפעל את הקובץ שהורדת;
 • קבל את התנאים החוקיים של התוכנית;
 • בחר את מיקום ההתקנה;
 • בחר אם אתה רוצה סמל שולחן עבודה והשלם את ההתקנה.

יצירת ארנק

עכשיו בסקירת Coinomi שלנו נראה לך כיצד ליצור ארנק:

 • תינתן לך שתי אפשרויות בעת הפעלת הארנק בפעם הראשונה: ליצור ארנק חדש (צור ארנק חדש) ולשחזר ארנק שנוצר בעבר (Restore Wallet). אנו נבחר באפשרות הראשונה;
 • ביטוי ההתאוששות יופיע בשלב זה, לכן הקפד לרשום אותו ולאחסן אותו במקום בטוח.
 • תתבקש לאמת את ביטוי השחזור ואם הוא נשמר כהלכה;
 • אשר את הביטוי;
 • בחר סיסמה לארנק. הסיסמה שלך צריכה להיות באורך של לפחות עשרה תווים ועליה לכלול אותיות רישיות, קטנות, מספרים וסמלים;
 • בחר אילו מטבעות קריפטוגרפיה תרצה להוסיף לארנק שלך;
 • קבל את הבסיסים החוקיים של התוכנית והמשיך;
 • כעת יצרת את ארנק הצפנה שלך, שמוכן לשימוש.

כיצד להשתמש בארנק Coinomi

קבלת מטבעות

 • עבור לפינה השמאלית העליונה, מהתפריט הנפתח לחץ על המטבעות שיש בארנק שלך כדי לראות את כתובת הארנק שלהם.
 • העתק את הכתובת הזו ושלח אותה לאדם שממנו תרצה לקבל מטבעות.

שליחת מטבעות

 • עבור לפינה השמאלית העליונה, מתחת לארנק ולחץ על המטבע שממנו תרצה לשלוח מטבעות.
 • לחץ על כפתור “שלח”.
 • הזן את כתובת הנמען ואת מספר המטבעות שברצונך לשלוח.

ארנק בבורסה

באמצעות השותפות שלה עם ShapeShift ו- Changelly, המשתמשים יכולים להמיר את הנכסים הדיגיטליים שלהם לאחרים מבלי להזדקק לעזוב את הארנק (דמי שירות זה יידונו בהמשך סקירת Coinomi שלנו).

אגרות ארנק Coinomi

Coinomi אינה גובה עמלות בגין שירותי האחסון שלה, ואין לה עמלות עסקה. עסקאות יוצאות עשויות לגבות את דמי כריית הרשת של המטבע שבחרת.

מכיוון שהארנק מופעל על ידי SegWit, פירוש הדבר שלמשתמשים יש אפשרות להפוך את העסקאות ל”קלות יותר “. עבור עסקאות אלה, אתה יכול להגדיר דינמיות (מה שמקנה לך את התמורה הטובה ביותר לכסף באותו זמן) או עמלות מותאמות אישית (שניתן להגדיר בהתאם להעדפותיך האישיות).

זמני העסקה

זמני העסקה תלויים בתעבורת הרשת של המטבע בו אתה משתמש.

מגבלות עסקה

אין מגבלות על הסכום שתוכל להפקיד ולמשוך מהארנק שלך.

מאפייני אבטחה

בִּטָחוֹןCoinomi זכתה לשבחים על היותה בין הארנקים הניידים המאובטחים ביותר, המתגאה בהצפנה חזקה ואמצעי פרטיות משופרים.

Coinomi הוא “דטרמיניסטי היררכי”, כלומר הוא משתמש בסוג מיוחד של אלגוריתם לייצור ביטוי הזרע של הארנק שלך. ביטוי הזרע מוסיף הגנה נוספת לחשבונך וניתן להשתמש בו כדי להחזיר את הגישה לכספים שלך במקרה של אובדן או פגיעה בטלפון שלך..

ארנקי HD מייצרים גם כתובת ארנק חדשה בכל פעם שאתה מבצע עסקה, מה שמשפר את הפרטיות מכיוון שלא ניתן לקשר את העסקאות שלך לכתובת ארנק אחת..

זהות בעל הארנק נשמרת פרטית, שכן שרתי Coinomi אנונימיים של כתובות ה- IP שלהם. זה מונע את חשיפת הנתונים האישיים ופרטי העסקה לטכנולוגיית המעקב או לתוקפים מקוונים.

Coinomi הפכה חלק מהקודים המקוריים לזמינים לציבור, מה שאומר שמפתחים רשאים לבחון את התוכנה הבסיסית ולהיות מעורבים על ידי פיתרון באגים או כל תקלות שהם עשויים לגלות..

סקירת Coinomi שלנו לא תהיה הוגנת אם לא נזכיר את האירוע בפברואר 2019, בו משתמש דיווח על אובדן מטבעות קריפטוגרפיים בשווי של 60,000 דולר בגלל בעיה שקשורה לאבטחה. הבעיה הייתה ש- Coinomi שלחה ביטויי זרעים מיובאים לכתובת API של Google לבדיקת איות. המשתמש טען שעובד גוגל הוא זה שגנב את כספו.

אבל זה מאוד לא סביר, מכיוון שבקשות שנשלחו לגוגל נדחו מכיוון שלא הציגו מפתח API. כמו כן, ביטוי הזרע לא היה בטקסט רגיל, מכיוון שהיה בו הצפנת TLS.

Coinomi תיקן את הבאג בתוך מספר שעות לאחר שנודע לו על בעיה זו. עד כה הצהירה Coinomi כי “אף אחד מהארנקים מבוססי הטלפון שלהם מעולם לא נפרצו או נפגעו אחרת.” נכון שלא הועלו טענות אחרות בנוגע להפסד קרן בגלל הבאג.

שירות לקוחות

תמיכה בלקין Coinomiניתן ליצור קשר עם צוות התמיכה של Coinomi על ידי שליחת כרטיס דרך הפורטל המקוון שלהם. משתמשים מקבלים מספר כרטיס לאחר הגשת שאלותיהם. ניתן להשתמש בכרטיס זה אם תחליט ליצור קשר עם הצוות בערוצים האחרים שלהם.

פורטל התמיכה הרשמי של הארנק כולל גם מדריכי משתמשים רבים וסעיף “שאלות נפוצות”. ל- Coinomi יש גם נוכחות פעילה במדיה החברתית, כשהיא מאוד מגיבה בחשבונות הטוויטר, הטלגרם, הרדיט והפייסבוק שלהם, ועונה באופן קבוע על שאלות המשתמשים שלהם.

הכרזות ומהדורות חשובות מוצגות בבלוג הרשמי שלהן. לדברי המשתמשים, זמני התגובה משתנים מכמה שעות ליום.

מוניטין של ארנק Coinomi

ל- Coinomi יש קהילה מקוונת פעילה מאוד, בה צוות התמיכה בערוצי המדיה החברתית ממהר לתקשר עם המשתמשים שלהם ולפתור את הבעיות שלהם.

היענות זו זוכה להערכה רבה מצד קהילת הקריפטו, כאשר מאות אלפי משתמשים מדווחים כי הם רואים בשירות אמין, ובעצם כל ביקורת של Coinomi מדרגת אותו כשירות מכובד..

לארנק יש ביקורות חיוביות בעיקר ברשת, וקיבל ציון 4.6 בחנות Google Play ובחנות האפליקציות iTunes של אפל, מתוך יותר מ- 16,000 ביקורות על חנות Play..

סקירת Coinomi: פסק דין

Coinomi הוא ארנק סלולרי מעולה המציע תכונות אבטחה משופרות וממשק ידידותי למשתמש, המאפשר לאחסן בקלות מספר רב של קריפטוסים. זהו ארנק ההצפנה הטוב ביותר עבור משתמשים ניידים.

ארנק Coinomi: יתרונות וחסרונות

יתרונות:

 • תומך במגוון רחב של קריפטוסים;
 • ביטחון חזק;
 • קהילה פעילה;
 • צוות תמיכה רספונסיבי;
 • חינם;
 • אָמִין;
 • בורסה מובנית.

חסרונות:

 • לא קוד פתוח לחלוטין;
 • אין אפשרויות לרכישת פיאט עבור קריפטו.
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map