סקירת Crypto Exchange ShapeShift: קלה, בטוחה ותחרותית

מה זה ShapeShift?

שינוי צורה הינה פלטפורמת חילופי מטבעות מטה שבסיסה בשוויץ, שהוקמה בשנת 2013 על ידי אריק ווורהיז ומציעה אפשרויות מסחר בקריפטו לקריפטו..

הבורסה אידיאלית למשתמשים במטבעות קריפטוגרפיים המעוניינים להחליף את מטבע הקריפטוגרפיה שלהם בקלות עם מטבעות אחרים. למרות שהשירות מאפשר מסחר קל בקריפטו, קונים בפעם הראשונה אינם רשאים לרכוש קריפטוסים ב- ShapeShift במטבע פיאט.

ShapeShift מציע שירות נוח ביותר שאינו מחייב את המשתמש להירשם או לספק כתובת דוא”ל. החברה טיפלה בכמה נושאים, שכן היו דיווחים על לקוחות לא מרוצים שאיבדו את נכסיהם או שחויבו בדמי עסקה גבוהים..

מאפיינים

ממשק המשתמש של הפלטפורמה קל לניווט, מכיוון שעליך להזין את כתובת הקריפטו הרלוונטית בכדי לבצע עסקאות. מכיוון שעסקאות Shapeshift מבוצעות באופן מיידי, כספי הקריפטו אינם נשמרים בבורסה מרכזית, אלא הם מועברים ישירות למשתמשים דרך כתובת ההפקדה של הבורסה..

ניתן להשתמש ב- Shapeshift מכל מקום בעולם, אך הוא מכיל מגבלות מסוימות לעסקאות שלה, אם כי מגבלות הפקדה גבוהות יותר מותרות ב- Shapeshift אם אתה משלים את ההוראות המוצגות בתיבה ‘סכום ספציפי’..

למרות שניתן לגשת ל- ShapeShift ברחבי העולם, בארצות הברית המסחר בפלטפורמה הוגבל בכמה מדינות בגלל חוקי הרגולציה..

ShapeShift מאפשר גם למשתמשים להשתמש בו ממשק API לפתח תוכנה מותאמת אישית שיכולה לגשת לפלטפורמה שלהם ולהשתמש בה.

אבטחת ShapeShift

למרות ש- ShapeShift היא פלטפורמה שנמצאת בשימוש נרחב, היעדר האבטחה עורר חששות מסוימים בקהילה. כאשר משתמשים ניגשים לפלטפורמה, אין אבטחה בצורה של סיסמאות או נהלי אימות.

אמנם יש יתרון מסוים בכך שהבורסה לא מחזיקה חשבונות וארנקים חמים ולכן אין להאקרים לפשוט על מה, אך נראה שיש הרבה שאלות היכן מופקדים הכספים ב- ShapeShift, במיוחד כאשר העסקה נכשלת..

לאחר ביצוע ההפקדות ב- ShapeShift, עליך לשים את כל אמונך בפרוטוקול האבטחה שלהם שכן הם יהיו בשליטה בכספיך. סוג זה של החלפה מיידית פירושו שאין שום אחסון במצב לא מקוון, אלא רק ארנקים חמים.


בשנת 2016, ShapeShift היה קורבן לפריצה בה נגנבו סכום כולל של 200,000 $ במהלך תקופה של שבועיים. לאחר האירוע, האתר התחבר לאינטרנט והקים מחדש את אבטחתו.

מנכ”ל Shapeshift, אריק ווורהיס, ניסה להציע הסבר למה שקרה. הפריצה יוחסה לעובד ללא שם שניסה לחמוק מכספי ארנק הביטקוין. הנזק הכספי היה נרחב למדי אם כי ShapeShift טוען כי לא אבדו כספי לקוחות בהתקפה.

לאחרונה רכשה החברה את KeepKey, ארנק חומרה מוביל הידוע בתכונות האבטחה המשופרות שלו. זהו צעד קדימה להחלפה מבחינת תקני פרטיות ואבטחה.

עמלות מסחר ב- ShapeShift

ShapeShift אינה גובה עמלות בגין שירותי המסחר שלה. במקומה, החברה מרוויחה מקבלת עמלת הכורה של המטבע, שמשתמשים צריכים לשלם בעת ביצוע עסק בפלטפורמה שלהם..

כל העסקאות דורשות עמלת כורה, אשר נקבעת על ידי רשת הבלוקצ’יין. הבורסה תומכת בלמעלה מ- 50 מטבעות קריפטוגרפיים. להלן רשימה של כמה מהמטבעות החשובים ביותר ודמי המסחר שלהם:

  • עמלת כורים בביטקוין מזומן (BCH): 0.0002 BCH
  • עמלת כורים בביטקוין (BTC): 0.0025 BTC
  • דמי כורה Dogecoin (DOGE): 2.0 DOGE
  • דמי כורה אתרים (ETH): 0.001 ETH
  • דמי כורה של Ether Classic (ETC): 0.01 ETC
  • עמלת כורים ליטקוין (LTC): 0.001 LTC
  • דמי כורה מונרו (XMR): 0.02 XMR
  • דמי כורה אדווה (XRP): 0.5 XRP
  • מחיר כרייה של Zcash (ZEC): 0.0001 ZEC

בדומה למטבע פיאט, יש לקחת בחשבון את שער החליפין המוצע שכן ‘החליפין’ יהיה ככל הנראה עמלת מרווח. אין דמי פיקדון ומשיכה, ואם השירות הוא בפרמטרים תפקודיים אופטימליים, המסחר בפלטפורמה אמור להיראות קל כמו שליחת מטבע קריפטו מארנק אחד למשנהו..

שירות לקוחות

כמו חילופי דברים רבים, הדעות ביחס לתמיכת הלקוחות שלה חלוקות. כאשר הדברים מתנהלים בצורה חלקה יש ביקורות טובות והתלונות נפתרות במהירות רבה. ואז, כאשר הדברים לא כל כך טובים, החברה יכולה להיות קשה מאוד להשיג תשובה. זה יכול להיות מעצבן למדי במיוחד כאשר הכסף שלך מעורב.

שינוי צורה

אין דף קשר באתר, ולא מופיעים כתובת או מספר טלפון.

פְּסַק דִין

שינוי צורה היא בורסה אטרקטיבית עבור אלה המעוניינים להחליף במהירות את הקריפטו שלהם עם מטבעות דיגיטליים אחרים. זה יכול להיות יתרון למי שרוצה לגוון בקלות את תיק ההשקעות שלו, אך מצד שני, יש כמה חששות ביטחוניים והעמלות יכולות להיות בצד היקר יותר..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map