סקירת Decentraland: מבוא ל- MANA

ביקורת מבוזרת מקור: medium.com/decentraland

אם יש לך הרגל להתעדכן בהתרחשויות האחרונות בקריפטוספירה ויש לך אפילו את התשוקה הקטנה ביותר למשחקים באופן כללי, אולי שמעת על Decentraland, פלטפורמת VR ייחודית שנבנתה על גבי בלוקצ’יין את’ריום..

במדריך שלנו נציג בפניכם את Decentraland; נדון במה מדובר, איך זה עובד, נדבר על האסימון של הפלטפורמה (אסימון MANA) ואפילו נספק מידע על איך לקנות, לאחסן ולנהל את MANA.

מה זה ביזור?

כפי שהוזכר לפני כן, אזור מרכזי הינה פלטפורמת מציאות מדומה ייחודית וחדישה המופעלת על ידי Ethereum התומכת בפיתוח ואירוח של נכסי מציאות מדומה. נכסים אלה ניתנים לרכישה בתוך השטח, והבלוקצ’יין משמש לקביעת הרכוש הווירטואלי שלהם. ב- Decentraland תוכלו לרכוש מגרשים ולפתח “עסק” משלכם. אתה יכול לבנות “אטרקציות” שונות על פני האדמה (בעיקר יישומים) ולייצר רווחים מהן.

הפרויקט הוא פרי יצירתם של שני מומחים לבלוקצ’יין בשמם ארי מייליך ואסטבן אורדאנו. הפרויקט נכנס למתכונתו הנוכחית לאחר ששני המפתחים השיקו בהצלחה פלטפורמת הזרמת וידאו מסוג בלוקצ’יין בשם סטריום, ומאוחר יותר עם סיום תקופת הברונזה.

כיצד פועל ביזור?

ברמה המעשית, Decentraland פועלת בכך שהיא מאפשרת לך לקיים אינטראקציה עם LANDs, הנכסים הדיגיטליים שאינם ניתנים לפטירה שתוכל לרכוש במשחק. הפלטפורמה מאפשרת לבעלי LAND ליצור משחקים, יישומים, שירותי הימורים, סצנות תלת מימד יצירתיות, אתרים אינפורמטיביים, פשוטו כמשמעו, כל מה שאפשר לחשוב עליו.

מכיוון שמספר LAND מוגבל, לכל חלקה של LAND היחס המוגדר מראש הבא: 33 רגל על ​​33 רגל. מה שמעניין הוא העובדה שאין גבול לגובה של LAND. אדמות שונות יוצרות מחוזות, שניתן לחשוב עליהם כקהילות קטנות המסתובבות עם נושא משותף. מכיוון שיש ל- Decentraland dApp מצביע, כל אחד יכול להצביע בנושאים מחוזיים שונים. כמות הקרקעות שמחזיקים תואמת ישירות למשקל ההצבעה שלו.

הפלטפורמה מופעלת על ידי MANA, אסימון הקריפטו הרשמי שלה. זהו אסימון ERC-20 שניתן להשתמש בו לרכישת מגרשים של LAND וכן לרכישת מוצרים ושירותים אחרים המבוססים על מרכז הארץ..

Decentraland פועלת בצורה דומה כמו רוב פרויקטי הבלוקצ’יין. לפרוטוקול שלו שלוש שכבות: שכבת הקונצנזוס, שכבת תוכן הקרקע ורובד בזמן אמת. הראשון משתמש בחוזים חכמים של Ethereum כדי לעקוב אחר בקרת הבעלות על אדמות. השכבה השנייה משתמשת במערכת הפצה מבוזרת כדי לעבד את התוכן בעולם הווירטואלי. השכבה האחרונה והאחרונה אחראית על מתן חיבורי עמית לעמית למשתמשים באינטראקציה זה עם זה.

כיצד לקנות, לסחור ולאחסן את MANA?

בהתחשב בעובדה ש- Decentraland הוא עדיין פרויקט חדש יחסית, האסימונים שלו אינם פופולריים כמו כמה מטבעות קריפטו אחרים. עם זאת, קל יותר ויותר לרכוש את MANA.

חיפוש מהיר ב- CoinMarketCap יראה כי האסימון של Decentraland מדורג כרגע במקום ה -82 לפי שווי שוק, וזה טוב מאוד בהתחשב בכך שהוא משמש לרכישת סחורות ושירותים בעולם..

למרבה המזל, לשים את היד על MANA זו כבר לא משימה קשה מכיוון שהיא נתמכת על ידי חילופי הצפנה הרלוונטיים ביותר. השמות הפופולריים כוללים את Binance, DragonEX, OKEx, Bittrex, Huobi Global, Bibox, Bitso ו- Coinbase Pro. ניתן למצוא רשימה מלאה של חילופי קריפטו התומכים ב- MANA מדור השווקים של CoinMarketCap. באופן לא צפוי, צמדי המסחר הפופולריים ביותר הם MANA / BTC ו- MANA / ETH.


התהליך שונה מחילופי דברים, אך העקרונות חלים על רובם. צור חשבון בבורסה ספציפית, אמת את החשבון באמצעות דוא”ל, הגדר אימות דו-גורמי אם הוא זמין, הפקד כספים לחשבונך ואז קנה את MANA.

מכיוון ש- MANA הוא אסימון ERC-20, אחסון זה אינו נושא שכן ישנן אפשרויות ארנק טובות שם. כמובן שאם האבטחה היא מה שאתה מחפש, מומלץ מאוד לבחור בארנק חומרה. אתה יכול לבחור כל דבר מה- Ledger Nano S ועד Trezor. אפשרות פופולרית נוספת היא MyEtherWallet, ארנק רשת עם גישה ייחודית כלפי אבטחה.

סיכום

Decentraland הוא ללא ספק פרויקט ייחודי בקריפטוספירה כרגע, קרוב לוודאי שעתיד לסלול דרך דור חדש של משחקים מבוססי AI, מערכות אלטרנטיביות dapps ו- 3D / VR מערכות אקולוגיות. זו פלטפורמה שמאפשרת לכל אחד, בין אם הם גיימרים, או יזמים מונעי כסף, לרכוש LAND ולעשות מה שבא לו..

כמובן שלפרויקט יש עוד דרך לעבור עד לפדיון, אך הפוטנציאל ברור למדי. ניתן להשתמש ב- MANA לתביעת LAND בפלטפורמת Decentraland, או שהיא משמשת לרכישת אסימונים, סחורות ושירותים.

מקור תמונה: medium.com/decentraland

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map