סקירת Exchange Bitfinex | עמלות, אבטחה, יתרונות וחסרונות

סקירת ביטפינקס

ביטפינקס הוא שם ידוע בקהילת הקריפטו, אך מכיוון שהיה חלק ניכר מהמחלוקת שלו, האם עדיין ניתן להשתמש בבורסה זו? בסקירה שלנו נעזור לך להבין כיצד עובדת חילופי מטבעות קריפטוגרפיים זו, תוך ניתוח תכונותיה, האבטחה, היתרונות והחסרונות שלה.

הבורסה ידועה בכך שהיא מציעה מספר זוגות מסחר ותומכת בנכסים הדיגיטליים הפופולריים ביותר. בסקירת Bitfinex זו, אנו גם נשתף אתכם מהם היתרונות של שימוש בפלטפורמה זו. המאמר יערוך סקירה כללית של השירותים הניתנים על ידי חילופי הצפנה.

סקירת Bitfinex: סקירת Exchange

ביטפינקס הוקמה באיי הבתולה הבריטיים, בשנת 2012, על ידי רפאל ניקול, צרפתי שהיה גם הוא חלק מ- iFinex.inc. היא מבוססת בהונג קונג והתחילה את דרכה כפלטפורמת הלוואות שוליים P2P בלבד.

באותה תקופה היו רק כמה חילופי מטבעות קריפטוגרפיים והתעשייה החלה להתקדם. לפיכך, Bitfinex מילאה תפקיד חשוב במטרה לעזור למטבעות קריפטוגרפיים להגיע למשתמשים חדשים. החלטה זו אפשרה לביטפינקס להפוך לאחת הפלטפורמות הגדולות והמוכרות ביותר למעקב אחר מטבעות קריפטוגרפיים בעולם.

Bitfinex קשורה גם ל- Tether (USDT), המטבע הגדול ביותר בעולם. נכס דיגיטלי זה מאפשר למשתמשים להתגונן מפני תנודתיות בשוק מקריפטוסים מסורתיים. ערך של Tether הוא $ 1 והחברה שעומדת מאחורי הבורסה טוענת שהיא מגובה בנכסים שונים.

הבורסה חשפה בשנת 2018 כי היא תעבור לגור בשוויץ.

הפלטפורמה מנהלת גם את ETHfinex, בורסה מקבילה התומכת במסחר אסימונים ב- ERC-20.

נמסר כי ביטפינקס נבנתה על גבי מרכזית לשעבר בשם ביטקויניקה, שהושקה שנה לפני ביטפינקס. לביטקויניקה היו הרבה בעיות, שכן היא נפרצה פעמיים תוך מספר שבועות בלבד ואיבדה 61,000 BTC, ששווים יעמוד היום על 600,000,000,000,000 $..

Bitfinex היא אחת מהבורסות הנזילות ביותר בשוק, לרוב בעלות נפחים גבוהים ומרווחים נמוכים (ההבדל בין מחירי ההצעה והשאלה הטובים ביותר).

כעת נמשיך בסקירתנו על ידי בחינת כל התכונות המסופקות על ידי Bitfinex.

מטבעות נתמכים ומדינות זמינות

אחד המאפיינים העיקריים של ביטפינקס הוא העובדה שיש לו מספר רב של זוגות מסחר. זה מאוד שימושי עבור אנשים וחובבים שרוצים להחזיק תיק קריפטו מגוון. יתר על כן, זה היה מאוד שימושי עבור סוחרים ומשקיעים שנהנו מפריחת הצעת המטבע הראשונית (ICO).

הבורסה תומכת ביותר מ- 200 מטבעות קריפטוגרפיים, כלומר


סוחרים מסוגלים לסחור במטבעות מובילים, כגון ביטקוין (BTC), את’ריום (ETH), ליטקוין (LTC), את’ריום קלאסי (ETC), מזומן ביטקוין (BCH), דאש (DASH), אדווה (XRP), TRON ( TRX), Zcash (ZEC), NEO (NEO), Monero (XMR), כמו גם מטבעות אקזוטיים יותר, כגון Augur (REP), Bitcoin Gold (BTG), Golem (GNT), Qtum (QTUM), Status ( SNT), Bytom (BTM), Verge (XVG), Storj (STORJ), אסימון קשב בסיסי (BAT), 0x Project (ZRX), FunFair (FUN) ו- Tezos (XTZ).

ארבעה מטבעות פיאט נתמכים גם הם: USD, EUR, GBP ו- JPY.

לרשת מדינות העולם ניתן לגשת לפלטפורמה למעט:

• בנגלדש;

• בוליביה;

• אקוודור;

• קירגיזסטן;

• ארצות הברית;

תאימות ביטפינקס

ניתן להשתמש בממשק האינטרנט של Bitfinex ברוב מערכות ההפעלה הגדולות למחשב ולטאבלט, כולל Windows ו- Mac, כמו גם במכשירים ניידים הפועלים ב- Android ו- iOS..

ממשק משתמש וניסיון

Bitfinex פיתחה את הממשק שלה עבור סוחרים מנוסים, הכוללת אפשרויות מסחר מתקדמות ותרשימים. מסיבה זו, הפלטפורמה שלה עשויה להיראות מבלבלת בעיני סוחרים מתחילים, ולכן אנו ממליצים רק לסוחרים מומחים להשתמש בבורסה זו.

המשתמש יכול להתאים את ה- GUI כך שיתאים לצרכי המסחר שלו, ויש לו מגוון סוגי הזמנות. פונקציונליות מתקדמת לשרטוט וגישה לממשק API כלולים גם כן.

סקירת ביטפינקס

אפליקציה לנייד

Bitfinex פיתחה גם אפליקציה לנייד שניתן להוריד ולהתקין גם במכשירי iOS וגם במכשירי Android. שתי האפליקציות מדורגות בחיוב בחנויות האפליקציות שלהן, ונראה שהחברה מספקת כל העת עדכונים חדשים עבורן.

אפשרויות מסחר

למשתמשים יש מגוון סוגי מסחר, כולל:

• ללא מרשם (OTC);

• צו הגבלה;

• צו שוק;

• הפסקת צו;

• צו עצור-הגבלה;

• צו עצירה נגרר;

• הזמנת מילוי או הרגה (FOK);

• הזמנה מיידית או ביטול (IOC);

• הזמנות מוגדלות;

• צו “צמצום בלבד”;

• אחד מבטל אפשרות הזמנה אחרת (OCO);

• אפשרות להזמנה נסתרת;

• אפשרות להגבלת הזמנה לאחר הגבלה.

קיצור ב- Bitfinex

משתמשים בבורסה יכולים גם לקצר את עמדותיהם ולהמר על תנועות מחירי הצפנה העתידיות.

מסחר בשוליים

ניתן להשיג גם מסחר בשוליים, המציע מינוף פי 3.3 דרך פלטפורמת מימון השוליים P2P (Peer to Peer) של האתר. את הסכום, משך הזמן והריבית של תנאי ההשאלה ניתן לקבוע על ידי המשתמש או באמצעות Bitfinex.

מסחר בשוליים שימושי במיוחד לסוחרים שרוצים להגדיל את הרווחים שלהם. למרות שזה מאוד מסוכן, זה יכול להיות רווחי מאוד עבור מומחי סחר שיודעים לאן מועדות השוק. כאשר משתמשים בשוליים לסחר במטבעות קריפטוגרפיים, משתמשים צריכים להשתמש גם בצווי הגבלת עצירה כדי להפחית את החשיפה שלהם.

בנוסף לשירותים האמורים, משתמשים יכולים גם להשאיל את המטבעות הווירטואליים שלהם. זה יספק לסוחרי שוליים כמה קרנות תמורת ריבית קטנה. המלווים יכולים להציע את כספם לכל תקופה שהם רוצים ולגבי הריבית שהם רוצים. זו יכולה להיות דרך טובה מאוד להרוויח הכנסה נוספת בכספים המאוחסנים בפלטפורמה.

ראוי להזכיר בסקירת ביטפינקס זו כי הבורסה הקימה שוק ללא מרשם (OTC). זהו פתרון נהדר לסוחרים שרוצים לטפל בעסקאות גדולות. זה יצמצם את ההזמנות המסיביות בבורסה המקומית, מה שעלול להשפיע לרעה על התנודתיות.

כל העסקאות המבוצעות בשוק ה- OTC יספקו גישה לנזילות גדולה יותר. זוהי תכונה הזמינה עבור סוחרי Binance.

כיצד להשיג חשבון Bitfinex

על מנת להירשם לאתר, עליך לבצע מספר צעדים:

 1. היכנס לאתר ולחץ על כפתור “הרשמה” בפינה השמאלית העליונה של הדף;
 2. הזן את שם המשתמש, הסיסמה, אזור הזמן, כתובת הדוא”ל שלך, והסכים לתנאים להמשך;
 3. לחץ על כפתור “פתח חשבון” לאחר השלמת ה- captcha והסכמת לתנאים;
 4. המתן לאישור מצוות Bitfinex;
 5. לחץ על הקישור “אשר כתובת דוא”ל”.

כיצד להשתמש ב- Bitfinex Exchange

הפקדת הצפנה

1. היכנס לחשבון Bitfinex שלך;

2. לחץ על הקישור “הפקדה” בפינה השמאלית העליונה;

3. בחר את הצפנה שלך והסכים לתנאי העמלה;

4. בחר כל אחד מהארנקים (החלפה / מרווח / מימון) בהתאם לחשבונך;

5. לחץ על “לחץ כדי ליצור כתובת;”

6. לחץ על “העתק ללוח” והדבק כתובת זו בארנק ממנו תעביר את הכספים שלך;

7. על מנת להפקיד מטבעות פיאט, אמת את חשבונך על ידי הגשת המסמכים הנדרשים.

איך לעשות קניות

1. מחשבונך, לחץ על “מסחר” משמאל למעלה;

2. בחר את הזוג שאיתו אתה רוצה לסחור;

3. עבור אל “טופס ההזמנה” ובחר בכרטיסייה “החלפה”;

4. בחר את סוג ההזמנה שלך (למשל שוק) את הסכום שאתה רוצה לקנות;

5. לחץ על כפתור “Exchange Buy” כדי לבצע את ההזמנה.

משיכת כספים

1. לחץ על הקישור “משיכה” בפינה השמאלית העליונה;

2. בחר את הצפנה שברצונך למשוך;

3. הזן את כתובת הארנק שאליה ברצונך לשלוח את הכספים שלך, סכום המשיכה, ובחר את הארנק (בורסה / סחר / מימון) ממנו תמשוך את הכספים;

4. לחץ על כפתור “בקש משיכה”.

דרישות אימות

לצורך פעולת הצפנה ב- Bitfinex אינך צריך לעבור אימות; פשוט אשר את כתובת הדוא”ל שלך. אך לצורך פעולות פיאט תצטרך להציג את מסמכי הזהות של KYC (דע את הלקוח שלך) (דרכון, רישיון נהיגה וכו ‘)..

יכולים להימשך עד 6 או 8 שבועות עד להשלמת תהליך האימות.

דמי חליפין של Bitfinex

מערכת העמלות של Bitfinex מבוססת על מבנה מקבל יצרנים, שחל על נפח המסחר של תקופת 30 יום..

ביצוע הזמנה:

ביצוע הזמנת Bitfinex

ביצוע צו נגזרים:

נגזרות על ביצוע צו

דמי הפקדה

 • פיקדון פיאט: עמלה של 0.1%;
 • פיקדון מטבע קריפטוגרפי: חינם עבור פיקדונות מעל 1,000 דולר. עמלות סמליות (פחות מ- $ 1) חלות אחרת;
 • פיקדון קשירה (USDT): חינם להפקדות העולות על סך של 1,000 דולר. 20 USDT אחרת.

דמי נסיגה

 • משיכת פיאט באמצעות בנק בנקאי: 0.1%;
 • משיכת פיאט באמצעות בנק בנק אקספרס: 1%;
 • משיכת פיאט באמצעות בנק בנק בתדירות גבוהה / נפח: 3%;
 • משיכת מטבעות קריפטוגרפיים: תלויה בקריפטו, בדרך כלל פחות מ -1 דולר ארה”ב;
 • משיכת מטבעות מטבעות קשירה (USDT): 20 USDT.

עמלות מסחר בשוליים

 • חיוב בעמלות הנגבות על ידי ספקי סחר בשוליים: 15%;
 • תשלום על עמלות שנגבו על ידי ספקי סחר בשוליים כאשר נפתח בהצעה נסתרת: עמלה של 18%;
 • חיוב בגין מימון שאול ומוחזר מבלי שנעשה בו שימוש במצב מרווח: עד ריבית של יום שלם אחד.

שיטות תשלום

למשתמשי Bitfinex יש שתי אמצעי תשלום זמינים: בנק בנקאי וקריפטו.

באמצעות העברות בנקאיות, המשתמשים יכולים להפקיד את מטבעות הפיאט הבאים: EUR, JPY, GBP ו- USD. לא נתמכים בתשלומי כרטיסי אשראי / חיוב.

זמני העסקה

פיקדונות ביטקוין יכולים להימשך עד 30 דקות או יותר, תלוי בתעבורת הרשת.

מגבלות העברה

לפיקדונות פיאט אין מגבלות מינימום או מקסימום. בעת ביצוע משיכות פיאט, קיימת מגבלת סכום מינימאלית של 200 דולר, ומגבלת עמלה של 20 דולר ארה”ב. אין מגבלות מסחר זמינות ב- Bitfinex.

מאפייני אבטחה

ביטפינקס הסתבך בשלל פריצות ומחלוקות שהופכות את הטמעת האבטחה שלהם בספק.

הבורסה השתמשה בקוד פגום מאוד של Bitcoinica כדי לבסס את הפלטפורמה שלה. כפי שציינו בתחילת סקירת Bitfinex שלנו, לפני סגירתו, Bitcoinica סבלה מפריצות רבות.

זה עשוי להסביר מדוע, בשנת 2015, האתר סבל מפריצה של 1500 BTC. אך בשנה שלאחר מכן, באוגוסט 2016, היא הפסידה, אפילו יותר, 100,000 BTC, באירוע פריצה נוסף – סכום המוערך בכמיליארד דולר בסטנדרטים של ימינו..

נוצרו בעיות נוספות מכיוון שהבורסה לא הייתה מסוגלת לטפל בהפסדים מבלי לגרום ללקוחותיה לסבול. על מנת לכסות על ההפסדים, הפלטפורמה לקחה 36% מיתרת משתמשיה, כולל אלה שלא הושפעו מהתקיפה. Bitfinex העניקה ללקוחות תמורת אסימון לחלוקת הכנסות שנקרא BFX. ההחלפות נאלצו, ומשתמשים רבים לא היו מרוצים מהמצוקה, רבים טענו שהפלטפורמה זייפה את כל הקשה להשיג את כספם.

נטען כי שנה לאחר מכן, כל הלקוחות קיבלו פיצוי מלא אם הם החזיקו באסימוני ה- BFX שלהם.

לאחר מכן, ל- Bitfinex היו בעיות עם השותפים הבנקאיים שלה, וולס פארגו ובנק טייוואני, שכן שניהם הפסיקו את היחסים עם הבורסה בשנת 2017, שעם הזמן התגלגלו לאחת מחדשות הקריפטו הגדולות של 2019. לא הצליחו להבטיח נורמליות מערכת היחסים הבנקאית הפקידה הבורסה מיליארד דולר אצל מעבד תשלומים פנמי בשם Crypto Capital Corp. נטען כי בשנת 2018 Bitfinex ידעה או חשדה שקריפטו קפיטל ברחה עם הכסף, אך מעולם לא הודיעה למשקיעים על הפסדם..

באפריל 2019, התובעת הכללית של ניו יורק, לטיה ג’יימס, האשימה את ביטפינקס בשימוש בכסף מהמאגרים של Tether במטרה לכסות הפסד של 850 מיליון דולר.

הדולרים והלקוחות האמריקניים כבר לא התקבלו על ידי הבורסה בגלל בעיות בנקאיות.

ביטפינקס טוענת כי 99.5% מכספי הלקוחות מאוחסנים בארנק קר המשתמש בפונקציה רבת חתימות בה המפתחות מופצים גיאוגרפית במיקומים מאובטחים שונים..

לחשבונות המשתמשים יש 2FA ו- U2F, כמו גם הצפנת דואר אלקטרוני של PGP. החשבונות מנוטרים גם ויישמו תכונות אימות מתקדמות, כגון:

• ניתוח נתוני הכניסה השמורים;

• מערכת שמגלה שינויים בכתובת IP וממצה חטיפת הפעלות;

• הודעות דוא”ל עם קישור להקפאה מיידית של חשבונך במקרה של פעילות חשודה בחשבון;

• ניטור כתובות IP.

שירות לקוחות

ניתן ליצור קשר עם צוות התמיכה של Bitfinex 24/7 באמצעות מערכת כרטיסים. כדי לגשת לכך, גלול מטה ועבור לקטע “תמיכה”. על הכרטיסים מגיבים תוך 12 שעות, אך יש שדיווחו שלפעמים לוקח להם יותר להגיב. אין חי, צ’אט או מספר טלפון.

האתר כולל גם בסיס ידע המכסה כמעט נושאים הקשורים לתפקודי חשבון ומסחר.

מוניטין של Exchange Bitfinex

שטח הקריפטו מלא בספקולציות בנוגע למעורבות Bitfinex ו- Tether במניפולציות מחירים. היו משתמשים רבים שהצביעו על מתאם בין שתי הישויות לתנודות במחירי הביטקוין, משאבות וזרוק, כמו גם נפחים מזויפים.

ב -24 באפריל 2018, הואשמה על ידי משרד התובע הכללי בניו יורק בבורסה בכיסוי הפסדים של 850 מיליון דולר:

“חקירתנו קבעה כי מפעילי פלטפורמת הסחר ‘ביטפינקס’, השולטים גם במטבע הווירטואלי ‘קשירה’, עסקו בכיסוי כדי להסתיר את ההפסד לכאורה של 850 מיליון דולר מקרנות לקוחות ועסקים משותפים.”

החברה הכחישה האשמות אלה, אך המשתמשים חוששים כעת מהימנות הבורסה.

אתרים או אנשים רבים פרסמו סקירה משלהם המפרטת את חוויותיהם עם Bitfinex. הדעה הכללית חלוקה, ולכן איננו יכולים לקבוע אם חילופי הדברים באמת גרועים או טובים.

סקירת ביטפינקס: פסק דין

Bitfinex היא בורסה לסוחרים מתקדמים, עם מגוון רחב של אפשרויות קריפטו ותשלומים נמוכים יחסית, אך עליכם לקחת בחשבון את נושאי האבטחה בעבר שלה ואת המחלוקות הסובבות אותה לפני שתמשיכו עם הבורסה הזו. אנו מקווים שביקורת Bitfinex שלנו עזרה לך להחליט אם מדובר בבורסה מתאימה עבורך.

סקירת Exchange Bitfinex: יתרונות וחסרונות

יתרונות:

 • עמלות נמוכות;
 • אפשרויות מסחר מתקדמות;
 • סוגי הזמנות רבים;
 • מבחר רחב של קריפטו.

חסרונות:

 • סוגיות שקיפות;
 • חששות ביטחוניים;
 • קשרים שנויים במחלוקת;
 • מספר מוגבל של אפשרויות תשלום fiat.

תמונה מוצגת: bitstat.top

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map