סקירת Exchange Bybit | עמלות, ניירות ערך, יתרונות וחסרונות

בשלנו Bybit נסקור את התכונות העיקריות, המטבעות הנתמכים, העמלות ועוד היבטים רבים שיכולים לעזור עבור מי שמחפש חילופי מטבעות אמין.

סקירה כללית על Exchange Bybit

המופעלת על ידי Bybit Fintech Limited, Bybit היא בורסת קריפטו מבוססת עמיתים לעמית (P2P) בסינגפור עם מומחי בלוקצ’יין מרחבי הענף..

בורסת ה- Bybit מספקת מינוף של 100: 1, המהווה סימן תחרותי מאוד שמציב את החברה מול בורסות שכבר הוקמו ומכובדות, כמו BitMEX. היא משתמשת במוצרי עתידי תמידי, שהם בעצם חוזים עתידיים אך ללא תאריכי תפוגה. המשמעות היא שהסוחר יכול להחזיק בתפקידו כמעט ללא הגבלת זמן.

מטבעות נתמכים ומדינות זמינות

על פי אתר החליפין של Bybit, הם מספקים מגוון רחב של חוזים עתידיים קבועים של קריפטוגרפי. אלה יכולים להיות כל מה שמתחיל מ- XPR / USD, BTC / USDT, ETH / USD, EOS / USD ו- BTC / USD.

החברה תומכת גם בבסיס לקוחות עולמי, כולל אנשים מצפון אמריקה, אירופה, דרום מזרח אסיה, יפן, דרום קוריאה ורוסיה.

תאימות ביביט

ניתן לגשת ל Bybit ממגוון מכשירים שונים כמו מחשבים אישיים, מחשבים ניידים, מכשירי אייפון, אייפדים, מכשירי אנדרואיד, טלפונים של חלונות וכו ‘. כל היישומים ניתנים להורדה מחנויות היישומים שלהם, כמו App Store עבור Apple ו- Google Play עבור דְמוּי אָדָם.

כיצד להשיג חשבון בייביט

מסלול רישום

הַרשָׁמָה הוא די קל ודורש לבצע כמה צעדים פשוטים אך הגיוניים. כל אחד יכול להירשם דרך האתר הראשי של בורסת Bybit. יש כפתור “הרשמה” גלוי מאוד בסרגל הניווט בראש דף הבית שלהם. לאחר לחיצה עליו הלקוח הפוטנציאלי צריך לספק את כתובת הדוא”ל והסיסמה שלו על מנת לקבל את קוד האישור.

כיצד להשתמש ב- Exchange Bybit

ממשק מסחר Bybitcryptonews.com

Bybit היא פלטפורמת חליפין מודרנית. המשמעות היא שממשק המשתמש נעשה קל ככל הניתן לניווט. סרגל הניווט העליון באתרים נותן את היכולת לסחור ולפקח על נכסים, תרשימים, מחירי שוק, P לא ממומש&L, מרווח זמין, מרווח מיקום, וכן השתמש במכשירים אחרים העומדים לרשותך בפלטפורמה.

עמלות חליפין של Bybit


העמלות תלויות בשאלה האם המשתמש הוא יצרן שוק או מישהו שמזמין הזמנות בספר ההזמנות לפני הסוחר או מקבל השוק או מישהו שמבצע את ההזמנה כדי להתאים להצעת היצרן..

חוזים תמידיות

(הפוך)

המינוף הגבוה ביותר הנחה ליצרן שכר טרחה
BTC / USD 100x -0.025% 0.075%
ETH / USD 50x -0.025% 0.075%
XRP / USD 50x -0.025% 0.075%
EOS / USD 50x -0.025% 0.075%

לוקחי שוק מחויבים בתשלום בגובה 0.075% מההזמנה. השוואה זו לבורסות אחרות קשה למדי מכיוון שהמכשירים הנסחרים נבדלים זה מזה. בכל מקרה, 0.075% לא נראה כמו מחיר גבוה ונראה כמו סכום הוגן.

על יצרני השוק עמלה של -0.025%. בעיקרון זה אומר שכאשר היצרן מבצע עסקאות, הוא צריך לשלם 0.025% פחות ממה שהיה עושה אחרת. זהו מחיר תחרותי מאוד ומעודד את מקבלי השוק להיות פעיל.

ישנם דמי משיכה הקשורים לפלטפורמה. במובן זה, Bybit מוכיחה שהיא תחרותית מאוד עם התמחור שוב. העמלה היא 0.0005 BTC, כלומר כמעט מחצית מהסטנדרט בתעשייה, שהם 0.0008 BTC בממוצע.

בנוסף, יש לשלם שיעור מימון לאחר שהסוחר יפתח את עמדתו. עם זאת, מכיוון שסחר בשוליים מבוסס על נטילת עמדות, ייתכן והסוחר יצטרך לשלם עמלה זו או לקבלה. זה נעשה בין הסוחרים, וביביט לא לוקח בה חלק.

הפקדה ומשיכה בביביט

הפקדה על חילופי הדברים אינה דורשת מאמץ רב. ניתן להשיג זאת על ידי לחיצה על כפתור “נכסים” בסרגל הניווט. בצד ימין תופיע הכרטיסיות “הפקדה” וכרטיסיות “משיכת כספים”.

לאחר לחיצה על “הפקדה” תראה תיבה המכילה את כל המידע הדרוש, כגון כתובת Bitcoin (BTC) וקוד ה- QR.

הנסיגה היא גם פשוטה. למרות שהפעם זה נדרש להפעיל שיטת אימות דו-גורמי (2FA) ולאמת את החשבון.

שיטות תשלום

בשל העובדה שביביט היא בורסה מבוססת קריפטו, היא מקבלת תשלומים רק במטבעות קריפטוגרפיים. המשמעות היא שכל סוחר צריך להחזיק אחזקות קריפטו על מנת לסחור איתן.

מאפייני אבטחה

חילופי Bybit מציעים אפשרויות אבטחה נוספות עבור לקוחותיהם.

החשבונות & הכרטיסייה ‘אבטחה’ מספקת שיטות 2FA שונות להגנה טובה יותר על חשבונך. ישנן מספר אפשרויות, כמו אימות דוא”ל, אימות SMS ואימות של גוגל. האחרון נחשב לבטוח מכולם.

Bybit מאבטח את הכספים בארנקים המאוחסנים במצב לא מקוון. המשמעות היא שאין שום דרך לפרוץ את הכספים שלהם מבלי להיות ממש במקום. זאת בכדי להימנע ממצבים דומים למה שקרה עם הר. גוקס, בורסת קריפטו מבוססת טוקיו שנפרצה ו הפסיד ביטקוין בשווי של כ -460 מיליון דולר.

שירות לקוחות

בכל הנוגע לתמיכת לקוחות, Bybit מציעה צ’אט חי רק באמצעות Zendesk ותקשורת דואר אלקטרוני [מוגן בדוא”ל] ובמקרה של בעיות הקשורות ל- IT בנושא [מוגן בדוא”ל]. אין תמיכה טלפונית ואין דרך לתקשר ישירות עם צ’אט קולי. זמן התגובה של מפעיל הצ’אט הטקסט מהיר ביותר, בעוד שהדוא”ל לוקח קצת זמן.

מלבד זאת, הבורסה מציעה שאלות נפוצות חלק גם לשאלות שגרתיות.

סקירת Exchange Bybit: פסק דין

Bybit נתפס על ידי המשתמשים בו כפלטפורמה חזקה ובטוחה. נתח טוב מבסיס המשתמשים שלהם מיוצג על ידי משתמשי BitMex לשעבר שהורידו את הפלטפורמה האחרת בשל אופייה האוטוקרטי, שם לעתים רחוקות נלקחים בחשבון בקשות הלקוחות..

עם זאת, דבר אחד שיש לציין הוא שביביט היא פלטפורמה לסוחרים מנוסים יותר. קיימת אפשרות להשתמש בחשבון הדגמה לפני המסחר בפועל, שמומלץ מאוד לסוחרים חדשים. הבורסה אינה מוגבלת לפיקדונות ביטקוין בלבד ובכך מספקת מקום נוח יותר לסוחרי קריפטו מנוסים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map