banner
banner

Ledger Nano S סקירה: דברים שכדאי לדעת לפני ההזמנה

ספר חשבונות ננו

ארנק ספר החשבונות מכשירים הם ארנקי חומרה שבהם ניתן להשתמש כדי לאבטח את המטבע הקריפטוגרפי שלך. רובנו גדלנו בעידן שבו ארנק פירושו מארז מתקפל קטן, המשמש להחזקת מזומנים וכרטיסי פלסטיק קטנים כמו חיוב, כרטיסי אשראי וכו ‘, אך מאז כניסתו של מטבע הקריפטו בשנת 2009 וצמיחתו העצומה, ישנו חמור דרישה לכמה מנגנונים להבטחת הכסף הדיגיטלי הזה. Ledger Wallet S הומצא כדי לענות על דרישה זו.

אז השאלה שצצה היא:

מה זה ארנק Ledger S ומדוע אנו זקוקים לו?

Ledger Nano S הוא אחד מארנקי החומרה הפופולריים ביותר לאחסון קריפטו. הארנק תוכנן לאחסון מספר רב של מטבעות קריפטוגרפיים ובעל תכונות האבטחה הגבוהות ביותר. Ledger זוכה לשבחים רבים מצד משקיעים שרוצים להחזיק בצורה מאובטחת את הנכסים הדיגיטליים שלהם, ונקנים על ידי חובבים ממעל 160 מדינות.

לקנות ספר חשבונות ננו

החברה מאחורי ספר חשבונות

לדג’ר, החברה שיצרה את הארנק הזה, ניסיון של שנים בפיתוח פתרונות אבטחה לאפליקציות בלוקצ’יין וקריפטו. החברה הוקמה בשנת 2014 ומונה משרדים בסן פרנסיסקו ובפריז, והיא מעסיקה צוות של 130 מפתחים.

Ledger מתמחה ביצירת שירותים ומוצרים שונים לאבטחת נכסי מטבעות קריפטוגרפיים הן לשימוש ארגוני והן לשימוש פרטני. החברה גייסה מעל 85 מיליון דולר בארבעה סבבי השקעות.

ממשק משתמש

ממשק המשתמש של Ledger Nano S קל לשימוש וניווט ויש לו תהליך מאוד פשוט. אנו נמצא את תהליך הגדרה בהמשך למטה.

לאחר ההתקנה תידרש לבחור סיכה, שלאחריה ייווצר זרע בן 24 מילים. כל התצורה הראשונית צריכה להיעשות תוך פחות מחמש דקות.

לאחר מכן, יהיה עליך לגלוש בין האפליקציות הרבות הזמינות ולהתקין את אלה שאתה זקוק למטבעות הדיגיטליים שלך. יישומים אלה יהיו אחראים לעזור לך לשלוח או לקבל את המטבעות שלך. האפליקציות מעוצבות בקפידה כך שתוכלו לראות בקלות כיצד לשלוח ולקבל עסקאות, ליצור חשבונות חדשים, לשנות את הגדרות התצוגה ופונקציות אחרות.

א תוכנת Desktop Ledger Live זמין גם, באמצעותו ניתן ליצור כתובות ביטקוין לעסקאות קרן, הצגת פרטי חשבון ושער החליפין.

הארנק Ledger Nano S כולל תאימות מובנית עם הארנקים הקיימים, כך שלא הגדרת את כל הארנקים עבור המטבעות שלך. Bitgo, MyEtherWallet, Copay, MyCelium, Electrum, הם חלק מהארנקים המקוונים הנתמכים על ידי Ledger.

מטבעות ואסימונים נתמכים

Ledger Nano S נהדר עבור סוחרים שרוצים תיק מגוון, מכיוון שהוא תומך בלמעלה מ -1000 סוגים של נכסים דיגיטליים. הרשימה כוללת את כל המטבעות הפופולריים ואלטקוינים אקזוטיים רבים:

ביטקוין ליטקוין זקש לִקְשׁוֹר
את’ריום לזנק דוגקוין כּוֹכָבִי
מזומן ביטקוין מונרו יוֹטָה Ethereum Classic
אַדְוָה EOS קרדנו אסימונים מבוססי ERC20
ליטקוין NEO טרון

הגדרת ושימוש Ledger Nano S

על מנת להתחיל את ההתקנה, עליך לחבר את המכשיר באמצעות כבל USB למחשב שלך. Ledger יפתח ויכוון אותך לכתובת האתר הבאה: https://www.ledgerwallet.com/start/ledger-nano-s

ראשית, יהיה עליך להגדיר קוד PIN למכשיר. על ידי לחיצה על שני הלחצנים בצד, תוכלו לנווט את ההגדרה למעלה ולמטה, וכשאתם לוחצים על שניהם בבת אחת אתם מאשרים את הבחירה.

קוד ה- PIN צריך להיות לפחות ארבע ספרות. לאחר מכן, ייווצר ביטוי זרע בן 24 מילים. לאחר שרשמת כל מילה, הארנק יבקש ממך לבדוק 4 מהן על ידי אישור המילים שהוא מציג.

לאחר מכן תופיע ההודעה “המכשיר שלך מוכן כעת”.

התקנת אפליקציות

למי שרוצה להשתמש בדפדפן Chrome, יש כמה אפליקציות שניתן להתקין במכשיר על מנת לנהל את הקריפטות שלך. Ledger כולל אפליקציות Chrome משלו לביטקוין, Ethereum ו- Ripple.

עם זאת, יהיה עליכם להתקין את אפליקציית “Ledger Manager” תחילה, ולזכור כי Ledger Nano S יכול לתמוך בו זמנית בחמש אפליקציות שונות. לחץ על כפתור ההורדה הירוק לצד המטבע על מנת לבחור מהמנהל את האפליקציות שברצונך להתקין.

לאחר שהורדת והתקנת אפליקציית הביטקוין, הפעל אותה והזן את ה- PIN הנדרש שלאחריה תוכל לבחור ליצור כתובת ביטקוין אם אין לך כבר. אתה יכול לבחור כתובת מדור קודם או סגוויט.

כיבוי ספר חשבונות ננו ס

מכיוון ש- Ledger Nano S אינו מופעל על ידי סוללה, הוא נכבה אוטומטית כשאתה מחבר אותו מהמחשב או הארנק שלך.

Ledger Nano S אבטחה

ההיבטים המשובחים והחשובים ביותר של לדג’ר הם מאפייני האבטחה שלו.

כפתורים פיזיים

ניתן לגשת למכשיר על ידי לחיצה על שני כפתורים פיזיים, פעולה הנדרשת בעת אישור תשלום. המשמעות היא שלא ניתן לאשר עסקאות על ידי האקרים.

קוד סודי

ארנק Ledger Nano S מאובטח באמצעות קוד PIN שנבחר על ידי המשתמש בעת ההתקנה. קוד ה- PIN מבטיח שאם תאבד את המכשיר שלך, אף אחד לא יוכל לגשת לכספי הצפנה שלך. אם מישהו אכן תופס את הארנק שלך ומנסה לגשת אליו, המכשיר ימחק את עצמו לאחר שלושה ניסיונות שגויים.

חותם נגד התעסקות

הקופסה נשלחת עם קלטת חסינת חבלה סביב האריזה. אם נראה שהקלטת הזו משתנה בצורה כלשהי, סביר להניח שמישהו התעסק במכשיר שלך לפני שהוא הגיע אליך.

אחסון לא מקוון

האקרים יכולים בקלות למקד לקריפטוסים המאוחסנים בארנקים מקוונים. עם זאת, ארנקי חומרה מאחסנים מטבעות דיגיטליים במצב לא מקוון, מה שאומר שאין להם שום קשר לאינטרנט, מה שמונע מהאקרים או כל תוכנה זדונית להגיע אליהם..

ביטוי סיסמה בן 24 מילים

נוצר ביטוי בן 24 מילים, ויש להשתמש בו למקרה שתרצה לגבות את הארנק שלך אם איבדת אותו או פגמת אותו.

שבב אלמנט מאובטח

הארנק כולל “שבב כרטיס חכם” משולב, הכולל אלמנט מאובטח. השבב המאובטח ביותר עובר תהליכי הערכה ואישור מתקדמים שנעשו על ידי צדדים שלישיים.

סוג זה של אמצעי כמעט בלתי אפשרי להפרה, והוא יכול לארח יישומים או לאחסן נתונים בצורה מאובטחת. שבבים אלה דורשים כמות עצומה של זמן ומאמץ כדי לפרוץ אותם.

לקנות ספר חשבונות ננו

היכן ניתן לרכוש את ספר החשבונות ננו ס

ניתן לרכוש ספר Ledger Nano S אתר Ledger הרשמי או מצדדים שלישיים מורשים שמוכרים את המוצר (אמזון).

מחיר עלות Ledger Nano S

נכון לעכשיו, הארנק נמכר במחיר של כ -60 דולר ארה”ב, תלוי בקמעונאי.

דעת המשתמש

מרבית ביקורות הלקוחות עולה כי Ledger Nano S ענה על כל ציפיותיהם. משתמשים דיווחו על חווית משתמש חלקה ואין להם תלונות כלשהן.

יתרונות וחסרונות

Ledger Nano S משתמשת במגוון אמצעי אבטחה כדי להבטיח את ביטחונם של קרנות הצפנה. היתרון הגדול ביותר בשימוש בארנק Ledger הוא שאם תאבדו את המכשיר, תוכלו להחזיר את היתרה בארנק ספרים אחר. כל מה שאתה צריך זה ביטוי ההחלמה בן 24 מילים שלעולם אל תגלה לאף אדם אחר.

יתרון גדול נוסף בשימוש בארנק Ledger הוא שהמפתח הפרטי שלך לעולם לא יעזוב את המכשיר. זה תמיד נשאר בתוך המכשיר בין אם אתה משתמש ב- Ledger Nano S או בסוגים אחרים – למשל Ledger Blue.

זה נהדר שהארנק כולל תאימות למגוון ארנקים ואפליקציות שיכולים לפעול בו זמנית במכשיר.

חיסרון גדול יהיה שהוא אכן מגיע עם תג מחיר גבוה יותר ושהוא חסר את היכולת להוסיף ביטויי סיסמה מותאמים אישית. כמו כן, ייתכן שהארנק לא מתאים למי שמשתמש באופן פעיל ובבעלותו ארנקי קריפטו מרובים מכיוון שלמכשיר יש שטח אחסון נמוך.

מכיוון שתצטרך להוריד אפליקציה ספציפית עבור כל קריפטו, לא יהיה לך מספיק מקום להתקין את כולם, כך שתידרש להסיר התקנה של אפליקציות כשתרצה להשתמש באפליקציה חדשה..

מחשבות אחרונות

אין להכחיש כי Ledger Nano S הוא ארנק חומרה קריפטו עליון. אם אתם מחפשים להחזיק קריפטוסים לטווח הארוך, זה הארנק בשבילכם.

מקור תמונה: tokenclub.co

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me