banner
banner

סקירת הארנק האולטימטיבית Ledger Nano X חומרה

ספר חשבונות ננו X

במהלך השנתיים האחרונות, מטבעות קריפטוגרפיים הפכו להיות עניין גדול למדי עבור אנשים רבים ברחבי העולם. לא משנה היותך HODL-er קטן או משקיע קריפטו גדול, אין צורך לעקוף את הצורך בארנק קריפטו להחזיק את המפתחות הפרטיים שלך.

תעשיית ארנקי הצפנה עשתה דרך ארוכה מאז הימים “הישנים”, ואנחנו כרגע מפונקים עם שפע של אפשרויות טובות מאוד. ולמרות ששוק ארנקי החומרה הוא כנראה הרווחי ביותר (והמרתק ביותר), שום שם לא בולט יותר מאשר לדג’ר, יצרנית החומרה הוותיקה..

עד כה חברת לדג’ר שבפריז מכרה למעלה ממיליון מכשירי ארנק חומרה לדג’ר הכוללים את Ledger Nano S המפורסמת ואת Ledger Nano Blue הדומה לנישה. לאחרונה הוכרז ב- CES 2019, Ledger Nano X הוא המוצר האחרון של החברה, והוא תוכנן להיות מחליף משחקים בתעשיית ארנקי החומרה הקריפטו..

מה הופך את Ledger Nano X למיוחד?

בתור התחלה, ראוי להזכיר כי לדג’ר ננו X נועד לשפר את כל ההיבטים של לדג’ר ננו ס. למרות שהוא נראה דומה יחסית למוצר הישן (הוא למעשה כבד כפליים וקצת יותר גדול), יש לו הרבה טכנולוגיה חדשה מתחת למכסה המנוע.Ledger Nano X קנה עכשיוההבדל המשמעותי ביותר בין ה- Nano S ל- Nano X החדש הוא הידידותיות לניידים. זהו ארנק תומך ב- Bluetooth (ממש כמו CoolWallet S), מה שאומר שהוצאת הכספים שלך מה- Nano X שלך היא קלה כמו חיבור לטלפון שלך באמצעות Bluetooth, התקנת אפליקציית Ledger החדשה (זמינה גם ל- iOS וגם ל- Android), והקלטה מספר פעמים על מסך הטלפון שלך.

Ledger Nano S הפך למתמודד אגדי בשוק בזכות שילוב של פרקטיות, צדדיות וביטחון קיצוני, ולכן ה- Nano X רק הולך בעקבותיו. אחד ההיבטים האטרקטיביים ביותר של מוצר חדש זה הוא העובדה שהוא תומך בלמעלה מ 100 יישומים, וכי הוא מאפשר לך לאחסן עליו 100 מטבעות קריפטוגרפיים שונים מתוך סך של 1100.

הבדלים נוספים מלבד תאימות ה- Bluetooth כוללים זיכרון גדול בהרבה לאפליקציות רבות יותר ולאחסון קריפטו (כאמור לעיל), מסך איכותי יותר (כעת יש לו 128 × 64 פיקסלים במקום 128 × 32 פיקסלים), ושבב חזק יותר ובטוח יותר..

בִּטָחוֹן

Ledger Nano X אבטחההאבטחה היא המוקד העיקרי, במיוחד כאשר אתה רוצה לקנות ארנק חומרה. בניגוד למה שרבים מאמינים, אלמנט ה- Bluetooth החדש אינו מוסיף שום סוג של סיכוני אבטחה למוצר. כדאי לזכור שחיבור ה- Bluetooth מאפשר לאפליקציית הטלפון שלכם לגשת לארנק על מנת להשלים עסקה (כך שלא תצטרכו לעשות זאת באופן ידני כמו במקרה של ה- Nano S באמצעות הכפתורים הזעירים שלו). בעיקרון, המפתחות הפרטיים מובאים לטלפון שלך.

החדשות הטובות הן שחיבור ה- Bluetooth מוצפן מקצה לקצה, ובארנק יש עדיין מערכת PIN מאובטחת במיוחד. יתר על כן, המפתחות הפרטיים שלך מבודדים בתוך המכשיר באמצעות טכנולוגיה מוסמכת CC EAL5 + (אותו שבב משמש לאבטחת דרכונים וכרטיסי אשראי).

גבה את ארנק החומרה של ספר החשבונות שלך באמצעות CRYPTOTAG

המפתח הפרטי והזרע מאוחסנים בשבב המאובטח. מפתחות פרטיים מבודדים לעולם אינם נחשפים לאינטרנט או לכל מכשיר כמו מחשב. הדבר היחיד שעליך לעשות הוא לשמור על זרעי ההחלמה במקום בטוח, שבו תשתמש כדי לגשת לכספיך או להחזיר את הארנק שלך אם הוא נגנב או ניזוק. שמירת זרעי ההתאוששות בפיסת נייר או במחשב אינה רעיון טוב. לקבלת מערכת הגיבוי הקריפטו הטובה ביותר שיש, אתה יכול לבדוק CRYPTOTAG המשתמש בטיטניום ונועד להחזיק מעמד לכל החיים.

CRYPTOTAG

כיצד אוכל להגדיר את ספר החשבונות שלי ננו X?

אם אי פעם הקמתם Ledger Nano S, אז זה בעצם אותו הדבר, רק שמדובר באלמנט טלפוני. עם זאת, התהליך הוא מאוד ידידותי למשתמש. ראוי לציין כי הארנק נשלח עם כבל USB, חוברת / עלון הוראות, שלושה גיליונות לשחזור מפתחות פרטיים ורצועת מחזיק מפתחות.

ישנן שתי דרכים להגדרת הארנק: אתה מחבר אותו למחשב (כמו Nano S), או לסמארטפון שלך באמצעות USB או Bluetooth. כדי להגדיר את זה דרך מחשב טיפוסי (תואם ל- Windows 8+, MAC OS 10.8+ ו- Linux), הורד את תוכנית Ledger Live ופעל לפי ההוראות הפשוטות..

כדי להגדיר את זה דרך הטלפון החכם שלך (תואם ל- iOS 9+ ואנדרואיד 5), הורד את אפליקציית Ledger מחנות האפליקציות או מחנות Google Play ופעל לפי הליך ההתקנה שלב אחר שלב. לא משנה באיזו אפשרות תבחר, התהליך דומה למדי: חבר את הארנק למכשיר כלשהו, ​​בחר או הזן את פרטי הכניסה וה- PIN שלך, גבה את משפט ההתאוששות שלך או את גיליון ההתאוששות שסופק, “והתקן את כל האפליקציות הרצויות..

הגדירו את Ledger Nano X

99bitcoins.com

איך אוכל להשיג אחד?

ה- Nano X זמין בהזמנה מראש באתר הרשמי, ומחירו עומד על 199 דולר בארצות הברית ועל 119 יורו באירופה ובאזורים אחרים בעולם..

מילים אחרונות

ספר חשבונות ננו Xננו X ללא ספק שינתה את הדרך בה אנו תופסים ומתייחסים לארנקי חומרה. בהשוואה לתחרות (בזמן כתיבת שורות אלה, ארנק החומרה היחיד שמציע ערכה דומה הוא CoolWallet S), Ledger Nano X מגיע בראשו.

היתרון העיקרי הוא העובדה שהוא מביא פונקציונליות סלולרית, המאפשרת לקחת את ספר החשבונות שלך לכל מקום בדרכים, עם תאימות לנייד Bluetooth..

עם זאת, כדאי גם לזכור שהמכשיר משתפר בתחומים שונים אחרים. הוא מביא אחסון נוסף, מסך גדול וחד יותר, ונוחות שימוש הרבה יותר בזכות ממשק פשוט יחסית. באופן מציאותי, גם המחיר לא כל כך רע, מכיוון שהוא קצת יותר זול מהיריבה העיקרית שלו.

תמונה מוצגת: aboutbitcoin.io

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me