סקירת LocalBitcoins | עמלות, אבטחה, יתרונות וחסרונות

סקירת LocalBitcoins

LocalBitcoins הוא שוק עמיתים לעמית ידוע למסחר בביטקוין. היום נסקור את התכונות שהבורסה מציעה ואם הן מתאימות לצרכי המסחר שלך.

סקירת LocalBitcoins: סקירה כללית על הבורסה

localbitcoins

LocalBitcoins הוקמה בשנת 2012 על ידי ירמיהו קנגאס, בהלסינקי, פינלנד, כאשר המנכ”ל הנוכחי היה ניקולאוס קנגאס. הפלטפורמה צברה במהירות פופולריות, כאשר השירות זמין ביותר מ -240 מדינות.

לאחרונה השיקה החברה אתר אחות בשם LocalEthereum, שתומך בבורסות P2P של Ethereum. מה שמעניין בחברה זו העובדה שהיא לא קיבלה גיבוי כספי מבעלי הון סיכון.

הפלטפורמה מאפשרת פגישות אישיות או משא ומתן ישיר עבור קונים ומוכרים, אשר יכולים להשתמש ביותר מ -40 אמצעי תשלום. היבט זה יידון בהמשך סקירת LocalBitcoins שלנו.

מטבעות נתמכים ומדינות זמינות

כפי שהשם מרמז, LocalBitcoins תומך רק במסחר והחלפה של Bitcoins.

האתר מאפשר לסוחרים להשתמש במגוון רחב של מטבעות פיאט, כולל BTC / USD, BTC / EUR, BTC / GBP, BTC / AUD, BTC / CAD, BTC / CNY, BTC / INR, ו -120 מטבעות אחרים.

הפלטפורמה זמינה ב 248 מדינות ו 7789 ערים בכל רחבי העולם. המדינות שלא ניתן לגשת אליהן בגלל בעיות רגולטוריות והגבלות פיננסיות בינלאומיות כוללות את ארה”ב, סין, אינדונזיה, סוריה, איראן וצפון קוריאה..

תאימות סקירת LocalBitcoins

ניתן להשתמש בממשק LocalBitcoins בכל דפדפני האינטרנט העיקריים, כמו גם במערכות הפעלה למחשבים וטאבלטים, כגון Windows ו- Mac. האפליקציה לנייד שלהם זמינה רק למשתמשי אנדרואיד.

ממשק משתמש וניסיון

הממשק של הבורסה מעוצב בצורה נקייה עם כל המידע שמוצג היטב, מה שמקל על כולם להשתמש ולמצוא את מה שהם זקוקים לו מבלי שיצטרך לנווט לחלקים אחרים באתר.

האפליקציה הסלולרית המקומית של Trader עבור LocalBitcoins היא תוכנת קוד פתוח למכשירי אנדרואיד. היישום דווח כי יש בו שגיאות רבות ובעיות כניסה.


ממשק משתמש LocalBitcoins

כיצד להשיג חשבון LocalBitcoins

תהליך רישום

 1. עבור אל LocalBitcoins אתר ולחץ על “הירשם”;
 2. מלא את הטופס עם שם המשתמש, הדוא”ל, הסיסמה שלך והעביר את ה- captcha;
 3. העלה תעודת זהות, כגון דרכון או תעודת זהות לאומית;
 4. מומלץ להשלים את הפרופיל שלך לאחר פתיחת חשבונך. רוב הסוחרים יסרבו לסחור איתך אם יש לך פרופיל לא שלם.

כיצד להשתמש ב- Exchange של LocalBitcoins

קנייה ומכירה של ביטקוין

 1. עבור לכרטיסיות “רכישה מהירה” או “מכירה מהירה” כדי לראות את ההצעות;
 2. לרכישה / מכירה של BTC, עבור לאפשרות “קנייה מהירה” / “מכירה מהירה” ובחר את המדינה שלך מהתפריט הנפתח;
 3. בחר את אמצעי התשלום המועדף תחת התפריט הנפתח “כל ההצעות המקוונות” (אמצעי התשלום יידונו בהמשך סקירת LocalBitcoins שלנו);
 4. תוצג בפניך רשימת סוחרים שתואמים לבחירת המסנן שלך;
 5. בחר הצעה מהרשימה;
 6. לצד כל הצעה יש כפתור “קנה” או “מכור”. לחץ על הכפתור כדי להגיע לדף פרטי המשתמש. כאן תוכלו להסתכל על המוניטין של המוכר / קונה של הפרט, ולראות כמה עסקאות הוא סגר וכיבד, את ציון המשוב הכללי שלו ומעמד של אימות פרופיל;
 7. המשך בעסקה פעם אחת, אתה והמוכר / הקונה הסכמת עם כל תנאי העסקה. אתה יכול לדבר ישירות עם הסוחר כדי לנהל משא ומתן על תנאים, כגון שער החליפין, הזמן ומקום הפגישה (אם באופן אישי) וכו ‘;
 8. השאירו משוב לאחר שתסיימו את העסקה.

אם אתה רוצה להציע הצעת מסחר משלך, עבור לסעיף “פרסם טרייד”.

דמי החלפה LocalBitcoins

LocalBitcoins גובה עמלה אחידה של 1% על מוכרים, ללא עמלות עבור קונים. שירותי חשבונית הסוחר שמציעה הפלטפורמה גובים עמלה של 0.5% שתילקח מכל חשבונית שתתבצע.

אם משתמשים בעסקה חיצונית לתשלום החשבונית, יהיה עליכם לשלם את דמי הפקדת רשת הביטקוין אשר יופחתו מסכום החשבונית..

אין חיובים בגין הרשמה לחשבון, קנייה ומכירה של ביטקוין ועסקאות ארנק של LocalBitcoins.

יהיה עליך לשלם את כל דמי העסקה שיחולו על ידי רשת הביטקוין באותה עת.

Localbitcoins שיטות תשלום סקירה

למשתמשים יש גישה לרשימת אמצעי התשלום הרחבה ביותר שהציעה מרכזיה אי פעם. חלק מהשיטות הכלולות הן:

 • העברה בנקאית (ACH / SEPA);
 • כסף מזומן;
 • כרטיס אשראי;
 • מטבע מוצפן;
 • כרטיס מתנה של אמזון;
 • ארנק גוגל;
 • PayPal;
 • מזומנים מרובעים;
 • ונמו;
 • ווסטרן יוניון;
 • Xoom.

זמני העסקה

זמני עיבוד ההפקדה לתשלומי fiat תלויים בשיטת התשלום שנבחרה. הביטקוין משתחרר מהנאמנות כאשר המוכר מאשר שהוא קיבל את התשלום. זה יכול להיות בעייתי, כפי שאתה מסתמך על כאשר המוכר בוחר לאשר את התשלום.

מגבלות העברה

למשתמשי LocalBitcoins אין מגבלות על חשבונותיהם. חברים יכולים לקבוע מגבלות ומחירי מכירה בעצמם.

מאפייני אבטחה

בסקירה זו של Localbitcoins אתה עשוי לגלות כי פלטפורמת החליפין כוללת תכונות אבטחה, כגון אימות דו-גורמי, הצפנת אינטרנט HTTPS, התראות SMS ודואר אלקטרוני, שומר התחברות, הצפנת PGP לתקשורת דוא”ל ושירות נאמנות.

הנאמנות מחזיקה בכסף שנשלח על ידי הקונה, והכספים משוחררים כאשר המוכר מאשר שהסחר צלח.

פלטפורמת המסחר נפרצה בשנת 2015 באמצעות חשבון LiveChat שלה, ואיבדה כ- 17 BTC מארנקי הלקוחות. שנה קודם לכן, האקר פרץ לשרתים שלו, אך LocalBitcoins טען כי לא נגנבו נתוני לקוחות. בינואר השנה סבלה הבורסה מפרצת אבטחה שנמשכה כחמש שעות, כאשר ההאקרים פרצו לשישה חשבונות משתמשים וגנבו יותר מ- BTC 7.9.

למרות שבניגוד לבורסות אחרות, LocalBitcoins לא חייבת לשמור על קריפטוגרפיה בפלטפורמה עבור קונים, המוכרים צריכים להשתמש במערכת הארנק הפנימית שלהם לשירותי השלשה של הפלטפורמה..

LocalBitcoins שירות לקוחות סקירה

ניתן להגיע לצוות התמיכה של LocalBitcoins 24/7 באמצעות מערכת כרטיסי דוא”ל, אך הוא דורג כלא מגיב, כאשר משתמשים מתלוננים כי לא קיבלו תשובה להודעות הדוא”ל שלהם..

בבדיקת חילופי תמיכה היא היבט חשוב מאוד, מכיוון שפלטפורמות רבות מתקשות בתחום זה.

מוניטין סקירת Exchange LocalBitcoins

לקוחות רבים דיווחו כי הם באו במגע עם משתמשים רמאים או הונאו בפלטפורמה.

ישנם ביקורות מקוונות רבות המתארות את אופן הונאת המשתמשים, מה שהשפיע עם הזמן על המוניטין של הבורסה. זו למעשה לא אשמת LocalBitcoins אם רמאים משתמשים בפלטפורמה כדי לקרוע אנשים. הבעיה היא שלסחר בין עמיתים יש סיכונים רבים, ועל הסוחרים לנקוט בכל אמצעי הזהירות הביטחוניים.

לפלטפורמה יש גם קטע שבו משתמשים יכולים לפרסם התרעות הונאה והונאה, כדי להתריע בפני סוחרים אחרים על חוויתם ולהימנע מסחר עם אותם משתמשים..

LocalBitcoins.com התמודדה עם תגובה חריפה עצומה מצד הקהילה כשהחלה לאכוף פרוטוקולים מחמירים של Know-Your-Customer (KYC) בתחילת 2018. כאחת מנקודות המכירה שלה הייתה אנונימיות של משתמשים, מכיוון שתצטרך רק דוא”ל כדי להירשם, רבים המשתמשים היו נסערים מכך שפלטפורמת P2P הטילה כללים אלה.

סעיף 2.4 קובע כי “אימות חשבון עם מזהה כרגע חובה על כל המפרסמים והמשתמשים שנפח המסחר שלהם חורג ממגבלה מסוימת.” החברה מסבירה כי המהלך נעשה כדי להגן על משתמשים מפני הונאות, הלבנת הון, פעילויות פליליות ופעילויות אסורות אחרות.

סקירת LocalBitcoins: פסק דין

LocalBitcoins היא פלטפורמת חילופי המאפשרת סחר בביטקוין בין עמית לעמית. מבנה העמלות יתרון לרוכשים, אך החיסרון הוא שיש הרבה סוחרים מרמאים שמתעללים בפלטפורמה ומחפשים להונות אנשים מכספם..

בורסת LocalBitcoins: יתרונות וחסרונות

יתרונות:

 • מגוון רחב של אפשרויות תשלום;
 • כיסוי גיאוגרפי רחב;
 • לנפחי קנייה / מכירה אין מגבלות;
 • מבנה שכר טרחה פשוט;
 • אין עמלות לקונים.

חסרונות:

 • דרישות KYC פוגעות באנונימיות;
 • סוחרי תרמית נפוצים;
 • אתה תלוי במוכר כדי לאשר את התשלום;
 • עשוי לקבל מחירים גבוהים משווי השוק של הביטקוין.

תמונה תכונות: wethecryptos.net

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map