סקירת Margex Exchange: האם מדובר בבורסה בטוחה?

מארגקס

מארגקס היא פלטפורמת סחר נגזרים מבוססת ביטקוין מהדור הבא, בה תוכלו לסחור במינוף של עד 100 פעמים על כל הזוגות הזמינים כמו ביטקוין, את’ריום, Yearn.finance ועוד מול הדולר. Margex מציגה בורסה בהתאמה אישית שנעשתה מהיסוד על מנת לספק את חוויית המסחר האולטימטיבית. בליווי ממשק ידידותי למשתמש, מצליחה הפלטפורמה לספק מנוע סחר מהיר ברק, נזילות עצומה ומערכת חסינת טמפ ‘..

בהשוואה לכל שאר פלטפורמות המסחר בנגזרים והבעיות מהן הם סובלים, כמו הקפאות ומניפולטורים בשוק, ברור שיש צורך בפלטפורמת מסחר איכותית יותר בשוק. נראה כי ל- Margex יש פוטנציאל להיות אחד מהם, מכיוון שהיא מציעה מנוע מסחר מותאם אישית שיכול לעבד עד 100,000 עסקאות בשנייה..

מה מציע Margex?

  • ביצוע הזמנה מהירה
  • אין עומסי יתר
  • עמלות תחרותיות
  • מינוף מתכוונן עד פי 100
  • ממשק קל לשימוש
  • הכל בסביבת מסחר אחת
  • נזילות מופרדת מ -12 ספקים
  • הגנה על מניפולציה במחירים, הגנה על משתמשים מפני חיסולים לא הוגנים
  • אין KYC

הַרשָׁמָה

מארגקס

ההרשמה ל- Margex אורכת לא יותר מדקה. כל שעליך לעשות הוא להזין את הדוא”ל שלך, לאשר שאתה לא תושב במדינות מסוימות וללחוץ על הרשמה. לאחר מכן, תוכל להפקיד ולהתחיל לסחור מיד.

פיקדונות ומשיכות

פיקדונות

שיטות ההפקדה הזמינות כרגע ב- Margex הן ביטקוין או כרטיסי אשראי וחיוב ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים המסופקים על ידי צ’נג’לי. המשיכות מעובדות בביטקוין באופן ידני על ידי צוות אוצר המחולק על ידי הפרדת חובות וארנקים קרים מרובי חתימות על מנת למנוע את הסיכון של האקרים ומנצלים..

סחר ב- Margex

מִסְחָר

סחר ב מארגקס נועד להיות פשוט, מכיוון שהפלטפורמה מציעה אחת מהפריסות הסטנדרטיות הנקיות ביותר בתעשייה למסחר במינוף.

הצד השמאלי שמור ללשונית ההזמנה בה אתה מתאים את פרטי המיקום שלך כגון – כמות, מחיר מגבלה ומינוף. בסעיף המסחר ניתן לראות פרטים כגון מזהה עסקה, תאריך, סוג, נכס, כמות, מרווח, הפסד הפסד, רווח ועוד.

התרשים ממוקם באמצע על ידי TradingView עם חבילת אינדיקטורים מלאה. פנקס ההזמנות והעסקאות האחרונות ממוקמים בצד ימין בו תוכלו לבדוק את עומק השוק.

הגדרת עצירת הפסד וקבלת רווח

רווח

קביעת עצירת הפסד וקבלת רווח היא די קלה, לחץ על המספרים שמוגדרים להפסקת הפסד וקח רווח וחלון יופיע בו תצטרך להזין את רמת המחיר הרצויה. אמנם, זה עשוי להיות מבלבל בפעם הראשונה מכיוון שאין אינדיקטורים ברורים שמדובר בכפתור.

סגירת תפקיד או צו

סגירת עמדות נעשית על ידי לחיצה על כפתור סגור בצד שמאל. אתה יכול “לסגור שוק” או “לסגור מגבלה”.


בִּטָחוֹן

חשבונות הלקוחות ב- Margex מוגנים על ידי אימות 2FA, אישורי דוא”ל, הצפנת SSL, הודעות דוא”ל והתראות. Margex מאחסן 100% מכספי המשתמשים ב- Cold Storage כדי למקסם את רמת האבטחה של הכספים. מערכת זו מלווה במעקב בזמן אמת אחר כל תנועת נכסים הנעשית בפלטפורמה.

תשתיות מסחר

ל- Margex תשתית שרתים אלסטית המספקת את היכולת להגדיל לפי דרישה עם מנוע המסחר המסוגל לטפל עד 100 000 trx / s. זה מבטיח שהפלטפורמה תמשיך לבצע ביצוע הזמנות מיידי גם ברגעים של פעילות סחר גבוהה מאוד ותנודתיות.

מניפולציה במחירים ומניעת הונאה

מארג’קס שילבה מערכת מבוססת AI בזמן אמת בהתאמה אישית, העוקבת אחר פעילויות מסחר חשודות ועקביות עדכון המחירים. ישנה גם מערכת איגום נזילות השואבת נזילות ממספר ספקי נזילות שבזכותה Margex שואפת להבטיח את מחירי הכניסה והיציאה הטובים ביותר עבור משתמשיה..

נוסף על הכל, מרגקס מפעילה מערכת הגנה על סחיטת מחירים על מנת לבצע הזמנות ברמת המחיר הצפויה.

תמיכה

לפלטפורמה יש תמיכה חיה 24/7, שתענה על כל שאלה תוך מספר דקות.

עמלות

דמי המסחר ב- Margex הם בספקטרום הנמוך בהשוואה לרוב פלטפורמות המסחר. דמי הלוקח הם 0.060% ודמי היצרן הם 0.019%. יש עמלת מימון שהיא הנורמה לכל פלטפורמות המסחר במינוף.

עמלות

סיכום

מארגקס הוא אחד הפלטפורמות המסחריות הקלות ביותר לשימוש מתוך רבים בתעשיית הקריפטו. זו הפלטפורמה בה תוכלו ממש להירשם ולהתחיל לסחור תוך מספר דקות מבלי לבזבז זמן.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map