סקירת NiceHash: מבוא לפלטפורמת הכרייה בענן

סקירה של NiceHash

בסקירת NiceHash שלנו תדע כיצד זה עובד ותגלה אילו שירותי כריית ענן הוא מציע.

מה זה NiceHash?

נחמד הוא שוק מקוון לקנייה ומכירה של כוח הגיבוב של המחשב שלך כמו גם בריכת כרייה.

NiceHash פועלת כספקית שירותי כרייה מאז אפריל 2014. על פי הנתונים הסטטיסטיים שלה, יש לה מעל 99,000 כורים פעילים מדי יום, יותר מ -4,311,000 הזמנות הוגשו, ומעל 197,000 BTC שילמו.

ל- NiceHash שרתים הממוקמים באמסטרדם, צ’נאי, הונג קונג, סן חוזה, סאו פאולו, טוקיו ומקומות אחרים ברחבי אירופה וארה”ב. הפלטפורמה משתמשת ב- CloudFlare כדי להבטיח את ההגנה על האתר שלהם וארנק BitGo Bitcoin כדי להבטיח ולהבטיח פיקדונות BTC.

איך עובד NiceHash

NiceHash מאפשרת לבעלים של כוח מחשוב למכור אותו או לקנות אותו למטרות כרייה. קונים יכולים לבצע הזמנת כוח חשיש מיד לאחר שנרשמו לחשבון, ולמוכרים יש אפשרות להישאר אנונימיים על ידי שלא להירשם כלל..

אלגוריתמים לכריית NiceHash

הפלטפורמה תומכת ברשימה של 34 אלגוריתמים שונים, כולל SHA-256, Blake, Equihash, Scrypt, X11, X13, X15, ורבים אחרים. אתה מסוגל לכרות את האלגוריתם הוא הרווחי ביותר באותה עת. כמו כן, זכרו כי כל התשלומים מתבצעים בביטקוין. על מנת לגלות איזה מטבע מביא יותר רווח, נסה להשתמש Whattomine.com.

בריכות כרייה

אתה יכול להצטרף לבריכת כרייה כדי לכרות מטבע מסוים. כדי להתחיל, יהיה עליכם להפקיד BTC (מינימום 0.01 BTC) ואז לעבור לשוק NiceHash ולבצע את ההזמנה. ללא קשר לקריפטוגרפיה שתבחר, כל המחירים מוצגים בביטקוין.

מוכר כוח Hash

בעזרת NiceHash תוכלו למכור כוח מחשוב ללא קשר לאסדה שבבעלותכם. ניתן למכור כוח מחשוב מ- GPU / CPU, וממתקן ASIC או מחוות אסדות שלמה. אתה יכול גם לבחור את האלגוריתם ואת מיקום השרתים עבור פעולות הכרייה שלך.


מומלץ להשתמש בשרתים הקרובים אליכם לביצועים מוגברים.

מחשבון רווח של NiceHash

הפלטפורמה כוללת מחשבון רווחיות כרייה שמעריך איזה רווח אתה יכול להרוויח עם סוג החומרה שלך, עלות החשמל שלך ותנאים אחרים למשך פרק זמן מוגדר.

תוכניות NiceHash & תמחור

אין תוכניות קבועות זמינות ב- NiceHash. כאן תוכלו לבחור לקבוע חוזה עם כוח החשיש על בסיס GH / s או המחיר ב- BTC. מחירו של חוזה גיבוב הענן מחושב בהתאם לחישוב הקנייה.

המחירים משתנים בהתאם למחירי שוק המטבעות ולכוח הגיבוב הכולל המשמש באלגוריתם מסוים. המחירון מתרענן כל 10 שניות על ידי שימוש במידע המצטבר ממרכזיות או מאתרים אחרים.

קונים יכולים לרכוש שיעורי חשיש בשתי דרכים: הצעות מחיר רגילות וקבועות.

לכריית ענן ב- NiceHash יש את המחירים הבאים:

  • חוזה במחיר קבוע: 0.0305 BTC לכל GH / s ליום
  • חוזה הצעות מחיר סטנדרטי: מ- 0.0264 BTC ליחידות GH / s ליום

כל התשלומים של NiceHash צריכים להתבצע בביטקוין.

דמי NiceHash ותמחור

קונה כוח Hashing

  • עמלת הזמנה חדשה שאינה ניתנת להחזר: 0.0001 BTC
  • הזמנות לקניית כוח גיבוב: 3% (אין סכום שלא הוצא על הזמנות שבוטלו)

מוכר כוח Hashing

  • תשלומים עבור יתרות לארנק חיצוני < 0.1: 5%
  • תשלומים עבור יתרות לארנק חיצוני ≥ 0.1 BTC: 3%
  • תשלומים עבור יתרות לארנק NiceHash ≥ 0.001 BTC: 2%

משיכות והפקדות

משיכה לכל ארנק BTC חיצוני בסכומים שבין 0.002 ל- 0.05 BTC כרוכה בתשלום של 0.0001 BTC. משיכות מעל 0,05 BTC מחייבות עמלה של 0.2%. משיכות מעל 0.001 BTC לארנקי Coinbase אינן כרוכות בתשלום.

הפקדת סכומי BTC מעל 0.01 לארנק NiceHash אינה כרוכה בעמלות.

מודל העמלה המלא של NiceHash זמין בדף שלהם.

תשלומי NiceHash   

NiceHash מעסיקה מודל תשלום של Pay Per Share (PPS) לתגמול מוכרים, כלומר התשלומים מתבצעים באופן אוטומטי על בסיס יומי כל עוד מתקיימים המינימום הבא:

  • תשלומים יומיים עבור יתרות שלא שולמו בארנקי NiceHash: מינימום 0.001 BTC
  • תשלומים יומיים עבור יתרות שלא שולמו בארנקים חיצוניים: מינימום 0.1 BTC
  • תשלומים שבועיים עבור יתרות שלא שולמו בארנקים חיצוניים: 0.001 BTC מינימום

סיכום

בכך אנו מסכמים את סקירת NiceHash שלנו, עליכם בהחלט לדעת כי זהו אחד משווקי הכרייה הגדולים ביותר עבור קריפטוסים בשוק. משתמשים יכולים להתקין את התוכנה שלהם בקלות ולהתחיל לכרות תוך 15 דקות. NiceHash היא אפשרות טובה עבור אלה המעוניינים למכור או לקנות שיעורי חשיש גבוהים יותר כדי להשיג תוצאות כרייה רווחיות יותר. הקפד להשתמש במחשבון הרווחיות כדי להעריך אם תרוויח עם המפרט שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map