סקירת קראקן | עמלות, אבטחה, יתרונות וחסרונות

סקירת חילופי קרקנים

בסקירת הבורסה שלנו בקראקן נעבור על כמה מהתכונות והמאפיינים שהופכים את הבורסה לאחת ממקומות הסחר הפופולריים ביותר בשוק..

נעבור על השירותים המובילים שהם מספקים כמחליף, נדבר על התמחור והעמלות שלהם, ונראה מה בדיוק מבדיל את קראקן ממרכזיות הקריפטו האחרות. אנשים רבים עשויים לשאול את עצמם: האם קראקן בטוח? אוֹ… האם עלי להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים באמצעות Kraken? אז, בהחלט תוכלו למצוא את התשובה למטה.

סקירה כללית של בורקס קרקן

סקירת קראקן

קראקן היא בורסת קריפטו לקריפטו ופיאט לקריפטו שעובדת כמו בורסה מסורתית על ידי התאמת הזמנות קנייה ומכירה בתשלום. הבורסה היא אחת מפלטפורמות המסחר הקריפטו הפופולריות ביותר, והיא מחזיקה את אחד ממחזורי המסחר הגבוהים ביותר של ביטקוין ליורו בעולם.

נוסדה רשמית על ידי ג’סי פאוול בשנת 2011, קראקן נוצר כתגובה להר. הפרת אבטחה של גוקס. זה היה בין חילופי המטבעות הקריפטוגרפיים הראשונים שנכללו במסופי בלומברג, כמו גם כדי להשיג הוכחה שאפשר לאמת על ביקורת עתודות..

הפלטפורמה מיועדת יותר לסוחרים מקצועיים, המספקת מערך כלים מקיף, כגון תרשים מפורט ואינדיקטורים, כמו גם אפשרויות מסחר בהצפנה כגון מסחר בשוליים, OTC, מסחר בבריכה אפלה, חוזים עתידיים ואופציות. זה מאפשר לסוחרים למקסם את הרווחים שלהם על בסיס שינויים בשוק, תוך שימוש באסטרטגיות מסחר מתקדמות.

הערת שוליים. מאגר כהה קריפטו הוא פלטפורמת מסחר פרטית המאפשרת למשתמשים לסחור מבלי לפרסם את העסקאות. זה מאפשר לשחקנים הגדולים (המכונים לווייתנים) לקנות / למכור כמויות גדולות של קריפטו מבלי להשפיע ישירות על השוק ועל מחיר המטבע הצפוני..

מטבעות נתמכים

קראקן מציעה מגוון רחב של אפשרויות מסחר, הן בזוגות פיאט והן בזוגות קריפטו. הפלטפורמה תומכת בסך הכל ב- 50 הצפנים, כולל ביטקוין (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH), Monero (XMR), Dash (DASH), Litecoin (LTC), Ripple (XRP) , Lumens Stellar (XLM), Ethereum Classic (ETC), Zcash (ZEC), Dogecoin (DOGE), EOS (EOS), כמו גם אלטקוינים רבים אחרים.

משתמשי Kraken יכולים גם לבצע פיקדונות ומשיכות במספר מטבעות פיאט, כגון CAD, EUR, GBP, JPY ו- USD..

במונחים של סחר באדווה, לקרקן יש 4 זוגות מטבעות פיאט וזוג מטבעות קריפטוגרפי אחד:

 • USD / אדווה;
 • EUR / אדווה;
 • CAD / אדווה;
 • JPY / אדווה;
 • BTC / אדווה.
 • וושינגטון;
 • ניו יורק.

נזילות והיקפי מסחר

הבורסה מתהדרת ברמות נזילות גבוהות, מה שמוביל בתורו למחזורי מסחר גבוהים. נזילות טובה חיונית לבורסה, מכיוון שעסקאות ממומנות הרבה יותר קל ומהיר.

סקירת קראקן מִמְשָׁק

ממשק קראקן


הממשק של קראקן מחולק לשלוש תבניות: פשוט, בינתי ומתקדם. תוכנת המסחר שלה נחשבת לאחת המורכבות והמקיפות בענף, שכן כל הסעיפים שלה כוללים מערך פרמטרים מסחרי יותר ויותר..

ממשק המסחר אמנם נראה קצת עמוס בכל התכונות שלו, אך הוא מושלם לסוחרים מתקדמים. ממשק זה מגיע ב -13 ערכות צבע, שניתן לשנות על ידי המשתמש בלחיצה אחת בלבד.

ניתן להגדיר את תרשים התמחור שיעבור למצב מסך בגודל מלא. הצד הימני של התרשים כולל כלי ציור בסיסיים, הרחבת פיבונאצ’י וכלי retracement.

בספר ההזמנות תוכלו למצוא מחירים והצעות מחיר עם היסטוריית הסחר ורשימת הצפייה המפורטים להלן.

משתמשים יכולים גם לשנות את הפרמטרים כגון ממוצעים נעים ורצועות בולינגר לכל שכבות העל, כמו גם אינדיקטורים למסחר..

אפשרויות תשלום

Kraken תומך בהפקדה ובמשיכה במספר דרכים: העברות בנקאיות, SEPA, SWIFT, העברות בנקאיות ומטבעות קריפטוגרפיים.

אגרות קראקן

תמצא שאלה בסקירת Kraken שלנו אודות דמי העברה המשתנים בהתאם לעלויות העסקה וניתנים להתאמה בהתאם למבני העמלות של שירות התשלומים. העמלות הנוכחיות הן:

 • EUR SEPA: פיקדון (חינם) / משיכה (0.09 €) – מדינות EEA בלבד;
 • פיקדון בנקאי בנקאי (5 דולר) / משיכה (5 דולר) – ארה”ב בלבד;
 • פיקדון בנקאי יורו בנקאי (10 אירו) – מחוץ לארה”ב בלבד;
 • הפקדת בנקאית בנקאית (10 דולר ארה”ב) / משיכה (60 דולר ארה”ב) – מחוץ לארה”ב בלבד;
 • הפקדת בנק JPY (חינם, הפקדת מינימום ¥ 5,000) / משיכה (¥ 20) – יפן בלבד;
 • הפקדת חוט CAD (חינם) / משיכת העברה בנקאית (עמלת $ 10 CAD, מקסימום $ 25K CAD יומי).

כמעט כל פיקדונות הקריפטו הם ללא תשלום, אך יש עמלות בעת משיכה:

 • ביטקוין (XBT): משיכה (0.001 BTC);
 • Ether (ETH): פיקדון (עמלת עסקה קטנה להעברת ETH לארנק של קראקן) / משיכה (0.005 ETH);
 • אדווה (XRP): נסיגה (0.02 XRP);
 • ליטקוין (LTC): משיכה (0.02 LTC);
 • ביטקוין מזומן (BCH): משיכה (0.001 BTC);
 • קשירה (USDT): משיכה (5 USDT);

עמלות מסחר

שכר טרחתו של קראקן המבנה מורכב מעט יותר, עם מערכת של יצרני יצרנים המבוססת על נפחים המחושבים על תקופת מסחר של 30 יום. העמלות נגבות עבור כל סחר שנעשה, ומחולקות לארבע קטגוריות: מסחר, מטבע כסף, מאגר כהה ומסחר בשוליים..

חשוב לציין כי הבריכה הכהה שלהם זמינה רק לחשבונות Pro מאומתים, כאשר גדלי ההזמנות המינימליים הם 11.5 XBT (~ 100,000 $) ו- 375 ETH (~ 50,000 $).

דמי מסחר:

דמי מסחר בקרקן

עמלות Stablecoin:

עמלות Stablecoin של קראקן

דמי בריכה אפלים:

דמי בריכה אפלים של קראקן

דמי מסחר בשוליים:

לוחות זמנים בתשלום

סקירת Kraken שלנו בנושא תהליך אימות

כמו כל שאר חילופי הקריפטו הגדולים, גם קראקן עומד בתקנות AML (הלבנת הון) ותקנות KYC (דע את הלקוח שלך). משמעות הדבר היא שמשתמשים המעוניינים להשתמש בפלטפורמה שלהם צריכים לאמת את חשבונם באמצעות מידע אישי כגון שם מלא וכתובת.

ישנם 5 שכבות משתמשים זמינות בפלטפורמה, אשר מובחנות על פי הפעולות השונות שהם מבצעים. לכל נדבך יתרונות שונים.

דרגה 0 היא רמת ההתחלה של כל חשבון שאושר באמצעות הדוא”ל. חשבון Tier 0 יכול לגלוש בפלטפורמה אך אינו מסוגל לבצע הפקדות, משיכות או סחר.

דרגה 1 חשבונות מאומתים על פי נהלי KYC ו- AML על ידי מסירת פרטים אישיים כגון שם מלא, תאריך לידה, מדינה ומספר טלפון. חשבונות אלה יכולים לסחור במטבעות קריפטוגרפיים אך אינם רשאים לבצע סחר בפיאט או לבצע משיכות והפקדות.

דרגה 2 מושגת על ידי מסירת הכתובת הפיזית המלאה שלך, ומאפשרת למשתמשים להפקיד או למשוך עד 2,000 אירו לשבוע או 10,000 אירו לחודש. מורסו, הם מאפשרים למשתמשים לסחור גם ב- fiat וגם בהצפנה ולמשוך עד 10,000 $ לשבוע ו- 50,000 $ לחודש..

דרגה 3 חשבונות דורשים הוכחת זהות והוכחת כתובת. הם פותחים פיקדונות ומשיכות באמצעות דולר קנדי ​​(CAD), כאשר מגבלות המשיכה מוגדלות ל -50,000 $ לשבוע ו- 200,000 $ לחודש. עסקאות פיאט מוגדלות גם ל- 25,000 $ לשבוע ו- 200,000 $ לחודש.

דרגה 4 הוא הדרג הגבוה ביותר שקיים ב- Kraken ודורש אימות זהות מעמיק, אך מספק גישה לכל תכונות הפלטפורמה. על מנת לאמת חשבון Tier 4 עליכם לחתום על טופס בקשה ועל מסמכי KYC שלכם. המגבלות הן על עסקאות הצפנה והן על עסקאות פיאט גדלות מאוד.

בִּטָחוֹן

אם אתה עדיין שואל את עצמך: האם קראקן בטוח? לאחר מכן, עליכם לדעת כי קרקן נחשב לאחת מחליפות הקריפטו המאובטחות ביותר בתעשייה. הפלטפורמה מאחסנת 95% מכספי הקריפטו שלה בארנקים לאחסון קר עם חלל אוויר, המופצים גיאוגרפית בכל רחבי העולם..

כל מידע המשתמש הרגיש והאישי מוצפן ונשמר בשרתים מאובטחים. אמצעי הגנה על נתונים אחרים כוללים תכונות GSL ו- Master Key.

הצוות גם מפעיל מעקב 24/7 על הבורסה והדומיין עצמו עוקב אחר כל הפעילות היוצאת והנכנסת.

אבטחת קראקןblog.kraken.com

עבור חשבונות משתמשים, Kraken דורש שהם יפעילו אימות 2 גורמים. הבורסה כוללת גם אישור בדוא”ל למשיכות, נעילת זמן הגדרה גלובלית, הרשאות מפתח API גרעיניות, זמן חשבון ניתן להתאמה אישית והצפנת SSL לתעבורת האתר שלה..

בסקירתנו על Kraken תגלו שהיא תואמת את כל המדיניות של ‘יודע את הלקוח’ בארה”ב למניעת הונאה ומימון בלתי חוקי..

במאי 2017, קראקן היה קורבן להתקפת DDoS, שמנעה ממשתמשים לבצע עסקאות. הפלטפורמה עלתה לאינטרנט כדי לפתור את הבעיה ולשפר את האבטחה שלה. למרות זאת, הבורסה מעולם לא איבדה כספים בפריצה עד כה.

קראקן שירות לקוחות סקירה

תמיכת לקוחות של קראקןblog.kraken.com

Kraken מספקת תמיכה 24/7 באמצעות דואר אלקטרוני, ומשתמשים יכולים גם ליצור קשר ישירות עם צוות התמיכה באמצעות תכונת הצ’אט שלהם. האתר כולל גם דף שאלות נפוצות מפורטות עם תשובות לשאלות הנפוצות ביותר בנוגע לחשבון, עמלות ומסחר.

ניתן להגיע לפלטפורמה גם בחשבונות החברתיים שלה בפייסבוק, בטוויטר וב- Reddit, שם המשתמשים יכולים לקבל תגובות מהירות לבעיות שלהם. תלונות רבות של משתמשים נוגעות למערכת הכרטיסים הפנימית של קראקן, שהיא די איטית לפעמים.

בדרך כלל, זמן התגובה של קראקן הוא תוך 24 שעות, אך כאשר יש נפחים גבוהים יותר, יידרש זמן מה להחלפה לענות.

סקירת חילופי קראקן: פסק דין

המסקנה של סקירת חילופי הקריפטו שלנו בקראקן היא שזו אחת הפלטפורמות המובילות בתעשייה שלה מסיבה טובה. יש לו נזילות גבוהה, רישומי קריפטו בשפע, עמלות תחרותיות, ושפע של כלים ואופציות מתקדמים.

הערה: פוסט זה פורסם במקור ב- 20 בספטמבר 2019 והוא עודכן לחלוטין בשלמותו ובאמינותו של התוכן ב- 14 בדצמבר 2020..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map